Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 20 sie 2008, o 15:56
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Robi pałko jeżeli ktoś prowadzi sześcioma punktami i zaczyna dostawać w pałę to wg mnie należałoby coś zmienić. W tym wypadku rozgrywającego.

Masz świetne tłumaczenie. Bo Polacy tacy są. bueheh. To po h*j oni wypracowują sobie jakąkolwiek przewagę skoro jak mówisz selekcjonerze wtedy zawsze się rozluźniają. :lol: Czyli co? Jakbyś był kołczem ( :lol: ) to kazałbyś im trzymać się cały czas na 2-3 punkty? :spiew: Kazałbyś im psuć zagrywkę np., albo walić po autach? :tuptup: Rzeczywiście świetna taktyka. To tak jak w piłce. Jeżeli gość, który jest rozgrywającym gra kupę to się go zmienia. Proste. Choć w siatkówce jest nawet prościej, bo zmian można dokonywać we w h*j i trochę więcej. ogarnij się taktyku.

Nasi się denerwują? :lol: Tak. Nasi wielcy mistrzowie jako jedyni na całym świecie denerwują sie podczas meczów. Tak! Oni jako jedyni rozluźniają się kiedy prowadzą. Żal Robi. Zastanów się czasem co piszesz. Byli słabi w całym tym turnieju. Tylko panowie komentatorzy i całą reszta badziewia zachwycałą się zwycięstwem z cienką Serbią, która brała od wszystkich w gardło. Później Brazylia pokazała naszym gwiazdorom, żeby podkulili swe jajcuchy i siedzieli cicho w kącie, bo z nich taka światowa czołówka jak z Zagumnego blondyn. Są typowym światowym przeciętniakiem, który raz na jakiś czas wygra z kimś dobrym, by za chwilę wrócić na swoje miejsce. Oczywiście większość ludzi w Polsce myśli, że jest inaczej bo to telewizja ich lansuje, to gazety się nimi zachwycają.. A nasze gwiazdorki uwierzyły chłopcom z Woronicza i myślą, że są zajebiści i każdy będzie się kładł przed nimi na meczach. A tu h*j. Tak nie ma. Jarajmy się dalej zwycięstwami z Serbią bueh. To tak jakby w żużlu byłą euforia, bo w DPŚ byliśmy wyżej od Anglików. No kiurwa szok.

_________________
Obrazek


           
Post 20 sie 2008, o 16:10
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Caly drugi akapit: gdzie ja napisalem ze im bym zabronil, to ty powiedziales nie ja! Probujesz mi mowic rzeczy ktorych w ogole nie powiedzialem i w ogole nie zrozumiales co ja napisalem.

Po drugie nie nazywaj mnie palka! Czyli jak Zagumny rozgrywa pilke na pojedynczy blok a atakujacy wali po suficie badz tez lapany jest na pojedynczym bloku to trzeba zmieniac rozgrywajacego!? Znasz sie w ogle na siatkowce? Zreszta jak nie ogladales 1 i 2 seta to po co sie wypowiadasz!?

Moze latwiej ci to napisze jesli chodzi o 3 akapit. Nasi jak maja duza przewage i zaczynaja ja tracic to zaczynaja myslesc o nieudanych akcjach a nie o tym zeby grac dobrze w siatke i konczyc nastepne akcje. Taka Brazylia czy USA takiej przewagi by nie stracila tzn nie w takim stopniu jak my tracimy

Ale bron sie dalej tylko to ci nie wychodzi. Caly czas ironizujesz.

A co ty oczekiwales od Polakow? Moze sie wypowiesz?

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 20 sie 2008, o 17:10
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Robi - przecież brzycho już wcześniej pisał, że na siatce się zna, to wyluzka :mrgreen:

brzycho - dobre podsumowanie jeśli chdozi o koniec turnieju. Balonik z oczekiwaniami pękł z hukiem. Nie będzie medalu. Ale z polskimi tymi żużlowcami to chyba przesadziłeś. A szkoda gości, bo mimo wszystko widok rozpaczającego Polaka do miłych nie zależy...

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 20 sie 2008, o 17:24
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
Czyli jak Zagumny rozgrywa pilke na pojedynczy blok a atakujacy wali po suficie badz tez lapany jest na pojedynczym bloku to trzeba zmieniac rozgrywajacego!? Znasz sie w ogle na siatkowce? Zreszta jak nie ogladales 1 i 2 seta to po co sie wypowiadasz!?

Bo oglądałem 3, 4, 5 w których Zagumny mimo naszych zwycięstw grał słabo. Z tego co ustaliłem i usłyszałem, że w pierwszych dwóch grał jeszcze słabiej. Pojedynczy blok? Udało mu się to chyba ze trzy razy a co po drugiej stronie siatki? Włoch co chwila dymał nasz blok jak chciał.
Czy znam się na siatkówce?
Nie najlepiej. A Ty?

Najśmieszniejsze jest też to, że moje zdanie o Zagumnym podzielał też Niemczyk. Nie wiem, czy też chciał go wymienić na Woickiego, bo miałem inne rozrywki w przerwach, ale tak czy siak można byłoby go odfajkować na moją stronę, bo to ja atakuję rudego, a Ty go bronisz. Niemczyka też zapytałbyś się czy zna się na siatkówce? :lol:

Robi napisał(a):
Moze latwiej ci to napisze jesli chodzi o 3 akapit. Nasi jak maja duza przewage i zaczynaja ja tracic to zaczynaja myslesc o nieudanych akcjach a nie o tym zeby grac dobrze w siatke i konczyc nastepne akcje. Taka Brazylia czy USA takiej przewagi by nie stracila tzn nie w takim stopniu jak my tracimy

I po tym rozpoznaje się wielkie drużyny do których Polacy się nie zaliczają (mimo tego, że wylansowano ich na jedną z najlepszych drużyn na świecie :lol: :lol: :lol: ) i o to mi cały czas w tym wszystkim chodziło. No i przy okazji twierdzę, że za Zagumnego powinien wejść Woicki. Dać mu szansę a nie cały czas wierzyć ślepo w to, że Zagumny w końcu się obudzi. Nie obudził się i dostaliśmy w mordę.

Robi napisał(a):
Ale bron sie dalej tylko to ci nie wychodzi.

No Twoje atakowanie powiem Ci, że jest jeszcze gorsze. :spiew:

Robi napisał(a):
Caly czas ironizujesz.

Przepraszam.

Robi napisał(a):
A co ty oczekiwales od Polakow? Moze sie wypowiesz?

Ależ proszę bardzo. Kiedy zobaczyłem grupy wiedziałem, że z niej wyjdą a później będzie baaardzo ciężko. No i było. :lol: Gwiazdorki dostały w czapkę i tyle. Tu chodzi o to, że tacy jak Ty pod wpływem pseudo znawców z Woronicza, którzy wylansowali tych typków na gwiazdorków (hajs z reklam podczas meczy itd.), którymi nie są. Kiedy Polacy wygrali jakiś turniej? Przypomnę Ci. W 76 na igrzyskach. Ani mnie, ani Ciebie nie było wtedy na świecie. Kiedy ostatni raz osiągnęli gdzieś jakiś sukces? Ok. W Japonii. Obczaj tylko jaką mieli łatwą drogę do tego srebrnego medalu. W finale wpadła Brazylia i gwiazdorki na szybkości wzięły w gardło i mieli po frytkach. No ale ok. Idźmy dalej. Wiesz, kiedy później stanęli gdzieś na podium w jakimkolwiek turnieju? W 83 na mistrzostwach Europy. I właśnie o to mi we wszystkim tutaj chodzi. Polacy w siatkówkę są ciency. Wylansowano ich na kogoś kim kompletnie nie są i na kogo się w ogóle nie nadają. Czaisz o co mi chodzi?

Dude napisał(a):
A szkoda gości, bo mimo wszystko widok rozpaczającego Polaka do miłych nie zależy...

Byłoby mi ich szkoda, gdyby jeden z drugim nie zgrywał kozaka. A tak to przechodzę obok tego obojętnie. Dostał bubek to, co mu się należało.

Dude napisał(a):
Robi - przecież brzycho już wcześniej pisał, że na siatce się zna, to wyluzka :mrgreen:

Pisałem, że się nie znam. 8-) Ale jak dla mnie nie trzeba wpieprzyć zębów na siatce, żeby móc wyczaić kto zawalił prawda? To tak samo jak w żużlu. Jesteś na nim nawet i pierwszy raz to i tak wyczaisz kto w meczu był najlepszy, a kto najsłabszy.;f

_________________
Obrazek


           
Post 20 sie 2008, o 17:35
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Czy ja bronie Zagumnego czy mowie ze nie ogladales 2 pierwszych setow, a mowisz zeby zmieniac Zagumnego?

A z tym watkiem o pojedynczym bloku to ja pisalem tylko czysto hipoteteczynie O_o a nie stawierdzalem, ze Zagumny w cwiercfianle wsytawil pilki na pojedynczy blok. Ja sie odnosilem do tego:
Cytuj:
Robi pałko jeżeli ktoś prowadzi sześcioma punktami i zaczyna dostawać w pałę to wg mnie należałoby coś zmienić. W tym wypadku rozgrywającego.

Ze strata przewagi nie zawsze zalezy od zlej gry settera ;)

A ta twoja slaba Serbia wlasnie ogrywa mocne USA :D

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 20 sie 2008, o 17:47
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
Czy ja bronie Zagumnego czy mowie ze nie ogladales 2 pierwszych setow, a mowisz zeby zmieniac Zagumnego?

A co ma piernik do wiatraka? Mówię, że Zagmuny grał z dupy i mam rację, więc należałoby go zmienić.

Robi napisał(a):
A z tym watkiem o pojedynczym bloku to ja pisalem tylko czysto hipoteteczynie O_o a nie stawierdzalem, ze Zagumny w cwiercfianle wsytawil pilki na pojedynczy blok. Ja sie odnosilem do tego:
Cytuj:
Robi pałko jeżeli ktoś prowadzi sześcioma punktami i zaczyna dostawać w pałę to wg mnie należałoby coś zmienić. W tym wypadku rozgrywającego.

Ze strata przewagi nie zawsze zalezy od zlej gry settera ;)

Powiedz mi więc, czy my rozmawiamy czysto hipotetycznie, czy o meczu Polska - Włochy. Bo ja o jednym a Ty wyskakujesz z czymś innym. Nie jestem idiotą, żeby nie wiedzieć, że nawet i najlepszy rozgrywający ze słabą drużyną osiągnie całe gówno. Mowa była o Zagumnym, który zagrał słabo przez co Włosi wiedzieli jak skakać do bloku. Woicki mógłby to wszystko zmienić a przynajmniej byłaby taka szansa. Zagrać gorzej niż Zagumny byłoby dosyć trudno więc to on mógłby zostać bohaterem tego meczu. Niestety pan Lozano po za zagrywkami nie dał mu szansy się wykazać..

Robi napisał(a):
A ta twoja slaba Serbia wlasnie ogrywa mocne USA :D

Raz. Mecz się jeszcze nie skończył.
Dwa. To, że Serbowie w grupie byli jak prostytutki i rozdawali wszystkim za friko nie zmieni nawet ich triumf w tym turnieju.

_________________
Obrazek


           
Post 20 sie 2008, o 18:22
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Cytuj:
Robi pałko jeżeli ktoś prowadzi sześcioma punktami i zaczyna dostawać w pałę to wg mnie należałoby coś zmienić. W tym wypadku rozgrywającego.

Powiedz mi więc, czy my rozmawiamy czysto hipotetycznie, czy o meczu Polska - Włochy. Bo ja o jednym a Ty wyskakujesz z czymś innym.

Popatrz co ja pogrubilem teraz :D Ty takze hipotetczynie zakladales a nie mowiles o meczu bo uzyles slowa "ktos"... Wiec skoncz juz :D

A jesli chodzi o Zagumnego to do tego meczu Zagumny wrecz deklasowal innych rogrywajacych, bo prowadzil w klasyfikacji na najlepszego rogrywajacego wyraznie. Drugi byl Marcelinho, a trzeci Zhekov z Bulgari. Moim zdaniem Zagumny nie zagral slabego badz sredniego meczu tak jak ty mowisz, ale zobacze statystyki tego i tylko tego meczu i porownam z caloscia. Na pewno gorzej zagral niz wczesniej, ale nie slabo.

No to jedziem ze statsami ;)

Czolowka rozgrywajacych przed cwiercfianlami:
1. Zagumny POL 10.17
2. Marcelinho BRA 9.00
3. Zhekov BUL 8.89
4. Vermiglio ITA 6.79
5. Jiao CHN 6.68
6. Grankin RUS 6.62
7. Ball USA 5.84
8. Grbic SRB 5.47

W cwiercfinale:
Jiao 10.33
Marcelinho 9.67
Grankin 9.25
Ball 9.20
Zagumny 8.80
Vermiglio 8.40
Zhekov 7.00
Grbic 6.20

Jak widac 8.80 to jest bdb wynik, bo powyzej 8 widac dobrego rozgrywacza (to jest specjlny wspolczynnik jakis sie oblicza ;) ) Byl lepszy niz Vermiglio wiec Zagumny nie zagral slabego meczu... same fakty ci podalem to raczje nasi nie konczyli atakow, Wlosi dobrze bronili...

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 20 sie 2008, o 18:56
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
brzycho napisał(a):
Cytuj:
Robi pałko jeżeli ktoś prowadzi sześcioma punktami i zaczyna dostawać w pałę to wg mnie należałoby coś zmienić. W tym wypadku rozgrywającego.

Powiedz mi więc, czy my rozmawiamy czysto hipotetycznie, czy o meczu Polska - Włochy. Bo ja o jednym a Ty wyskakujesz z czymś innym.

Popatrz co ja pogrubilem teraz :D Ty takze hipotetczynie zakladales a nie mowiles o meczu bo uzyles slowa "ktos"...

Chryste Boże.. Przepraszam, że użyłem niewłaściwego słowa. Myślałem, że wszyscy wokół skumają. No cóż. Pomyliłem się. Czasem trzeba. Następnym razem będę cały czas powtarzał o kim mowa. O! I caps locka sobie wcisnę.

Robi napisał(a):
Wiec skoncz juz :D

Skończę, skończę, bo to już jest koniec świata.

_________________
Obrazek


           
Post 20 sie 2008, o 20:11
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Włosi strasznie ciency, a my bylismy jeszcze słabsi. Pora odmładzać reprezentację. Zagumny i Świderski oraz emeryt Gruszka muszą się chyba zastanowić nad dalszą grą.
Czemu Wika nie wszedł już w drugim secie ? Ten tekst o tym, że nasi się rozluźniają i się wtedy denerwują zasługuje na śmiech :lol: to co oni pierwszy raz na takiej imprezie grają i psychologów nie mają ?
Szkoda szczypiorniaków. Islandia była do przejścia, a w półfinale Hiszpania albo Korea będąca w naszym zasięgu i mógł być finał. Nasi strasznie spięci. Szczerze to ja na siatkarzy wcale nie liczyłem.
PS. i ten magiczny komentator siatkarski - niestety :!: 8-)

Brzycho ma rację. Media wylansowały tę drużynę na jedną z najlepszych na świecie. A wielkiego turnieju nie wygrali odkąd grają, zdarzyła się jedna wpadka w Japonii. Świderski w wielu wywiadach wciąż podkreśla - My wicemistrzowie świata
Ten turniej to pokazał - nasze miejsce to 5-8.


           
Post 20 sie 2008, o 21:19
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
kamyk napisał(a):
Pora odmładzać reprezentację. Zagumny i Świderski oraz emeryt Gruszka muszą się chyba zastanowić nad dalszą grą.

Tym zdaniem pokazujesz, ze malo znasz sie na siatkowce ;) Gruszka tak, Zagumny nie, zas Swider w reprze slabo zas w klubie dobrze gra w rep ma tylko przeblyski
Cytuj:
Czemu Wika nie wszedł już w drugim secie ?

a tym, ze nie znasz w ogole Lozano.
Zagumny ma 31 lat i jeszcze 3 lata moze grac na najwyzszym poziomie, a statystyki ktore pokazalem to potwierdzaja, ze jest najlepszym rozgrywajacym na swiecie (poza Ricardo ktory nie gra juz w reprezentacji Brazylii). To tak jakbys powiedzial ze Gollob nie powinien jezdzic w druzynowce :roll:

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 20 sie 2008, o 21:57
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2005, o 12:23
Posty: 31

Zobacz profil 
nie bedzie propagandy w Rzeszowskich mediach ze medalisci z resovi :lol: :lol:
siatkowka jest nudna jak but ;/ nie wiem co Wy w niej widzicie , ogolnie lepszy zuzel :lol: no i koszykowka Dream Team USA jest co ogladac naprawde kto ma TVP Sport ten wie :lol:
Usain Bolt przzeeee typ , gosc co biegl na 100m mogl spokojnie wysrubowac rekord z 9,5 s :roll: szacun


           
Post 20 sie 2008, o 22:00
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Robi , powalasz mnie na kolana - ja pytam się dlaczego nie wszedł Wika, a Ty piszesz o Zagumnym i Gollobie :lol:

Tak, tak nie znam się na siatkówce, nie stoją na AKS w młynie obok Kruszyny i jej murzyna. Nie chodzę na mecze, jestem tylko telewizyjnym piknikiem


           
Post 20 sie 2008, o 23:16
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2006, o 19:37
Posty: 142

Zobacz profil 
crusader napisał(a):
racja - mecz był bardzo eskcytujcy, momentami porywczy, ale jak wiadomo wyniki w sporcie nie polegają na efektywności a na końcowym wyniku

taa, a właśnie, że polegają na efektywności. toż to właśnie ona daje końcowy wynik.

efektywność-> efektywny - istotny, rzeczywisty, dający dobre wyniki, wydajny
efektowność-> efektowny - zwracający na siebie uwagę oryginalnością, pięknem

żeby było na temat, polscy siatkarze są mi tak obojętni, jak to, że jutro w Bagdadzie ma być 47 stopni Celsjusza. przy tym wszystkim, nawet lepiej gdy odpadają bo przynajmniej mniej ich w mediach. dzisiaj grali za długo, co spowodowało problemy publicznej z przekazem meczu piłkarzy ręcznych. złoto olimpijskie siatkarzy przyjąłbym tak samo jak zajęcie przez nich ostatniego miejsca w grupie = brak jakiejkolwiek reakcji. kwestia patriotyzmu nie ma tu nic do rzeczy.

_________________
Każda godzina dnia i nocy pachnie kawą. Każda godzina dnia i nocy przynosi inną barwę świata. Tworzy ją kofeina, zabarwiając moje myśli i malując dla mnie świat. Każda godzina budzi we mnie pragnienie napoju zrodzonego z geniusza wieków. Pragnę nawet wówczas, kiedy piję. Jest nas kilku, tak jak ja, opętanych. Pijemy kawę. Jej smak wonny, słodki, przedziwny i gorący cieszy nasze usta, syci czeluście naszych wnętrz. Nozdrza wciągają jedyny spośród zapachów świata.
- M.S. Alkaloidy


           
Post 21 sie 2008, o 08:18
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 maja 2007, o 09:13
Skąd: Rzeszów, centrum
Posty: 743

Zobacz profil 
Biskup - jasne, że masz rację :peace: , ale wczoraj dopadła mnie "pomroczność jasna" i zamiast o dałem y dlatego wyszedł trochę bełkot :oops:

_________________
Prawdziwy kibic jest ze swoją drużyną bez względu na... prezesa:)


           
Post 21 sie 2008, o 08:49
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2007, o 18:25
Skąd: Rzeszów-Nowe Miasto
Posty: 141

Zobacz profil 
Do Robi

Albo mi się zdaje albo Wika wcale nie musiał wchodzić za Zagumnego... :roll: Bo z tego co wiem to gra na pozycji przyjęcie+atak :lol:

_________________
Obrazek


           
Post 21 sie 2008, o 08:55
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
A czego nikt nie postawi znaku równości między siatkarzami a szczypiorniakami. Kamyk pisze, że szkoda szczypiorniaków, to ja się pytam- macie pretensje do siatkarzy, którzy przegrali z Włochami, co prawda osłabionymi, a nikt nie suszy głowy szczypiorniakom, że przegrali mecz z druzyną, którą pykali nie grając nawet na 100%. Czego nikt nie pisał o meczu z Francją, gdzie Polacy zagrali zajefajnie tylko pierwszą połowę a w drugiej, jak to zwykle z Francuzami, wymęczyli remis. Ten mecz był nawet podobny do tego na MŚ. Też świetna pierwsza połowa a potem wpierdziel. A tutaj nikt, nikt nie zwrócił na to uwagi. A uwierzcie lub nie, ale nagłówków typu: "jeden mecz od medalu" nt. szczypiornistów nie brakowało.
Ktoś pisze, że Polacy kozaczyli. W sumie to fakt. Tylko wolę takie nastawienie i stopniowe przyzwyczajanie sie do roli faworytów niż hasło typu: to będzie ciężki mecz, zadecydują niuanse, nie jesteśmy bez szans, lecz musimy zagrać najlepiej jak potrafimy i liczyć na błędy przeciwnika.
A że obudzili się ludzie z ręką w nocniku? Nie pierwszy i nie ostatni raz. Jak Holendrzy na Euro, tako i Polacy na IO.
Ktoś wysyła Zagumnego na emeryturę? Faktem jest, że to nie jest (nie był?) taki Zagumny jak choćby i z MŚ, ale jeśli ktoś podpiera się wiekiem, to niech zwróci uwagę ile lat ma Grbić, Marcelinho, Vermiglio czy Ball'a. Do nieopierzonych młokosów oni nie należą, a wręcz przeciwnie. Każdy jest over 30. Z tym, że Zagumnemu wystarczyłoby odebrać "wyłączny" status pierwszego sypacza. Postawić taki równy znak z Woickim (to jest przyszłość). Widzicie zresztą jak wyszedł Igła na rywalizacji z Gackiem, dla mnie bezsprzecznie jeden z najlepszych libero turnieju. A Świderski i Gruszka- są dla mnie takimi odpowiednikami Żurawskiego i Kosowskiego w kadrze kopanej. Tamci są dobrzy na Lichtenstein, Gruzję, Azerbejdżan, San Marino i takie tam. Tutaj jest ta sama śpiewka.
Żałuję, że trenerem kadry nie będzie Lozano. Jemu nikt nie dyktował co ma robić. Szymański migał się od gry w kadrze, to mu podziękował. Nikt mu na siłę siatkarzy nie wciskał do składu. Oby nastepnym trenerem nie był Polak...

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 21 sie 2008, o 15:40
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
kamyk napisał(a):
Robi , powalasz mnie na kolana - ja pytam się dlaczego nie wszedł Wika, a Ty piszesz o Zagumnym i Gollobie :lol:

Bo ty akurat nie pisales nic o Zagumnym? :D :D
Cytuj:
Zagumny i Świderski oraz emeryt Gruszka muszą się chyba zastanowić nad dalszą grą.

Jest mowa o Zagumnym? Jest... wiec sam sobie przeczysz...
Jesli chodzi o Wike - napisales cos takiego:
Cytuj:
Czemu Wika nie wszedł już w drugim secie ?

A ja odpowiedzialem dlaczego Wika nie wszedl w 2secie:
Cytuj:
a tym, ze nie znasz w ogole Lozano.

Wiec nie wmawiaj ludziom ze ty mowisz o jednym a ja o drugim.

A Dude zreszta powiedzial, niby siatkazre be, ale szkoda wam bylo szczypiornistow, ktorzy od 2 lat wygrywali z Islandia (remis w el.) a teraz prezgrali z kretesem. Brak konskewnecji u Was.
scott napisał(a):
Do Robi

Albo mi się zdaje albo Wika wcale nie musiał wchodzić za Zagumnego... :roll:

A skad ci przyszlo do glowy ze sugerowalem zmiane Zagumnego na Wike :shock:

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 21 sie 2008, o 15:49
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
buahhahahahha Robi..

Wiesz co to jest porażka z kretesem? buehhehehe

Jak dla mnie to Manchester z kretesem zremisował z Newcastle. :hahaha:


Raz. Żaden typ z reprezentacji piłkarzy ręcznych nie zgrywał kozaka. Nikt nie lansował ich na najlepszych na świecie. Oni do tej czołówki dopiero wchodzą. TO, że klepali cały czas Islandię możesz sobie włożyć w bokserki, czy co tam nosisz. Co to w ogóle za argumentacja? Bo zawsze ostatnio z nimi wygrywali. Szok! Żal! Ręce opadają.


Ps. Obiecuję, że Ci nie odpiszę. Chyba, że znów j*bniesz czymś takim, że mi się aż słabo zrobi. :spiew:

_________________
Obrazek


           
Post 21 sie 2008, o 16:06
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Moja argumentacja? Przeciez to wam bylo szkoda szczypiornistow i to wy (dokladnie kamyk) poruszyl temat szczypiora.

Po drugie:
Cytuj:
Nikt nie lansował ich na najlepszych na świecie. Oni do tej czołówki dopiero wchodzą.

Jesli wicemistrzowie swiata wchodza do czolowki dopiero... przeciez oni juz sa w tej czolowce! Przeciez zostali zaporszeni na prestizowy turniej w reczna (nie znam nazwy) na ktory zapraszane sa tylko najwieksze zespoly no ale my dopiero dobijamy do czolowki...

A kto ich lansowal tzn kto lansowal siatkarzy? Pomiajajc TVP bo chyba nie eksperci z PS...

A moze mi powiesz dlaczego zal ci jest szczypiornistow. Szkoda tej przegranej bo...

Slucham ;)

A te bueheheh czy bauhaha mozesz sobie darowac nikt na to nie idze ze cos takiego napiszesz to uwazasz ze jestes juz z przodu...

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 21 sie 2008, o 16:38
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
a mi to się śmiać chcę jak facet nie wie jak napisać literka po literce nazwę swojej części ciała, tak często poruszanej w postach niektórych.

ot taki edukacyjny of topic :p

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi