Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Media: Prasa, komputery, telewizja itp.


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 7 gru 2009, o 20:08
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sty 2005, o 17:30
Posty: 49

Zobacz profil 
w mordę czyli dodatkowe wydatki :P

w każdym razie Misiu zapraszam na browarka i GP :jezor:

_________________
Są trzy rodzaje prawdy: prawda, święta prawda i gówno prawda...


           
Post 7 gru 2009, o 22:05
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Kamil - jest już nowa promocja (http://forum.satkurier.pl/viewtopic.php ... 09#p286009). Faktycznie mocna, ale przy opcji tylko SD to i tak taniej wychodzi to co ja wybrałem ;) Ale oczywiście wybór należy do Ciebie ;)

Co do maili do nich, to ja zawsze korzystam z formularza na stronie, więc tam trzeba podać numer abonenta obowiązkowo (oraz inne dane), także właśnie na takiej podstawie Cię potem identyfikują ;) A jeżeli chodzi o telefon do Działu Utrzymania Abonenta, to dzwoń pod: 22 310 45 65. Pod tym od razu Cię łączy ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 7 gru 2009, o 23:00
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Faktycznie wychodzi drożej. Mnie tam HBO i Filmbox nie interesują, rzadko jakiekolwiek filmy oglądam. Więc mam zamiar zrobić tak jak Ty, oby tylko jeszcze coś takiego proponowali. Powiedz mi jeszcze jak z dekoderem? Masz swój własny, czy zostawili Ci ten co miałeś na 18 miesięczny za darmo?

Cytuj:
A jeżeli chodzi o telefon do Działu Utrzymania Abonenta, to dzwoń pod: 22 310 45 65. Pod tym od razu Cię łączy

To jakiś specjalny numer? Można dzwonić nań z domowego czy tylko z koma? I właściwie czy pisać do nich maila czy od razu dzwonić pod ten numer.

Żebym o niczym nie zapomniał.
Komfortowy+ Multipakiet Canal+ za 42 zł
Dekoder za darmo

tyle od nich prosić? :D

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 7 gru 2009, o 23:16
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Dekoder został mi ten sam co do tej pory. Wynajmowany od nich Strong. W sumie szajs, ale można robić własną listę kanałów, a mi to bardzo odpowiada ;)

Numer podany przeze mnie nie jest jakimś specjalnym, tylko po prostu mniej popularnym ;) Ja dzwoniłem ze stacjonarnego, więc nie wiem czy z komórki pójdzie. Polecam jednak najpierw napisać. Jak dzwoniłem, to gość zaproponował mi totalny szajs. Zaraz po rozmowie telefonicznej napisałem maila i później dostałem po jakiś dwóch-trzech dniach odpowiedź, że się zgadzają na to co ja chcę :)

Co do próśb. Jak Ci zależy na Orange Sport to możesz spróbować, ale z tego co wiem to jeszcze chyba nikomu to nie przeszło ;) Za 42 dostaje się komfortowy i C+.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 8 gru 2009, o 00:18
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Ale ten dekoder masz na 18 miechów za darmo?

I jeszcze jedno wysyłając formularz ze strony co wybrałeś w polu "temat wiadomości"

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 8 gru 2009, o 08:37
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Tak, przez 18 miechów za darmo.

Temat: "Oferta programowa".

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 11 gru 2009, o 18:00
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Przedłużyłem umowę na takich warunkach jak Ty K2 :)
W związku z planowaną emisją http://sport.interia.pl/pilka-nozna/rep ... lm,1409439 miałem się targować jeszcze o Orange Sport, ale odpuściłem, ale ku mojemu zdziwieniu Orange Sport mi odbiera po włączeniu komfortowego i sobie przypomniałem czy czasem nie jest tak, że Ci Co mają komfortowy dostali w prezencie od 1 do 31 Grudnia Orange Sport bezpłatnie? :) Jeśli tak to mega, zajebiscie, wywaliscie, superowo, fajowo, kozacko oglądnę sobie ten dokument który mnie niezwykle ciekawi :spiew:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 11 gru 2009, o 20:02
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
OS jest przez cały grudzień za free w Komfortowym :) To wynik błędu w Magazynie+.

Także film zobaczysz, chociaż ma on sześć części, więc raczej do końca grudnia się nie wyrobią... A film zapowiada się bardzo ciekawie - widziałem większy fragment i miodzio ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 11 gru 2009, o 20:04
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Heh :D A dzien po premierze kazdego odcinka bedzie na necie do sciagniecia ale.. to nic :D Warto obejrzec ;)
Ja tak naprawde koncze z platforamami itp. Mialem przez rok C+ i jedyne co ogladalem to.. premiership i zuzel i to nie zawsze... nie ma czasu na TV. :)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 11 gru 2009, o 21:17
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5732

Zobacz profil 
Cytuj:
Także film zobaczysz, chociaż ma on sześć części, więc raczej do końca grudnia się nie wyrobią..


Wyrobią, wyrobią bo premiera każdego odcinka bedzie dzień po dniu o 20:00 8-)
Pierwsza cześć 21 grudnia.

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 14 gru 2009, o 17:46
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Interesuje mnie teraz następująca sprawa.
Chciałbym mieć możliwość oglądania Cyfry w pokoju i w salonie :wink: Czy istnieje jakaś opcja z rozdzieleniem kabla czy nie wiem. Co musiałbym dokładnie zrobić, dokupić itd. i ile by mnie to wyniosło, tak żeby ktoś mnie podał co bym musiał zakupić i szacunkowy koszt tego wszystkiego żebym wiedział czy w ogóle jest sens się tym zajmować. Może ktoś już u siebie coś takiego ma?

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 14 gru 2009, o 20:40
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
chcesz mieć na dwóch telewizorach to samo, czy żeby działały niezależnie na jednym abonamencie??


           
Post 15 gru 2009, o 01:00
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
No niezależnie, żebym ja mógł u góry oglądać co innego, a na dole kto inny co innego.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 15 gru 2009, o 16:58
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
najprościej to spliter. Koszt to 499zł i to jego największa wada (są też tańśze, ale nie polecam-często są problemy z zakłóceniami). Urządzenie bezprzewodowe, działa jak drugi niezależny abonament. Koszt wydaje się duży, ale wydatek jest jednorazowy i będzie cieszył i cieszył :)

No ewentualnie multiroom Cyfry+, ale on teraz bezpłatnie jest tylko do najwyższego pakietu, a to i tak w dzierżawę a nie na własność.


           
Post 15 gru 2009, o 17:07
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Tak myślałem. To mi się zupełnie nie opyla. Pluje sobie w brodę bo od dzisiaj dają multiroom do komfortowego gratis http://satkurier.pl/news/51368/multiroo ... cyfry.html .
Ja podczas negocjacji nowych warunków nawet oto nie prosiłem bo sądziłem, że multiroom jest tylko do prestiżowego. Umowę podpisałem kilka dni temu, jakby się wstrzymał to teraz bym oto prosił podczas negocjacji. Napisałem wczoraj do gościa z którym negocjowałem umowę, czy nie dałoby się jeszcze mi też wcisnąć multirooma, ale nic nie odpisał- naleśnik jeden :P Mógł przynajmniej odpisać przykro mi podpisał pan już umowę jest za poźno, a nie tak mnie olać. Jak szło o przedłużenie umowy to zadzwonił 30 minut po wysłaniu maila, a teraz już nawet nie raczy odpowiedzieć. Ehh :roll:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 15 gru 2009, o 18:30
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sty 2005, o 21:47
Skąd: czudec
Posty: 236

Zobacz profil 
Siema. Mam problem. A wiec mam wzmacniacz i 2 głosniki do niego tylko innej firmy niż wzmacniacz. Jest to stary sprzęt.Nie mam kabli do tego. Nie wiecie moze gdzie w Rzeszowie znalazłbym komisy lub serwis z tymi kablami. Albo moze zeby ktos przerobil wejsci i dal inne kable?


           
Post 15 gru 2009, o 21:32
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Pluje sobie w brodę bo od dzisiaj dają multiroom do komfortowego gratis http://satkurier.pl/news/51368/multiroo ... cyfry.html .
Ja podczas negocjacji nowych warunków nawet oto nie prosiłem bo sądziłem, że multiroom jest tylko do prestiżowego. Umowę podpisałem kilka dni temu, jakby się wstrzymał to teraz bym oto prosił podczas negocjacji.


starałem Ci się przekazać (używając różnych argumentów), że zawsze lepiej jest podpisać nową umowę. Pracowałem w Cyfrze+ chyba z 7 lat. Zawsze i zawsze było tak, że nowa umowa wychodziła lepiej. Jak nie z tej, to z innej strony. Ale zawsze to się opłacało bardziej niż przedłużenie. ALe oczywiście każdy decyduje wg. siebie.


           
Post 15 gru 2009, o 23:01
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Vega zdawałem sobie z tego sprawę. Ale w tym roku jak dotychczas nowe umowy nie były lepsze od tego co proponowali starym. Jam K2 dostaliśmy komfort+canal za 42 zł na 18 miesięcy, a nowi mieli te same warunki za 49,90 plus tam kanały filmowe na 4 miesiące gratis, których i tak nie oglądam. Sadziłem, że już nic nowego nie dadzą więc zdecydowałem się podpisać. Cóż mówi się trudno...

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 20 gru 2009, o 00:27
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sty 2005, o 17:30
Posty: 49

Zobacz profil 
Cytuj:
Orange sport misiu :P

Cytuj:
w mordę czyli dodatkowe wydatki :P


a na dodatek Budrysom rozrywkę zapewnić trzeba.. no i Jacka też muszę zaprosić... :piwo:

_________________
Są trzy rodzaje prawdy: prawda, święta prawda i gówno prawda...


           
Post 22 gru 2009, o 20:44
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Proszę o pomoc - jeśli jeszcze się da!

Mam taki oto dziwny przypadek: najpierw zamilkł mi screenreader, lecz to jeszcze nic dziwnego, bo to się mu zdarza. Nie wiedziałem jak mam zresetować komputer, więc wyłączyłem go na "ostro". Po ponownym uruchomieniu, nie zastartował XP. Po chwili więc, ponownie wyłączyłem go na siłę, Kiedy uruchomiłem "kompa" ponownie, to Windows się uruchomił, lecz okazało się, że dysk lokalny "D", zmienił system plików z NTSF na RAW. We właściwościach dysku jest pokazane, że nie ma miejsca wolnego, ani zajętego. Mam w związku z tym, takie pytanie - czy i jak można odzyskać dane, oraz jak mam postępować dalej.

Z góry - wielkie dzięki za wszelką pomoc.

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 115 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi