Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona

Odpowiedz w temacie

EURO 2008 Szwajcaria-Austria


Luźne rozmowy na luźne tematy


Kto zdobędzie tytuł mistrza Europy 2008 ??
Portugalia 6%  6%  [ 2 ]
Turcja 6%  6%  [ 2 ]
Niemcy 8%  8%  [ 3 ]
Chorwacja 3%  3%  [ 1 ]
Holandia 31%  31%  [ 11 ]
Włochy 14%  14%  [ 5 ]
Hiszpania 19%  19%  [ 7 ]
Rosja 14%  14%  [ 5 ]
Liczba głosów : 36
Opcje      Szukaj
Post 12 cze 2008, o 10:37
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Zle sie dzieje w naszej druzynie... Wszystko sie wyjasni po euro...
Jestescie tacy pewni ze Zuraw ma kontuzje...? :roll:

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 12 cze 2008, o 10:39
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
POLAN napisał(a):
Jestescie tacy pewni ze Zuraw ma kontuzje...? :roll:

Zuraw to powinien w niedziele dostac przebukowany bilet na samolot i do domu!

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 12 cze 2008, o 10:47
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Polan gorzej, Blaszczykowski zostal odeslany do domu, a chodza sluchy ze nikt nie wie czemu... :lol:
POLSKA!
Ogolnie EURO stoi na jako takim poziomie, nawet przyjemnie sie oglada mecze, szkoda ze komentatorzy w POLSACIE nie daja rady, mi ich komentarz sie nie podoba, lubialem posluchac Koltonia i Borka ale od pewnego czasu nie moge ich sluchac, o reszcie nie wspomne.Moze to tylko ja odnioslem takie wrazenie.
Piszczek skrecil staw skokowy, kolejna kontuzja.
Cytuj:
Odnosimy wrażenie, że nasi dzielni, byli reprezentanci Polski chcą zdominować nam to Euro - rywalizacja o prymat w studio Polsatu jest momentami bardziej fascynująca, niż to, co dzieje się na boisku. Wczoraj warunki dyktował Piotrek Świerczewski, który do Czech ma za darmo.


Bożydar ma swoje skarpy, Zibi ma swoje włoskie przysłowia, a Tomek Hajto ma dobre uderzenie z płaskiego podbicia. Co takiego posiada Piotrek Świerczewski? Otóż:

- W Czechach mam wielu znajomych, dlatego im kibicuję. I w ogóle do Czech, to ja mam za darmo.

Nie wiemy, czy "Świr" ma interes do PLAYa, ale zrobił im dobrze, uśmiechnęliśmy się. W studio rozmawiano też o dzisiejszym meczu Polaków z Austrią:

- W Wiedniu już co najmniej dwa razy wygraliśmy: ponad 3 lata temu, gdy trenerem był Janas, a drugi raz, gdy selekcjonerem był Sobieski.

Nasza relacja, jak pewnie wiecie, przebiegała pod hasłem "Czesi skończyli się na Kill'em All". Zamurowało nas, gdy Tomasz Włodarczyk, komentujący ten mecz dla Polsatu, nazwał Tomasa Ujfalusiego Jamesem Hetfieldem czeskiej piłki. Wygląda na to, że nas czytają.

Oto inne wypisy z meczu Czechów z Portugalczykami:


- Koller jest jak marcowe słońce - niby świeci, ale nic nie daje.

- Nuno Gomes nie jest na Ty z bramką.

- Gdyby nieco dłuższe buty założył Milan Baros, trąciłby tę piłkę.

- 4 strzały Portugalczyków, w tym 3 w światło bramki, ale za każdym razem doskonale radził sobie Petr Cech (przy stanie 1:1)

- Przynajmniej opuszcza boisko w komfortowych warunkach (o kontuzjowanym Portugalczyku ewakuowanym na noszach).



A oto wypisy (wasze i nasze) z meczu Turków ze Szwajcarami:

- Na stadionie jest duża część polonii tureckiej mieszkającej w Szwajcarii.

- Szwajcarzy szybciej się zaadoptowali względem warunków panujących na boisku.

- To była taka raczej delikatna pieszczota niż mocne uderzenie (o jakimś faulu).

- Po turecku balta znaczy siekiera.. Wiec przeciął Balta to podanie niczym siekiera
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,530 ... en_5_.html


           
Post 12 cze 2008, o 11:25
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Retrac przewaznie Ronaldo gra egoiztycznie, gdyby choc 33% z jego akcji podawalby do kolegi z druzyny zespol jego w tym wypadku MU bo meczow Portugalii malo ogladam strzelalby o 1-2 gole wiecej w meczu! Jednak czasami Ronaldo decyduje sie na strzal a powinien podawac ale strzela gola. A czasami jest tak ze potrafi zrobic 3 asysty w meczu O_o i jeszcze dolozyc gola np. z wolnego :D tak jak to zrobil z Aston Villa

Ale podsumowujac, tak, Ronaldo jest egoista, ale to juz bedzie problem Realu...

Teraz ogladne powtorke bo na zywo nie ogladalem to moge ci pozniej powiedziec czy zagral bardziej czy mniej egoistycznie niz na co dzien w lidze :D

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 12 cze 2008, o 12:16
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
Ale podsumowujac, tak, Ronaldo jest egoista, ale to juz bedzie problem Realu...


Robi, nie wku... mnie :D, nie chcę go w Realu, chyba nikt go tam nie chce poza zarządem. A dlaczego? Bo ma przyjść kosztem Robinho...
Żywię nadzieję, że w końcu pokonamy gospodarzy i pozbawimy ich złudzeń na Euro. Polska, Biało-Czerwoni! Wygraliśmy z nimi dwa ostatecznie mecze, strzelając w obu p otrzy golu, czas to dziś powtórzyć. Do boju Polskooooooooooooooo!

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 12 cze 2008, o 20:20
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2008, o 22:26
Posty: 769

Zobacz profil 
Chorwacja- Niemcy 2-1

No i wszystko wskazuje na to, że ostatnie dwa mecze gramy o "pietruszkę". Tylko jakiś cud może nam pomóc w wyjściu z grupy. Niemcy mają mecz z Austria, który zapewne wygrają, a jakoś nie widzę, abyśmy byli w stanie pokonać Chorwatów, zresztą nawet zwycięstwo z nimi raczej nie wystarczy, ze względu na bilans bramek. Niemcom udał się super mecz jak zwykle z nami. Śmiem twierdzić, że gdyby grali z nami tak jak zagrali dzisiaj z Chorwatami to nie przegralibyśmy tego meczu. No ale gdybać sobie można. Skupmy się na dzisiejszym meczu i wygrajmy go jak największą różnicą bramek :roll: - gramy do końca :!:

_________________
Obrazek

"Lata młodości przemijają bezpowrotnie - z miłością do Ciebie jest zupełnie odwrotnie..."


           
Post 12 cze 2008, o 22:35
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2650

Zobacz profil 
artur boruc :D :D :D :peace: :peace: :peace: :peace:
ciekawe co czuja ci ktorzy pisali " roger nigdy nie bedziesz polakiem"
podolski nigdy nie bedziesz .......


sorry za ortografy

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


Ostatnio edytowano 13 cze 2008, o 07:22 przez FIS, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 12 cze 2008, o 22:41
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8388

Zobacz profil 
No i w ostatniej chwili uciekly wam trzy punkty...

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 12 cze 2008, o 22:43
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Wypier... :!:

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 12 cze 2008, o 22:52
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria


Jasiek napisał(a):
No i w ostatniej chwili uciekly wam trzy punkty...

murzyńska laga ci w odbyt!!!!!!!!!!!! weźcie go zbanujcie, :cenzura: zapłace!!!


           
Post 12 cze 2008, o 22:52
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
No i w ostatniej chwili uciekly wam trzy punkty...


Bardzo śmieszne :!:

Ja :cenzura: :!: Zwycięstwo było tak blisko, a tu przez sędziego przegraliśmy... Chyba on ślepy był, nie wiem jaki faul on tam widział :!:
Szanse na awans są coraz mniejsze... musimy w ostatnim meczu pokonać Chorwatów i liczyć na to aby Austriacy zremisowali z Niemcami (wtedy będzie liczył się bilans bramek) lub z nimi zwyciężyli (wtedy również bilans bramek będzie się liczył). Tak więc trzeba liczyć na jakiś cud.


           
Post 12 cze 2008, o 22:58
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Obrazek
"Marcin nie masz po co biegać, i tak tego nie wygracie... już ja się o to postaram"

_________________
Obrazek


           
Post 12 cze 2008, o 23:09
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Web! Co? Ty :cenzura: !

Sędzia oddał to, co zabrał Austriakom (gol Rogera ze spalonego), ale w szmaciarski sposób. Jeju, ci Anglicy to wszystko maja :cenzura:: tego bolidnika z F1 Hamiltona, :cenzura: żużel, :cenzura: piłkarzy, co na Euro nie potrafia wejśc, :cenzura: pogodę, jeden wielki :cenzura:! Przepraszam, ale sie :cenzura:.

A co do samego meczu: Boruc mastah, jak go nie lubię, tak przyznaję ,zę jest jednym z najlepszych na swojej pozycji na świecie, no i Roger w sumie z Dudką, bo przynajmniej biegali najwięcej, reszta ponizej krytyki. Niby gra sie do końca, ale skoro Niemcy podlożyli się juz kiedys Austriakom to teraz poa na rewanż. I znowu mecz o honor. Fuck, nei wygrać z najslabszą druzyną Mistrzstw...

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 12 cze 2008, o 23:11
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2336

Zobacz profil 
FIS napisał(a):
ciekawe co czuja ci ktorzy pisali " roger nigdy nie bedziezs polakiem"
Co mają czuć. Ja dalej to samo. Bardzo spoko że strzelił dla nas gola, jest najlepszy technicznie z naszych piłkarzy, ale zdania nie zmienię że tacy nie powinni grać w naszej Reprezentacji.
Lepiej od razu pesymistycznie się nastawić. Mój drobny cytacik z forum ISQ sprzed 9 dni:
Cytuj:
problemem jest to, że dostaniemy łomot od Niemców i Chorwacji, z Austrią szczęśliwie bezbramkowo zremisujemy dzięki Borucowi, a w naszych barwach zagra pewnie gostek co z Polską ma tyle wspólnego ile ja z Hondurasem (może on ma tę przewagę, że nie mam obywatelstwa Hondurasu).
W 2/3 moja czarna wizja JUŻ się spełniła. :cry: Dodatkowo żadnego gola nie strzelił jak do tej pory POLAK.
Choć z drugiej strony. Takie sytuacje w normalnym polu gry poza polem karnym są prawie zawsze traktowane jako faule. Z tego punktu widzenia jest faul. Z drugiej strony dużo cięższe zdarzenia, niz to z dzisiaj, mające miejsce na polu karnym nie są zaliczane jako faule. Więc tutaj faulu nie ma. Pole karne to w ogóle dziwna strefa, gdzie dochodzi do różnych sytuacji a sędziowie często nie gwiżdżą przewinień dla atakujących. W ogóle piłka to dziwny sport. Ale to już dyskusja typu jak nad słusznością wykluczenia Crumpa po upadku Pedersena w GP w Lesznie. Każdy widzi po swojemu.

_________________
Obrazek


           
Post 12 cze 2008, o 23:20
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Ale sie dajecie podpuszczać...

Kurde, najlepszymi zawodnikami reprezentacji jest dwóch Panów B. Big Brother- Boruc Bramkarz i Brazylijczyk. No nic, żyje sie dalej, jutro moze odpaść ktoś z dwojki Francja - Włochy ;)...

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 12 cze 2008, o 23:22
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
tak to jest grać z gospodarzami. Swoją drogą ciekawe ile sędzia wziął za mecz (z reguły nie dopatruje się teorii spiskowych ale przy tej akcji ewidentnie chciał zobaczyć więcej niż było naprawdę). Przy tej samej akcji Bąk był bardziej "faulowany" od tego niby "faulu" Lewandowskiego.
Zwycięstwo może by nam i nic nie dało w końcowym rozrachunku, ale inaczej by się nam oglądało kolejny nasz mecz, no a tak możemy się powoli pakować. No chyba że Niemcy przegrają najbliższy mecz z...sędzią.

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 12 cze 2008, o 23:36
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
Niestety, ale przez sędziego szanse na awans są nikłe. My musimy wygrać z Chorwacją a to będzie bardzooooooooo trudne zadanie, zaś Niemcy nie mogą wygrać z Austrią.
Nie wierzę, że Austria zdoła wygrać z Niemcami... chyba że zdaży się cud :roll:

P.S. Co do jaśka, to wpada na forum i próbuje każdego wkurzyć. Niech się lepiej martwi aby to jemu nie uciekły... kangury.


           
Post 12 cze 2008, o 23:36
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1187

Zobacz profil 
Webb wreszcie wróci do swojej anglii a tam już na niego czeka 2 miliony :cenzura: murarzy :lol:

Jak poszedł beenhakker prosto po meczu do sędziego to się go pewnie zapytał
Leo : "Webb why??"
Webb: " For money!" :fuckyou:

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 12 cze 2008, o 23:59
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Jedno pytanie: czy ludzie z zagranicy np. Dunczyk nie moze sie zarejestrowac na naszym forum i pisac po polsku? I np. napisac ze mielismy pecha i zremisowalismy? Hmm... :roll: Tutaj mamy akurat Australijczyka...

Mecz do dupy, takich Polakow to ja nie widzialem dawno, Roger w pierwszej polowie, pozniej Saganowski i Krzynowek cos probowali reszta dno w ataku, i Boruc w obronie reszta totoalna padaka, grali na poziomie B-klasy...

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 13 cze 2008, o 00:22
 Re: EURO 2008 Szwajcaria-Austria
Junior
Junior

Dołączył: 1 kwi 2007, o 22:24
Posty: 226

Zobacz profil 
Duńczyk Duńczykiem, Australijczyk Australijczykiem, a tu jest :cenzura: Polak, który wyjechał za chlebem i mysli ze Pana Boga za noge złapał. Nie wiem jak was ale mnie strasznie :cenzura: ludzie co to wyjada za grancę i myslą ze są najlepsi a ci co zostali w kraju to są ONI, darmozjady :cenzura: bez ambicji. W dupie mam takich pozerów



Edit: Sorki za słownictwo ale nie mogę wytrzymać jak koleś który wychował sie na mleku z polskiej krowy mówi WY (ONI), banować takiego dziada


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 215 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 140 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi