Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 98  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Piłka nożna


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 9 wrz 2007, o 17:43
 Re: Piłka nożna
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
Co do Gilardinho to liga włoski nie ma duzo na youtube wiadomo słabymi ligami nikt sie nei zachywyca wiecc nie wiem.


tiaa słaba mówisz? To może przypomnę ile raz w ostatnich 17 latach (bo tyle lat wiem że dla ciebie jest ważne) w finale ligi mistrzów wystepowały włoskie zespoły a ile angielskie. Wynik brzmi 11 do 4 dla włoskich ekip.
Natomiast jeśli chodzi o puchar UEFA to 11 do 3, naturalnie dla mistrzów świata

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 9 wrz 2007, o 17:46
 Re: Piłka nożna
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 mar 2006, o 21:22
Posty: 60

Zobacz profil 
Cristiano Ronaldo

I niech to wystarczy za cały komentarz :D


           
Post 9 wrz 2007, o 18:09
 Re: Piłka nożna
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2006, o 20:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 487

Zobacz profil 
Ja bym uważał w odpisywaniu Waynowi, bo on potrafi na jedno zdanie odpowiedzieć dwudziestoma. :lol:

A co do tych najlepszych lig, to są 3 najsilniejsze: La Liga, Premiership i Serie A. Każda czymś się wyróżnia. W Anglii grają najszybciej, w Hiszpanii najbardziej liczy się technika, we Włoszech taktyka. I można dyskutować w nieskończoność, która liga jest najlepsza.

A sorry, MU gra w Angielskiej więc Angielska jest na pewno najlepsza. :lol: :lol: :lol:

_________________
"To co gadam to może nic nie znaczy,
Każdy człowiek myśli inaczej.
Są różne odcienie szarości:
od czerni do białości."

Obrazek
Obrazek


           
Post 9 wrz 2007, o 19:09
 Re: Piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Ok żyj sobie Kamilku dalej w przeświadczeniu, że Ronaldo nie jest nurkiem :lol: :lol: :lol:

Co do Watta... Zawsze mogę Ci przypomnieć, to co mówiłeś o Miśkowiaku...

wayne_rooney napisał(a):
no to ty mi pokaz nury Ronaldo z zeszłego roku, wszedzie tam był faul albo kontakt, mógl grac dalej ale nie musiał.

Po co? Przecież ty i tak nie uwierzysz... Twoje zamiłowanie do United jest większe niż prawda :lol:

Nie ma na youtubie filmików z nurkami z ligi włoskiej bo tacy królują w Anglii. Jako dowód powiem, że dwóch największych gra właśnie w Anglii. Plastikowy Ronaldo i Drogba.

Jeszcze jedno. Co ten sędzia miał powiedzieć? Że plastik jest nurem? Później wpadłby trener, który kopie swoich zawodnikó korkami i po każdym błędzie sędziego w meczach z udziałem United od razu darłby ryja, że to stereotypy bla bla bla

Woodgate co miał powiedzieć? Ty myślisz, że wszyscy piłkarze myślą to co mówią? :lol: Jeśli tak to ja nic nie mówię. Żyj nadal z taką myślą :lol:

Gadek o United nie mam zamiaru już dalej ciągnąć bo mimo dowodów ty nie przyznasz, że ktośz United jest winny. Jesteś zaślepiony. Tyle powiem.

_________________
Obrazek


           
Post 9 wrz 2007, o 19:11
 Re: Piłka nożna
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
co to jest nurek? hmm?
pozdrawiam

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 9 wrz 2007, o 19:25
 Re: Piłka nożna
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
tiaa słaba mówisz? To może przypomnę ile raz w ostatnich 17 latach (bo tyle lat wiem że dla ciebie jest ważne) w finale ligi mistrzów wystepowały włoskie zespoły a ile angielskie. Wynik brzmi 11 do 4 dla włoskich ekip.
Natomiast jeśli chodzi o puchar UEFA to 11 do 3, naturalnie dla mistrzów świata


który mamy rok? nie przecze ze wczesniej byli Włosi swietni, Inter, Juve, Milan, Roma,, Lazio, Parma...a teraz? Inter swietny, moze Milan, reszte przecietniaki wiec sorry przestancie zyc przeszłoscia i stereotypami.

Cytuj:
Ja bym uważał w odpisywaniu Waynowi, bo on potrafi na jedno zdanie odpowiedzieć dwudziestoma

no tak, bo przeciez wy siedzac przed kompami wiecie najlepiej....Woodgate który z nim gra i min. go faulował, sedziowie oni gowno wiedza...wy widzac go raz na poł roku wiecie najlepiej! brawo dla was miszczowie!

Cytuj:
A sorry, MU gra w Angielskiej więc Angielska jest na pewno najlepsza.

Ile druzyn angielskich było w połfinale LM? ile drużyn angielkich było w 1 koszyku w loswaniu LM? a ile innych? :lol: ale co wy o tym mozecie wiedziec, widzac wielka pilka co 2 tyg w lidze mistrzów jedynie. Łał ona sie znowu zaczyna bedziecie mogli sie madrzyc! :lol:


Cytuj:
Ok żyj sobie Kamilku dalej w przeświadczeniu, że Ronaldo nie jest nurkiem

Jak pisałem....to brzysiu siedzacy przed kompem w Rzeszowie, wie lepiej niz goscie którzy z nim grają i oceniaja jego gre...wybacz juz nie zaczynam ze szpecem.

Cytuj:
Nie ma na youtubie filmików z nurkami z ligi włoskiej

buahahahahahhaha :lol: przeciez od zawsze to sie makarony uwaza, za najwieksze panienki i oszustów.

http://www.smog.pl/wideo/1587/trening_wlochow/

stad przeciez brały sie takie filmiki :lol: oni sa z tego najbardziej słynni i to głownie od nich wyszło.... :lol: brawo szpecu brawo.

Cytuj:
Woodgate co miał powiedzieć? Ty myślisz, że wszyscy piłkarze myślą to co mówią? :lol: Jeśli tak to ja nic nie mówię. Żyj nadal z taką myślą :lol:

mógł nic nie mówic. a widziałem wiele razy jak pilkarze mówili o sobie ze sa oszustami, jesli ty nie twój problem. Koles jasno sie wypowiedział na ten temat, nie musial...no ale wiadomo brzysiu szpec w Rzeszowie wie najlepiej :lol: w koncu to kozak który zajał zajete miejsce :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 9 wrz 2007, o 19:34
 Re: Piłka nożna
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):

który mamy rok? nie przecze ze wczesniej byli Włosi swietni, Inter, Juve, Milan, Roma,, Lazio, Parma...a teraz? Inter swietny, moze Milan, reszte przecietniaki wiec sorry przestancie zyc przeszłoscia i stereotypami.


specjalnie napisałem 17 lat, bo kiedys to ty tak się do tego okresu przyczepiłes pisząc o wielkosci Man U.

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 9 wrz 2007, o 19:36
 Re: Piłka nożna
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
To było w porównaniu i w szyderze do LFC. Pisałem to i powtarzam. Spójrz na ostatni rok kto był Mistrzem Anglii;] (to w kwesti pórownania do LFC;])

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 9 wrz 2007, o 19:46
 Re: Piłka nożna
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2006, o 20:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 487

Zobacz profil 
Cytuj:
no tak, bo przeciez wy siedzac przed kompami wiecie najlepiej....Woodgate który z nim gra i min. go faulował, sedziowie oni gowno wiedza...wy widzac go raz na poł roku wiecie najlepiej! brawo dla was miszczowie!


Widzisz Wayne, tu jest twój problem, podejrzewam, że największy. 8-) Co ty możesz wiedzieć o tym co wiemy my (czytaj: mający inne zdanie niż ty)? Jak kończą ci się argumenty to niestety wyjeżdżasz z takim czymś.

Poza tym ty naprawdę wierzysz we wszystko co napisze angielska prasa, powie Ferguson, zawodnik MU czy zawodnicy innej drużyny? Co do tych pierwszych i ostatnich pod warunkiem, że powiedzą coś co ci odpowiada i schlebia drużynie MU. :lol:

A niektóre wypowiedzi są kurtuazyjne aż do przesady.

A wypowiadać się ile meczy kto oglądnął w sezonie to trochę dziwna sprawa. Skąd wiesz ile tych meczy kto oglądnął? 8-)

Sorry, ty siedząc przed komputerem to dokładnie wiesz. :lol: :lol:

_________________
"To co gadam to może nic nie znaczy,
Każdy człowiek myśli inaczej.
Są różne odcienie szarości:
od czerni do białości."

Obrazek
Obrazek


           
Post 9 wrz 2007, o 19:48
 Re: Piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Żałosna jest już ta Twoja gadka o tym, że plastik nie jest nurkiem. Zresztą... Myśl co chcesz guzik mnie to obchodzi ;]

Mam pytanie. Wie ktoś może kiedy inna, angielska drużyna poza Manchesterem, Arsenalem, Liverpoolem i Chelsea grała w LM?

Jeszcze jedno:D
Cytuj:
no tak, bo przeciez wy siedzac przed kompami wiecie najlepiej....

Przepraszam bardzo. A ty gdzie siedzisz? :lol:

I drugie:D
Cytuj:
Jak pisałem....to brzysiu siedzacy przed kompem w Rzeszowie, wie lepiej niz goscie którzy z nim grają i oceniaja jego gre...wybacz juz nie zaczynam ze szpecem.

Nie, nie to ty siedzący przed kompem wiesz lepiej. Skończ już z tymi goścmi. Woodgate ma oceniać jego grę? :lol: Nie wiem czy wiesz ale nie wszyscy piłkarze interesują się piłką. Przykład Artur Boruc.
Czy ty nie możesz sobie wbić do głowy tego, że świat nie kręci się wokół angielskiej piłki i Manchesteru?

Skoro są największymi nurkami na świecie to dlaczego jak sam powiedziałeś nie ma tylu filmików na youtubie? Sam plastik ma więcej filmików ze swoim nurkowaniem niż wszyscy włoscy piłkarze :lol: Ale nie... Ja wiem. Plastikowy nie jest nurkiem :lol:

Szpecem to możesz siebie nazywać kiedy mówisz, że plastik nie jest nurkiem :lol:

Tak. Woodgate mógł nic nie mówić. Powiedzieć bez komentarza a najlepiej dać jeszcze w ryj dziennikarzowi :lol:

A teraz wracam do tematu;] Oby ten mecz z Portugalią był zwiastunem tego, że w końcu nauczyliśmy się wywozić porządny wynik z meczów wyjazdowych grając z wielkimi drużynami. Teraz czekają nas kolejne ciężkie mecze ale mam nadzieję, że będzie dobrze;]

_________________
Obrazek


           
Post 9 wrz 2007, o 19:52
 Re: Piłka nożna
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
Nie, nie to ty siedzący przed kompem wiesz lepiej

ja podałem przykłady gosci którzy z nim graja, czy go sedziuje...no ja pitole <sciana> :o

Cytuj:
Plastikowy nie jest nurkiem :lol:

skoncz juz z tym hasłkiem, tak jak chciałes zablysna z RemPała tak teraz próbujesz, a to jest załosne. Jeden z najlepszych grajków blobu i plastikowy? to Gattuso rośnie w lesie :lol:
Tak Ronaldo od roku hamsko nie nurkuje, jak troche oszukuje to nie wiecej niz reszta globu. Mówi o tym wielu ze po MŚ swiata sie zmienił i ja tez o tym mówie. Ogladałem wszystkie mecze United w zeszłym sezonie i o tym wiem. I oto mi chodziło Roger, ze zaden z was nie widział wiecej meczów MU niz ja, bo ja je w zeszłym sezonie widziałem wszystkie. A nie tylko ras na miesiac jak tvp pokaze LM;]

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 9 wrz 2007, o 19:53
 Re: Piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
To, że ktoś jest plastikowy nie znaczy, że jest słabym piłkarzem...:D

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 wrz 2007, o 19:54 przez brzycho, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 9 wrz 2007, o 19:54
 Re: Piłka nożna
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2006, o 20:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 487

Zobacz profil 
Brzycho :arrow: , Ostatnio Newcastle, sezon 2001/2002, wcześniej Leeds United w sezonie 2000/2001 i doszło do półfinału, gdzie odpadło z Valencią bodajże. :wink:

EDIT: Na początku skojarzyłem Leeds, ale potem przypomniały mi się mecze Newcastle z Interem m.in.

_________________
"To co gadam to może nic nie znaczy,
Każdy człowiek myśli inaczej.
Są różne odcienie szarości:
od czerni do białości."

Obrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 wrz 2007, o 19:58 przez Roger, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 9 wrz 2007, o 19:55
 Re: Piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Dzięki Roger;]

Więc nie dziw się teraz wayne, że angielskie drużyny są w pierwszym koszyku bo od kilku lat wciąż grają te same i łapią punkty ;]

_________________
Obrazek


           
Post 9 wrz 2007, o 19:56
 Re: Piłka nożna
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
był równiez Everton ;]
a Chelski gra od 3 lat dopiero w LM, bo wczesniej byli gównem. a juz sa w pierwszym koszyku? jakim cudem? zreszta to nie same punkty sie licza, bo by sevilla była w koszyku po 2 wygranych Pucharach Uefa.

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 9 wrz 2007, o 19:59
 Re: Piłka nożna
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2006, o 20:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 487

Zobacz profil 
Everton 3 lata temu nie przeszedł 3 rundy eliminacji. :wink:

_________________
"To co gadam to może nic nie znaczy,
Każdy człowiek myśli inaczej.
Są różne odcienie szarości:
od czerni do białości."

Obrazek
Obrazek


           
Post 9 wrz 2007, o 20:01
 Re: Piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Tak. Był Everton i nie przeszedł kwalifikacji :F

A co się liczy jak nie punkty? Potencjał? No proszę Cię...

Punkty są zliczane z bodajże pięciu lat a Sevilla zaczyna wymiatać dopiero od dwóch. Liczy się także za ligę czyli angielska, włoska i hiszpańska mają najwięcej punktów. No i chyba tyle;]

_________________
Obrazek


           
Post 9 wrz 2007, o 20:01
 Re: Piłka nożna
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Chcecie sie licytowac? jest Tottenham, City, Everton, Boro, Newcastle...przeciez te druzyny we Włoszech by walczyły o mistrza. Prócz porónywalnych interu i moze moze Tottiego, to we Wloszech nie ma lepszego napastnika niz Berbatov.

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 9 wrz 2007, o 20:08
 Re: Piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Po co się licytować?

Wszystkie te drużyny grają tylko na własnym podwórku... W Europie osiągnęła coś któras ostatnio?

Racja. Boro byli w finale PU. Pamiętasz jak ich wtedy Sevilla rozjechała? :D

_________________
Obrazek


           
Post 9 wrz 2007, o 20:10
 Re: Piłka nożna
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2006, o 20:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 487

Zobacz profil 
Heh, widzisz, ale nie walczą. Dlaczego? :lol: :lol: :lol:

Jaki jest sens takich porównań? Żaden, jeśli już porównywać to w bezpośrednich pojedynkach i osiągnięciach w CL i UEFA CUP.

Tylko, że tak się nie da. Bo podczas, gdy w sezonie 06/07 na topie była Anglia, teraz może być Hiszpania np. lub Włochy. W sumie wszystko się ładnie wyrównuje akurat odnośnie tych 3 lig na przestrzeni lat. Raz królują jedni by później ustąpić drugim.

Obiektywnie nie da się ocenić, która liga jest najlepsza. Pozostaje subiektywna ocena. Ja najbardziej cenię La Ligę i Premiership. :peace: :wink: 8-)

_________________
"To co gadam to może nic nie znaczy,
Każdy człowiek myśli inaczej.
Są różne odcienie szarości:
od czerni do białości."

Obrazek
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1960 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 98  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 133 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi