Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Odpowiedz w temacie

EURO 2008 Szwajcaria-Austria


Luźne rozmowy na luźne tematy


Kto zdobędzie tytuł mistrza Europy 2008 ??
Portugalia 6%  6%  [ 2 ]
Turcja 6%  6%  [ 2 ]
Niemcy 8%  8%  [ 3 ]
Chorwacja 3%  3%  [ 1 ]
Holandia 31%  31%  [ 11 ]
Włochy 14%  14%  [ 5 ]
Hiszpania 19%  19%  [ 7 ]
Rosja 14%  14%  [ 5 ]
Liczba głosów : 36
Opcje      Szukaj
Post 29 maja 2008, o 11:06
 EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 lis 2006, o 14:29
Posty: 145

Zobacz profil 
Obrazek Wydaje mi się, że ten temat powinien mieć osobny wątek. Jest to ogromna impreza z udziałem Polaków i tu należy zaznaczyć, że Polskiej ekipie po raz pierwszy udało się awansować do EURO.
Nie ma sensu przeplatać tematu o piłce nożnej informacjami z Euro oraz innych stadionów, dlatego wszystko co związane z EURO piszmy w tym temacie (a temat będzie gorący).

Poniżej cztery grupy po cztery drużyny.

Grupa A

Obrazek Czechy
Obrazek Portugalia
Obrazek Szwajcaria
Obrazek Turcja
______________________________________
Grupa B

Obrazek Polska
Obrazek Austria
Obrazek Niemcy
Obrazek Chorwacja
______________________________________
Grupa C

Obrazek Francja
Obrazek Rumunia
Obrazek Holandia
Obrazek Włochy
______________________________________
Grupa D

Obrazek Grecja
Obrazek Hiszpania
Obrazek Rosja
Obrazek Szwecja
______________________________________

23 osobowa kadra Polski wygląda następująco:

Bramkarze

* Artur Boruc
* Tomasz Kuszczak
* Łukasz Fabiański

Obrońcy

* Jacek Bąk
* Mariusz Jop
* Michał Żewłakow
* Adam Kokoszka
* Jakub Wawrzyniak
* Marcin Wasilewski
* Paweł Golański

Pomocnicy

* Dariusz Dudka
* Mariusz Lewandowski
* Wojciech Łobodziński
* Jakub Błaszczykowski
* Guerreiro Roger
* Rafał Murawski
* Łukasz Garguła
* Jacek Krzynówek
* Michał Pazdan

Napastnicy

* Euzebiusz Smolarek
* Maciej Żurawski
* Marek Saganowski
* Tomasz Zahorski

Trener
* Leo Beenhakker
________________________________________

Przed Nami 31 emocjonujących meczy.
Najbliższy mecz już 7 czerwca, a Polacy zmierzą się dzień później z drużyną Niemiec.

Obrazek
za Euro2008.pl


Kto zostanie mistrzem w tym roku? Obrońcą tytułu jest Grecja, lecz nie należy ona do głównych kandydatów o tytuł.


Na koniec ciekawostka:

mistrzostwaeuropy.com.pl napisał(a):
Mistrz Europy w piłce nożnej którego poznamy 29 czerwca w Wiedniu nie otrzyma wyłącznie pucharu Henri-Delaunay`a. Rząd austriacki obiecał także ofiarować najlepszej drużynie nadchodzącego Euro także coś z własnych zbiorów muzealnych.

Zwycięzca otrzyma także 5 metrowe dzieło sztuki wykonane ze stali szlachetnej i kryształów przez szwajcarską artystkę Sylvie Fleury. Konstrukcja poza dużymi rozmiarami także sporo waży. Zwycięzca będzie musiał liczyć się z transportem około... 7,5 tonowego trofeum.


Do finału konstrukcję podziwiać można w wiedeńskim muzeum


           
Post 29 maja 2008, o 15:37
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lip 2005, o 15:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 235

Zobacz profil 
Jeśli chodzi o szanse Polaków to nie widzę tego zbyt dobrze. Najważniejsze dla mnie jest pokonanie Niemców :evil: a resztę mogą przegrać. Mistrzostwo wg mnie zdobędzie któraś ekipa z grupy C.

_________________
-


           
Post 29 maja 2008, o 16:46
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Mam nadzieję, że postawą naszych chłopców będę mile zaskoczony...już nie jeden raz mogliśmy sie przekonać, że najsilniejszy punkt tej drużyny to jej trener. Ma on niesamowity dar mobilizowania i wyciągania z przeciętnych kopaczy świetnych wyników. Różne były jego decyzje personalne, ale w przeciwieństwie do 90% kibiców, którzy wiedzą wszystko lepiej od trenera, wychodzę z założenia, że to on jest profesjonalistą przez duże P, ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie i jakiekolwiek kwestionowanie jego decyzji przez super znafców uważam za idiotyczne.

Co do zwycięzców to stawiam na Francję.

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 29 maja 2008, o 18:44
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Nie powiem nic nowego, stwierdzając, że grupa 3 jest najsilniejsza. Tu właśnie upatruje "czarnego konia" rozgrywek, którymi wg. mojej skromnej osoby mogą się okazać zawsze nieobliczalni Rumuni. Co prawda, trudno byłoby postawić jakieś pieniądze na ich wyjście z grupy, ale przy dobrych wiatrach wszystko jest możliwe i ta ekipa może solidnie zamieszać.

Faworyci? Tu raczej nic się nie zmieniło w układzie sił. Na kontynencie nadal bardzo mocni są Portugalczycy, Niemcy, Włosi, czy Francuzi. Spośród tych ekip można upatrywać sie potencjalnego triumfatora turnieju.
Mnie ciekawi także postawa dwóch innych ekip - Czech i Hiszpanii. Na papierze wyglądają one bardzo dobrze ale trzeba przyznać że to ekipy "kwalifikacyjne" - w eliminacjach grają świetnie a w turniejach notorycznie odpadają stosunkowo szybko. Czesi mieli co prawda niezłe euro 2004 ale nie oszukujmy się - z taką grą mogli ( powinni ) ten turniej wygrać. Sukcesy ekipy Bergera z 1996 r. to już prehistoria. Dorobek turniejowy Hiszpanów lepiej przemilczeć.

pzdr.


           
Post 29 maja 2008, o 22:36
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2005, o 21:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 827

Zobacz profil 
Mozemy wygrac z kazdym i przegrac z kazdym ( mam na mysli rywali grupowych oczywiscie) swoją drogą ciekawe kto bedzie dla nas strzelal bramki - Smolarek? Ja jakos nie mam przekonania do niego , choc w elliminacjach ustrzelil troche tych goli. Zobaczymy jak na duzej imprezie gdzie niema slabeuszy sie popisze .


           
Post 31 maja 2008, o 08:53
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2005, o 12:23
Posty: 31

Zobacz profil 
czarnym koniem Polska :D tzreba sie przyjrzec Rosji tez mnie bardzo ciekawi jak zagraja Zenit zdobyl PUEFA , Hiddink na lawce . No a murowany faworyt to Włochy. Hiszpania pewnie sobie nie poradzi znowu :D a szkoda bo lubię ich styl gry . Szybko ten czas leci jeszczy tydzien :!:


           
Post 31 maja 2008, o 10:36
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Tak na moje to wydaje mi sie, ze Polska nie wyjdzie z grupy, natomiast niewatpliwie jest w stanie podjac walke o drugie miejsce z Austria i Chorwacja i uniknac kompromitacji podobnej do dwoch ostatnich wystepow w MS. Moim faworytem sa Niemcy, natomiast strasznie silna jest grupa C, z mistrzami i wicemistrzami swiata. Dwaj inni faworyci to na pewno Francja i Wlochy. A jak bedzie w praktyce - zobaczymy.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 31 maja 2008, o 11:04
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Co do Euro, to widziałem dziś jakieś tam wywiady z naszymi chłopakami z tego zgrupowania i to co mi się podobało to taki błysk w oku u każdego. Serio widziałem u nich coś czego nie widziałem wcześniej...widać, że są pozytywnie naładowani, a z takim nastawieniem powinni gryźć trawę (nawet wiecznie umęczony życiem Żuraś wygląda jakoś tak świeżo i nastawiony bojowo) Ten Beenhakker to niesamowity psycholog i motywator. Potrafi wydobyć to co najlepsze ze średniaków . Hej hej dokopać szwabom! :peace:

elo!

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 31 maja 2008, o 11:42
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
W wyjscie z grupy nie wierze, bedac realista, ale jako Polak chcialbym zebysmy dokopali Niemcom i zagrali dobry futbol. Jak juz garet mowil i podkreslali to Feddek i Kolton ze takiego zgrupowania, takiej atomsfery nie wdzieli dawno, tak wiec do boju Polacy!

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 31 maja 2008, o 13:21
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Polska na pewno nie jest bez szans w walce o drugie miejsce, ale nie widze jej pokonujacej Niemcow. Chociaz wiadomo - sport to sport i rozne rzeczy moga sie zdarzyc, wlacznie z tym, ze kazda z druzyn, ktore wystepuja w zawodach, moze zostac ME.

K2: Pół tego posta wyrzucone, niektóre wcześniejsze zmienione i jeden usunięty. To nie Twoja Jasko autobiografia i Twoje pochodzenie mało ma wspólnego z Euro. W dodatku prowadzi do sporego OT, więc skończ.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 31 maja 2008, o 20:41
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Jestem miłośnikiem futbolu i to, że kibicuję Polsce nie musi oznaczać, ze nie kibicuję Niemcom. Tak więc poza naszą reprezentacja kibicuję właśnie naszym wschodnim i zachodnim sąsiadom. Zachodnim za to, że walczą zawsze do końca, naprawdę nieważne, kto u nich wyjdzie w "11" wszyscy maja zakorzenione w charakterze- gryźć trawę do ostatniej minuty, natomiast Rosjanie to mój cichy typ na czarnego konia imprezy z bodaj najlepszych trenerem (poza Leo 8-) ) na ławce.
O, widzę, że jako jeden z dwóch zagłosowałem na Niemców, heh. Viva Futbol!
Ciekawym, czy Niemcy, którzy na Euro nie potrafią wygrać od 12 lat (wtedy pokonali Czechów w finale) przełamią swoją passę właśnie z Polską?
Co do naszej repry- wygrajmy w końcu z gospodarzami imprezy...

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 1 cze 2008, o 01:32
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Mnie natomiast ciekawi, czy tegoroczne mistrzostwa sypna tak samo niespodziankami, jak te 4 lata temu. Jak juz ktos wspomnial, Rosja moze byc czarnym koniem ze wzgledu na Guusa Hiddinka, ktory dwa lata temu najpierw wprowadzil Australie do MS, a potem wyprowadzil z grupy. Polski szanse dlatego wydaja mi sie wieksze niz na dwoch poprzednich MS, bo maja innego trenera, spoza Polski, z innym podejsciem niz jego poprzednicy. a jak pokazuje wlasnie przyklad Australii, trener czasem moze znaczyc bardzo duzo.

Co do meczu Niemcy - Polska, to typuje zwyciestwo Niemcow 3-0. :D

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 1 cze 2008, o 10:51
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
http://www.sportfan.pl/artykul/1042/klose-wstydzi-sie-polski

Ja powiem szczerze, że WSTYDZĘ SIĘ za takich jak on i takich jak ten wyżej.

Strasznie kogoś mi ten art przypomina (patrz wyżej) - proponuję poczytać komenty. Możesz je czytać jako skierowane do ciebie.

Co do meczu JA - aussie typuje knockout w 1 sekundzie. :lol:

DOKOPAĆ SZWABII I VOLKSDEUTSCHOM!!!

Damian: Posta zedytowałem, wyzwiska proponuję sobie darować.

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 1 cze 2008, o 11:48
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Coz, facet zdaje sobie sprawe, ktory kraj dal mu to, co dzis ma i temu wlasnie krajowi okazuje wdziecznosc. :) Jak dla mnie zero zaskoczenia. A tak poza tym autor artykulu pokazuje, jak strasznie go boli, ze Klose zdobywa bramki dla Niemiec, a nie dla Polski. :twisted:

Grunt, aby w czasie meczu Klose nie pozwolil emocjom przejac nad nim kontrole. Jesli bowiem bedzie za bardzo chcial dokopac znienawidzonym (?) Polakom, to moze obrocic sie to przeciwko niemu i jego druzynie. Niejednokrotnie w sporcie juz byly takie przypadki, ze utrata panowania nad emocjami prowadzila do glupich porazek (vide. Gollob na finale w Vojens, Nielsen na finale w Pocking, a pozniej w Vojens, Golota w paru pojedynkach).

Ale powtorze raz jeszcze - Polska moze przegrac z Niemcami, ale jesli wygra dwa pozostale mecze, to drugie miejsce jest na pewno w zasiegu. A to ze Polacy potrafia walczyc z Niemcami, pokazal ostatni mecz na MS.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 1 cze 2008, o 12:11
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Karle umysłowy nie pojmiesz NIGDY sensu słów HONOR, DUMA, OJCZYZNA itp. Że dla ciebie zero zaskoczenia to było do przewidzenia..nadajecie na jednych volksdeutchowskich falach. Taaaa.strasznie go boli, że w naszej drużynie nie gra taka menda (zrozum, że Polacy mają swój honor i dumę narodową (wiem, że nie wiesz co to za pojęcie) i kogoś takiego NIGDY nie chcieliby w drużynie)....twoja ciasna i ograniczona percepcja rzeczywistości nie pozwala znaleźć mądrzejszego wytłumaczenia?

Jasiek napisał(a):
Jesli bowiem bedzie za bardzo chcial dokopac znienawidzonym (?) Polakom

Grunt, żeby to nasi chłopcy nie spuścili wpierd*** znienawidzonemu klose nie sądzisz? Oj na miejscu Boruca przy jakimś dośrodkowaniu pięknie bym sobie wyszedł kolankiem :lol: jeśli on wie to wszystko co napisali to już o to powinien zadbać.

a ty jasiu jakbyś umiał to bys chciał w końcu Polakom dokopać inaczej niż znad kalwiatury? Jakby co to jestem pierwszy na liście chętnych :lol:

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 1 cze 2008, o 12:25
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Super Express- zajebiaszczo wiarygodne źródło informacji. Pogratulować, n/c...

Najważniejsze jest, żeby Włosi dali d... reszta chooj 8-)

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 1 cze 2008, o 12:27
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
A tak ciężko bez SE w to uwierzyć? Tamten siedzi w niemcach kilkanaście lat, a tu na forum jest taki co 4 lata jest za granicą i jaki wielki aussie... :lol:
w dodatku jeśli słyszałem coś w kwestii Polski to raczej o Podolskim, że był u babci, widziałem fotki w koszulce naszej reprezentacji itd. Z Klose nic podobnego nie było.

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 1 cze 2008, o 12:56
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
garet- gdyby to było napisane w innym czasie, to może byłoby bardziej wiarygodne (dla mnie to w ogóle nie jest wiarygodne, że Klose tak powiedział), ale teraz, jako, ze gorączka Euro 2008 się zaczęła to podobnych artykułów będzie na pęczki, sorry, ale w takie prowokacje nie uwierzę. Pisząc "podobne artykuły" miałem na myśli wypociny o piłkarzach, którzy mimo miejsca pochodzenia grają w reprezentacjach zupełnie innych krajów.

Za cholerę nie rozumiem co Wy macie do jaśka...

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 1 cze 2008, o 13:04
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Dude napisał(a):
Za cholerę nie rozumiem co Wy macie do jaśka...

:shock: szok. Tłumaczył nie będę.

Przed MŚ 2006 nie widziałem podobnych artów. Raczej całkiem inne (pozytywne o Podolskim). A uwierzyć w to mi jest bardzo łatwo, gdyż codziennie mam na tym forum do czynienia z jeszcze bardziej beznadziejnym przypadkiem

Mam nadzieję, że szwabia nie wyjdzie z grupy. :lol:

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 1 cze 2008, o 13:17
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Ok, to ja lepiej kończę ten temat, bo nic tu o Euro nie ma.
No, to mamy chyba kolejnego "wielkiego" nieobecnego. Po Rosickym jest nim Ryan Babel- szkoda chłopaka, bo jako joker spisywał się w Liverpoolu rewelacyjnie, końcówkę sezonu miał udaną, ale skrzydła Holandia i tak będzie mieć mocne- Robben, Van Persie. Euro bez Raula i Seedorfa, cóż trochę lipnie, ale niewątpliwie będzie ciekawie...

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 215 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi