Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Ban dla Jaśka?


Luźne rozmowy na luźne tematy


Czy Jasiek powinien dostac bana?
Tak 66%  66%  [ 38 ]
Nie 34%  34%  [ 20 ]
Liczba głosów : 58
Opcje      Szukaj
Post 13 cze 2008, o 10:04
 Ban dla Jaśka?


Jak wiadomo Polska jest skorumpowanym krajem, nie to co Australia :lol: także myśle, że dało by sie chyba załatwić bana dożywotniego dla Jaśka? Jestem w stanie przeznaczyć na to pare Polskich złotych i napewno znaleźli by sie inni którzy by sie dorzucili. Z kasą zrobice sobie co chcecie np opijecie sie :mrgreen:
To co ten gośc wypisuje, to przechodzi ludzkie pojęcie, dla takich baranów nie powinno być tu miejsca :fuckyou:


           
Post 13 cze 2008, o 10:07
 Re: Ile by kosztował ban dla jaśka?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
POPIERAM i również zgłaszam chęć uiszczenia jakiejś sumy na ten szczytny cel.
Ta głowa musi polecieć i to DOŻYWOTNIO!!!!! niech straci te nabite posty i niech wie, że nie mozna być wiecznie bezkarnym...dawaliście bany dożywotnie za różne rzeczy, ale tutaj się należy za całokształt jak nikomu....24h czy nawet tydzień nic nie dzadzą. Straci konto to może się przytemperuje. Z premedytacją obraża od dawna uczucia narodowe czy religijne i jedyne co go spotkało to najwyżej 24h...może już czas dojrzeć do decyzji o dożywociu? Forum napewno nie straci, a napewno zyska więcej spokoju i mniej awantur (bo ja np nie potrafię siedzieć cicho jak ktoś sra na mój kraj i rodaków!!!!!!!!! śmieje się nam w twarz i leczy swoje kompleksy wiedząc, że jeśli nie napisze wulgaryzmu czy kogos imiennie nie obrazi to może hulać ile mu sie podoba...według mnie jego zachowanie to drwienie sobie też z admina i modów!...bo co mu zrobią..najwyżej 24h i nie machnę ręka bo to niby prowokacja...co mnie to obchodzi co to jest? jest napisane? jest! i to się liczy.

DOŻYWOCIE! Męska decyzja Generalicjo! Czas najwyższy.

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 13 cze 2008, o 11:26
 Re: Ile by kosztował ban dla jaśka?
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
Popieram, przyłączam się do akcji. :D


           
Post 13 cze 2008, o 11:54
 Re: Ile by kosztował ban dla jaśka?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Jestem przeciw. Z mojego punktu widzenia, zaznaczam z mojego punktu widzenia, Jaśko wyznaje zasadę, że kraju urodzenia tym samym pochodzenia się nie wybiera i to jego sprawa. A, że przyrównuje non stop Polskę do Australii? Cóż, ma chłop swój punkt odniesienia i tyle. Jakoś nie zauważyłem w jego postach, żeby szczególnie jechał po czyjejś rodzinie, czy naszym kraju, w przeciwieństwie co do jego adwersarzy (dawno bo dawno, ale jednak). Nie czuje się Polakiem i nie chce nim być- jego sprawa, a że manifestuje to na poklask, to tylko zniża swój poziom do uzytkowników z forum onetu czy bravo girl.
Wyraziłem tylko swoją opinię. To, co napisał na bodaj piątej stronie tematu o Euro było po prsotu żenująco głupie i należałoby to zlać cienkim moczem. Dziekuję.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 13 cze 2008, o 13:06
 Re: Ile by kosztował ban dla jaśka?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
ciiiiicho.
Pani Marta nie pozwoli 8-)


           
Post 13 cze 2008, o 14:50
 Re: Ile by kosztował ban dla jaśka?


Ankieta trwa do końca czerwca. Jeśli weźmie w niej udział conajmniej 100 osób, z czego ok. 3/4 głosów bedzie na tak - jasiek zostanie zbanowany :mrgreen: :mrgreen: więc panowie i panie do dzieła!! :D


           
Post 13 cze 2008, o 14:52
 Re: Ile by kosztował ban dla jaśka?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2006, o 22:16
Skąd: Hetmanska 69
Posty: 891

Zobacz profil 
Cos nie pasi? Olej jego posty, nie czytaj lub pomin... Mi osobiscie Jasiek nie przeszkadza, i oddalem glos na NIE.

_________________
Obrazek E-Mail: MasterZKS@gmail.com
Obrazek GG: 1868860

Logitech G9 Gaming Mouse- 319 zł
Steel Series 4D - 69 zł.
Steel Sound 5Hv2 - 269 zl.
Bycie lou - bezcenne! :]


           
Post 13 cze 2008, o 14:54
 Re: Ile by kosztował ban dla jaśka?


Niestety nie zawsze da sie ominąć jego posty


           
Post 13 cze 2008, o 14:58
 Re: Ile by kosztował ban dla jaśka?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
a teraz pokażę Wam jak przewrotny i okrutny potrafi być los (zdjęcie mieszczącego sie jeszcze w kadrze z podstawówki...i ten napis powyżej)

Obrazek

Gdzie popełniliśmy błąd....?

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 13 cze 2008, o 15:25
 Re: Ile by kosztował ban dla jaśka?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Jaka manipulacja Garet :D, widzisz tu jakieś jaśkowe lobby na forum? Bo nie ma i nie będzie jedynych i słusznych poglądów i wybranych osób, które mogą pisać na forum, tym forum.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 13 cze 2008, o 15:29
 Re: Ile by kosztował ban dla jaśka?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
No i każdy komu się podoba może wkurw@#$ ludzi nie? Może obrażać polski Naród i moją Ojczyznę. Może obrażać moje przekonania religijne itd jaka manipulacja? autentyczne zdjęcie. Zobacz z iloma osobami on się już na tym forum spiął....ilu działa na nerwy. Specjalnie z premedytacją prowokuje, a nie każdy jest taki wyluzowany, żeby nie zwracać na to uwagi. Jak widać takich niewyluzowanych jest sporo.

W ogóle uważam, że wyrzucenie tego osobnika z forum jest moim obowiązkiem w stosunku do mojego kraju i jego obywateli. Nikt nie będzie mi srał i lał na kraj i ja NIE BĘDĘ temu się bezczynnie przyglądał jasne? Okaże się czy na tym forum jest więcej POLAKÓW czy POlaków (Europejczyków, światowców, tolerancyjnych..pozwalających kalać własne gniazdo). Jakbym mógł to już bym dawno załatwił tę sprawę inaczej. Ale co się odwlecze...w ałstralji jeszcze nie byłem :lol: kiedyś kiedyś...

WIELKI ZRYW WSZYSTKICH KTO ŻYW W CZASIE EURO....jacy to my POLACY, PATRIOCI....POLSKA POLSKA!!!!
Na forum mamy osobnika, który już wielokrotnie pokazywał, że POLAKAMI gardzi, POLSKĄ gardzi i co? i nic.
Jakby to co on wypisywał przez okres swego urzędowania na forum włożyć w usta jakiegoś niemieckiego piłkarza (ba..nawet jakiejś osoby publicznej w Polsce) to poleciałyby epitety pod adresem kogoś takiego jaki to ku, chu itd....tymczasem u nas na forum w skali mikro, ale jednak, takie coś...co wysiadło z samolotu i zaparło się korzeni i historii. Takie zakompleksione do granic możliwości coś bez zasad, bez wartości, bez honoru będzie nam tu przemycać swoje ałstralijskie łajno??????? Będzie leczył kompleksy?
Hola hola...coś mi tu się nie zgadza. Wielki zryw? Flagi? Patriotyzm? Biało-Czerwoni?

Już nam dość w historii wmawiano, że jesteśmy nic nie warci i do niczego...może czas podnieść głowy chociaż na tym forum? Gość, który obsmarowywał AK i gloryfikuje Urbana ma nam mówić, że MY POLACY jesteśmy do niczego i że nami gardzi???

NO KUR** Panie i Panowie! bez przesady co?

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


Ostatnio edytowano 13 cze 2008, o 15:54 przez garet, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 13 cze 2008, o 15:52
 Re: Ile by kosztował ban dla jaśka?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
No i się doczekałem, znowu dzielimy się na lepszych i gorszych. Ach ten tzw. polski patriotyzm. Na palcach jednej ręki mogę policzyć posty Jaśka, które mnie obraziły.
Moim obowiązkiem jest dopuścić każdego do głosu, a tym bardziej takiego, z którym nie zgadzam się w wielu sprawach. A kimś takim jest właśnie Australijczyk.
Pokaż mi chociaż 5 postów, w których Jasiek kala nasze gniazdo.
Pozdrawiam

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 13 cze 2008, o 15:59
 Re: Ile by kosztował ban dla jaśka?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
jaki koleś......weź sobie poszukaj sam co? W dodatku pewnie tacy ludzie jak Ty nie potrafią dostrzeć kiedy leje im się wprost na łeb...myślą, że deszcz pada. Dla takich jak TY są moje linki z youtube'a w sygnaturze (posłuchaj i poczytaj komentarze ludzi...komentarze Polaków dumnych ze swego kraju i jego chwalebnej przeszłości). Miałeś kiedyś łzy w oczach słuchając Republiki - Nie pytaj o Polskę? Ludzie! DUMA, HONOR !!!! to CHARAKTERYZOWAŁO NASZYCH PRZODKÓW Dude...właśnie to...i właśnie to nie pozwala mi od samego początku patrzeć przez palce na to co wyprawia ten wynarodowiony, bezwartościowy osobnik.

Mnie nie wszyscy muszą lubić, ale Ojczyznę powinno się kochać i bronić w każdej sytuacji.
Pamiętacie jak zmarły Adam Ledwoń miał spięcie z tym Kuhbauerem ??? pamiętacie o co poszło? Powiedział Adamowi, że śmierdzi Polską...jak Wam się wydaje..czy jasiek nie napisałby albo powiedział czegoś takiego? Bez problemu..tyle, że miedzy nim a Kuhbauerem jest różnica i to ogromna...jasiek to niestety Polak...i to jest bardzo przykre.

No i oddałes Dude sobie głos na NIE i bądź zadowolony z siebie.

PS: Polecam każdemu kliknąć na oba linki z youtube'a i dobrze się wsłuchać w oba. Poczytać komentarze. Mamy teraz taki okres, który sprzyja odrodzeniu polskiej dumy i tożsamości.

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


Ostatnio edytowano 13 cze 2008, o 16:13 przez garet, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 13 cze 2008, o 16:03
 Re: Ile by kosztował ban dla jaśka?


Dude napisał(a):
Pokaż mi chociaż 5 postów, w których Jasiek kala nasze gniazdo.

jak dobrze poszukasz to znajdziesz ze 105 takich postów


           
Post 13 cze 2008, o 16:21
 Re: Ile by kosztował ban dla jaśka?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
Garet: na razie to przemawiasz jak polityk z mównicy przed wyborami. Przedstaw jakieś konkretne posty, a nie tylko takimi ogólnikami lecisz. Myślę że dla ciebie będzie to banalne zadanie, bo po twoich postach widać, że Jasiek wedlug ciebie wiele razy dopuszczał sie "czynów niegodnych". Wtedy przynajmniej będziesz miał większe poparcie i może głosowanie potoczy się po twojej myśli.

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 13 cze 2008, o 16:22
 Re: Ile by kosztował ban dla jaśka?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Bedzie mial ciezko, bo prawie kazdy przyklad latwo mozna obalic, wiec... ;) :piwo:

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 13 cze 2008, o 16:33
 Re: Ile by kosztował ban dla jaśka?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Retrac - fuck off. Każdy zagłosuje tak ja mu sumienie podpowiada. Musiałbym być idiotą żeby głosować przeciwko. Nie będę udowadniał niczego, bo kto ma rozum ten wie o co mi chodzi. To, że tobie trzeba wręcz szukać takich postów (bo sam ich nie dostrzegasz) świetnie świadczy o twoim poczuciu godności i o tym, że jesteś w grupie olanych, którzy uparcie twierdzą, że zrosił ich letni deszczyk. TYLE.

aha...ja nie lubię tarzać się w łajnie, a przekopywanie się przez jego posty byłoby bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem.

tak Robi świętuj...ja wierzę w to, że bez mojego przekopywania się przez stertę łajna użytkownicy forum (na szczęście to Polacy)staną na wysokości zadania...a Ty Robi z dnia na dzień robisz się coraz mniejszy na tym forum (kumaci wiedzą o co chodzi)

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 13 cze 2008, o 16:47
 Re: Ile by kosztował ban dla jaśka?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
garet napisał(a):
Retrac - fuck off.

teraz pokazałeś że to tobie przydałby się ban.
Zgrywasz wielkiego patriotę i mędrca, próbując umoralniać według swoich poglądów, nie tolerujesz innych poglądów, wyzywasz innych użytkowników forum. Podkreślasz że robisz to w imię Ojczyzny. Napisz jeszcze, że byłeś na pogrzebie Floriana Kapały bo dawno już się tym nie szczyciłeś.
A i z moim poczuciem godności wszystko w porządku, nie muszę przynajmniej nic tutaj na forum na pokaz udowadniać.

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 13 cze 2008, o 16:52
 Re: Ban dla Jaśka?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
garet jest ksenfobem i tyle. A to piwko to bylo dla Ciebie garet dla rozluznienia ;) PZDR

Taaa robie sie mniejszy bo lubie Pedersena, bo mam inne poglady niz Ty, tak staje sie mniejszy, Ty zas coraz wiekszy :D

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 13 cze 2008, o 16:58
 Re: Ban dla Jaśka?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Żałość. Wiesz Retrac, jak mi ktoś każe szukac postów, które obrażają Polaków czy ich uczucia religijne w twórczości pewnego osobnika to ja nie mam pytań, a tylko jedną odpowiedź, którą Ci zaprezentowałem.
Retrac napisał(a):
Napisz jeszcze, że byłeś na pogrzebie Floriana Kapały bo dawno już się tym nie szczyciłeś.

Mały z ciebie człowiek...oj mały. Poszargaj sobie to imię. Poczytaj tamten temat z pięć razy i zrozum o co tam chodziło. Szok, że tak można coś wypaczyć.

Robi mój kochany maturzysto....ksenofob to osoba, która nie daje srać na swoją Ojczyznę i nie daje na siebie szczać>?
Ty już nie jeden raz pokazałes, że idziesz w stronę jasia w swoich poglądach.

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi