Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

ŻuŻel i portal nasza-klasa.pl


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 25 sty 2008, o 21:38
 Re: ŻuŻel i portal nasza-klasa.pl
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
To moze ja stworze sobie profil i zaprosze do znajomych panią Półtorak moze po dłuzszej wymianie wiadomosci dostane jakas znizke na bilety, na bramie pochwale się że jestem znajomym pani prezes z nasza-klasa, w koncu widzialem ja na stadionie, potem zaprosze Jaśka itd bede miał 400 znajomych i bede jazzy. 8-)


           
Post 25 sty 2008, o 22:08
 Re: ŻuŻel i portal nasza-klasa.pl


Damian! napisał(a):
mega syf bo ludzie zakładają tam sobie zmyślone szkoły i zapraszają znajomych. Dziecinada. Zamiast trzymać się dobrej zabawy zawsze ludzie muszą coś psuć.

np "klasa" żużel w Rzeszowie :? :roll: albo ludzie jeżdzący autobusem nr 18 :shock:

albo koleś (20-kilku letni) na forum podstawówki, założył temat "orgazm sutkowy" :shock: :lol:


           
Post 25 sty 2008, o 23:01
 Re: ŻuŻel i portal nasza-klasa.pl
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
To nie portal jest zły, tylko ludzie są durni.


Dokladnie to mialem na mysli. :) Jedni sa glupi, bo wszystkie dane wpisuja, drudzy sa glupi, bo probuja portal "usadzic".

Cytuj:
Szkoda, że jeszcze numeru karty - zapewne złotej kredytowej, żeby się pochwalić - nie wpiszą i PIN-u.


Chetnie przyjme, zwlaszcza dane karty kredytowej. :D

Cytuj:
Podanie nazwiska, nr gg czy szkół do których się chodziło jeszcze nikogo nie zabiło, ani nie pozbawiło majątku.


Dokladnie tak jest i nikomu to nie grozi. Ja od pewnego czasu na tym forum podpisuje sie imieniem i nazwiskiem, zreszta nawet jakbym tego nie robil, to i tak ludzie dobrze wiedza, z kim maja do czynienia. :)

Ludzi z zuzla - rowniez rzeszowskiego - udalo mi sie troche znalezc, a ze mimo wyjazdu do Australii utrzymywalem z niektorymi kontakt (wczesniej znalismy sie z klubu badz mielismy kontakt w zwiazku z zuzlem), to i teraz sie do mnie pododawali. Nie wszyscy, ktorych zaprosilem, dodali sie do moich znajomych (nie mowie o ludziach z zuzla), a ja z kolei wyznaje zasade "If I don't know, I don't bother you".

Sposob wykonania portalu nasza-klasa.pl do zludzenia przypomina http://www.grono.net , ktore widzac sukces rywala, rowniez zaczelo tworzyc szkoly i klasy.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 23 lut 2008, o 21:28
 Re: ŻuŻel i portal nasza-klasa.pl
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lip 2005, o 15:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 235

Zobacz profil 
http://www.netfans.pl - kolejny portal typu nasza klasa

_________________
-


           
Post 27 lut 2008, o 17:43
 Re: ŻuŻel i portal nasza-klasa.pl
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 maja 2007, o 09:13
Skąd: Rzeszów, centrum
Posty: 743

Zobacz profil 
Wszedłem z czystej ciekawości na ten portal, znalazłem swoją klasę i stwierdziłem, że... nie będę rejestrował się na tej stronie, ponieważ to co tam zobaczyłem, to nic innego jak chwalenie się niektórych osób majątkiem,. dziećmi itd. Poza tym co mi z tego, że (przypuśćmy) spotkałbym się z kolegami/kolezankami z klasy??? Każdy jest już dorosły, ma swoje problemy, zobowiązania, niektórzy siedzą za granicą (co dumnie podkreślają w swoim profilu :fuckyou: ). Dlatego wydaje mi się, że na takim spotkaniu byłoby drętwo :( No chyba że po kilku :piwo: :piwo: :piwo: doszłoby do ciekawej dyskusji :roll:

_________________
Prawdziwy kibic jest ze swoją drużyną bez względu na... prezesa:)


           
Post 27 lut 2008, o 17:58
 Re: ŻuŻel i portal nasza-klasa.pl
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Uważam, że pomysł z takim portalem to fajna sprawa, ja np. dzięki niemu nawiązałem kontakt z wieloma osobami, których nie widziałem sporo czasu. Nie rozumiem jednak co tam robią dzieciaki z gimnazjum - przecież ze swoimi kolegami z klasy widzą się często i żadnego starego znajomego przecież nie znajdą...

A już kompletnym nieporozumieniem są dla mnie profile typu "Klasa żużel w Rzeszowie", "Wielka rodzina brunetów", "Klasa lubiących aniołki" itp. poj****stwa Tak samo jak zakładanie konta "Nicki Pedersen" :| Niektórzy nie wiedzą chyba po co ten portal powstał :roll:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 3 mar 2008, o 13:10
 Re: ŻuŻel i portal nasza-klasa.pl
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
crusader napisał(a):
[...]Dlatego wydaje mi się, że na takim spotkaniu byłoby drętwo :( No chyba że po kilku :piwo: :piwo: :piwo: doszłoby do ciekawej dyskusji :roll:

Ja mam przeciwne zdanie. 2 miesiace temu zorganizowaliśmy spotkanie mojej klasy z liceum w Gramofonie i było super. Z wiekszością ludzi nie widziałem się prawie 11 lat. Tematów do rozmowy przy :piwo: nie brakowało, atmosfra super. Ale może było tak dlatego, że byliśmy bardzo fajną, zgrana klasą.

_________________
Obrazek


           
Post 17 maja 2008, o 17:59
 Re: ŻuŻel i portal nasza-klasa.pl
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 9 sty 2008, o 00:20
Skąd: Wiejska
Posty: 2

Zobacz profil 
Mówicie że same dane (nie adresowe) ale z takimi danymi jak szkoły i miasto można znaleźć każdego posiadając takie dane jak na tym portalu.
A z tymi pedofilami jest jak z Terrorystami widziałeś chociaż jednego ;) ?? nie ,czyli nie istnieją :D ??

_________________
Płyta główna : GA-7VASFS
Procesor : AMD Athlon XP 2500+
Grafika : GeForce 4 MX 440
Pamięć : 512 MB Kingston 333mhz
Zasilacz : Ultra ATX 400W
Dysk : WD 160 GB
DVD-ROM: Benq
Telefon : Sony Ericsson K510i@W200i


           
Post 8 sie 2008, o 18:40
 Re: ŻuŻel i portal nasza-klasa.pl
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
seba1944 napisał(a):
np "klasa" żużel w Rzeszowie :? :roll:

Tak... wszedłem tam z konta znajomego (swojego nie zakładałem) i co widzę :shock: Jest wielu znanych :luzak: z tego forum :) A ilu mają znajomych :lol: po 300-400! Ciekawe z iloma z tych ziomków tak naprawdę utrzymują w miarę stały kontakt :roll:

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 8 sie 2008, o 18:47
 Re: ŻuŻel i portal nasza-klasa.pl
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Jakis kompleks? :D Ja mam kilkudziesieciu gdybym dodal jeszcze kazdego z klasy to byloby ze 150 tylko po co? :D Ja mam tylko konto zeby pisac na forum i przegldac profile nic wiecej ;)

Szukalem Pedersena i nie ma, zakladal konto? :P :P

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 8 sie 2008, o 19:33
 Re: ŻuŻel i portal nasza-klasa.pl
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Ha! kompleks! dobre :hahaha: nie zakładałem, bo nie mam takiej potrzeby. A żeby pisać na forum to akurat mam ciekawsze, gdzie mogę się wyżalić :P tymbardziej czytać teksty typu "oooo!!!!! Gucio - jaką masz piękną córeczkę" itp. :hahaha: Tak więc userem tej strony być nie zamierzam :luzak:
Jeżeli chodzi o znajomych, to wystarczą mi ci których już mam :peace:

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 8 sie 2008, o 19:41
 Re: ŻuŻel i portal nasza-klasa.pl
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Tyle ze ja jestem po Twojej stronie :P Popieram Twoj post, myslalem ze jasno napisalem :P Ja np. mam konto od miesiaca tzn miesiac temu aktywowalem a mialem od poczatku ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 8 sie 2008, o 19:56
 Re: ŻuŻel i portal nasza-klasa.pl
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
Tyle ze ja jestem po Twojej stronie :P Popieram Twoj post, myslalem ze jasno napisalem :P

No to howgh! Wiem, że jasno napisałeś :luzak:

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 9 sie 2008, o 20:06
 Re: ŻuŻel i portal nasza-klasa.pl
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Nasza-klasa schodzi na psy czyli robi się z tego fotka.pl zdjęcia co niektórych panienek to porażka... wyglądają na tych zdjęciach jakby pozowały conajmniej do playboya... a to przeciez nasza-klasa nie playboy playmate czy jakos tak :spiew: :aniolek: :wariat:

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 9 sie 2008, o 20:23
 Re: ŻuŻel i portal nasza-klasa.pl


to już dawno zeszło na psy, na czele z durnymi klanami typu geje i lesbijki łączmy sie albo np fc Daweya Watta :shock: :lol: no i podstawa to mieć 1000 znajomych, z czego tak naprawde znasz 100 do tego z 50 fotek i jesteś zajebiaszczy na n.k. no i zapomniałbym o pedalskich komentarzach typu "jak ty ślicznie teraz wyglądasz" albo "ale sie zmieniłes, dawno sie nie widzieliśmy" a tak naprawde widzieli sie wczoraj w szkole :lol:

także pokolenie bravo jest wszędzie


           
Post 9 sie 2008, o 23:17
 Re: ŻuŻel i portal nasza-klasa.pl
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
100 procent racji :wariat:
szczególnie te kluby, klasy lansu i baunsu czy jakies ch** muje dzikie węże... a jeszcze profile z bajek i innych durnowatych komiksów, gier tożto wielka żenada. Początek był ok. ale ludzie zaczęli się nudzić i wymyślać popierzone profile ;/

Powinni tego zabronić! :osama: :hahaha:

Raz w tesco przy kasie stałem za jakąś około 14-16 letnią panienką, to wymachiwała swoją Motorolą V8 tak, żeby każdy widział jaki to nie ma telefon... a przy tym trzy gazety kupowała "Bravo", "Bravo Girl", "Jak zostać mamą". rotfl :osama: :hahaha: wysokie mniemanie :fuckyou: i jeszcze coś tam do rodziców szeptała, że musi sobie porobić nowe zdjęcia swoim nowym telefonem i wrzucić na n.k... ehhh pustaki... :fuckyou: :wariat: :osama: :kielb_pala:

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 10 sie 2008, o 09:02
 Re: ŻuŻel i portal nasza-klasa.pl
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 8 wrz 2006, o 18:17
Skąd: Rzeszów
Posty: 468

Zobacz profil 
Ja tam mam konto na NK a takie klasy jakieś z komiksów klasa lansu bansu itd. Po prostu olewam :lol: Tak samo profile typu Nicki Pedersen itd. Jedyna fikcyjna klasa do której należę to klasa żużel :lol: :lol: :lol: Niom ale :D ja tam portal traktuje jako możliwość nawiązania kontaktu z ludźmi z którymi straciłem takowy. Znaczy ludzie z podstawówki czy gim...


           
Post 10 sie 2008, o 11:31
 Re: ŻuŻel i portal nasza-klasa.pl


Damian_xxx napisał(a):
Jedyna fikcyjna klasa do której należę to klasa żużel :lol: :lol: :lol:

no i własnie, Ty należysz do jednej, kto inny do 2 a następny należy do 10ciu, następnie któryś z nich sobie zamaży ze chce mieć klan z Pedersenem, następny z samochodami i tak sie nakręca to gówno. niektórzy poprostu chyba nie zrozumieli po co ten portal istnieje.

te wszystkie klany powinny być kasowane


           
Post 10 sie 2008, o 11:38
 Re: ŻuŻel i portal nasza-klasa.pl
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 8 wrz 2006, o 18:17
Skąd: Rzeszów
Posty: 468

Zobacz profil 
Dla mnie mogą być kasowane albo i nie mi to obojętne jest. Jeśli ktoś chce należeć do jakiegoś to będzie a jak nie to poprostu na to nie zwraca uwagi więc w czym problem ?


           
Post 10 sie 2008, o 11:41
 Re: ŻuŻel i portal nasza-klasa.pl


w tym problem, że ten portal ma na celu "tworzenie" klas, odnajdywanie starych znajomości itp, a nie zakładanie i należenie do jakihś durnych klanów i zapraszanie do tego kogo sie da :shock: nawet tak fajny serwis, pokolenie bravo potrafiło zjebać :?


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi