Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 98  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Piłka nożna


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 24 sie 2007, o 22:51
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
Tak jest duzo lepszy,ojj kiedy ostatni raz ManU był w finale Champions League?

:lol: tak liga mistrzów jest wymiernikiem tego która druzyna jest lepsza? :D
Widac myslenie 15 latka, który oglada wielka piłke tylko w tych rozgrywkach przegranych...8-)
tym bardziej ze to sa dwa Angielskie zespoły i mozna sie przekonac w Lidze przez cały rok kto jest lepszy...
Btw spytaj Anglika czy kibice LFC co by wolał Mistrzostwo Anglii czy Lige Mistrzów, 9 na 10 Ci powie ze Mistrza Anglii :] to jest dumny naród, przez wiele lat uwazali ze wogole inne kraje Europejskie moga im czyscic buty, bo to oni wymyslili piłe.

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 25 sie 2007, o 12:05
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2006, o 20:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 487

Zobacz profil 
I tu się Wayne z tobą zgodzę. Mistrzostwo jest najważniejsze, chociaż akurat Champions League jest też ważna i pokazuje jak klub radzi sobie w konfrontacji z rywalami z kontynentu.

Natomiast w tych kłótniach o to kto jest lepszy MU czy Liverpool, tak naprawdę nikt nikogo nie przekona, bo powiedziałbym, że oba klubu prezentują teraz w miarę równy, bardzo wysoki poziom. Liverpool jest lepszy na przestrzeni lat, MU w ostatnich latach. Wszystko się wyrównuje. Ale proszę nie pisz jaki to MU jest the best, bije na głowę inne kluby, bo tak nie jest. :D W tym roku rywalizacja będzie niezwykle zacięta, bo 3 kluby są niezwykle wyrównane, Arsenal jest cieniutki, Tottenham jeszcze nie jest w stanie zagrozić najlepszym, podobnie MC. Walka o mistrzostwo na pewno nie skończy się w grudniu. A skoro piszesz, że Liverpool mógł zapomnieć o Mistrzostwie już w grudniu, to podobnie było z MU szczególnie 3 lata temu i mistrzostwo dla Chelsea i 2 lata temu, chociaż wtedy United jeszcze powalczyli z The Blues. Jednak i tak wolę, żeby Mistrzostwo zdobył MU niż Chelsea. :wink:

Dzisiaj zaczyna się Primera Division i od razu derby Madrytu. :D

_________________
"To co gadam to może nic nie znaczy,
Każdy człowiek myśli inaczej.
Są różne odcienie szarości:
od czerni do białości."

Obrazek
Obrazek


           
Post 25 sie 2007, o 12:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
dzisiaj takze zaczyna się walka o Scudetto we Włoszech. No i dzisiaj takze powraca do gry w serie A Juventus, na początek mało wymagający rywal - Livorno.
Może tym razem uda się Interowi zakończyć sezon bez porażki i dojść do pułapu 100pkt :D.

Polsat Sport jeszcze bardziej w tym sezonie zaangażuje się w pokazywanie tej ligi. W tamtym sezonie mecze live były jedynie z 4 stadionów, natomiast w tym mają możliwość pokazywania spotkań 9 zespołów.

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 25 sie 2007, o 12:52
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
I tu się Wayne z tobą zgodzę. Mistrzostwo jest najważniejsze, chociaż akurat Champions League jest też ważna i pokazuje jak klub radzi sobie w konfrontacji z rywalami z kontynentu.

no widzisz jednak do czegos doszlismy :wink:

Cytuj:
Ale proszę nie pisz jaki to MU jest the best, bije na głowę inne kluby, bo tak nie jest.

nie twierdze tak, dla mnie jest the best:D ale oczywiscie musze oddac innym klubom to co ich :wink:

Cytuj:
A skoro piszesz, że Liverpool mógł zapomnieć o Mistrzostwie już w grudniu, to podobnie było z MU szczególnie 3 lata temu i mistrzostwo dla Chelsea i 2 lata temu, chociaż wtedy United jeszcze powalczyli z The Blues.

moze 3 lata temu owszem, ale 2 lata temu nic z tych rzeczy. MU po odpadniecu z Ligi Mistrzów , zaczeło wszystkich niszczyc w lidze i do kwietnia trwała zazarta walka o mistrza... mimo ze w srodku pomoc MU grali wtedy O'Shea i Giggs :shock: :D

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 25 sie 2007, o 13:24
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2006, o 20:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 487

Zobacz profil 
Też jestem ciekaw postawy Juve w Serie A w tym sezonie. Nie będzie im łatwo. Ale Interowi też nie będzie i biorąc pod uwagę, że Milan bez ujemnych punktów, powracający Juventus, dość silna Fiorentina i Roma, to 100 pkt to marzenie ściętej głowy. Już mistrzostwo nie będzie dla nich łatwą sprawą. 8-) :wink: :D

_________________
"To co gadam to może nic nie znaczy,
Każdy człowiek myśli inaczej.
Są różne odcienie szarości:
od czerni do białości."

Obrazek
Obrazek


           
Post 25 sie 2007, o 13:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
no wiesz w tamtym sezonie Inter miał 97pkt wiec nie wiele brakło. Miał tylko jedną porażke. No i w tamtym sezonie dwa razy ograł Milan a na to nie miało wpływu ujemne pkt AC :]. Niewątpliwe jednak nie wierze zbytnio w powtórzenie tej skutecznej gry. Milan na pewno będzie znacznie mocniejszy w tym sezonie.

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 25 sie 2007, o 14:11
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Jesli chodzi o inne ligi, az tak mnie nie interesuja, jesli juz to w Hiszpani wyczyny byly zawodników MU jak RVN...
a we Włoszech tylko tyle, by "najlepsza" druzyna na swiecie kolejny juz 5 rok nie zdobyła mistrzostwa :lol:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 25 sie 2007, o 21:26
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Arminia Bielefeld-Hertha BSC 2-0
Wichniarek znow strzela bramke, trzeci mecz, trzecia bramka. :piwo:


           
Post 25 sie 2007, o 22:22
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2006, o 20:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 487

Zobacz profil 
Liverpool 2-0 na Stadium of Light z Sunderlandem (Sissoko i Voronin). :D :D :D
Real po pięknej grze i bramkach Raula i Sneijdera 2-1 z Atletico. :D
Borussia Dortmund 3:0 z Energie Cottbus. :D

Wasilewski brameczka dla Anderlechtu w meczu z FC Brussels (3:0).
Juventus 5-1 z Livorno.

Jutro ciekawe mecze:

MU-Tottenham
Racing Santander- Barcelona (debiut Smolarka)

_________________
"To co gadam to może nic nie znaczy,
Każdy człowiek myśli inaczej.
Są różne odcienie szarości:
od czerni do białości."

Obrazek
Obrazek


           
Post 26 sie 2007, o 13:20
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
czyli wygrane gosci w obu spotkaniach ;) :twisted:

cieszy postawa Wichniara, ktory swoja gra pokazuje ze moze byc przydatny w kadrze, w zwiazku z sytuacja Zurawia i Janczyka. Wasilewski jak zwykle pewny w barwach Anderlechtu. zpbaczymy jak MAtusiak "wejdzie" w zespol Herenven, dzis mecz z Ajaxem, ale jak pisza bez Radka

_________________
Obrazek


           
Post 26 sie 2007, o 13:34
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
http://www.oneunited.pl/news_full.php?newsid=286

od dawna wiadomo i spiewaja o tym kibce United, ze scousersi sa zdradliwi i przebiegli... :?

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 26 sie 2007, o 14:21
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2006, o 20:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 487

Zobacz profil 
Widać jak na dłoni, że MU ewidentnie boi się Liverpoolu. :D Gdyby tak nie było to puścili by nam Heinze bez żadnych przeszkód. :D Ale jak mówiłem nie ominęło nas nic wspaniałego, Heinze prezentuje podobny poziom jak Arbeloa jeśli chodzi o grę obronną więc loozik. 8-) Może jest trochę lepszy, ale nie jest to aż tak widoczne.

Takie przypadki kupowania jakiegoś zawodnika od jakiegoś klubu, który wcześniej zatrudnił go od innego miały już miejsce. Oczywiście nie jest to super uczciwa transakcja, ale czy fair play jest działanie Fergusona, który sprzedaje Heinze wszędzie tylko nie do L'Poolu, który jest nim najbardziej zainteresowany. Jasne, że ma prawo sprzedać zawodnika do jakiegokolwiek klubu jakiego chce, ale uczciwe to na pewno nie jest.

_________________
"To co gadam to może nic nie znaczy,
Każdy człowiek myśli inaczej.
Są różne odcienie szarości:
od czerni do białości."

Obrazek
Obrazek


           
Post 26 sie 2007, o 14:49
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
nie chodzi o LFC, do zadnego klubu z wielkiej czworki angielskiej go nie sprzedaja i tyle :] tak samo by zrobił inny klub z tej czwórki gdyby ktos chcial odejsc. MU chciało i Vieire i Gerrarda i zaden klub go do nich nie puscil :wink:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 26 sie 2007, o 15:05
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2006, o 20:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 487

Zobacz profil 
Hehe, to że chciał to nie oznacza, że spokojnie mógł ich mieć. Gerrard jeśli miałby odejść do jakiegoś klubu (co było i jest mało prawdopodobne) to na pewno nie do MU. :lol: I to nie dlatego, że to wielka czwórka, ale lokalny rywal i odwieczny wróg. 8-) Podejrzewam też, że Stevenowi nigdy nie postała nawet taka myśl, żeby przejść do United. :wink:

Poza tym wchodzisz trochę na inny rejon. Heinze = rezerwowy w MU, Vieira i Gerrard = kluczowi zawodnicy. :wink:

_________________
"To co gadam to może nic nie znaczy,
Każdy człowiek myśli inaczej.
Są różne odcienie szarości:
od czerni do białości."

Obrazek
Obrazek


           
Post 26 sie 2007, o 21:09
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Bo Gerrard jest wychowankiem a ile bylo takich transferow do odwiecznego rywala? U nas Ferdinand i Smith przeszli z Leeds!!! Nienawidzonego Leeds United a Figo czy Luis Enrique? Barca-Real. Tkaich mozna mnozyc.


           
Post 27 sie 2007, o 14:34
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 wrz 2005, o 12:26
Skąd: Rzeszów
Posty: 347

Zobacz profil 
Dobra skończcie już rozmawiać tylko o manchesterze, chociaz wlasnie mozna by było zmienic nazwe tematu jak ktos juz wspomniał :D bo nie to nie ma sensu sie klocic, zobaczymy jak beda grali w tym sezonie :P, tak jak inne druzyny, bo historie mozna sobie powspominac i co chwile będzie cos innego wypominane, więc to i tak do niczego nie doprowadzi....wayne sobie wyszuka w necie zaraz jakies statystyki ze w 1947 w meczu z liverpoolem grał jakis zawodnik z manchesteru 7min i 36s i obkiwał kogos tam 4 razy, a 2 razy zabrał mu piłke i bedzie wmawiał ze dlatego jest super najlepszy....

A jesli chodzi o to ze LM jest mniej prestizowa niz liga narodowa, to jest jasne od poczatku do konca, tylko tam zbierają najlepsze zespoły z roznych krajów i tym sposobem, mozna spokojnie wywnioskowac kto jest lepszy od kogos w bezposrednim meczu, jesli dane druzyny nie sa z tego samego kraju, przeciez to jest logiczne, bo kazda liga sie rozni stylem i poziomem, wiec w ten sposob nie mozna wywnioskowac ktora druzyna jest lepsza ;)

@wayne - nie chce mi sie odpisywac na twoje posty, bo nawet ich wszystkich nie przeczytałem w całosci, bo odpowiadasz mi o calkiem innych rzeczach niz ja pytalem czy pisałem, zreszta i tak mi nie odpiszesz bo sie obraziles, pewnie za to ze manchester przegrał 3:0 z Milanem w polfinale LM :lol: :lol:

Kurde Legia szaleje i pewnie znowu zdobedzie mistrza, mimo ze nie ma zawodnikow najwyzszej klasy, ale przynajmniej sie liczy zespol, z Wisła tez dobrze gra i moze w koncu zacznie sie cos ciekawego w lidze dziac ;)




ps. ten post jest do wczesniejszych stron...;]


           
Post 27 sie 2007, o 14:38
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
a moze ty mi odpowiesz na pytanie? pamietasz czasy Dejana S czy Geroge W? :lol:

Ja wspominam historie, ja mowie o ostatnich latach, to inni tu sie jaraja sukcesami LFC sprzed 20 lat :D

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 27 sie 2007, o 14:42
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 wrz 2005, o 12:26
Skąd: Rzeszów
Posty: 347

Zobacz profil 
Tak pamietam, a co? W sumie nie wiem po co pytasz i nie wiem do czego ci to ma sluzyc...ale jestem pewien ze mi powiesz ;]


           
Post 27 sie 2007, o 14:49
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
ta to moze cos nieco napiszesz o owych czasach :D

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 27 sie 2007, o 14:55
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 wrz 2005, o 12:26
Skąd: Rzeszów
Posty: 347

Zobacz profil 
Ale ja nie widze sensu pisac o tamtych czasach, kurde człowieku w ten sposob nie udowodnisz ze znasz sie bardziej na piłce, moze ty wiesz wiecej o manchesterze ja o Milanie i juz, zobacz od czego zaczela sie rozmowa a na czym konczy, juz mowilem ze o historii nie ma sensu pisac, jak chcesz to mozesz taki temat zalozyc...A to czy jestes starszy, czy nie, a podejrzewam ze tak to w tym temacie nie ma zupełnie znaczenia :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1960 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 98  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi