Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 98  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Piłka nożna


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 20 sie 2007, o 10:46
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Kusior-> http://pl.youtube.com/watch?v=ZCR6JQlts ... ed&search= 8-) Lewa noga. :wink:
Obczaj jeszcze to przejecie: http://pl.youtube.com/watch?v=EEsVls-Jn ... ed&search=


           
Post 20 sie 2007, o 11:39
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
A co do MU, to kibicowałem im dobrych pare lat temu, m.in. jak ograli bayern w finale lm w bodajze '99


no wiadomo, jak sa najlepsi to sie im kibicuje jak juz kto inny przejmuje palmne pierwszenstwa to za nimi jestem :lol:

Cytuj:
le potem posprzedawali jakoś nie wiem czy zaczeli sprzedawac czy odchodzili z klubu najlepsi pilkarze: york, cole, beckham itd. i w sumie za ich miejsce kupowali jakis shit i dalej juz szkoda gadac...

no jak mówilem, jak druzyna juz nie jest najlepsza to sie im nie kibicuje...zabawne :lol: a to ciekawe shit? shit to ja widze w milanie sprowadzany jak Kaładze... W miejsce Cole czy Yorke przyszedł RVN a w miejsca Becksa, Ronaldo, to rzeczywscie shit :lol: :lol: :lol:

Cytuj:
Ale wiecie co, czy mowicie kto jest lepszy o MU, Realu, Liverpool'u czy Chelsea, to i tak każdy wie, że najlepszy jest AC MILAN i nic tego nie zmieni

Szczegolnie ze nie wygrali swojej ligi od 4 lat :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 20 sie 2007, o 12:27
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 wrz 2005, o 12:26
Skąd: Rzeszów
Posty: 347

Zobacz profil 
Chłopak, a co ty myslisz ?? To ze im kibicowalem to nie znaczy ze uwielbiałem ich, po prostu wtedy fajnie grali i mieli zawodnikow, a teraz ronaldo - jest dobry, tylko taki wlasnie troche lalus, rooney jeszcze z rok temu cos gral a potem to gwiazdorstwo mu sie odbiło i jest jak jest, dostali baty z Milanem :D

To jakich zawodnikow ma Milan, to juz ich sprawa, wazne ze potrafią wygrywac w europie, z takimi zespolami jak wlasnie MU...

Cytuj:
no jak mówilem, jak druzyna juz nie jest najlepsza to sie im nie kibicuje...zabawne

Wiesz, jak mowilem wtedy ich ra sie mogla podobac, pozatym ja nie kibicuje temu kto jest akurat najlepszy w sezonie, tylko jak kto gra...
Np. taki Real, kiedys fajnie sie patrzyło jak grali i wygrywali, a potem pokuopwali "supergwiazdy" ktore czesciej w tv wystepowaly w reklamach niz na meczach i zrobili z siebie tylko pajacow, ale w koncu sie ich pozbyli i zaczynaja w koncu stawiac na zawodnikow ktorym chce sie grac i maja wielkie ambicje zeby wygrywac...


           
Post 20 sie 2007, o 13:59
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
teraz ronaldo - jest dobry, tylko taki wlasnie troche lalus, rooney jeszcze z rok temu cos gral a potem to gwiazdorstwo mu sie odbiło i jest jak jest, dostali baty z Milanem Very Happy

:lol: :lol: :lol: wiecej mi sie nei chce pisac, jak ktos mi mówi ze Rooney gwiazdorzy to.... :lol: :lol: :lol: moze jeszcze specjalnie sobie znowu zlamał stope?:D spojrz na jego statystyki...to mnie najbardziej cieszy, ze wszyscy wielcy "znawcy" mówia ze Roo grał w tamtym roku słabo, a strzelił ponad 20 goli i kilkanascie asyst, to co bedzie jak zacznie grac dobrze :shock:

PS. nadal mi nie odpowiedziałes, jakie to shit sprowadzili za Yorka, Cole czy Becksa?

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 20 sie 2007, o 15:34
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 wrz 2005, o 12:26
Skąd: Rzeszów
Posty: 347

Zobacz profil 
mowie ogolnie, od paru lat wstecz, a takimi zawodnikami, przez ktorych mu słabł w oczach byli: Barthez - takiego bramkarza to chyba zadko mozna spotkać, jakie on szmaty puszczał to aż głowa boli; veron-miał być swietnym rozgrywajacym, a wyszło nic, juz lepiej w lazio sobie radził;rvn -nie przepadalem za nim, ale on chyba byl jedynym dobrym transferem bo duzo bramek strzelał (na pusta bramke); Alan Smith - jaki on jest słaby to az nie mozna uwierzyc ze ktos taki gra w pilke;do tego mozna dodac Saha,larsona,Hargreavesa - oni nic dobrego nie wniesli do klubu, no a teraz swietny rooney i ronaldo, ale co myslisz ze oni beda wygrywali kazdy mecz ?? Za duzo graja indywidualnie, a nie zespolowo i dlatego dostaja w dupe z jakims manchesterem city, z ktorym groclin sobie poradził :lol:

aha i jeszcze
Cytuj:
wielcy "znawcy" mówia ze Roo

wow, pewnie sie czyta ru co nie, bo RU-nej to juz za dlugi wyraz i trzeba bylo go skrocic, jeny ale niktorzy maja niepokolei w głowie...


           
Post 20 sie 2007, o 15:57
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
Barthez - takiego bramkarza to chyba zadko mozna spotkać, jakie on szmaty puszczał to aż głowa boli

Swoja szmaty puscił swoje obronił, jak przechodził był jednym z najlepszych, kto mógl sie spodziewac, ze sie nie sprawdzi :roll:

Cytuj:
veron-miał być swietnym rozgrywajacym, a wyszło nic, juz lepiej w lazio sobie radził;

W chelsea tez sie nie sprawdził...Premiership nie liga dla niego.

Cytuj:
;rvn -nie przepadalem za nim, ale on chyba byl jedynym dobrym transferem bo duzo bramek strzelał (na pusta bramke

no tak 150 bramek w MU strzelil na pusta bramke :lol:

Cytuj:
lan Smith - jaki on jest słaby to az nie mozna uwierzyc ze ktos taki gra w pilke

sam :cenzura: jestes słaby...tym pokazałes ze o piłce nie masz pojecia... :lol:

Cytuj:
o tego mozna dodac Saha,larsona,Hargreavesa - oni nic dobrego nie wniesli do klubu

wes sie człowieku nie osmieszaj..Larsson pół roku, a Hargrevas zagrał jeden mecz i nic do klubu nie wprowadzili...buhahaa...zenuła...

Cytuj:
no a teraz swietny rooney i ronaldo, ale co myslisz ze oni beda wygrywali kazdy mecz ?? Za duzo graja indywidualnie, a nie zespolowo i dlatego dostaja w dupe z jakims manchesterem city, z ktorym groclin sobie poradził Laughing

jakbys igonracncie zauwazy;ł w tym meczu nie grali...zreszta w tamtym sezonie jakos sami :lol: mecze wygrywali i zdobyli mistrza, czego twoje dziadki nie dokonały w swojej lidze od 4 lat :lol: i mi mówisz o meczu Groclinu sprzed 5 lat...czlowieku nie masz pojecia o piłce, i sie nie o niej nie wypowiadaj, tyle w tym temacie. na twoje posty nie odpowiadam, ja o krykicie sie nei wypowiadam bo sie na niej nie znam, ty zakoncz na temat piłki.

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 20 sie 2007, o 16:52
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
własnie to jest w PL, ze z nurka zrobiła goscia normalnego,

Tu mam kilka odpowiedzi Z POPRZEDNIEGO SEZONU! Dla jednego i drugiego;]
Nurek 1
Nurek 2
Nurek 3
Nurek Ronaldo zabawka
I na koniec najlepsze!! 30 najlepszych "zagrań" nurka. Chciałem też zauważyć, że w 95% z tych 30 "zagrań" ( :D ) ma na sobie koszulkę United. Ale nie... Będziecie mi mówić, że Premiership go zmieniło :lol: albo, że nie widziałem ich meczu...
30 najlepszych "zagrań" nurka Ronaldo

Na youtubie jest od cholery tego nurka;] Nie mam zamiaru wklejać tutaj tych wszystkich linków bo miejsca mogłoby nie starczyć :lol:

Robi napisał(a):
Gdyby "nurkowal" bez pomocy rywala to by mial dosc duzo zoltych kartek


Robi napisał(a):
a to dlatego ze w Anglii sa nalepsi sedziowe na swiecie fakt zdarzaja sie im wpadki ale nie tak czesto jak innym najgorszy jak dla mnie to taki Lubos Michel jak widze mecz i jego jako sedziego to mnie krew zalewa.

Z tego co pamiętam, to Lubos Michel sędziował finał LM Arsenal - Barca. Jak wiemy za ładną buźkę takich meczy się nie gwiżdże (dobrym przykładem może tu być też Pierluigi Colina :D ). Co do angielskich sędziów... Odpowiedz mi proszę sędzia jakiej narodowości pokazał na ostatnich mistrzostwach trzy żółte kartki Simuniciovi (spieprzyłem chyba pisownie:F)?

Robi napisał(a):
A przypatrz sie na najwiekszego nurka swiata jakim jest Drogba facet wyglada na 2 metrowego byka a przewraca sie jak panienka jak sie go leciutko dotknie.

On też gra w Premiership. Na co więc wychodzi? :D

wayne_rooney napisał(a):
a Hiszpani to nurkowanie nie jest tepione wysmiwane, ba nawet jest tam propagowane..

Jakieś przykłady?:>

Ma też pytanie. Kogo uważacie za największego nurka w Primera Division?:>

_________________
Obrazek


           
Post 20 sie 2007, o 19:53
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
z toba równiez nie mam zamiaru wiecej dyskutowac, tak ronaldo to nukek i ciniak, rooney to prosiak i ciniak, scholes rudy i ciniak...zastanawia mnie tylko jak ta cienka druzyna mogła zdobyc mistrzostwo i dojsc do połfinału LM i finału Fa Cup...hmmm, a zreszta to ciniaki, a milan to najlepsza druzyna swiata która nie wygrała swojej ligi od 4 lat :lol: pozdro dla was i waszych dilerów mają dobry towar 8-)

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 20 sie 2007, o 20:21
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 wrz 2005, o 12:26
Skąd: Rzeszów
Posty: 347

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
Cytuj:
Barthez - takiego bramkarza to chyba zadko mozna spotkać, jakie on szmaty puszczał to aż głowa boli

Swoja szmaty puscił swoje obronił, jak przechodził był jednym z najlepszych, kto mógl sie spodziewac, ze sie nie sprawdzi :roll:

no cóż w tym klubie widać liczą na fuksa, niestety tym razem się nie udało

Cytuj:
Cytuj:
veron-miał być swietnym rozgrywajacym, a wyszło nic, juz lepiej w lazio sobie radził;

W chelsea tez sie nie sprawdził...Premiership nie liga dla niego.

Czemu nie dla niego? Biedactwo, powinien sobie załatwić doradce, a najlepiej żeby w każdej lidze pograł troche i potem sobie wybrał :lol:

Cytuj:
Cytuj:
;rvn -nie przepadalem za nim, ale on chyba byl jedynym dobrym transferem bo duzo bramek strzelał (na pusta bramke

no tak 150 bramek w MU strzelil na pusta bramke :lol:

149, bo 1 się od niego odbiła i zmyliła bramkarza :lol: :lol:

Cytuj:
Cytuj:
lan Smith - jaki on jest słaby to az nie mozna uwierzyc ze ktos taki gra w pilke

sam k***a jestes słaby...tym pokazałes ze o piłce nie masz pojecia... :lol:

to że jestem słaby i nie potrafie grac w piłke to juz inna sprawa :lol: al chętnie zobacze jak ty grasz, poczytaj temat o naszych sparingach i wtedy po polemizujemy jak kto gra :D

Cytuj:
Cytuj:
o tego mozna dodac Saha,larsona,Hargreavesa - oni nic dobrego nie wniesli do klubu

wes sie człowieku nie osmieszaj..Larsson pół roku, a Hargrevas zagrał jeden mecz i nic do klubu nie wprowadzili...buhahaa...zenuła...

to czemu tylko tyle zagrali...? aaa już wiem po 1 meczu pokazali jak są niezwykłymi piłkarzami z bajeczną techniką i niesamowitym dryblingiem, że zostali wykupieniu z muuu (sory własnie jadłem krówke :D) za niebagatelne i nieznane dotad sumy, do 3 ligowego klubu ze Sri Lanki... :lol:

Cytuj:
Cytuj:
no a teraz swietny rooney i ronaldo, ale co myslisz ze oni beda wygrywali kazdy mecz ?? Za duzo graja indywidualnie, a nie zespolowo i dlatego dostaja w dupe z jakims manchesterem city, z ktorym groclin sobie poradził Laughing

jakbys igonracncie

Gawarit pa ruski ?:>

Cytuj:
zreszta w tamtym sezonie jakos sami :lol: mecze wygrywali i zdobyli mistrza, czego twoje dziadki nie dokonały w swojej lidze od 4 lat :lol:

Wiesz no oni przynajmniej nie płaczą (patrz Ronaldo) jak sie go niechcąco popchnie czy lekko kopnie...
A tak na marginesie l. wloska sie rozni od angielskie, nie wiem czy zauważyles, jednak jakie to ma znaczenie...szkoda ze Milan nie był w II lidze, bo sie niezle okazało, skopali dupska manchesterowi 3:0, rozumiesz 3:0, potem ponoc ronaldo przesiedział w wc koło 30min...takie plotki chodziły...że płakał...

Cytuj:
czlowieku nie masz pojecia o piłce, i sie nie o niej nie wypowiadaj, tyle w tym temacie. na twoje posty nie odpowiadam,

Roo, nie obrażaj się tak od razu, no nie bądź taki, wezzz...ja nie chciałem... :lol:
Cytuj:
ja o krykicie sie nei wypowiadam bo sie na niej nie znam, ty zakoncz na temat piłki.

co ma piernik do wiatraka ?:>


           
Post 20 sie 2007, o 20:28
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
o czemu tylko tyle zagrali...? aaa już wiem po 1 meczu pokazali jak są niezwykłymi piłkarzami z bajeczną techniką i niesamowitym dryblingiem, że zostali wykupieniu z muuu (sory własnie jadłem krówke Very Happy) za niebagatelne i nieznane dotad sumy, do 3 ligowego klubu ze Sri Lanki..


miałem nie odpisywac, ale na to musze...człowieku to ze sie nie znasz na piłce to widac odrazu, bo jakbys nie wiedział Larsson został wypozyczony na 3 miesiace dlatego tyle zagrał, a Hargreaves przeszedł w tym roku i dlatego dopiero zadebiutował i został wybrany przez fanów graczem meczu. Pozatym nie pryszedł ze SriLanki tylko z Bayernu Monachium. tak wiec jak ci napisałem, ja sie na temat krytkieta nie madrze, ty zakoncz wpisy na temat piłki, bo sie kompromitujesz raz za razem.

PS. co moze włoska jest lepsza od Angielskiej....buahahhahahahahhahahaha :lol: :lol:
PS2. co to jest 3-0 ignorancie przy tym, ze MU grało bez swoje obrony, to tak jak MIlan zagrał by bez Nesty, Maldiniego i Gatusso, ciekawe jakby to wygladało...pozatym co to jest 3-0 przy 7-1 :D
PS3. ile masz lat i od ilu kibujesz milanowi? :lol:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 20 sie 2007, o 20:32
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Apeluje o zachowanie pewnego poziomu wypowiedzi, nie robcie z tego forum rynsztoku. Mozna przeciez spokojnie wymienic argumenty, prawda?

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 20 sie 2007, o 20:44
 
Zabetonowany

Dołączył: 29 cze 2006, o 11:05
Skąd: od Kuciapy z kompa
Posty: 65

Zobacz profil 
Cytuj:
zostali wykupieniu z muuu (sory własnie jadłem krówke ) za niebagatelne i nieznane dotad sumy, do 3 ligowego klubu ze Sri Lanki...


Nie wiem na jakim Ty świecie żyjesz, ale na pewno nie na tym realistycznym (gratuluje bójnej wyobraźni przy okazji). Owen Hargreaves przeszedł do MU za niebagatela 17 mln funtów, ale dla Ciebie ta liczba jest tak niewyobrażalnie duża, iż nie byłeś w stanie zakodować tej informacji w głowie. Były Bawarczyk zresztą nie ma zadań cyrkowych (czyt. przerzucania nogami nad piłką itp) ale przed wszystkim defensywne. Niestety impotenci piłkarscy jak kibice zespołów hiszpańskich nie mają kompletnie pojęcia o tym, o czym dobitnie świadczy przykład pozbycia się przez Real super destruktora Makelele. Z kolei wpisy "włoskich" fanów są jak Catenaccio - brzydkie, bezbarwne i nudne.

_________________
Mój cel ? IŚĆ PO PRĄD!

Obrazek


           
Post 20 sie 2007, o 23:18
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Nie zgadzałem sie w wielu kwestiach z Franzem_Rothem, ale tutaj podpisuje sie pod jego postem czym tylko moge.

Cytuj:
Niestety impotenci piłkarscy jak kibice zespołów hiszpańskich nie mają kompletnie pojęcia o tym

własnie ja to nazywam pokolenie joga_bonito, wystarczy poskakac kilka razy nad piłka, i juz sie jest mistrzem swiata, o takich grajkach jak Owem, Makelele beda pisac, ze sa słabi i jak wogole moga grac... :lol:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 21 sie 2007, o 09:48
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 wrz 2005, o 12:26
Skąd: Rzeszów
Posty: 347

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
o takich grajkach jak, Makelele beda pisac, ze sa słabi i jak wogole moga grac... :lol:

No nie no, ty sie w ogole na piłce nie znasz, jak mowisz ze Makelele jest słaby, hahahahahaha :lol: :lol: :lol:

a Owen, był dobry ale dobrych kilka lat temu...
Cytuj:
własnie ja to nazywam pokolenie joga_bonito, wystarczy poskakac kilka razy nad piłka, i juz sie jest mistrzem swiata

patrz Christiano Ronaldo...a jak mu nie wyjdzie to płacze, to jest sport dla twardych facetów a nie dla lalusiów, a on jeszcze na dodatek gra w anglii... ;)

ps. @Franz przeczytaj, jeszcze co najmniej 7 razy moj fragment co cytowales, pomysl i wtedy pisz odpowiedz...
Pozatym jedna mała dygresja dla was...to był żart, ale widać niektorzy nie potrafią dojsc do tego, a co dopiero to przyjać... :D
Cytuj:
Apeluje o zachowanie pewnego poziomu wypowiedzi, nie robcie z tego forum rynsztoku. Mozna przeciez spokojnie wymienic argumenty, prawda?

No własnie chyba co do niektorych to nie dochodzi, jesli ktos ma odmienne zdanie na temat klubu, który uwielbiają i czczą z wielkim oddaniem...


           
Post 21 sie 2007, o 10:09
 
Zabetonowany

Dołączył: 29 cze 2006, o 11:05
Skąd: od Kuciapy z kompa
Posty: 65

Zobacz profil 
Cytuj:
ps. @Franz przeczytaj, jeszcze co najmniej 7 razy moj fragment co cytowales, pomysl i wtedy pisz odpowiedz...
Pozatym jedna mała dygresja dla was...to był żart, ale widać niektorzy nie potrafią dojsc do tego, a co dopiero to przyjać...


Poproś rodziców aby w ramach programu "Polska czyta dzieciom" przeczytali Ci i wytłumaczyli o co chodzi, bo ja też żartowałem :roll:

Cytuj:
a Owen, był dobry ale dobrych kilka lat temu...


A no pewnie, jak się ogląda futbol tylko gdy leci LM to jak można mieć inne zdanie ? Pozdro dla "kibiców", dla których sukces w Champions League (notabene puchar przegranych, tj. zespołów które już nie mają szans na sukces u siebe w lidze) jest ważniejsze od triumfu na własnym podwórku. Szczere gratulacje :lol:

Cytuj:
No własnie chyba co do niektorych to nie dochodzi, jesli ktos ma odmienne zdanie na temat klubu, który uwielbiają i czczą z wielkim oddaniem...


Wolę czcić wielki klub z tradycjami, niż przekrętów z Mediolanu, którzy przed nazwą miasta mają AC.

_________________
Mój cel ? IŚĆ PO PRĄD!

Obrazek


           
Post 21 sie 2007, o 10:28
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 wrz 2005, o 12:26
Skąd: Rzeszów
Posty: 347

Zobacz profil 
Cytuj:
Poproś rodziców aby w ramach programu "Polska czyta dzieciom" przeczytali Ci i wytłumaczyli o co chodzi, bo ja też żartowałem

Ok, nie ma sprawy dla ciebie zrobie wszystko... :lol: wytłumacz mi tylko ten twoj "zart", bo niestety rodzice też sie go nie moga doszukac...;/
Cytuj:
Pozdro dla "kibiców", dla których sukces w Champions League jest ważniejsze od triumfu na własnym podwórku

Ode mnie też mają pozdrowienia...;] nie wiem czy zauważyłeś, ale rozmawiamy o MU i teraz troche najazd na Milan, że nie wygrał od 4 lat sezonu itd. i postaraj sie zrozumiec, ze Milan z manchesterem nigdy, ale to nigdy nie zagrają w lidze włoskiej czy angielskiej ze sobą, może to byc dla ciebie szok, ale taka prawda, dlatego pisze, że MILAN jest lepszy od manchesteru, bo im dokopał niemilosiernie w bezpośrednim meczu w walce o puchar! Jeśli dla ciebie jest to puchar przegranych, to ci współczuje, bo zrozum liga mistrzów to co innego niz liga danego kraju...
A pozatym co, man.utd. sam nie wygrał ligi od 3 lat i teraz ledwo co ledwo wygrali, bo mało brakowało aby Chelsea ich dogoniła mimo iz mu mieli chyba z 15pkt przewagi
Cytuj:
Wolę czcić wielki klub z tradycjami, niż przekrętów z Mediolanu, którzy przed nazwą miasta mają AC

Ale ja ci tego nie bronie,mozesz sobie czcic kogo chcesz i mozesz sobie o Milanie mowic co chcesz mozesz tez duzo innych rzeczy robic, ja tylko powiem jedno....

...AC MILAN 3:0 manchester united !!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D ---> i dlatego Milan jest lepszą drużyną od mu...i ty tego nie zmienisz, a mozesz sobie mowic co chcesz :D


           
Post 21 sie 2007, o 11:17
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Forzamilan 15 pkt ale z 2 lub 3 zaleglymi meczami Chelsea. A po za tym defensywa MU posypala sie i grali rezerwowi. I powiem ci latwiej jest wygrac LM niz lige. Bo w LM to jest loteria jeden slabszy dzien i odpadasz (drugi mecz MU z Milanem) a w lidze musisz grac caly sezon dobrze zeby ja wygrac.


           
Post 21 sie 2007, o 11:21
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
z toba równiez nie mam zamiaru wiecej dyskutowac, tak ronaldo to nukek i ciniak, rooney to prosiak i ciniak, scholes rudy i ciniak...zastanawia mnie tylko jak ta cienka druzyna mogła zdobyc mistrzostwo i dojsc do połfinału LM i finału Fa Cup...hmmm, a zreszta to ciniaki, a milan to najlepsza druzyna swiata która nie wygrała swojej ligi od 4 lat :lol: pozdro dla was i waszych dilerów mają dobry towar 8-)


Ale zobacz jaka jest dyskusja z Tobą... Powiedziałem, że ROnaldo to nurek. Ty wyskoczyłeś wtedy, że Premiership go zmieniła itp. itd. No i udowodniłem Ci, że grając w koszulce United nurkuje tak samo jak zawsze. No i już tradycyjnie ty wyskakujesz, że nie będziesz ze mną dyskutował i zmieniasz temat :roll: . Dlaczego nie odniesiesz się do tych linków? Przecież Premiership zmienia zawodników i z nurka zrobią Ci normalnego zawodnika. Pamiętasz? To Twoje słowa... :lol: Udowodniłem Ci, że Ronaldo nadal jest nurkiem i nurkiem pozostanie ale ty wolisz zmieniać temat i mówić, że uważam Rooneya za świniaka.

Zastanawiam się po co w ogóle to piszę bo jeśli i tak będę miał rację to ty i tak zmienisz temat :lol:

_________________
Obrazek


           
Post 21 sie 2007, o 11:35
 
Zabetonowany

Dołączył: 29 cze 2006, o 11:05
Skąd: od Kuciapy z kompa
Posty: 65

Zobacz profil 
Cytuj:
Ok, nie ma sprawy dla ciebie zrobie wszystko... wytłumacz mi tylko ten twoj "zart", bo niestety rodzice też sie go nie moga doszukac...;/


Współczuję.

Cytuj:
e MILAN jest lepszy od manchesteru, bo im dokopał niemilosiernie w bezpośrednim meczu w walce o puchar


Był lepszy tego dnia, ale czy jest lepszym zespołem? Tego się nie da jednoznacznie określić, bo przekętasom została tylko i wyłącznie LM.

Cytuj:
Jeśli dla ciebie jest to puchar przegranych, to ci współczuje, bo zrozum liga mistrzów to co innego niz liga danego kraju...


Tak, ostatni sezon LM właśnie to pokazał. Do finału doszły zespoły, które od dawna były przegranymi u siebie w lidze.

Cytuj:
..AC MILAN 3:0 manchester united !!!!!!!!!!!!! ---> i dlatego Milan jest lepszą drużyną od mu...i ty tego nie zmienisz, a mozesz sobie mowic co chcesz


A co mnie to obchodzi? Ja kibicem MU nie jestem i nigdy nie byłem. A to że Milan wygrał z Anglikami 3:0 jest zasugą tego, że Włosi skupiali się wyłącznie na Lidze Mistrzów, a Diabły grały o wszystko na trzech frontach. Jeśli tego nie pojmujesz to Twoja wiedza o futbolu jest tak niska, jak wspominał już niezbyt lubiany przeze mnie użytkownik Wayne.

_________________
Mój cel ? IŚĆ PO PRĄD!

Obrazek


           
Post 21 sie 2007, o 11:53
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
No nie no, ty sie w ogole na piłce nie znasz, jak mowisz ze Makelele jest słaby, hahahahahaha


pytam po raz kolejny ile ty masz lat? przeczytaj mój fragment, jak nie zrozumiałes, to jak napisal Franz spytaj mamy oco mi tam chodziło i poźniej pisz, bo kolejna kompromitacja.

Cytuj:
patrz Christiano Ronaldo...a jak mu nie wyjdzie to płacze, to jest sport dla twardych facetów a nie dla lalusiów, a on jeszcze na dodatek gra w anglii... Wink

:lol: to mzoe w Anglii sa lalusie :lol: boże Swiety, to moja mama ma wieksza wiedze o piłce niz ty... :lol: :lol: :lol:
I jak wspomniał Franz jak sie tylko oglada LM, nie wiem czy wiesz typie, ze Cristiano Ronaldo został wybrany najlepszym młodym piłkarzem roku, a oprócz tego najlepszym piłkarzem Premiership wg. kibciów, dziennikarzy oraz samych PIŁKARZY. Ale tak miszczu Ron to tylko płaczek :lol: :lol: :lol:

Cytuj:
A pozatym co, man.utd. sam nie wygrał ligi od 3 lat i teraz ledwo co ledwo wygrali, bo mało brakowało aby Chelsea ich dogoniła mimo iz mu mieli chyba z 15pkt przewagi

ta odrazu pincset przewagi meili :lol: i jakie to ma znaczenie czy ledwo czy nie? wazny jest Mistrz, którego twoja niby swietna druzyna nie ma od 4 lat.

Cytuj:
Pozdro dla "kibiców", dla których sukces w Champions League (notabene puchar przegranych, tj. zespołów które już nie mają szans na sukces u siebe w lidze) jest ważniejsze od triumfu na własnym podwórku

O korwa, Franz :shock: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :maryska: :maryska: :maryska: :maryska: :maryska: :maryska: co wolisz dla Ciebie za to stwierdzenie. W pelni sie z tym zgadzam i czym bym tylko mógłb popdisał bym sie imieniem i nazwiskiem pod tym stwierdzeniem.

Ale ignorant tego nie zrozumie, on oglada LM w TV i tam widzi swoich zawodników, ze wygrywaja to mysli, ze sa najlepsi, a Ligi Włoskiej, a tym bardziej Angielskiej nie widział od 6 lat i potem pisze brednie na ten temat.
A jeszcze jak mu sie powie ze MU zagrało bez 3 obronców i napastnika to tego nie skuma. Gdyby makaraony zagrały bez nesty, maldiiniego, gatusson i któregos psa z ataku, tam nie ma znaczenia kto gra jeden gorszy od drugiego, to by mysle ze skonczyło sie tyle ile z Roma 8-)

Za ostatni post kolejne :piwo: :piwo: :piwo: dla Franza.

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1960 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 98  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi