Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Media: Prasa, komputery, telewizja itp.


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 4 cze 2009, o 10:43
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Podczas niedzielnego wieczoru wyborczego TVN24 pokażę korespondencję Ingi Rosińskiej. Ale nie taką zwykłą, tylko reporterka będzie w Brukseli, ale będzie widziana w studio za pomocą hologramów ;) TVN24 jest pierwszą telewizją w Europie, a drugą na świecie, która przeprowadzi taką relację ;) Pierwszą był CNN przy okazji wyborów prezydenckich w U.S.A. Tak to wyglądało:

http://www.youtube.com/watch?v=thOxW19vsTg

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 4 cze 2009, o 11:02
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
a jaki to ma sens? Czemu służy?

No chyba że chcą się bawić a Star Trek :)


           
Post 4 cze 2009, o 12:30
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Temu samemu, co np. HD ;) Wprawdzie jest to tylko fikcja, bo babkę widać tylko na ekranach TV, w studiu jej odbicia oczywiście nie będzie, ale cóż - dodatkowe uatrakcyjnianie, nowinka, ciekawostka - to ma przyciągnąć widzów. Fani Star Treka na pewno oglądną :D ;) a i inni też z głupiej ciekawości przełączą na TVN24, wzrośnie oglądalność, za reklamy będzie można więcej wyciągnąć, a o to przecież w komercyjnej tv chodzi ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 31 sie 2009, o 23:03
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Klientom biorącym udział w konkursach SMS z atrakcyjnymi nagrodami komórkowa
sieć Orange zaleca, aby zachowali szczególną ostrożność oraz upewnili się,
kto jest organizatorem konkursu. Komórkowa sieć Orange w informuje klientów,
że w ostatnim czasie odnotowała przypadki, w których SMS-y zachęcające do
wzięcia udziału w konkursach pochodziły od osób i podmiotów chcących dokonać
wyłudzeń na szkodę Klientów. Treść tych SMS-ów mogła sugerować, że
organizatorem konkursów był Orange.
Pomarańczowy operator zaleca szczególną ostrożność przed wzięciem udziału w
konkursie SMS w sytuacji, gdy:

- brak jest informacji o tym, gdzie dostępne są szczegóły i regulamin
konkursu lub nie są one dostępne we wskazanym miejscu

- nagrodą jest luksusowy samochód, atrakcyjny aparat telefoniczny lub inne
wartościowe przedmioty

- warunkiem wzięcia udziału jest wysłanie odpowiedzi w formie SMS-a o
podwyższonej opłacie (np. na cztero- lub pięciocyfrowy numer rozpoczynający
się od cyfr 7 lub 9)

- odpowiedź wysłana SMS-em ma zawierać niezrozumiały ciąg znaków lub kod
cyfrowo-literowy

- SMS został wysłany z ogólnodostępnej bramki internetowej (np. z numerów
rozpoczynających się od cyfr 102 i 105) lub ze zwykłego, dziewięciocyfrowego
numeru telefonii komórkowej .

Jednocześnie Orange informuje, że podejmuje odpowiednie działania, aby
zabezpieczyć swoich klientów przed próbami oszustw i wyłudzeń oraz, aby
ukarać osoby i podmioty, które się ich dopuszczają.

To już drugi operator, który wydaje komunikat ostrzegający klientów przed
SMS-owymi naciągaczami. Wcześniej podobne ostrzeżenia wydała sieć Plus.
Użytkownicy telefonów komórkowych coraz bardziej są narażeni na oszustów,
którzy pod pretekstem konkursów z nagrodami bądź fałszywych promocji na
zasilenia konta chcą wyłudzić pieniądze od niezorientowanych klientów.







Jasny gwint - z "pomarańczowymi" to same kłopoty!

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 6 paź 2009, o 15:57
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
Witam.
Mam pytanie odnośnie Internetu. Posiada ktoś usługę od Multimedii? Jak wygląda sprawa prędkości? Mając 6Mb/s otrzymuje się właśnie tyle? Proszę o odp. Zależy mi bardzo na tym, aby wypowiedziała się osoba mająca właśnie internet w opcji 6Mb/s. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 13 paź 2009, o 19:35
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
podłączam się pod pytanie, bo pewnie na te 6mb się zdecyduję. Jednak jak dla mnie może się wypowiedziec każdy kto cokolwiek o tym wie..nie tylko posiadacze :wink:

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 15 paź 2009, o 18:20
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 mar 2009, o 14:23
Posty: 246

Zobacz profil 
A ja mam pytanie. Szukam jakiegoś dobrego fajnego telefonu na abonament. 2 lata załóżmy 30 zł za miesiąc i mogę 200-250 zł do niego dopłacić. Co mi polecicie?
Nie chciałbym mieć samsunga bo mam teraz (e-740) i klawisze się zacinają, telefon jest rozsuwany i tylko jak się go rozsunie można zrobić zdjęcie, a mi coś się zesrało tak że telefon nie łapie że jest rozsunięty i nie mogę ani zdjęcia ani filmu nagrać. :x
Szukać w Nokiach? Czy może Sony Ericsson? Bo kurde koledzy i koleżanki :lol: moją takie wypasy że aż mi ślinka cieknie. Mój może źle nie wygląda ale to szajs. Chciałbym tel. który wygląda w miarę fajnie ale i sam jest dobry przede wszystkim żeby się nie psuł jak ten co mam teraz.
Po raz kolejny czekam i liczę na waszą pomoc :wink: z góry dzięki :piwo:


           
Post 15 paź 2009, o 19:54
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
oj to nie takie łatwe. Ja całe życie byłem przywiązany do marki SonyEricsson. Zawsze będę chwalił tą markę. Telefony bardzo funkcjonalne, z przejrzystym menu i dobrymi bateriami. Miesiąc temu zmieniałem tel. i niestety nie mogłem mieć SE więc zdecydowałem się na LG viewty. Póki co jestem bardzo zadowolony, i jedyne co mogę zarzucić to kiepska bateria, która wystarcza na bardzo mało a jak już daje sygnał wyczerpania to mamy około godzinę (max) na podpięcie do prądu. Telefon ten wybrałem ze względu na szybki internet i cel swój spełnia dobrze. Z wielkich plusów mogę wymienić kamerę która nagrywa z prędkością 120 klatek na sek. Filmy wychodzą rewelacyjne, i można je od razu wysyłać na youtube.

Powiem tak. Powinno decydować przywiązanie do marki. I tak zresztą najczęściej jest. Dzisiejsze telefony są na tyle dopracowane, że nie trudno znaleźć coś fajnego w dobrej cenie. Nie polecę Ci nic bo każdy ma inny gust. Mogę powiedzieć że ten tel. jest super, a zaraz ktoś napiszę że dla niego to badziew. Czytaj oferty, dane techniczne, i weź do ręki, przejrzyj menu, i zdecyduj dopiero po tym.

I na koniec. Jak SonyEricsson wprowadzi model z taką konfiguracją internetu jaka mnie interesuje, to na bank wrócę do tej marki.


           
Post 15 paź 2009, o 20:20
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 mar 2009, o 14:23
Posty: 246

Zobacz profil 
Że tak powiem faktycznie Sony Ericsson średni ma ten internet. Ale i z takim bym przeżył bo średnio korzystam z internetu w telefonie ale jakbym już posiadał to częściej bym go używał :D
Że tak powiem zdecydowanie odradzam wszystkim Samsunga no chyba że moje usterki związane były z niewłaściwym używaniem choć nie sądzę.
Zastanawiałem się teraz poważnie nad nokią bo nigdy nie miałem oraz SE. Ale wiadomo że jeżeli trafiłaby się promocja to kupiłbym np. tego LG bo powiem Ci kolego vega1 że popatrzyłem na allegro i wizualnie bardzo dobrze jak dla mnie się prezentuje.
Natomiast chciałbym jeżeli by ktoś mógł o bardziej sprecyzowaną pomoc choć kolega vega1 też mi pomógł i za to dzięki.
Ja nie szukam nie wiadomo czego szukam czegoś ciekawego na pewno może mieć nawet bardziej skomplikowane menu ( jestem w takim okresie że mi to nie przeszkadza bo moja mama to musi mieć menu jasne jak słońce). Szukam takiego telefonu żeby miał niezłą baterię choć tak żeby 4 dni wytrzymała może 3 ( lubie słuchać muzyki a wieczorami smsuje :D ) Chciałbym żeby miał niezły aparat 3.2 no ujdzie choć mógłby być lepszy, i żeby tak w miarę nieźle wyglądał, rozmiar mi nie bardzo przeszkadza, myślałem o Nokii N73 ew. od kolegi mogę kupić Nokię N70 za 140 zł dokupić obudowę ( jest że tak powiem w złym stanie) ale nie wiem czy mi się to opłaci.
No i wiadomo wolałbym jednak mimo wszystko nowy telefon. Byle nie Samsung !
Pozdro.


           
Post 18 paź 2009, o 18:58
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
Odświeżę temat, bo może ktoś wypowie się w mojej sprawie poruszanej kilka postów wcześniej. Garet, założyłeś już może te 6Mb/s, to powiedz jak Ci się sprawuje. Bo szczerze mówiąc u mnie ciągle, patrząc na speedtest.net jest 5.84 Mb/s (może to niewiele mniej, ale uczepić się czegoś zawsze trzeba:D ). Natomiast po 23 nie zwiększają mi prędkości, mimo tego, iż korzystam z tej promocji :/

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 19 paź 2009, o 09:59
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
Nieco zmienie temat...

Mija 20 lat od zakonczenia serialu Dynastia. Jestem przekonany, ze pokolenie lat 70-tych i wczesnych 80-tych bedzie go pamietalo - lecial regularnie w polskiej telewizji. Osobiscie obejrzalem wiekszosc odcinkow, rowniez oficjalne zakonczenie.

A oto ponizej zdjeciach bohaterow serialu po 20 latach...

http://pomponik.pl/galerie/podpatrzono/bohaterowie-dynastii-20-lat-pozniej/zdjecie/duze,1136106,1,406

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 19 paź 2009, o 14:06
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
dobre :)

Najbardziej czas posunął Pamele Sue Martin (Fallon Carrington )


           
Post 19 paź 2009, o 16:09
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Cytuj:
pokolenie lat 70-tych i wczesnych 80-tych bedzie go pamietalo

Jestem trochę młodsze pokolenie, a serial pamiętam także później też jeszcze go puszczali ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 19 paź 2009, o 16:13
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
panowie, ale co to były za czasy. Cała rodzina siadała i wszyscy oglądali z zapartym tchem. Jak sobie teraz przypominam te czasy, to jakaś nutka nostalgii w człowieku daje znać o sobie.


           
Post 19 paź 2009, o 18:34
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Marilyn nie założyłem, ale świetne info mi serwujesz. Ja nie narzekałbym na te niecałe 6 mb. Napisz w ogóle jak to się ma godzinowo, bo np moja neostrada o niektórych porach po prostu muli. Chociaż co do tego wzrostu do 8 mb po 23 ja bym interweniował w firmie. Niech się wywiązują.

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 19 paź 2009, o 21:40
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
Cytuj:
Najbardziej czas posunął Pamele Sue Martin (Fallon Carrington )


Ona zdaje sie odeszla przed polmetkiem serialu (pamietam, ze jej ostatni wystep byl wtedy, gdy Fallon rozbija sie samochodem, a to bylo gdzies kolo 70 - 80 odcinka), a ten krecony byl w latach 1981 - 1989. Zgaduje wiec, ze "mlode" zdjecie tej pani ma dosc konkretnie wiecej niz 25 lat.

Brakuje mi zdjec Dexa Dextera. :D

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 19 paź 2009, o 21:51
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Jasiek ale Steven jest :D

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 19 paź 2009, o 22:02
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
Ale tylko jeden. :D Brakuje Jacka Colemana, ktory prawde mowiac, gral Stevena przez wieksza czesc serialu.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 20 paź 2009, o 08:08
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1187

Zobacz profil 
Hmm ja wiem że SE jest przez wielu uważany za telefon z dobrym stosunkiem cena/jakość ale ja nie wyobrażam sobie wogóle nic innego poza nokią. Miałem przez chwile K750i i uciekałem z niego na wszystkie sposoby, udało mi się zamienić go na Nokie E65, było to bodajże dwa i pół roku temu, ale od tego czasu nie zmieniam telefonu, i nawet nie myśle ;) Telefon na praktykach przeszedł tortury :D Przez przypadek spadł na szlifierke, potem w błoto pośniegowe, z ręki to mi sto razy już wypadł a nawet zaliczył ostatnio upadek z dachu samochodu (rozmawiałem i stałem przy bagażniku, po rozmowie połóżyłem na dachu telefon żeby włożyć coś na tylne siedzenia i tak już o nim zapomniałem, potem ruszyłem a telefon bum na asfalt :D ). Poza tym na codzień służy mi on do przeglądania internetu, gg, smsów czy drukowania !! Jako że nie mam w Rzeszowie komputera żeby się od nauki nie rozpraszać to telefon dziennie jest z 4 godziny na necie, jakieś 8 godzin GG a dzięki WiFi spokojnie sobie drukuje na bezprzewodowej drukarce HP ;) Jak dla mnie telefon praktycznie idealny :D No poza muzyką ;) Ale ja wychodze z założenia że do muzyki jest mp3 więc i tak bym go do tych celów nie używał ;) Bateria po tym czasie, katowaniu spokojnie dwa dni, jak przyjdą święta i telefon praktycznie tylko służy do dzwonienia to na luzie 4-5 dni ;) Siostra ma N95 i takie same odczucia :) Aparat jest mega, robi lepsze zdjęcia niż nie jeden cyfrowy ;) Wcześniej miałem 6230i, Nec'a e338(dalej go mam, bardzo dobry telefon! ), 3650 , 3510i , dwa siemensy a mój pierwszy telefon który dostałem w wieku 10 lat to 5110 ;)

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 20 paź 2009, o 08:22
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
No to prawda, dynastia to bylo to. Ja jeszcze z tamtych czasow z przyjemnoscia ogladnol bym sobie taki serial Dempsey i Makepeace to lecialo bodaj w czwartki. Stare dobre czasy no potem weszli policjanci z Miami i tez sie caly tydzien na ten serial czekalo.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 117 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi