Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 98  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Piłka nożna


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 7 wrz 2011, o 21:54
 Re: Piłka nożna
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
co ciekawe na bilecie jest informacja za flaga nie moze przekraczac pewnych wymiarow tam 2 m na iles tam w innym przypadku beda konfiskowane ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 7 wrz 2011, o 22:58
 Re: Piłka nożna
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Kamil :arrow:

Otóż to !
A co do tego filmiku, pamiętne spotkanie w Zabrzu, dużo się działo przed i w jego trakcie i wcale nie chodzi Mi tu o wydarzenia na boisku :wink:
Teraz takie sytuacje są już niemożliwe, na trybunach króluje popcorn i coca cola.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 8 wrz 2011, o 00:33
 Re: Piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2650

Zobacz profil 
ja tam wielkim kibicem kopanej nie jestem , ale wczoraj .... to jak granie w lotto ...
3-3 , 9-9 , 17-17 , 29-29, 32-32 , 41-42 no niby jest sie z czego cieszyc ale :cenzura:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 8 wrz 2011, o 00:58
 Re: Piłka nożna
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Gówno, a nie wiocha, tak powinny zostać przywitani

http://www.youtube.com/watch?v=xwesmyAogqM


No ale nie chcieli kiboli na stadionach to mają, Szpakowski się dziwi, że po bramce dla Niemców cisza i w ogóle cały mecz żenujący pod względem dopingu. GW(sic!) smaży artykuły, o tym jaki był słaby doping(szczyt bezczelności najpierw robić nagonkę na zorganizowane grupy kibicowskie, a potem narzekać, że jest brak dopingu), mają swoją zachodnią Europe i cudownych kibiców.


Tym oto postem udowadniasz, że w żadnym wypadku nie należy z Tobą dyskutować.
Dramat.

"Otóz to!" Metanola też zauważyłem

Bez komentarza.

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 8 wrz 2011, o 01:22
 Re: Piłka nożna
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2008, o 00:29
Posty: 497

Zobacz profil 
A co w tym poście jest nie tak?

_________________
A cholera mnie już bierze,
kiedy widzę w komputerze,
że pieprzony jakiś gnojek
farmazony sadzi swoje!


           
Post 8 wrz 2011, o 09:34
 Re: Piłka nożna
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
Nie Kamil nie przekroczyles zadnego rubikonu ale sa pewne normy zachowania ktore nie zaleznie czy sie kogos lubi czy nie powinno sie przestrzegac to sie wiesz nazywa kultura osobista. Kultura osobista wymaga np. mycia rak przed jedzeniem, ustepowania miejsca w autobusie osobom starszym itd. itp. ale takze np. uszanowania hymnu panstwowego czy np. nie wygwizdywania zawodnika czytajacego deklaracje o Fair Play (yyy hallo). Ale jesli wg Ciebie kultura osobista to standart ludzi mieszkajacych na zachod od Polski tos glupi i tyle.

Aby bylo na temat meczu jeszcze to szczegolnie pierwsza polowa pokazala ze Smuda, Lato i spolka musza rozwiazac problem polskiej obrony np. Lukasza Piszczka ktory musi wrocic do reprezentacji bo na strate takiego zawodnika na Euro to oni chyba nie moga sobie pozwolic.

K2: Post Kamila oczywiście poleciał, a on sam otrzymał ostrzeżenie. Kolejne pisanie nie na temat skończy się banem.


           
Post 8 wrz 2011, o 12:42
 Re: Piłka nożna
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Wracając jeszcze do gwizdów podczas grania hymnu.
Nie widzą nic złego w tym angielscy kibice, oni zawsze i wszedzie gwizdzą podczas grania hymnu i nie ważne z kim grają.
Nie sądzę że macie tak krótką pamiec i nie pamiętacie jak na (starym) Wembley wygwizdywano niemiłosiernie reprezentację Polski, ba angole robili to nawet w Warszawie.
To specyfika kibicowania !, nie wiem jak można tego nie rozumiec i umoralniac kibiców jak mają się zachowywac podczas meczów (grania hymnów) :shock:
Są kraje które można lubiec, i sa których sie nie lubi, to samo dotyczy trybun i zachowania kibiców, przykładów napietych stosunków (w tym gwizdów podczas grania hymnów, awantur) miedzy kibicami z róznych krajów jest masa, tak na szybko:
Serbia-Chorwacja, uefa robi wszystko aby te dwie reprezentacje nie trafiały na siebie, nie zawsze to sie udaje, a kibice tych dwóch krajów potrafili rozpętac awanturę nawet na ....Australian open :lol: co dla australijczyków było szokiem. Myślicie że nie ma gwizdów podczas grania hymnów tych krajów :D
Pozostałe kraje bałkańskie, ta sama sytuacja, jedzmy dalej Grecja-Turcja tu też kibice nie witają sie chlebem i solą.
Finlandia-Rosja, finowie wyjątkowo spokojny naród, dostaja białej gorączki gdy graja z ruskimi.
Słynne sytuacje z Stade de France gdzie podczas meczów reprezentacji Francji kolorowi francuzi wygwizdywali marsyliankę !
Było bardzo głośno o tym, w kataloni wygwizduje sie hymn Hiszpanii.
To tylko kilka (jest tego wiecej) europejskich przykładów, nie wspomniałem tu o pozostałych kontynentach aby nie zanudzac.
Czy Polska-Niemcy jest tu wyjątkiem ?
Pewnych oczywistych rzeczy niektórzy nie chcą dostrzegac, na siłe doszukując się wad wsród polskich kibiców (np.felieton jakiegoś oszołoma na interii)
Piłka nożna to specyficzna dyscyplina w jak mało której zachowanie trybun często ma odzwierciedlenie w sympatiach i antypatiach narodowych.

Seevy napisał(a):
"Otóz to!" Metanola też zauważyłem
Bez komentarza.

Seevy, moje "otóż to" odnosiło sie do tego co Kamil napisał o kibicowaniu w meczu z niemcami.


Pozdrawiam.

PS. Mam nadzieję że bana nie otrzymam, posta pisałem w trakcie informacj K2, zreszta mój post wyjaśnia tylko pewne kwestie zachowań na trybunach :wink:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 8 wrz 2011, o 14:59
 Re: Piłka nożna
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/piwo-w ... omosc.html :wow: tylko pytanie czy na wszystkich imprezach masowych bo na kopaną (EURO) to wymusił Carlsberg i zarazem UEFA.


           
Post 8 wrz 2011, o 21:53
 Re: Piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2650

Zobacz profil 
nie powinno byc alkoholu (sam sie dziwie ze to pisze :wink: :D ) na imprezach sportowych
bo duza czesc ludzi do tego nie dorosla
" bo pic to trza umic " :D :piwo:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 8 wrz 2011, o 23:51
 Re: Piłka nożna
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
Cytuj:
Serbia-Chorwacja, uefa robi wszystko aby te dwie reprezentacje nie trafiały na siebie, nie zawsze to sie udaje, a kibice tych dwóch krajów potrafili rozpętac awanturę nawet na ....Australian open


A bylo tak, bylo. Pamietam, ze nawet we wiadomosciach u nas sporo o tym mowili. To tak jakos z rok lub dwa lata temu bylo. "Yugo" sa w Australii znani i raczej nie sadze, aby bylo to jakims wielkim zaskoczeniem. Ogolnie Yugo i inni Slowianie maja tu opinie bardzo nerwowych i nie potrafiacych podejsc do wielu rzeczy na luzie. Czesto okreslano ich jako takich, co wszystko, a zwlaszcza sport traktuja jako smierc i zycie. Nawet ktos z kolegow w pracy opisywal mi czasy szkoly, gdy byly jakies tam gry sportowe, to wlasnie Serbowie i Chorwaci wyzywali sie jeszcze zanim gra sie zaczela. Podczas zajec szkolnych!!!

Australijczycy zwykle gwizdami witaja sie z Hindusami podczas test meczow w krykieta, ale czy robia to podczas hymnu - tego powiedziec nie potrafie. Nie widzialem raczej jakis wiadomosci na ten temat, dlatego trudno mi powiedziec.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 13 wrz 2011, o 21:44
 Re: Piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
zmienię nieco temat. było głośno od bardzo dawna na temat tego że Klose jest ponoć obrażony na polskich dziennikarzy i nie udziela w ogóle wywiadów w naszym rodzimym języku. tylko po niemiecku, nieważne czy dla prasy niemieckiej, czy polskiej. niektórzy nawet twierdzili że nie mówi po polsku, choć Podolski i Trochowski otwarcie mówili że porozumiewają się na boisku i poza nim w naszym języku.

a tu proszę:

http://www.youtube.com/watch?v=TPDfAmCEnYQ

fragment wywiadów po meczu Polska- Niemcy na inaugurację PGE Areny. az się zdziwiłem jak zobaczyłem wywiad z Klose , który udziela PO Polsku :P

_________________
Obrazek


           
Post 21 wrz 2011, o 18:02
 Re: Piłka nożna
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
To co się dzieje z polską kadrą to parodia. Najpierw Roger, Boenisch, Perquis, Polanski a teraz jeszcze żyd...
Powiedzenie "Smuda: dam :cenzura: za wyjście z grupy" co raz bardziej do niego pasuje. Śmiali się z niemców że połowa drużyny to obcokrajowcy a u nas jest nie lepiej. Smuda zrobi wszystko, żeby na Euro wyjść z grupy :x

NIE dla kolorowych w reprezentacji :!:


           
Post 21 wrz 2011, o 18:09
 Re: Piłka nożna
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Ma matkę Polkę... posiada polskie obywatelstwo.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 22 wrz 2011, o 09:32
 Re: Piłka nożna
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 lip 2008, o 10:44
Skąd: Borek Stary/Rzeszow
Posty: 436

Zobacz profil 
Melikson to jedyny z "przyszywanych Polakow" ktory nie wybral Polski poniewaz niemial szans na gre w drugiej reprezentacji....Mogl grac w Izraelu i to z powodzeniem, co pokazal niedawny mecz towarzyski. Zanim kogos skreslicie dajcie mu szanse.

_________________
Najwazniejsze by walczyc!!


           
Post 22 wrz 2011, o 10:19
 Re: Piłka nożna
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2008, o 00:29
Posty: 497

Zobacz profil 
Tu nie ma dawania szans. Robią z Polskiej reprezentacji śmietnik. Przyjmują odpadki z całej Europy tylko po to żeby nie skompromitować się na Euro. Zero szacunku dla Meliksona. Skoro ktoś uważa, że żyd tak bardzo pokochał reprezentację Polski po roku czasu, że chce w niej grać to niech puknie się czoło. Tu chodzi o kase. Podobnie Polanski i inne wynalazki.

_________________
A cholera mnie już bierze,
kiedy widzę w komputerze,
że pieprzony jakiś gnojek
farmazony sadzi swoje!


           
Post 22 wrz 2011, o 14:16
 Re: Piłka nożna
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
Polska reprezentacja jest dla Polaków, nie żydów, niemców czy murzynów. A to, że gość ma polske obywatelstwo to co? Teraz każdy jeden dostaje polskie obywatelstwo a pewnie słowa po polsku nie potrafi powiedzieć tak jak Holta. Albo, że ma matkę Polkę, może i mieć dziadka czy prababkę. Niech nie robią z kadry cyrku. Polacy się śmiali z reprezentacji Niemiec a teraz jesteśmy tacy sami, niedługo połowa kadry to będą obcy.


           
Post 22 wrz 2011, o 14:20
 Re: Piłka nożna
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 wrz 2005, o 20:26
Skąd: Rzeszów
Posty: 458

Zobacz profil 
Z kadrą Niemiec jest ta różnica, że zawodnicy (Klose, Podolski i tym podobni), którzy tam grają wychowali się w Niemczech. W Polsce jest masówka, kogo pradziadek kupował bułki u polskiego piekarza, może grać w reprezentacji...


           
Post 22 wrz 2011, o 16:07
 Re: Piłka nożna
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Uważam, że jest jednak różnica między farbowanymi lisami jak Oli, Roger czy Holta, a tymi, którzy mieli polskich przodków. Jeszcze kilka lat temu prawie wszyscy narzekali, że PZPN nie robi nic, aby takich chłopaków jak. np. Podolski zachęcić do gry dla Polski. Teraz gdy to robi też źle. Ciężko dogodzić ;)

Ja podchodzę do sprawy w ten sposób, że "takie czasy" ;) Zobaczcie kto robi wynik dla Niemiec, albo kto zrobił go dla Francji w latach 1998-2000. Jest to efekt migracji i tego już nikt nie zatrzyma. Uważam, że jeżeli ktoś ma polskie korzenie i może być wzmocnieniem dla reprezentacji to powinien w niej grać. Melikson spełnia oba te warunki, więc jestem za. Ale zapewne wielu przeszkadza to, że jest z Izraela. Gdy do reprezentacji dołączali Obraniak czy Matuszczyk to takiego dymu nie było...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 22 wrz 2011, o 16:16
 Re: Piłka nożna
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
To nie jest tak, że jestem przeciwny Meliksonowi bo to żyd. Tak samo byłem przeciwny jak przychodzili Obraniak, Roger czy Polanski. Smuda zrobi wszystko, żeby na Euro nie było wstydu i bierze do kadry kogo się da. Już była mowa o tym, że chce Arbolede czy Dudu. Gość robi jeden wielki cyrk z tej kadry. Polanski jeszcze nie dawno wypowiadał się, że nie zagra nigdy dla Polski, nie wyszło mu u szwabów to przyszedł do kadry Polski ... Za to coś co nazywa się kadrą nie dałbym 10 zł za żaden mecz.


           
Post 22 wrz 2011, o 16:27
 Re: Piłka nożna
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Cytuj:
To nie jest tak, że jestem przeciwny Meliksonowi bo to żyd.

Nie pisałem konkretnie o Tobie, ale ogólnie o komentarzach przeciwników Maora.
Cytuj:
żeby na Euro nie było wstydu i bierze do kadry kogo się da.

Presja jest tak ogromna, że chwyta się wszelkich możliwości i nic na to nie poradzimy. Jak zrobią wynik na Euro i Melikson będzie czarował to nikt złego słowa nie powie.

P.S. Po problemie?


http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnos ... meliksona/

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1960 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 98  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi