Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 98  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Piłka nożna


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 22 sie 2007, o 21:36
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
brzycho ale podaj linki z ostatniego sezonu, a nie z tych pierwszych 3 lat gry Ronaldo w MU, ja ogladalem wszystkie mecze MU w tamtym sezonie i naprawde Ronaldo nie nurkuje tak jak to robil na poczatku kariery a z clipow to ja nawet z Buffona zrobie nurka :D

Ciekawe czy Kaka strzelil kiedys taka bramke? Bramka Cristiano Ronaldo z dzisiejszego meczu el. ME Portugalii z Armenia. Po prostu cudo! :twisted:

http://pl.youtube.com/watch?v=IflBatUB-AM


           
Post 23 sie 2007, o 00:41
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
no co Ty robi...przeciez to jest nurek i tylko potrafi nurkowac, tak to jest cienias... :wink:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 23 sie 2007, o 11:05
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Robi takie przekomarzanie kto jaka bramke strzelil nie ma sensu, bo Kaka jak dla mnie jest bardzo dobrym pilkarzem i tez potrafi strzelac, ale z dystansu: :P
http://www.youtube.com/watch?v=DM53fjO4 ... ed&search=
C.Ronaldo pokazal klase na MS-06 bezsensowne dryblingi, zrywy na skrzydlach ktore nie przynosily zadnego efektu, jesli jest ustawiony na pomocy na sciagnac obronce, dosrodkowac pilke napastnikowi a ten ma strzelic gola, waznym elementem jest gra w obronie oraz oddawanie sensownych strzalow na swiatlo bramki,a w przypadku C.Ronaldo sprawa wyglada tak:dostaje pilke na skrzydlo, jeden drybling,zejscie do srodka i nieprzemyslany strzal w bramke ktory najczesciej jest lekki, poziemi i przy slupku 50 cm od bramki, ja go nie lubie. :D


           
Post 23 sie 2007, o 14:18
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
C.Ronaldo pokazal klase na MS-06

jaki mamy rok? Wiesz ze taki talent moze wystrzelic nagle? nie przecze ze we wczesniejszych latach nie prezentował sie kapitalnie, ale sezon 2006/07 był jego czyli po MŚ i zanosi ze ten bedzie taki sam.
Zreszta zostal wybrany graczem sezonu Premiership przez piłkarzy,kibiców i dziennikarzy;]
Reszty nawet nie chce sie komentowac, widac ze widziałes jego gre bardzo dawno :lol:

Cytuj:
ja go nie lubie.

a ja nie lubie Kaki, Gerrarda, Lamparda, Gatusso czy Ronaldinho, a potrafie przyznac ze sa swietnymi piłkarzami, a nie wymyslam jakies bezsensowne przykłady tudziez pokazuje tylko ich słabsze mecze czy slabsze zagrania...


EDIT:
http://sport.onet.pl/74318,1248685,1593 ... omosc.html

piłka nozna to nie sprawa zycia i smierci to cos o wiele bardziej ważnego...

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 23 sie 2007, o 14:50
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 wrz 2006, o 21:55
Skąd: Hot Scott Speedway Team
Posty: 471

Zobacz profil 
Eeee sie podniecacie tym ManU. Barcelona i tak ich rozjedzie w Lidze Mistrzow! :) Tylko Barca!!

_________________
Obrazek
Obrazek

Dwyane Wade 2006 finals mvp!


           
Post 23 sie 2007, o 14:53
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
zobaczymy jak nurek Henry zgra sie z reszta druzyny...jestem pewien ze w Hiszpanii bedzie mógl nurkowac na głebokie wody :D

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 23 sie 2007, o 15:17
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
http://sport.onet.pl/0,1248702,1593589,wiadomosc.html

Niektorym proponuje zrobic to samo ;)

Visca el Barca!

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 23 sie 2007, o 18:29
 
Zabetonowany

Dołączył: 29 cze 2006, o 11:05
Skąd: od Kuciapy z kompa
Posty: 65

Zobacz profil 
PeteTheMaster napisał(a):
Eeee sie podniecacie tym ManU. Barcelona i tak ich rozjedzie w Lidze Mistrzow! :) Tylko Barca!!


A od kiedy to jesteś kibicem Barcy? Pamiętasz czasy Josepa G. czy Hristo S. czy choćby Ronaldo ?

_________________
Mój cel ? IŚĆ PO PRĄD!

Obrazek


           
Post 23 sie 2007, o 18:56
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Ja pamietam :D Guradiola to byl gosciu moim zdaniem obok Roya Keane'a najleeszy defensywny pomocnik na swiecie pozniej jeszcze doszedl Makalele


           
Post 23 sie 2007, o 19:07
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
franz_roth napisał(a):
PeteTheMaster napisał(a):
Eeee sie podniecacie tym ManU. Barcelona i tak ich rozjedzie w Lidze Mistrzow! :) Tylko Barca!!


A od kiedy to jesteś kibicem Barcy? Pamiętasz czasy Josepa G. czy Hristo S. czy choćby Ronaldo ?


hehe :D dobre pytanko odrazu mam do ForzaMilan czy pamieta czasy Dejana S czy George W?

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 23 sie 2007, o 19:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
chłopaki więcej dyskusji na poziomie. Nie ma sensu się kłócić o to kto jest lepszy, kto?z kim? kiedy? i ile wygrał? Niech każdy kibicuje swojemu ulubionemu klubowi, a ten temat niech bardziej służy do kulturalnej wymiany zdań. Może nawet kiedyś kibic Realu czy Barcy pogratuluje rywalowi zwyciestwa, czy ładnej gry.

Jeśli chodzi o mnie to od dawien dawna kibicuje najbardziej Interowi. Oczywiście ma nadzieje że sięgną po trzeci tytuł mistrzowski w kraju z rzędu. No i że wreszcie po 3 latach posuchy w LM namieszają tam trochę.

p.s. Mój ulubieniec to F. Totti :) (oczywiście odkąd Roberto Baggio zszedł z piłkarskiej sceny)

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 23 sie 2007, o 19:20
 
Zabetonowany

Dołączył: 29 cze 2006, o 11:05
Skąd: od Kuciapy z kompa
Posty: 65

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
George W?


O Boże, ile bym dał żebym mógł zobaczyć w akcji jeszcze raz tego genialnego zawodnika!

_________________
Mój cel ? IŚĆ PO PRĄD!

Obrazek


           
Post 23 sie 2007, o 19:40
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
wayne ja Cie nie rozumiem. Jak ktos napisze na jakiegos zawodnika z MU, ze jest slaby to od razu sie slinisz i krzyczysz pol dnia. Jednoczesnie jezeli ktos wymieni tu jakikolwiek klub lub zawodnika, ktory nie gra w MU to od razu "nurek" itd. I w dodatku zaprzeczasz sam sobie piszac, ze potrafisz przyznac, ze sa swietnymi pilkarzami. Chlopie, wyluzuj bo traktujesz to jak sprawe zycia i smierci. Odnosze wrazenie, ze dalbys sie zabic za MU... :roll: Poza tym piszesz czesto, ze brzycho jest uparty i nie da sobie przemowic, ciagle trzymajac sie swoich pogladow. Ty Jestes taki sam. Tylko bardziej krzyczysz...

Cytuj:
A od kiedy to jesteś kibicem Barcy? Pamiętasz czasy Josepa G. czy Hristo S. czy choćby Ronaldo ?

Ja za to pamietam Romario. W trudno w to uwierzyc, ale gosc ciagle gra i pyka bramki :) Co nie zmienia faktu, ze Real jest byl, jest i bedzie lepszy :P ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 23 sie 2007, o 19:54
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
oj łejn wy sie tak spieracie nie wiadomo o co a i tak kazdy wie ze najlepszym i najbardziej utytulowanym klubem na wyspach jest Liverpool ;)

tak wogole to pewien bardzo madry angielski trener powiedzil kiedys ze w Angli sa dwa swietne druzyny- Liverpool i... rezerwy Liverpoolu ;) 8-) :twisted:

kurde chlopak zeczywiscei byl madry :P

_________________
Obrazek


           
Post 23 sie 2007, o 19:59
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
czasy Dejana S czy George W?

Za to ja bardzo dobrze pamiętam jak Berlusconi zrobił z Milanu zespół grający najpiękniejszą piłkę na świecie. W tamtych czasach prawie każdy młody chłopak chciał grac jak Van Basten, Gullit czy Rijkaard. Maldini i Baresi w obronie. Niesamowite lata.

Dzisiejszej piłki prawię nie śledzę. Teraz to dla mnie strata czasu.

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 23 sie 2007, o 20:14
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
A ja zawsze chciałem grac jak polaczenie Erica Cantony z Ryanem Giggsem :D


           
Post 23 sie 2007, o 21:28
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
Jednoczesnie jezeli ktos wymieni tu jakikolwiek klub lub zawodnika, ktory nie gra w MU to od razu "nurek" itd. I w dodatku zaprzeczasz sam sobie piszac, ze potrafisz przyznac, ze sa swietnymi pilkarzami. Chlopie, wyluzuj bo traktujesz to jak sprawe zycia i smierci. Odnosze wrazenie, ze dalbys sie zabic za MU... Rolling Eyes


po pierwsze

wayne rooney napisał(a):
a ja nie lubie Kaki, Gerrarda, Lamparda, Gatusso czy Ronaldinho, a potrafie przyznac ze sa swietnymi piłkarzami, a nie wymyslam jakies bezsensowne przykłady tudziez pokazuje tylko ich słabsze mecze czy slabsze zagrania...


po drugie to ze Henry jest nurkiem nie zmiena faktu, ze jest swietnym piłkarzem...
Cos jeszcze?
na druga czesc nie odpowiem bo i po co, nie zrozumiesz i tak, a co do powornania do brzycha to patrzy wyzej ;]

Cytuj:
tak wogole to pewien bardzo madry angielski trener powiedzil kiedys ze w Angli sa dwa swietne druzyny- Liverpool i... rezerwy Liverpoolu Wink Cool Twisted Evil

po pierwsze ile zdobyliscie mistrzostw w ostatnih 17 latach bo my 9 :D :lol: :lol:
Po drugie...Gordon McQuen : spytaj wszystkich pilkarzy w kraju w jakim klubie chcieliby grac i 99% z nich powie, ze w Manchesterze United. Reszta to klamcy :) 8-)
Po trzecie jak tam z Heinze? :twisted: :lol:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 23 sie 2007, o 22:02
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2006, o 20:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 487

Zobacz profil 
Jako kibic Liverpoolu nie moge nie odpowiedziec waynowi. :) Spoko, ze przynajmniej tutaj nie piszesz o Kuciapie. :twisted:

Rzeczywiscie zdobyliscie 9 razy mistrzostwo w kilkunastu ostatnich latach, za to respect i dla pilkarzy i dla trenera, bez ktorego tych sukcesow mogloby nie byc. Ale biorac pod uwage historie to bardziej utytulowany (i to zdecydowanie :wink: ) jest Liverpool. I to biorac pod uwage Lige Angielska jak i Puchary. :D Ostatnie lata? Racja to MU jest lepszy. Ale teraz liczy sie sezon 2007/2008 i jak narazie twojemu MU nei wiedzie sie idealnie. 2 pkt w 3 meczach, 1 bramka strzelona. Liverpool 4 w 2 meczach i niestety blad sedziego przesadzil o remisie z Chelsea...Szkoda, ale trzeba grac dalej.

Prawda jest taka, ze Rafa ma teraz do dyspozycji po dwoch bdb pilkarzy na kazda pozycje. Druga jedenastka The Reds wcale nie jest duzo gorsza od pierwszej. A MU? Wylecial Rooney i okazuje sie, ze nie ma kto strzelac bramek. :lol: Dobrych rezerwowych szczegolnie na obrone nie widac. Do pomocy przyczepic sie nie mozna, bo budzi szacunek. :wink:

A co do Heinze...On tak naprawde byl nie potrzebny. Lewy/ ew. srodkowy obronca, mamy Arbeloe (gosc jest naprawde swietny!) i Riise na lewa strone. Srodek tez dobrze obsadzony. 8-)

I cieszy mnie to, ze przeszedl do Realu, bo Blancos to z kolei moj ulubiony klub z Hiszpanii. :D

_________________
"To co gadam to może nic nie znaczy,
Każdy człowiek myśli inaczej.
Są różne odcienie szarości:
od czerni do białości."

Obrazek
Obrazek


           
Post 24 sie 2007, o 00:44
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
http://sport.onet.pl/0,1248702,1593589,wiadomosc.html

Niektorym proponuje zrobic to samo ;)

Visca el Barca!


Dlaczego sugerujesz zeby zabijac kibicow Liverpoolu? :lol:

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 24 sie 2007, o 00:59
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
I cieszy mnie to, ze przeszedl do Realu, bo Blancos to z kolei moj ulubiony klub z Hiszpanii.

Duzo masz jeszcze takich klubów?:D Jeszcze moge zrozumiec jak ktos np. kibcuje Stali bo wiadomo klub z naszego miasta, jeszcze kibcuje komus z Polski, bo wiadomo klub Polski, ale miec ulubione zespoly w kazdej lidze to drobna przesada :lol: nie słyszales o tym ze klub jest jak matka? 8-)
Cytuj:
Ale teraz liczy sie sezon 2007/2008 i jak narazie twojemu MU nei wiedzie sie idealnie. 2 pkt w 3 meczach, 1 bramka strzelona. Liverpool 4 w 2 meczach i niestety blad sedziego przesadzil o remisie z Chelsea...Szkoda, ale trzeba grac dalej.

spokojnie spokojnie...3 kolejki za nami człowieku...bo znowu jak przez ostatnie lata w Grudniu juz bedziecie wiedziec, ze o mistrzu mozecie zapoomniec :lol:

Cytuj:
A MU? Wylecial Rooney i okazuje sie, ze nie ma kto strzelac bramek. Laughing Dobrych rezerwowych szczegolnie na obrone nie widac. Do pomocy przyczepic sie nie mozna, bo budzi szacunek. Wink

Nie wyleciał Rooney, tylko Rooney, Saha, Solskjaer, Anderson, Ronaldo...starczy?
van der Sar
Neville Ferdinand Evans Cathcart
Park Hargreaves Anderson Ronaldo
Saha Rooney

pozatym z kontuzjowanych zawodników MU mozna by bylo taka jedenastke wystawic;] mysle, ze walczyła by ona o czoło tabeli;]


hmm na obrone na ławce jest Brown, młodi utalentowani Evans, Pique, Bardsley prócz tego Silvestre. W MU nie sprowadza sie złomu z Hiszpani tylko stawia na swoich wychowanków 8-)

Cytuj:
A co do Heinze...On tak naprawde byl nie potrzebny.

BEnitez twierdził inaczej i bardzo sie oburzył na ta decyzje i na inne sprawy, no ale jakby Fergie rok w rok w Grudniu juz wiedział, ze nie ma szans na mistrza to by tez mu puszczały nerwy :wink:

Cytuj:
Ale biorac pod uwage historie to bardziej utytulowany (i to zdecydowanie Wink ) jest Liverpool

Po pierwsze w Polsce najwiecej majstrów maja Ruch i Górnik gdzie oni teraz sa? i co to ma za znaczenie? Licza sie otatnie lata a przez ostatnich 17 lat my zdobylismy 9 mistrzostw wy zero :lol: i czy zdecydowanie to bym polemizował.

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1960 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 98  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi