Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Media: Prasa, komputery, telewizja itp.


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 4 sty 2009, o 01:50
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
Wejdź tu: http://phpbb.pl/
Sciągnij sobie archiwum z forum
Rozpakuj na dysku
Prześlij później na swój serwer
Kiedy już zakończysz wysyłkę, wejdź na swoją stroną i tak przywita Cię przejrzysta instalacja, która za rączkę doprowadzi Cię do finalizacji instalowania nowego forum. Nie pamiętam już, jak to jest z najnowszą wersją phpbb, ale chyba nie będzie konieczne ręczne wysyłanie bazy danych. A i na swoim serwerze utwórz bazę nową.

Jeżeli jednak nie masz swojego serwera, zajrzyj tutaj: http://www.google.pl/search?hl=pl&q=%22 ... l&aq=f&oq=

Pamiętaj, że Twój serwer musi obsługiwać php, mysql - to najważniejsze.
Pozdrawiam

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 5 sty 2009, o 19:04
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
dzieki za pomoc ale poszedlem prostsza droga przez fora.pl
pozdrawiam


           
Post 31 sty 2009, o 16:54
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
Mam pewien problem. Chodzi o to, że jak w google chcę wyszukać jakąś stronkę i chce na nią wejść, to strona się nie wyświetla tylko wyskakuje, że "Ta strona może wyrządzić szkody na Twoim komputerze". I jest tak zawsze, niezależnie jaką stronkę wyszukuje. A gdy wpisuje u góry adres to normalnie mi wchodzi na stronkę ... Czy ktoś może wie, o co może w tym chodzić? Jeszcze rano było wszystko w porządku.


           
Post 31 sty 2009, o 17:04
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Google musialo cos wprowadzic bo mam taka sama sytuacje jak Ty...

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 31 sty 2009, o 19:00
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Junior
Junior

Dołączył: 26 wrz 2005, o 10:47
Skąd: spod piramidy
Posty: 217

Zobacz profil 
Prawdopodobnie chwilowa awaria google, już wszystko powinno wrócić do normy.


           
Post 6 lut 2009, o 21:17
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Witam,

Proszę chętne osoby o to, by podzieliły się opiniami o plikach, do których linki zamieszczam poniżej.


http://www.sendspace.pl/file/8OCxsPo5/

http://www.sendspace.pl/file/yuxcnqyk/

http://www.sendspace.pl/file/RLTxH8sD/


Są to dokumenty (.doc, .rtf, .txt, .pdf – te jedynie bardzo dobrej jakości), „czytane” głosem syntetycznym, i zapisane do .mp3 (istnieje możliwość jeszcze do .wma, .wav). Rozpoznawane są języki: polski i angielski (możliwe że są obsługiwane też inne języki, ale ja dysponuję tymi dwoma). Jak na razie do dyspozycji mam takie syntezatory: polski - „Jacek”, „Agata” – ten w wersji 11 kHz, i 22 kHz; oraz angielski – „Jenifer”. Możliwe że za jakiś czas będę posiadał inne syntetyki. Takie dźwiękowe pliki mają tą zaletę, że można je sobie załadować do odtwarzacza mp3, i potem odsłuchiwać w dowolnym miejscu. Proszę zwłaszcza te osoby, którym dobrze znany jest język angielski, by zwróciły swoją uwagę na poprawność, wyraźność, akcent, i inne szczegóły. Ale proszę też wszystkich o swoje opinie. I aby nie zaśmiecać tematu – proszę pisać na e-maila:

blackmann@o2.pl – PRV nie obsługuję.

Dzięki i pozdrawiam.

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 1 maja 2009, o 13:10
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Mam problem z grą Demonic Speedway :P Mój komputer to Pentium Dual-Core E5300 a karta graficzna GeForce 9500GT 1GB, mam 4GB ramu i tyle wiem o moim komputerze :P Na starym chodził mi Demonic ale na tym jak chce go odpalić to robi się tak : ciemny ekran jak by wszystko ok miało działać i zaraz bum i wraca do pulpitu z okienkiem do otwierania gry :P Czy to możliwe że mam za dobry komputer do jakiejś gry ?:P zaznaczam że mam win xp tak samo jak i w starym kompie :P Tak poza tym to ktoś mi może powiedzieć czy płacąc 1250 zł przepłaciłem ?:P dodam że mam dysk sata 500GB i 8 kanałową karte SoundBlaster chyba :P Na płycie MSI czy coś :P do tego dvd rom od samsunga z nagrywarką i eee nawet dostałem w cenie stacje dyskietek bo poprosiłem :mrgreen:

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 1 maja 2009, o 13:42
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
u mnie na starym kompie na ktorym mialem win98 demonic dzialal spokojnie. na nowym z XP mam to samo co u Ciebie, a na laptopie z Vistą odpala sie gra ale po wylaczeniu system podaje ze prawdopodobnie program jest uszkodzony. takze dziwna sprawa ze na starszych kompach dziala a na nowszych nie. nie martw sie zatem, zlego kompa na pewno nie masz ;)

_________________
Obrazek


           
Post 1 maja 2009, o 19:22
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Jeżeli ktoś ma ten problem co ja : roziąwązanie dla tych co maja problem z odpaleniem gry na nowych kartach gf (w moim przypadku 8600gt). Otóż stare stery typu 44.03 tych kart nie obsługują, można mieć zainstalowane najnowsze, ja mam 169.21 i gra mi hula, ale trzeba zrobić jeden myk: wchodzicie w Panel sterowania NVIDIA, następnie w okienku po lewej wybieracie Zarządzanie ustawieniami 3D, następnie w okienku głównym wybieracie zakładkę Ustawienia programu, następnie dajecie Dodaj i szukacie pliku speedway.exe w katalogu gdzie macie zainstalowanego Demonica, jak dodacie, to punkt 2 w oknie głównym brzmi Określ ustawienia dla programu speedway.exe i tam szukacie pozycji Limit rozszerzania (może także być Granica rozszerzania, w zależnosci od wersji sterowników) i tam zmieniacie na włącz, dajecie zastosuj i odpalacie grę. :D znalazłem to na necie :D U mnie działa !! :D Pozdro ;)

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 4 maja 2009, o 23:46
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Piątego maja w Parlamencie Europejskim odbędzie się głosowanie nad Pakietem
Telekomunikacyjnym, który pozwoli dostawcom internetu ograniczyć klientom
dostęp do sieci. Internauci się temu stanowczo sprzeciwiają i w sieci
zorganizowali protest.



http://stopcenzurze.wikidot.com/

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 5 maja 2009, o 12:41
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
A w taki sposób sprawę przedstawia faszystowska tvp:

http://hatak.pl/news/5647/TVP_znowu_obraza_internautow/

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 7 maja 2009, o 18:20
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2006, o 22:41
Skąd: Czudec
Posty: 1117

Zobacz profil 
Słyszałem w radiu, że jednak ta ustawa nie przeszła :wow: No więc nadal mamy nieograniczony dostęp do sieci :wariat: :spiew:


           
Post 8 maja 2009, o 13:21
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
A dziś o 18:00 w TVP1, w teleturnieju "Jaka to melodia", wystąpi nasza Forumowiczka z Krosna!!!

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 11 maja 2009, o 20:39
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3563

Zobacz profil 
Nie wiem czy nadaje sie moja sprawa do tego tematu no ale cóż:

W tamtym roku zakupiłem nawigacje Tom Tom 930 go! wszystko fajnie dzialalo ale jak wiadomo mapy sie zmieniają. Dzisiaj dostalem zajebista automape na karcie i co ciekawe nie czyta mi urzadzenie tej karty, nie wiem dlaczego. Moglby ktos doradzic jak sobie z tym poradzic? Ja myslalem sformatowac GPS i wgrac tam nowy system ( np. Winows 5) i wtedy probowac..
Jakies pomysly?

Pzdr.

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 12 maja 2009, o 17:04
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Junior
Junior

Dołączył: 26 wrz 2005, o 10:47
Skąd: spod piramidy
Posty: 217

Zobacz profil 
Nie jestem biegły w temacie, ale na tomtomie nie zainstalujesz windowsa, co za tym idzie zadnych innych map, pozostają tylko aktualizacje od tomtoma, są oczywiscie do znalezienia legalne inaczej.
Moge sie mylic, bo tak bylo z 910, ale ciezko w to uwierzyc zeby z 930 dalo sie cos zrobic.


           
Post 13 maja 2009, o 18:29
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3563

Zobacz profil 
Masz racje, w moim urzadzeniu zainstalowanie windowsa jest niemozliwe co wiaze sie z akcja ze uruchomienie automapy rowniez jest niemozliwe.
Jesli chodzi o nawigacje to nie wiem nic :wink: wiem ze w necie mozna znalezc "legalne" mapy, ktore sa uzaleznione od softa jaki jest w urzadzeniu. Jesli ktoś zna jakies forum w ktorym znajde to i owo :wink: to prosze o pw :)

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 18 maja 2009, o 21:45
 Re: Kupię, Sprzedam, Oddam, Udostępnie..itp
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Może to kogoś zainteresuje lub nie.

Kod:
http://www.gaduair.pl/prices/


Wystartował nowy MVNO na zasięgu Plusa.

Plusy tego wszystkiego to bonusy:
http://www.gaduair.pl/bonuses/
Gadu-Gadu w komórce za darmo

* bezpłatnie wysyłasz i odbierasz wiadomości
* wspólna lista kontaktów
* wspólny numerek GG i GaduAIR
* jedno konto i jedno doładowanie
* bezpośrednio z komunikatora możesz dzwonić i pisać SMS'y

Cytuj:
http://www.gaduair.pl/

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 29 maja 2009, o 14:11
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Kupiłem sobie Creative t6100, są to głośniki 5.1 . Wcześniej też miałem z creative ale 2.1 i niby powinno być lepiej, no i jest jeśli chodzi o średnie i wysokie tony. Bass jest po prostu za mocny, niby jest regulacja na głośniku niskotonowym ale kurde, nawet jak go dam na minimum a w kompie dam bass na zero to i tak zajebucko dudni i zwyczajnie przeszkadza nie mówiąc o sąsiadach ! ;/ Wie ktoś jak można jeszcze go uciszyć poza panelem sterowania który jest dostępny w Start->Akcesoria->rozrywka bo tu już próbowałem ;/

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 29 maja 2009, o 20:48
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 14:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1412

Zobacz profil 
Próbowałeś w mixerze ? Jeśli masz karte dzwiękowa Creative to powinieneś mieć Mixer, w którym można o wiele więcej.

_________________
"Szumina" pokazał, że ma jaja jak dzwony - J. Dymek


           
Post 30 maja 2009, o 10:55
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Realtek Audio HD mam mixer i też nic to za bardzo nie dało, choć już jest duuuuużo lepiej ;) No nic, chyba taki ich urok :D Juz się powoli przyzwyczajam :)

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 75 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi