Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Odpowiedz w temacie

EURO 2008 Szwajcaria-Austria


Luźne rozmowy na luźne tematy


Kto zdobędzie tytuł mistrza Europy 2008 ??
Portugalia 6%  6%  [ 2 ]
Turcja 6%  6%  [ 2 ]
Niemcy 8%  8%  [ 3 ]
Chorwacja 3%  3%  [ 1 ]
Holandia 31%  31%  [ 11 ]
Włochy 14%  14%  [ 5 ]
Hiszpania 19%  19%  [ 7 ]
Rosja 14%  14%  [ 5 ]
Liczba głosów : 36
Opcje      Szukaj
Post 17 cze 2008, o 20:04
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Cyrk z tym Kołtoniem. Świetny fachowiec, ale komentator żadny. Wczoraj w pewnym momencie zaczął skupiać się na zachowaniu Benhakkera.

A w pewnej sytuacji, z kuchni usłyszałem jego przeraźliwy krzyk. BORUC :!: :!: Przybiegłem, bo myślałem że Holy Goalie strzelił bramkę dla naszych :D

PS. a w ankiecie brak Holandii i Chorwacji


           
Post 18 cze 2008, o 22:42
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Rosjanie potrafią! Viva Rasija i chyba najlepszy trener on the world Pan Hiddink!
Swoja energia, żywotnoscią, szybkoscia, echniką (tak, tak!) zniszczyli Szwedów. Dawno nie widziałem reprzentacji Lagerbacka tak bezradnej...

http://www.sport.pl/pilka/1,65029,53268 ... wonia.html ...

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 18 cze 2008, o 23:05
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 lis 2006, o 14:29
Posty: 145

Zobacz profil 
Skończyły się już rozgrywki grupowe, wiadomo kto awansował do ćwierćfinałów ... Znamy też ósemkę która odpadła, a w tym też POLSKA, która nie była najgorszą drużyną na EURO :)

Klasyfikacja wygląda następująco:

1. ???
2. ???
.
.
.
9. Czechy
10. Szwajcaria
11. Szwecja
12. Rumunia
13. Austria
14. Polska
15. Francja
16. Grecja


           
Post 19 cze 2008, o 00:36
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
zacznie się teraz że przecież wyprzedziliśmy aktualnych Mistrzów Europy i wicemistrzów Świata.

Myślenie godne Szczepaniaka i Lecha, no co wy chcecie przecież rezerwy Stali awansowały. :lol:


           
Post 19 cze 2008, o 11:12
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2005, o 19:02
Posty: 457

Zobacz profil 
Finał: Włochy-Portugalia 2-1
3.Holandia
4.Chorwacja

To tak po mojemu.

_________________
Obrazek


           
Post 19 cze 2008, o 11:32
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 maja 2007, o 09:13
Skąd: Rzeszów, centrum
Posty: 743

Zobacz profil 
kamyk napisał(a):
zacznie się teraz że przecież wyprzedziliśmy aktualnych Mistrzów Europy i wicemistrzów Świata.:lol:

Ani rychli :lol: Będzie trzeba się czymś pocieszyć :wariat: I tak będzie! Nie inaczej :wariat:
brawo kamyk za ten tekst :piwo:

_________________
Prawdziwy kibic jest ze swoją drużyną bez względu na... prezesa:)


           
Post 19 cze 2008, o 11:39
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Zmieniłem ankietę na nową, gdzie są drużyny, które pozostały w grze. Jakby to kogoś interesowało, to w poprzedniej ankiecie (pytanie było takie samo) wygrała Polska (24%), przed Hiszpanią (15%) i Włochami (13%). Dalej były Niemcy i Francja (po 9%). 15% miała opcja "inny".

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 19 cze 2008, o 12:04
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Gdzie jest Rosja w ankiecie? Wprawdzie "Oranje" to murowany faworyt, ale mecz meczowi nierówny ;).
No, to dzisiaj według mnie będzie szlagier ćwierćfinałów- Portugal vs. Germany. Osłabieni brakiem Loewa (trenera, który został odesłany na trybuny w meczu z Austria i nie zasiądzie na ławce w meczu z Portugalią) nasi zachodni sąsiedzi wcale nie stoja na straconej pozycji. Mecz rozstrzygnie sie w pomocy- Ballack i Frings na Deco i chyba jednak Petit. Skrzydła- na korzyść Portugalii (ale Podolski rewelacja na tym Euro) bo Ronaldo i mimo wszystko Simao to jednak wyzsza półka od tych niemieckich. Niemcy mogą nadrobic atakiem- Klose i Gomez, chociaż ten drugi bardzo nieskuteczny. Obrona- bez dwóch zdań- lepsza jest portugalska. Team spirit- tu po równo, chociaż końcówki w wykonaniu Portugalczyków mocarne są, ale to Niemcy są specami od gry w last minutes ;). I tradyjcnie- chciałbym, żeby były rzuty karne...

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 19 cze 2008, o 12:15
 Re: Piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Nudzi mi się więc wpadłem na pomysł co bym sobie nie opisał meczy ćwierćfinałowych.;f

Portugalia - Niemcy
Widziałem tylko jeden mecz Portugalii. Z tego co wiem Quaresma nie gra tego co potrafi. Niemcy na tym turnieju też nie zachwycają. Mój typ? Chciałbym, żeby Portugalia odpadła. Ale zresztą wisi mi to. Kto przejdzie z tej pary i tak będę miał nadzieję, że weźmie w gardło w półfinale.

Chorwacja - Turcja
Całym sercem za Chorwatami. To co goście mają atmosferę w drużynie to koniec. Mistrzostwo. Powinni wydymać Turków i raczej tak zrobią. Chorwaci to nie Czechy, że dadzą się zrobić w końcówce jak dzieciaki. Także. Chorwacja w półfinale.;]

Holandia - Rosja
Ciekawy mecz. Pytanie czy Hiddink da radę sprawić, że jego rodacy wezmą od jego drużyny w gardło, czy nie. Holendrzy tych mistrzostw nie wygrają. Jestem tego raczej pewien. Za wcześnie zaczęli grać kozacką piłkę. Nie zdziwię się jak odpadną z Ruskimi. Mimo wszystko wolałbym, żeby przeszła Holandia. Bo potrafią grać ładniejszą piłkę od Rosjan.

Hiszpania - Włochy
No i mamy przedwczesny finał. Jak dla mnie, mimo, że kibicuję Hiszpanii mistrzami europy zostaną Włosi. Ich mecz z Francją tylko mnie w tym utwierdził. Coś pięknego. A Hiszpania? Qfa. Szkoda będzie jak odpadną. Ale na to chyba będą skazani. Będzie im niezwykle ciężko wykolegować Włochów z turnieju. A co się stanie, jeśli to Hiszpania przejdzie dalej? Nic. Będę się cieszył tak samo, jakby to przeszli Włosi.;] Która nie awansuje z tej pary będzie tzw. moją drużyną;f

_________________
Obrazek


           
Post 19 cze 2008, o 16:36
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Senior
Senior

Dołączył: 9 cze 2007, o 12:31
Skąd: Rzeszów
Posty: 263

Zobacz profil 
Włosi w ćwierćfinale zagrają bez Pirlo i Gattuso (żółte kartki), także to może być dość poważne osłabienie ich gry w środku pola, bo obaj to defensywni pomocnicy.


           
Post 19 cze 2008, o 22:46
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Fantastyczny mecz, który po raz kolejny pokazal, że Ronalo dobry jest na Fulhamy, Kazachstany i inne takie teamy, a nie na poważna piłkę. Poza ucieczka Friedrichowi i zmaszczenie sytuacji z Lehmannem, którą uratował Nuno Gomez, nie pokazał dosłownie nic (ina sprwa, zę sędzia zlekceważył chamskie zachowanie Friedricha na nim). Real niech sobie PRodolskiego kupi, bo tańszy i robi swoje w ofensywie i w obronie. Fantastyczny mecz, kupa kontrowersji przy trzeciej bramce dla Niemców, której mogloby nie być (ach ten casus Webba). Kwartet: Schweinsteiger-Ballack-Klose-Podolski w końcu zaskoczył. Co do Portugalii- z dobrej strony pokazał się Deco i ten szalejący z prawej strony- Bosingwa. Co ciekawe Niemcy zagrali niemal w tym samym ustawieni co Portugalczycy... i to zdało egzamin :shock: .
Czas na rewanz za fazę grupową, ale mecz z jeszcze wiekszymy podtekstami bylby, gdyby awansowali Turcy jutro, choc trzymam kciuki za Bilic Team ;).
Dzisiejszy mecz slusznie pokazał, ze Niemcy to turniejowa drużyna, która co najlepsze wyciaga w meczu o stawkę- vide krytykowany Lehmann, który nie popełnil praktycznie żadnego blędu. Ale szkoda troche Portugalczyków- za wcześnie odpadli, jakos za wcześnie...
Z calym szacunkiem Robi- Ty chyba też nie tego oczekiwałeś od Ronaldo, co nie? Obserwowałem go pod katem przyszłego (?) zakupu Realu i nie przekonał mnie. Z pocalowaniem ręki wzialbym Podolskiego albo Naniego...

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 20 cze 2008, o 01:17
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
chamscy niemcy w polfinale
szkoda ze ich gra na tym sie opiera. z przeciwnikami takimi jak polska i austria wygrywaja spokojnie ale zeby nie powtorzyc chorwacji to w cwiercfinale zachowywali sie jak pajace pokazali chaski futbol. i oczywiscie ich lider michael...pokazal pelnie swoich umiejetnosci i cwanactwa przy trzeciej bramce. mimo iz portugalczycy mieli slabszy mecz szkoda ze nie przeszli dalej. ale niemcy dostana w czapke juz w polfinale gdzie raczej zagraja z chorwacja

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 20 cze 2008, o 08:14
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 maja 2007, o 09:13
Skąd: Rzeszów, centrum
Posty: 743

Zobacz profil 
Brawo Niemce :wink: :peace: I o to chodziło! Wygrali z "lalusiowatymi" Portugalczykami :lol: Te wszystkie Niuno Gomezy i inne Deki niech idą na błyskotekę, tam będą mieli branie, a nie zabierać się za kopankę! Niemce pokazali, że są drużyną, która gra od początku do końca, jak dobrze naoliwiona maszyna Brawo!!!

_________________
Prawdziwy kibic jest ze swoją drużyną bez względu na... prezesa:)


           
Post 20 cze 2008, o 10:04
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Dude jak sie ma takiego "rozgrywacza" jak Deco... ;) W porownaniu ze Scholesem to Deco moze buty czyscic Scholesowi. Ronaldo nie zagral dobrego spotkania, ale jak juz mowie nie dostawal az tylu pilek. Ale to i tak po jego 2 akcjach w pierwszej polowie bylo goraco i 1 Moutinho. Pozniej gral na szpicy co Ronaldo jednak nie lubi, on gra tak jak Pavluchenko z Rosji, chyba wiecie jak, w koncu ogladacie dokladnie kazde spotkanie?

Widze ze byliscie za Niemcami? I co ty na to garet, nie tylko Jasiek byl za Niemcami, garet za Niemcami byli!. Jakby to powiedziec... symaptyzowali z Niemcami. Ich jakos nie zbesztasz za pewne. ;)

Ja typowalem final Portugalia - Wlochy teraz trezba zmienic na Niemcy - Wlochy.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 20 cze 2008, o 10:13
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2006, o 08:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 1398

Zobacz profil 
Patrzcie i podziwiajcie jak Holendrzy wygrają te mistrzostwa. Jak zwykle brzycho masz swoją teorię. Poczekamy, zobaczymy.
Wczoraj Niemcy udowodnili, że nigdy, ale to nigdy nie można ich skreślać. Z tym, że czeka ich w półfinale ponownie Chorwacja, która nie będzie tak pięknie tańczyła jak Portugalii, ale za to Modrić i spółka wybiją z głowy Szwabom Finał.

Żałuję, że Holendrzy nie podłożyli się Rumunom, bo i Makarony pojechałyby do domu. A tak to na nich też trzeba uważać. Jednak pod nieobecność Pirlo i Gattuso w półfinale Hiszpania będzie faworytem.

Podsumowując, niech wygra piłka na tak (Holandia lub Hiszpania), byle nie szwaby, ani makarony 8-)

_________________
NIGDY NIE TRAĆ WIARY W TO, BY KRÓLEWSKI OBJĄĆ TRON... !
NICKI PEDERSEN - "Myślę o jednym: wygrać!"

Obrazek
Obrazek


           
Post 20 cze 2008, o 11:00
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
ja to nie wiem skąd w was tyle nienawiści, jedni życzą wszystkiego co najgorsze Niemcom, inni Portugalczykom, kolejni Włochom, a jeszcze inni Francuzom. Eh nigdy chyba tego nie zrozumiem.
I oby wygrał ładny football czyli Włoski :D

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 20 cze 2008, o 11:13
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
A ja kibicuję Armii Czerwonej Hiddinka.

Futbol totalny!

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 20 cze 2008, o 11:26
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
A tak na dokladke Dude, Ronadlo byl juz myslami w Madrycie i o jego nowym kontrakcie ;) PZDR

Ale co mnie wkurzylo to wypowiedz Koltonia podczas meczu, o tym udowadnaniu ze jest najlepszym pilkarzem na swiecie. Przeciez jest! I co? Jak nie awansowal to Ballack jest juz tym najlepszym, bo zagral 1 mecz lepiej niz Ronaldo? Kpina!

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 20 cze 2008, o 13:49
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Ballack jest w formie, jak na kapitana zagrał super, ale daleko mu do miana MVP of the world :D!
Nie chcę ROnaldo w Realu, będe się o to modlił przez cale Euro, nawet niech makaraony wygraja to euro, co byłoby nieporozumieniem a juz plagą egipską będzie przejscie Ronaldo do Realu.
A dzisiaj Bilic team^^- nie dadzą Turkom poszaleć, oj nie dadzą, do boju Hrvatska :)! Modric, Kranjcar, Pranjic, Corluka i Srna wysteruja Turków jak trza, chociaż Nihat jest jak kobra :D. Szczyt marzeń: finał Chorwacja - Rosja/Holandia^^...

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 20 cze 2008, o 16:22
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Najlepsze jest to ze ten Corluka kosztowal 13 mln euro czyli prawie tyle samo co kiedys Ronaldo przechodzac ze Sportingu... ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 215 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi