Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Odpowiedz w temacie

EURO 2008 Szwajcaria-Austria


Luźne rozmowy na luźne tematy


Kto zdobędzie tytuł mistrza Europy 2008 ??
Portugalia 6%  6%  [ 2 ]
Turcja 6%  6%  [ 2 ]
Niemcy 8%  8%  [ 3 ]
Chorwacja 3%  3%  [ 1 ]
Holandia 31%  31%  [ 11 ]
Włochy 14%  14%  [ 5 ]
Hiszpania 19%  19%  [ 7 ]
Rosja 14%  14%  [ 5 ]
Liczba głosów : 36
Opcje      Szukaj
Post 21 cze 2008, o 01:34
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Mega rispekt ld aobydwu reprezentacji, nie jacyś Wosi, nie Holendrzy, nie Niemcy, nie Portugalczycy, tylko Chorwacja z Turcją stworzyły spektakl. Niesamowita dogrywka z fantastyczna końcówką i dramatem Hrvatskiej w rzutach karnych. Chwała Turkom, gloria victis Chorwatom!

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 21 cze 2008, o 08:55
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Jaki spektakl? Mecz był nudny jak diabli. Można było włączyć spotkanie o 23:00 i by się wiele nie straciło. To właśnie niesamowita końcówka uratowała prestiż spotkania.


           
Post 21 cze 2008, o 10:38
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
też uważam podobnie jak Lirasz, że nie wiele się działo w całym meczu dlatego pisanie o jakimś spektaklu hmm.. no chyba że mówimy o ostatnich minutach. Ale to co znowu zrobili Turcy to było niesamowite. W 3 z 4 meczy zdobywali bramkę w samej końcówce. To troche wyglada tak jakby cały mecz grali tak od niechcenia i gdy są już podstawieni pod ścianą to zaczynają grać. A wczoraj jak Chorwacja zdobyła gola to właśnie śmiałem się z kolegą że pewnie jeszcze Turca strzeli i zaraz po tych słowach buum :].

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 21 cze 2008, o 11:01
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 wrz 2005, o 12:26
Skąd: Rzeszów
Posty: 347

Zobacz profil 
Nie Holendrzy ?? może Ty oglądasz Euro sprzed 4 lat ?:> Chłopak przecież Holendrzy właśnie grają jak na razie najlepszy futbol z pośród wszystkich drużyn, ich kontry są piekielnie skuteczne, a wysoka wygrana z Włochami czy Francją mówi sama za siebie :)

Kolejna niespodzianka, raczej większość się spodziewała lub chciała, aby przeszła Portugalia i Chorwacja, a tu masz ci babo placek, to nie faworyci wygrywają ;] jeszcze się okaże, że przejdzie Rosja i Włochy to już w ogóle będą jaja :D


           
Post 21 cze 2008, o 23:19
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2006, o 22:41
Skąd: Czudec
Posty: 1117

Zobacz profil 
Chyba grali niestety...

Świetny mecz Rosji, rozklepywali Holendrów jak chcieli. Kolejna niespodzianka po Turcji, która ma niesamowite szczęście, w trzech meczach strzelać bramki w ostatnich minutach to się chyba nazywa ogromna ambicja i walka do końca. Oj sprawdza się reguła pt. "kto odpuszcza trzeci mecz w grupie, odpada w ćwierćfinale". Wychodzi na to, że jutro odpada Hiszpania i wcale się nie zdziwię jak tak będzie.

No cóż Włosi na mistrza :roll:


           
Post 21 cze 2008, o 23:23
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Tomek_ch napisał(a):
Patrzcie i podziwiajcie jak Holendrzy wygrają te mistrzostwa. Jak zwykle brzycho masz swoją teorię.

Wygrałem!




htsz! :bat:

_________________
Obrazek


           
Post 21 cze 2008, o 23:42
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
brawo Brzycho hehe
A tyle osób już widziało mistrza w Holandii. Przed mistrzostwami tak sobie myślałem że Rosja może być czarnym koniem i faktycznie tak jest. Ale swoja drogą kto by przypuszczał że w półfinale zagra i Turcja i Rosja eh.
No a jutro mamy arcyciekawy meczyk, nieco większym faworytem będą Hiszpanie, zwłaszcza przez braki kadrowe we Włoszech, no ale oczywiście mam nadzieje że Włosi dadzą radę :D

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 21 cze 2008, o 23:48
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Arshavin, Pavluchenko - Real :piwo: :piwo: :piwo: .
Niesamowity mecz Rosjan, zagrali... jak Holandia z Francja i z Włochami. Młode chłopaki robiły co chciały. Śmialem, ze podczas rozmowy Van Bastena z Hiddinkiem mówił- Guus, mówiłeś, że każdy mozę byc trenerem. A Hiddink ze smiechem odparł- Nie każdy Marco, nie każdy ;).
Van Basten zapłaciłsrogą cenę za niewpszczenie Robbena, zmoiany mu kompletnie nie wypaliły, Van Persie nie pokazał nic godnego uwagi, zaś Affelay zgasł po 15 minutach. I jednak potwierdziło sie, to co wielu mówi o Holendrach. Ich się nie kocha za wyniki, tylko za styl, bo prędzej czy później zawsze cos umoczą. I umoczyli, choc chwała im za to wyrównanie w 86 minucie. Ten mecz mógł sie zakończyc wyn8ikiem 3-6 i nikt nie byłby zaskoczony :shock: ... No i mamy czarnego konia mistrzostw, and the man of the Euro 2008 is Guus Hiddink!

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 21 cze 2008, o 23:55
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
final turcja - rosja :wariat: :kielb_pala:

[/quote]Ich się nie kocha za wyniki, tylko za styl, bo prędzej czy później zawsze cos umoczą.[/quote]

to to tak jak scotta

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 22 cze 2008, o 00:10
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Nawet jakby wygrali Holendrzy to i tak Wlosi by z nimi wygrali. Hiszpanie jutro tez odpadaja. Mowilem o finale Portugalia - Wlochy bedzie Niemcy - Wlochy ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 22 cze 2008, o 09:31
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Senior
Senior

Dołączył: 21 mar 2006, o 13:35
Skąd: Rzeszów
Posty: 285

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Wygrałem!


Jakby każdy miał takiego nauczyciela piłki jak ty miałeś (czyli mnie 8-) )to byś tak nie kozaczył.

Mam nadzieję, że Makaroniarze zakończą dziś piękny sen Hiszpanów o Euro a później to samo zrobią z Hiddinkiem.

_________________
Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta.

Giampiero Boniperti


           
Post 22 cze 2008, o 12:20
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
shaft napisał(a):
brzycho napisał(a):
Wygrałem!


Jakby każdy miał takiego nauczyciela piłki jak ty miałeś (czyli mnie 8-) )to byś tak nie kozaczył.

Pff. :fuckyou:

shaft napisał(a):
Mam nadzieję, że Makaroniarze zakończą dziś piękny sen Hiszpanów o Euro a później to samo zrobią z Hiddinkiem.

Włochy raczej przejdą. Szkoda. Włochy - Hiszpania. To powinien być finał, no ale co zrobisz...

_________________
Obrazek


           
Post 22 cze 2008, o 12:45
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2006, o 19:37
Posty: 142

Zobacz profil 
Forzamilan napisał(a):
jeszcze się okaże, że przejdzie Rosja i Włochy to już w ogóle będą jaja :D

będą, będą, bo na końcu wygrywają właśnie Ci, którzy 'jaja' mają.

awans Niemców [2,05 u buka] i Rosjan [3,05] to była świetna inwestycja. dzisiejszy mecz: Hiszpania vs Włochy.
we wszystkich tych trzech spotkaniach [nie wypowiadam się na temat starcia Chorwacja - Turcja] widzę jedną- bardzo prostą zresztą rzecz. mianowicie- fantazja, piękny dla oka football, niscy i szczupli chłopcy grający klepkę muszą [muszą?] przegrać z wyrachowaniem, siłą, cwaniactwem i taktyką. nie jest chyba przypadkiem, że Portugale, Hiszpanie, Holendrzy grają zawsze ładnie a na koniec i tak odpadają. może to bardzo uproszczone wszystko, może bije brakiem konkretnej analizy, głębszych ustaleń i przemyśleń ale co z tego skoro się sprawdza. miejmy nadzieję, że sprawdzi się jeszcze i dzisiaj. Włosi będą bronić, będą grać faul, będą kopać po nogach, i jeśli nie dojdzie do karnych to ciężko sobie wyobrazić żeby odpadli z Hiszpanią [2,05].

_________________
Każda godzina dnia i nocy pachnie kawą. Każda godzina dnia i nocy przynosi inną barwę świata. Tworzy ją kofeina, zabarwiając moje myśli i malując dla mnie świat. Każda godzina budzi we mnie pragnienie napoju zrodzonego z geniusza wieków. Pragnę nawet wówczas, kiedy piję. Jest nas kilku, tak jak ja, opętanych. Pijemy kawę. Jej smak wonny, słodki, przedziwny i gorący cieszy nasze usta, syci czeluście naszych wnętrz. Nozdrza wciągają jedyny spośród zapachów świata.
- M.S. Alkaloidy


           
Post 22 cze 2008, o 23:23
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Gdzie Włosi :D??? Casillas > Buffon :)! Viva Espana! Jakim szczęśliwy, nareszcie!
Hiszpanie byli bardziej Włoscy niz Wlosi :D i pobili ich, ich wlasna bronią. Ole, ole, ole!

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 22 cze 2008, o 23:48
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2006, o 19:37
Posty: 142

Zobacz profil 
Biskup napisał(a):
Włosi będą bronić, będą grać faul, będą kopać po nogach, i jeśli nie dojdzie do karnych to ciężko sobie wyobrazić żeby odpadli z Hiszpanią.

musiałem zacytować siebie samego.
od wtopionych karnych na MŚ'94 i na MŚ'98 Włosi już zawsze będą mi się kojarzyć z mizerią w tym elemencie. jak widać, słusznie :spiew:

_________________
Każda godzina dnia i nocy pachnie kawą. Każda godzina dnia i nocy przynosi inną barwę świata. Tworzy ją kofeina, zabarwiając moje myśli i malując dla mnie świat. Każda godzina budzi we mnie pragnienie napoju zrodzonego z geniusza wieków. Pragnę nawet wówczas, kiedy piję. Jest nas kilku, tak jak ja, opętanych. Pijemy kawę. Jej smak wonny, słodki, przedziwny i gorący cieszy nasze usta, syci czeluście naszych wnętrz. Nozdrza wciągają jedyny spośród zapachów świata.
- M.S. Alkaloidy


           
Post 23 cze 2008, o 13:10
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5719

Zobacz profil 
Skoro nawet Boniek wiedział przed strzałem ,w który róg będzie celował Włoch :mrgreen: .
Casillias odrobił pracę domową :piwo: .

Taksówka do Rzymu 9000 zł :hahaha: :fuckyou:

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 23 cze 2008, o 15:17
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
no cóż moje Włochy odpadły :(, tym razem nie powiodło się w karnych. Sam mecz był bardzo ale to bardzo słaby nic ciekawego. Teraz za bardzo nie wiem komu kibicować, bo moich faworytów już nie ma, ale myślę że pewnie będę trzymał kciuki za Hiszpanię bądź Rosję w finale :]

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 25 cze 2008, o 12:18
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 maja 2007, o 09:13
Skąd: Rzeszów, centrum
Posty: 743

Zobacz profil 
To doczekaliśmy się! Dzisiaj pierwszy półfinał: Niemcy-Turcja! Mam nadzieję, że Niemcy "rozjadą jak czołg" przetrzebionych kontuzjami i pauzujących za kartki Turków :peace: Potem Hiszpanie rozprawią się z Ruskimi, a potem tylko czekać na finał Niemcy-Hiszpania :piwo: Chociaż... finał wschód-zachód też nie byłby zły :luzak:

_________________
Prawdziwy kibic jest ze swoją drużyną bez względu na... prezesa:)


           
Post 25 cze 2008, o 12:28
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 cze 2008, o 18:47
Posty: 22

Zobacz profil 
Prognozowane składy

Niemcy: 1-Jens Lehmann; 3-Arne Friedrich, 17-Per Mertesacker, 21-Christoph Metzelder, 16-Philipp Lahm; 8-Torsten Frings, 6-Simon Rolfes; 7-Bastian Schweinsteiger, 13-Michael Ballack, 20-Lukas Podolski; 11-Miroslav Klose

Turcja: 1-Recber Ruestue; 20-Sabri Sarioglu, 4-Goekhan Zan, 6- Mehmet Topal, 3-Hakan Balta; 18-Kazim Kazim, 7-Mehmet Aurelio, 5- Emre Belozoglu, 22-Hamit Altintop, 11-Tumer Metin; 9- Semih Senturk

Sędziowie: Massimo Busacca, asystenci: Matthias Arnet, Stephane Cuhat (wszyscy Szwajcaria), techniczny: Peter Frojdfeldt (Szwecja)
Stadion: im. Świętego Jakuba w Bazylei, 42 500
Początek: 25 czerwca, 20.45

W składzie Turków zobaczymy dwóch bramkarzy, bo w obronie może zagrać trzeci bramkarz, Tolga...

Będzie się działo... :peace: :lol:

Mój Typ: Niemcy (2) - Turcja (1) ... :wariat:


           
Post 25 cze 2008, o 12:50
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Finał Niemcy - Rosja to byłoby cos fantastycznego, zero podtekstów ;). Dzisiaj Turcy postawią wysoko poprzeczkę, ale Niemiaszki z Polakami w skladzie dadzą radę^^. Oby ;). Ostatnie 5-10 minut meczu to mozę byc coś, co przejdzie najśmielsze oczekiwania. Go Germany, go!

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 215 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi