Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 15 sie 2008, o 14:37
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
I to jest dobra wiadomość, zła to taka, że w finale wpierdziel okropny był, ale przynajmniej fair play było ;). Chwała Gościom, bo nikt na nich nie stawiał specjalnie, a tu nawet Chinoli, co wyeliminowali Węgrów (potęgę wg. komentatora R. Łabędzia) wystukali w finale 1pkt. mimo, że sędziowie mogli po myśli gospodarzy zasadzić. Brawo, brawo, brawo!

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 15 sie 2008, o 15:12
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Lirasz napisał(a):
Co tu tak cicho? Po tygodniu mamy medal
Bo wszyscy jeszcze w szoku po tym jak Lech rozniósł wczoraj Szwajcarów w Pucharze UEFA :D
Szermierka wyjątkowo mało widowiskowa dyscyplina (jak większość na Igrzyskach), ale szacunek sie należy.
Z roku na rok widać jak drastyczne obniża się poziom polskich sportowców. Najlepszym tego wykładnikiem są zdobywane medale na Igrzyskach. W 1996 roku w Atlancie nasi natrzaskali 17 medali (w tym 7 złotych), w Sydney 14 (6 złotych), w Atenach 10 (3 złote), a teraz póki co 1 skromniuśkie srebro. O zimowych wstyd wspominać. Ciekawe czy coś jeszcze dorzucą :osama: I ciekawe co będzie za 4 lata :mrgreen: Chociaż z tego co pamiętam, to poprzednio tez zaczęliśmy z niskiego pułapu.

_________________
Obrazek


           
Post 15 sie 2008, o 16:21
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Złoto! Mamy pierwsze złoto! Tomasz Majewski mistrzem olimpijskim w pchnięciu kulą. Nareszcie! Miała racje czwórka szermierzy, że teraz się zacznie. Brawo!

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 17 sie 2008, o 10:27
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Senior
Senior

Dołączył: 21 mar 2006, o 13:35
Skąd: Rzeszów
Posty: 285

Zobacz profil 
No i mamy następnego medala :)
Srebro dla wioślarzy.
A siatkarki do domu :(

_________________
Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta.

Giampiero Boniperti


           
Post 17 sie 2008, o 10:59
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2008, o 16:00
Skąd: Rzeszów-Zalesie
Posty: 100

Zobacz profil 
Kolejny medal :D :D
Tym razem zloto wioslarzy :mrgreen:
Oby tak dalej 8-)

_________________
Obrazek


           
Post 17 sie 2008, o 12:28
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 lip 2008, o 10:38
Posty: 64

Zobacz profil 
No i mamy też brąz w zapasach :D

O 13 Kołecki - powinno też coś wpaść


           
Post 17 sie 2008, o 13:49
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
No dzisiaj dobry dzien dla Polski.
Wioslarze - zloto
Wioslarze - srebro
Zapasy - braz

A tu jeszcze Kolecki, Ziolkowski... Bedzie dobrze, trzymac kciuki tylko :)

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 17 sie 2008, o 15:31
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2006, o 22:41
Skąd: Czudec
Posty: 1117

Zobacz profil 
No i mamy dzis 4 medal,2 srebrny dziś, brawo Szymon Kołecki :piwo: Jakby wstał przy tych 228 kg to byłoby złoto, bo podrzucił by raczej na pewno. Szkoda Ziółkowskiego bo po eliminacjach spodziewałem się lepszego występu, jest 7 miejsce i z tego sie należy cieszyć.
Szans medalowych jest już chyba niewiele... niektóre to: Dołęga w podnoszeniu ciężarów, Plawgo w 400 przez płotki i może któraś z drużyn męskich, skłonnybym był bardziej do piłkarzy ręcznych. Jak będzie czas pokaże...


           
Post 17 sie 2008, o 16:45
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
A Blanik w gimnastyce?

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 17 sie 2008, o 21:12
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2006, o 22:41
Skąd: Czudec
Posty: 1117

Zobacz profil 
No racja zapomniałem... :oops: również jeszcze w skoku o tyczce Monika Pyrek ale to raczej tylko srebro albo brąz bo złoto jest już zarezerwowane dla "Carycy", szansa jest na ok 10 medali czyli tyle co cztery lata wcześniej w Atenach.


           
Post 18 sie 2008, o 11:55
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2008, o 16:00
Skąd: Rzeszów-Zalesie
Posty: 100

Zobacz profil 
Jesli ktos ma TVP Sport moglby mi powiedziec co to za piosenka leci w filmiku zapowiadajacym mecz koszykowki USA-Niemcy??

_________________
Obrazek


           
Post 18 sie 2008, o 14:07
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
Mamy kolejny medal :!: Mamy złoto :!:
Leszek Blanik mistrzem olimpijskim :!: :!: :!:


           
Post 18 sie 2008, o 14:31
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2008, o 16:00
Skąd: Rzeszów-Zalesie
Posty: 100

Zobacz profil 
Brawo :D Idziemy w gore w klasyfikacji medalowej 8-)

PS W Niemieckiej reprezentacji koszykówki gra koles o imieniu Konrad Wysocki ktory urodzil sie w Rzeszowie :shock: :!:

_________________
Obrazek


           
Post 20 sie 2008, o 08:46
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Ajć... Siatkarze. Który to już raz grają świetnie w grupie, czy w prestizowych meczach jak z Rosją czy Serbią, a potem klaps w ćwierćfinale i papa...

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 20 sie 2008, o 10:00
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
Ajć... Piłkarze ręczni.

Szkoda strasznie pierwszej połowy. Gustafsson wyłapał pare ładnych piłek, ale to nie tylko dzięki niemu. Graliśmy strasznie sztywno. Tyle razy Islandia była pykana na 90% siły, a tym razem, w najważniejszym momencie nawet 100% nie wystarczyło...

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 20 sie 2008, o 10:39
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
I bardzo k*rwa dobrze, że siatkarze odpadli. Zgrywali kozaków to dostali w czapkę. Po ograniu Ruskich w wywiadach jeden z drugim wyskakiwali, że w nie ważne z kim będą grać w ćwierćfinale i tak wygrają. No to pokazali jacy są zajebiści. Śmiać mi się z nich chciało niesamowicie. Obudziłem się i wbiłem na trzeci set. A tam komentator nawija, że Polacy grają z ogromną kupą w gaciach. Myślę sobie jak to możliwe? Przecież goście są zajebiści, ponoć są europejską czołówką.. A tu proszę. Polacy na żużlu jakoś nigdy nie jeżdżą osrani. No ale ok. Dlaczego tyle czasu grał Zagumny? No kiurwa.. W drugim secie rudy powinien wylądować na ławie i Woicki powinien chociaż przez chwilę spróbować rozegrać. Nie wiem, nie znam się na siatce, ale jak dla mnie to Zagumny był dzisiaj najsłabszy. Ja nie wiem. Włosi jak atakowali to mieli najczęściej pojedynczy blok a u nas podwójny, potrójny. Szok. Teraz stwierdzam, że nie na darmo w towarzystwie jak pojawił się temat siatkówki to szydziliśmy, że dlatego gramy tak h*jowo, bo mamy rudego rozgrywającego i rozdaje fałszywe piłki.;f Pod koniec meczu nawet ja! Siatkarski laik wiedziałem, że piłki będą chodziły do Wlazłego. A skoro ja wiedziałem to Włosi tym bardziej. Dlatego nie żałuje tych typów ani trochę. Może zejdą na ziemie po tych igrzyskach. Swoją drogą. W tym turnieju można powiedzieć, że pokonali jedynie Ruskich. No bo wielkie halo wygrać z Serbią, która zbierała w gardło od każdego kto tylko coś tam potrafił. Ale niee. Polska to przecież naród siatkarski więc euforii nie było końca. Później wpadła słabsza niż zawsze Brazylia i ruchnęła Polaków 3:0. Nie muszę chyba dodawać, że mydełko było im niepotrzebne. No ale to przecież nic! Ograliśmy Serbów i Rosjan. Rzeczywiście. Tylko siedzieć i klaskać. Ogólnie olimpiada w wykonaniu tych typków musi zostać zapisana na minus. Choć z drugiej strony można było z nich trochę pośmiać.

No i kibice. To już śmieszy mnie najbardziej. Siedzę, oglądam a tu słyszę: Polacy gracie u siebie. No k*rwa mać. Siedzi ich tam z piętnastu i nawijają takie pierdoły. Takie rzeczy to ja rozumiem na mistrzostwach świata w Niemczech gdzie Ci wszyscy Polacy ryknęli, że grają u siebie. Tylko kiuurwa. Ich tam było mnóstwo a nie garstka. No nic. Śmiech, śmiech i politowanie i dla jednych, i dla drugich.

Szkoda piłkarzy ręcznych.

_________________
Obrazek


           
Post 20 sie 2008, o 12:17
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 maja 2007, o 09:13
Skąd: Rzeszów, centrum
Posty: 743

Zobacz profil 
Ha! dobry tekst brzycho! lepiej bym tego nie ujął :piwo: dodam od siebie (i nawet założyć się mogę o browara :wink: ), że jutro gazety będą pisać coś w stylu: Przegraliśmy prawie :fuckyou: wygrany mecz, albo: Polska przegrała po bardzo dramatycznym meczu, lub Losy meczu ważyły się do ostatniej chwili, jednak w końcówce lepsi :fuckyou: okazali się Włosi :lol: żenada i jeszcze raz żenada :hahaha:

_________________
Prawdziwy kibic jest ze swoją drużyną bez względu na... prezesa:)


           
Post 20 sie 2008, o 12:40
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
:arrow: crusader
A co maja w gazetach napisac innego?
Jesli ten mecz nie byl dla Ciebie ekscytujacy i dramatyczny to nie mam pytan... :roll:
I to nie Wlosi byli lepsi tylko my gralismy slabo, momentami odskakiwalismy na kilka punktow (np. zagrywka Wiki), aby pozniej glupio trwonic przewage i tracic punkty.

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 20 sie 2008, o 13:04
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 maja 2007, o 09:13
Skąd: Rzeszów, centrum
Posty: 743

Zobacz profil 
Polanq wię od początku:
owszem, nic innego nie napiszą, a dlaczego to... przecież sam odpowiedziałeś sobie na pytanie :wink:
racja - mecz był bardzo eskcytujcy, momentami porywczy, ale jak wiadomo wyniki w sporcie nie polegają na efektywności a na końcowym wyniku (skąd my to znamy :wink: ) bo wynik idzie w świat, a nie to jak wyglądała gra
POLAN napisał(a):
I to nie Wlosi byli lepsi tylko my gralismy slabo, momentami odskakiwalismy na kilka punktow (np. zagrywka Wiki), aby pozniej glupio trwonic przewage i tracic punkty.

i... wszystko jasne :peace:

_________________
Prawdziwy kibic jest ze swoją drużyną bez względu na... prezesa:)


           
Post 20 sie 2008, o 15:39
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Obudziłem się i wbiłem na trzeci set. (...) Dlaczego tyle czasu grał Zagumny? No kiurwa.. W drugim secie rudy powinien wylądować na ławie

brzycho jestes zajebisty, zebys jeszcze tylko prawde mowil to co myslisz a nie propagande sial... :roll:

Bo Polacy tacy sa. Jak wygrywalismy 8-2 to nasi juz pomysleli, ze seta maja wygranego, a wtedy zawsze nasi sie rozluzniaja i nas doganiaja, a wtedy nasi zaczynaja sie denerwowac i jeszcze bardziej sie pograzaja, najlepsze dla Polakow to przewaga 2-3 pkt, wtedy sa caly czas zmobilizowani.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi