Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Hieny


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 2 wrz 2007, o 22:27
 Hieny


jakiś czas temu na naszym stadionie pojawiły się hieny, chodzi mi o tych co przyłażą na stadion z 4 godziny przed meczem, wbijają sie na stadion i w 300 osób zajmują wszytskie krzesełka :shock: tydzień temy przyszedłem góra 10 minut po otwarciu stadionu, a tu już krzesełka prawie wszystkie zajęte :shock: fuksem znaleźliśmy 4 wolne miejsca, bo hieny pozajmowały wszystko, jeden koleś trzymał sam dwa rzędy :shock: szlag mnie trafia z tym, powinno być jakoś ustalone ze jedna osoba może trzymać 2-3 miejsca a nie po 30-40 :shock: jest jeszcze u nas drugi rodzaj hien, zasiadają oni mnej więcej od startu, do wejścia w pierwszy łuk, gdy zawodnicy są na drugim łuku, hieny wstają żeby zobaczyć dokładniej, ale przecież wszytsko elgegancko widać :x przecież wstając z krzesełka, widać kilka centymetrów wiecej, a oni zachowują sie jak by co najmniej z metr wiecej było widać. dre sie do ciuli zeby nie wstawali, a tu jakiś długowłosy dziadek mi mówi ze bedzie retransmisja w polsacie i sobie bede mógł zobaczyć :shock: naprawde mam juz dosc tych ludzi, szlag mnie trafia i tylko nerwów sie dzis i na kilku innych meczach ojadłem.
won hienom! :lol:


           
Post 2 wrz 2007, o 22:28
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
ja sobie dzis siadłem i mnie to waliło ze zajete, nie bedzie mi typ zajmowal dwóch rzedów bez jaj

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 2 wrz 2007, o 22:36
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Hmmm... A te rzędy "bez jaj" to były... jak Ty usiadłeś - czy jak On zajmował...???


           
Post 2 wrz 2007, o 22:40
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
jak ja usiadłem to te rzedy sie uginał z powodu jaj :D
:wink:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 2 wrz 2007, o 22:50
 


wayne_rooney napisał(a):
ja sobie dzis siadłem i mnie to waliło ze zajete, nie bedzie mi typ zajmowal dwóch rzedów bez jaj

tez chyba tak zrobie następnym razem, trzeba walczyć jakoś z tymi hienami


           
Post 2 wrz 2007, o 22:51
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1593

Zobacz profil 
seba,niektórzy z powodu emocji po prostu nie mogą usiedzieć.Zwyczajny odruch.Co do zajmowania to mi również się nie podoba,ale wszystko ułatwiłyby numerowane siedziska.Póki ich nie będzie,ten proceder wciąż będzie trwał.

_________________
***** ***


           
Post 2 wrz 2007, o 22:56
 


liver napisał(a):
seba,niektórzy z powodu emocji po prostu nie mogą usiedzieć.Zwyczajny odruch.

no niby tak, ale jak by sie tak postarali, to napewno by usiedzieli na dupach. jedna hiena siedząca za mną, tak dziś przeżywała, ze mało co przez niego słuchu nie straciłem :lol: dar sie mi cały czas do ucha, jak nie Niki, to Maciek i tak cały mecz, mówie ciulowi zeby sie nie darł, ten sie uspokoił na chwile, a zaraz dalej swoje :shock:

liver napisał(a):
Co do zajmowania to mi również się nie podoba,ale wszystko ułatwiłyby numerowane siedziska.Póki ich nie będzie,ten proceder wciąż będzie trwał.

no i to by było najlepsze rozwiązanie, tylko zeby te bilety były w normalnych cenach, a nie tak jak juz ktoś pisał ze było na dzisiejszy mecz ileś tam sztuk, ale droższe :?


           
Post 2 wrz 2007, o 22:56
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Ah! To wyjaśnia wszystko! - Ale poważnie - faktycznie, jest problem z tym zajmowaniem miejsc (no z jajami - też niektórzy mają...), ale jakby więcej ludzi traktowało tych "zajmowaczy" bezpardonowo, to myślę, że problem by był znacznie mniejszy! A najlepiej, to trzeba wziąć w "obroty" na ostatnim meczu Mr. Prezydenta, i niech powie, jak się ma naprawdę rzecz z budową nowego stadionu!


           
Post 2 wrz 2007, o 23:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1593

Zobacz profil 
Darcie mordy również można zaliczyć do żużlowego nawyku :P

OK rozumiem,że wstające i wydzierające się hieny mogą wkurzać,ale nic tak nie denerwuje jak wieśniak krzyczący tuż za twoimi plecami : "SIAAAADEEEEEEEJ!!!"

_________________
***** ***


           
Post 2 wrz 2007, o 23:04
 


liver napisał(a):
"SIAAAADEEEEEEEJ!!!"

ja dzisiaj tak krzyczałem do hien :lol: tylko ze przez "a" ;) :lol:


           
Post 2 wrz 2007, o 23:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
nie zgodzę sie co do tego wstawania, tzn jestem za tym zeby mozna było sobie wstać, w końcu te 70 sekund podczas biegu można ustać. To są emocje i ciężko je przeżywać na siedząco. Dzisiaj juz musiałem jednego dziadka uspokajać za jego "SIADEEJ", Polan też mu pokazał że jest przecież jeszcze miejsce na dolnych ławkach i moze się tam przesiać. A pod koniec meczu to ten sam dziadek juz sam krzyczał do znajomych "Wstawać!".

Natomiast co do sprawy zajmowania miejsca to dla mnie to już jest przesada :/, przyszedłem 2,5h przed meczem żeby zająć 6 ławke od dołu. Ludzie nie znają umiaru, zajmują tyle ławek ile wlezie

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 2 wrz 2007, o 23:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1593

Zobacz profil 
Rekord padł dzisiaj.24 miejsca :D

_________________
***** ***


           
Post 3 wrz 2007, o 01:35
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
ja sobie dzis siadłem i mnie to waliło ze zajete, nie bedzie mi typ zajmowal dwóch rzedów bez jaj


Taa... Gdyby nie ja to byś tam nie siedział ;D Nie Przypisuj sobie moich zasług :D


Tak więc jak widać, ja z tym procederem zacząłem już walczyć ;) Dziś obyło się bez przepychanek ani nic (ten który miał zajęte to miejsce na którym mu siadłem nie był kozakiem). Ale nawet jak będą przepychanki to... pamiętajcie. Morda nie szklanka a żużel fajnie się ogląda z dobrego miejsca prawda? :D

_________________
Obrazek


           
Post 3 wrz 2007, o 08:20
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 2 sty 2007, o 14:58
Skąd: RZ
Posty: 86

Zobacz profil 
Sprawa prosta - na następny sezon ponumerować krzesełka.

_________________
Hominis est errare, insipientis in errore perseverare


           
Post 3 wrz 2007, o 08:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
seba1944 napisał(a):
ja dzisiaj tak krzyczałem do hien :lol: tylko ze przez "a" ;) :lol:


dobra dobra, mamy Cię hieno od "siadej" ;)

_________________
Obrazek


           
Post 3 wrz 2007, o 09:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Występuje drugi rodzaj ludzi którzy dodają kolejne słowa do popularnego już w tym temacie "siadeeej" mianowicie chodzi mi o "siadeeej zapłaciłem za bilet" :lol: :lol: też sobie usiadłem na 1 łuku i mnie to nie obchodziło, że ktoś sobie zajął całą ławke :)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 3 wrz 2007, o 12:27
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2006, o 22:16
Skąd: Hetmanska 69
Posty: 891

Zobacz profil 
No dokładnie... wbijam się na stadion 10 min po otwarciu bram a tu na starcie wszystkie dobre miejsca zajęte... To nie poważne jest zeby jeden koleś zajmował 4 rzędy....

_________________
Obrazek E-Mail: MasterZKS@gmail.com
Obrazek GG: 1868860

Logitech G9 Gaming Mouse- 319 zł
Steel Series 4D - 69 zł.
Steel Sound 5Hv2 - 269 zl.
Bycie lou - bezcenne! :]


           
Post 3 wrz 2007, o 16:13
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 23 lip 2007, o 12:35
Posty: 36

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):



Tak więc jak widać, ja z tym procederem zacząłem już walczyć ;) Dziś obyło się bez przepychanek ani nic (ten który miał zajęte to miejsce na którym mu siadłem nie był kozakiem). Ale nawet jak będą przepychanki to... pamiętajcie. Morda nie szklanka a żużel fajnie się ogląda z dobrego miejsca prawda? :D


:lol: :lol: :lol: :lol: uwazajcie na Brzycha bo jak sie wkurzy to ładuje piesciami strasznie ja sie nie dziwie dziadkowi ze z szedl wkoncu jak idzie pan BRZYCHO to czapki z glow :lol: :lol: :lol: :lol:


           
Post 4 wrz 2007, o 11:49
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Ty mi tu nie kozacz, bo Ci najadę na chawirę i z Tobą też zrobię porządek :D

_________________
Obrazek


           
Post 4 wrz 2007, o 14:18
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 2 lip 2007, o 14:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 400

Zobacz profil 
MasterZKS napisał(a):
No dokładnie... wbijam się na stadion 10 min po otwarciu bram a tu na starcie wszystkie dobre miejsca zajęte... To nie poważne jest zeby jeden koleś zajmował 4 rzędy....



Jak Cie boli to sobie zajmij 5 rzędów ! On przychodzi ze znajomymi i siedza wszyscy razem co za tym idzie bawią sie pięc razy lepiej niż Ty wiec nie pitol tu takich haseł że sobie usiądziesz i kaplica bo trafisz na nie powolana osobe i skonczysz na ławeczkach przy zielonych barierkach ;]


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi