Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Odpowiedz w temacie

Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 21 sie 2008, o 17:08
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Retrac. Mówisz do mnie?

Kilka lat temu wszyscy używali pisowni h*j i nikomu to nie przeszkadzało. Dopiero później Miodek czy inny brodacz z TV Polonia stwierdzili, że jest inaczej to później niektórzy zaczęli chodzić dookoła i wszystkich poprawiać. Dlaczego nie byli takimi polonistami przed tym jak Miodek o tym powiedział?
Zresztą... Słowa h*j nikt nigdy nie będzie używał w oficjalnych pismach. No chyba, że ktoś jest idiotą. To jest zwykłe forum dyskusyjne. Mógłbym sobie śmigać renka, dópa, hsząszcz i nikt nie mógłby mi nic zrobić. :tuptup:

_________________
Obrazek


           
Post 21 sie 2008, o 18:30
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2006, o 19:37
Posty: 142

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
Jesli wicemistrzowie swiata wchodza do czolowki dopiero... przeciez oni juz sa w tej czolowce! Przeciez zostali zaporszeni na prestizowy turniej w reczna (nie znam nazwy) na ktory zapraszane sa tylko najwieksze zespoly no ale my dopiero dobijamy do czolowki...

...bo jedna jaskółka [dobry rok 2007] wiosny nie czyni.
Grecja mimo tytułu [rok 2004] nie była i nadal nie jest w czołówce ani światowej ani nawet europejskiej piłki nożnej.
Reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn:
Igrzyska Olimpijskie
-->1980 (7. miejsce)
...trochę nas tu nie było do Pekinu.
Mistrzostwa Świata:
-->1986 (14. miejsce)
-->1990 (11. miejsce)
-->2003 (10. miejsce)
-->2007 (2. miejsce)
Mistrzostwa Europy:
-->2002 (15. miejsce)
-->2004 (16. miejsce)
-->2006 (10. miejsce)
-->2008 (7. miejsce)

Robi, turniej o którym piszesz to pewnie Superpuchar 2007 [ciągle ten sam rok, turniej wygraliśmy]. Z tego co się orientuję, na Superpuchar w pierwszej kolejności zapraszani są medaliści MŚ i ME. Skoro w 2007 zdobyliśmy w Niemczech srebro MŚ to raczej nie mogli nas nie zaprosić potem na Puchar rozgrywany w tym samym roku i również w Niemczech. Z dnia na dzień, z turnieju na turniej nic się nie dzieje. Dopiero teraz dobrymi występami [od roku 2007 gramy wszędzie i zawsze jesteśmy w ósemce- czyli dobrze choć bez fajerwerków] wchodzimy, zadomawiamy się w czołówce. Przy kadrze Wenty, przy małym polu manewru gdy mówimy o uzupełnianiu składu kolejnymi [wartościowymi] zawodnikami, w końcu przy stylu gry jaki prezentuje nasza drużyna nie ma chyba wątpliwości, że jesteśmy tak naprawdę tuż za największymi. czy to już jest czołówka? dla jednych tak, dla drugich dopiero jej przedsionek.

brzycho, do czasu. do czasu, aż modem zostanie jakiś maniak poprawnej polszczyzny :tak: :lol:

_________________
Każda godzina dnia i nocy pachnie kawą. Każda godzina dnia i nocy przynosi inną barwę świata. Tworzy ją kofeina, zabarwiając moje myśli i malując dla mnie świat. Każda godzina budzi we mnie pragnienie napoju zrodzonego z geniusza wieków. Pragnę nawet wówczas, kiedy piję. Jest nas kilku, tak jak ja, opętanych. Pijemy kawę. Jej smak wonny, słodki, przedziwny i gorący cieszy nasze usta, syci czeluście naszych wnętrz. Nozdrza wciągają jedyny spośród zapachów świata.
- M.S. Alkaloidy


           
Post 21 sie 2008, o 19:15
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Dobra. To porównajmy wypowiedzi z kręgów siatkarzy i piłkarzy ręcznych przed przegranymi meczami odpowiednio z Włochami i Islandią. Zobaczymy kto kozak lub przeh*j lub przekoń i takie tam. Nie interesuja mnie opinie Steca i innych takich, a zawodników i trenerów.
Obie drużyny dały ciała. Taka jest prawda. Jak dla mnie- więcej ciała mimo wszystko ręczni. Ale to kwestia gustu...

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 21 sie 2008, o 19:47
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Retrac. Mówisz do mnie?

Kilka lat temu wszyscy używali pisowni h*j i nikomu to nie przeszkadzało. Dopiero później Miodek czy inny brodacz z TV Polonia stwierdzili, że jest inaczej

no między innymi do ciebie. Mnie akurat zawsze to jakoś raziło, a co do Miodka to nie wiem kiedy i co on na ten temat mówił, więc nie widzę związku ze sprawą. Ale tak jak mówię śmieszy mnie jak np. ktoś chce kogoś obrazić i pisze przez "h" no ale jak tak faktycznie lubisz/lubicie popełniać błędy to ok wasza sprawa.

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 21 sie 2008, o 22:40
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Retrac napisał(a):
Ale tak jak mówię śmieszy mnie jak np. ktoś chce kogoś obrazić i pisze przez "h" no ale jak tak faktycznie lubisz/lubicie popełniać błędy to ok wasza sprawa.

No więc powiem Ci, że ile razy będę używał tego słowa tak często będę Cię rozśmieszał.
Jednych śmieszą takie rzeczy innych inne. Życie.

Dobra noc. :peace:

_________________
Obrazek


           
Post 22 sie 2008, o 15:03
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008


a wiecie co mnie smieszy? jak ktoś szuka przysłowiowego h*ja do dupy, czyli np tak jak teraz płaczecie ze ktoś pisze przez "h" czy przez "ch" a co to za różnica? ja to np w dupie mam, tak samo jak ktoś sobie napisze nawet 7 postów pod rząd, rzeczywiście problem straszny


           
Post 23 sie 2008, o 12:25
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Mamy następne 2 srebra: Maja Włoszczowska w MTB-cross, oraz Aneta Pastuszka i Beata Mikołajczyk wywalczyły srebrny medal w wyścigu K-2 na 500 metrów w kajakarstwie klasycznym - Brawo! mamy 10 medali: 3 złote medale, 6 srebrnych i 1 brązowy :wink:

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 24 sie 2008, o 06:44
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Czyli tyle co w Atenach... moim zdaniem braklo kilku medali: 3 w plywaniu, 1-2 w szermierce, 1 Kusznierewicza, co najmniej 1 lekka (Plawgo, tyczka), 1 Dolega. Tak wiec moglo byc ze 17 medali... ale jest postep bo mamy tyle samo zlotcyh, ale wiecej srebrnych niz brazowych

EDIT:

Wlasnie leci final siatki. Ogladac ludzie! Ogladac kto chce i moze. ;) Kapitalny mecz, a to co Amerykanie zrobili na poczatku 2 seta :shock: 6-0 i Stanley rzadzi. Moim zdaniem MVP calego turnieju: zagrywka!!!, atak=punkty plus blok czasami. Licze na USA.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 24 sie 2008, o 08:19
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
No i Stany wygrały. Podjara niesamowita. Jako, że do tej pory siatkówka latała mi koło lewej nogi nie miałem swoich ulubieńców. Po tym turnieju już mam. Mecz mistrzostwo. Heh. Złapałem zajawkę na siatkę bueh. Choć wiem, że kibicowaniem tej drużynie z Rzeszowa ani chodzeniem na podpromie to się nie skończy na bank. Będę sobie pewnie śmigał w TV. Kibic w kapcioszkach. Wróćmy jednak do tego meczu. To było coś niesamowitego. Emocji w h*j, bo nie dość, że od połowy turnieju kibicowałem Amerykanom, to jeszcze tuż przed meczem poszedł kuponik na (hey hey) USA. Nie zawiedli chłopaki. To co wyczyniał Stanley w drugim secie to poezja choć dla mnie i tak mistrzem tego turnieju będzie Priddy. To co gość potrafi to jest koniec świata. Niesamowity jump, siła i poświęcenie.. mistrzostwo. Dobra. Pora kończyć. Na koniec powiem tylko, że niech żałuje ten, kto zamiast obczajać finał śmigał w pościeli. Zawaliłeś typie. No ale cóż. Może poprawisz się za 4 lata aaajt?:D

:spiew:


htsz! :bat:

_________________
Obrazek


           
Post 24 sie 2008, o 09:37
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Choć wiem, że kibicowaniem tej drużynie z Rzeszowa ani chodzeniem na podpromie to się nie skończy na bank.

I tak nie mialbys szans :P Hala miesci 4,5 tys. a Resovia postanowila ze nie ma limtow karnetow wiec jesli sprzedadza 4,5 tys karnetow to nie bedzie zwyklych biletow na mecz :D W 1 dzien sprzedali... 2000 karnetow :D

Co do meczu, jeden z lepszych. Jednak mecz polfinalowy LS byl nieco lepszy. USA tylko moglo pokonac Brazylie i udalo sie! Priddy moim zdaniem to kopia Giby - atak, przyjecie, obrona, blok, serwis, skocznosc, zwinnosc jak znalazl to samo co Giba. Ale i tak MVP Stanley ;)

Teraz garsc statystyk calego turnieju:

Najlepiej punktujacy:
1 STANLEY Clayton USA 146
2 MIKHAYLOV Maxim RUS 127
3 MILJKOVIC Ivan SRB 122
...
5. WLAZLY Mariusz POL 106

Skutecznosc ataku:
1 SWIDERSKI Sebastian POL 37.76%
2 KAZIYSKI Matey BUL 34.68%
3 NIKOLOV Vladimir BUL 34.08%

Najlepiej blokujacy (śr. set):
1 ENDRES Gustavo BRA 1.04
2 LEE David USA 1.00
3 VOLKOV Alexander RUS 0.88
...
8 WINIARSKI Michal POL 0.57

Najlepiej serwujacy (śr. set):
1 STANLEY Clayton USA 0.45
2 KAZIYSKI Matey BUL 0.35
3 ENDRES Gustavo BRA 0.32
...
6 WLAZLY Mariusz POL 0.26

Najlepiej broniacy (śr. set):
1 VERBOV Alexey RUS 3.48
2 IGNACZAK Krzysztof POL 3.09
3 SALPAROV Teodor BUL 2.61

Najlepiej rozgrywajacy (śr. set):
1 ZAGUMNY Pawel POL 9.87
2 2 ELGARTEN Marcelo BRA 8.79
3 3 ZHEKOV Andrey BUL 8.57

Najlepiej przyjmujacy:
1 WINIARSKI Michal POL 76.58%
2 VERBOV Alexey RUS 73.68%
3 IGNACZAK Krzysztof POL 73.15%

Najlepszy libero:
1 CORSANO Mirko ITA 69.44%
2 VERBOV Alexey RUS 68.27%
3 IGNACZAK Krzysztof POL 65.22%

Jak widac Polacy w czolowce... w przyjeciu rozegraniu i ataku bylo dobrze, gorzej gralismy zagrywka i blokiem

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 24 sie 2008, o 13:18
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Mecz był piękny! Zasłużenie wygrali amerykanie, a 2 set - poezja - na początek 8-1 i brazylianie :luzak: nie mieli nic do powiedzienia! W przekroju całego meczu to właśnie USA byli lepsym zespołem, i zasłużenie wygrali. A niejaki Salmon mi bardzo zaimponował :peace: Mimo, że to Stanley zdobył najwięcej pkt, to jednak nalepszym wg. mnie graczem meczy finałowego był właśnie Salmon! - Brawo USA!

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 24 sie 2008, o 17:46
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Historia zatoczyła pewne koło, bo któżby pomyślał, że cieniujący dwa lata temu w Częstochowie Salmon okaże się jednym z bohaterów finału. Ale taka jest wlaśnie siatkówka- nieprzewidywalna, piękna i okrutna zarazem (vide mecze USA - Rosja czy Polska - Włochy). Śmiem twierdzić, że to własnie w meczu Polska - USA na LŚ narodziła się ta zlota, kompletna druzyna zza oceanu.
Ów finał, to także koniec pewnej epoki- największej z największych, czyli Brazylijczyków. Czeka ich teraz wymiana pokoleniowa, czyli to przez co przechodzą Serbowie. Pojawia się młodzi, zdolni zawodnicy, którzy w rok-dwa okrzepna, bo Brazylia jest skazana na sukces (w rozumieniu polskim- medal).
A na Podpromiu- będzie się działo, oj będzie, bez porównania więcej niż na H69 w tym sezonie.
Generalnie to dobrze się stało, ze te igrzyska już się skończyły...

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 25 sie 2008, o 00:52
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2006, o 19:37
Posty: 142

Zobacz profil 
Amerykanie zdobyli złoto w typowo egzotyczno-kobiecej dla nich dyscyplinie.
czy nie ukazuje to generalnej, globalnej słabości siatkówki?
a u nas ten sport na każdym kroku. no ale dobra, każdy lubi to co lubi [a raczej jak się nie ma tego co się lubi, to się lubi co się ma]. wrrrrrr

na zakończenie igrzysk, gdyby ktoś nie widział, atak Kubańczyka
http://vinovo.magnify.net/video/Angel-Valodia-Matos-Cuban-Tae

i jeszcze ciekawostka. Jankesi się czepiają a nie od dzisiaj wiadomo, że Azjatki już z natury zawsze piękne i młode
http://www.sport.pl/sport/1,92385,5619288,Haker_znalazl_dowody__Zlota_medalistka_ma_14_lat.html

_________________
Każda godzina dnia i nocy pachnie kawą. Każda godzina dnia i nocy przynosi inną barwę świata. Tworzy ją kofeina, zabarwiając moje myśli i malując dla mnie świat. Każda godzina budzi we mnie pragnienie napoju zrodzonego z geniusza wieków. Pragnę nawet wówczas, kiedy piję. Jest nas kilku, tak jak ja, opętanych. Pijemy kawę. Jej smak wonny, słodki, przedziwny i gorący cieszy nasze usta, syci czeluście naszych wnętrz. Nozdrza wciągają jedyny spośród zapachów świata.
- M.S. Alkaloidy


           
Post 25 sie 2008, o 12:18
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 sie 2008, o 12:10
Posty: 1

Zobacz profil 
http://vinovo.magnify.net/watch/playlis ... 070?page=3
Usain Bolt x 3 WR :peace:


           
Post 25 sie 2008, o 13:51
 Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Chyba wcześniej była mowa o naszych siatkarskich "gwiazdorach"

Cytuj:
...Szczególnie przykre było zachowanie najpopularniejszych olimpijczyków - wielu siatkarzy, siatkarek, czy pływaków, którzy grymasząc "robili łaskę" udzielając zdawkowych wypowiedzi. Czasami na choćby kilka zdań trzeba było czekać dobrą godzinę. Ale już na przykład piłkarze ręczni - to wzór godny naśladowania.

całość - http://pekin.onet.pl/0,1267708,1812907,wiadomosc.html


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi