Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Ban dla Jaśka?


Luźne rozmowy na luźne tematy


Czy Jasiek powinien dostac bana?
Tak 66%  66%  [ 38 ]
Nie 34%  34%  [ 20 ]
Liczba głosów : 58
Opcje      Szukaj
Post 13 cze 2008, o 16:59
 Re: Ban dla Jaśka?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Raczej ksenofob to osoba ktora nienawidzi wszystkiego co obce...

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 13 cze 2008, o 17:00
 Re: Ban dla Jaśka?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
hahhaaaaha...no to teraz wpadłeś :lol: dzięki

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 13 cze 2008, o 17:01
 Re: Ban dla Jaśka?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Przeciez mialem gumke :lol:

Ksenofobia (gr. ξένος ksenós - obcy, gr. φόβος phóbos - strach) - niechęć, wrogość, lęk w stosunku do obcych lub innych. Często źródłem ksenofobii jest bezkrytyczne podejście do stereotypów etnicznych. Ksenofobia może dotyczyć wszystkiego, co wiąże się z obcokrajowcami, osobami nieznanymi itd.

Czym sie to rozni od mojego posta?

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 13 cze 2008, o 17:02
 Re: Ban dla Jaśka?
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 wrz 2007, o 16:03
Posty: 67

Zobacz profil 
Panowie nie ma co się kłócić poczekajmy na koniec ankiety :mrgreen: Ja nie powiem za dużo na forum sie nie wypowiadam ale czasami jak czytam posty tego "Pana" to sie żygać chce 8-), a ostatnio to już jest przegięcie pały(mam w dupie takie prowokacje).
Głosuje na TAK :!: :!: i to jest tylko i wyłącznie moje zdanie, nie zamierzam z nikim na ten temat dyskutować :spiew:

_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.


           
Post 13 cze 2008, o 17:09
 Re: Ban dla Jaśka?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
heh widzę, że aż musiałes sprawdzić co to znaczy. Robi...jakby Ci to wytłumaczyć...problem polega na tym, że ja jestem TYLKO patriotą....nie pozwolę nikomu (zwłaszcza drugiemu Polakowi) szczać na to co kocham i szanuje do granic możliwości. To wszystko. Ksenofob to całkowicie ktoś inny i nie wiem szczerze skąd do głowy przyszło Ci takie słowo...równie dobrze mogłeś napisać....arachnofob czy coś.

hehe...ksenofobia to wiesz..tak jakbyś troszkę strzelił kulą w płot. (jak już wiele razy i tu i na SB :lol: )

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 13 cze 2008, o 17:11
 Re: Ile by kosztował ban dla jaśka?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
garet napisał(a):
jaki koleś......weź sobie poszukaj sam co? W dodatku pewnie tacy ludzie jak Ty nie potrafią dostrzeć kiedy leje im się wprost na łeb...myślą, że deszcz pada.


Nie znasz mnie, więc nie powinieneś mnie oceniać, a tym bardziej obrażać.

garet napisał(a):
Dla takich jak TY są moje linki z youtube'a w sygnaturze (posłuchaj i poczytaj komentarze ludzi...komentarze Polaków dumnych ze swego kraju i jego chwalebnej przeszłości).


Nie potrzebuję zachwycać się filmikami z youtube by kochać i szanować swój kraj i ludzi go zamieszkujących.
Jestem z jego dumny. Bo On jest we mnie. I nie muszę się z tym obnosić i pisać, że dowodem na to jest, iz jednym z moich celów życiowych to wyrzucenie z forum Australijczyka z polskimi korzeniami.
Natomiast powinienem rownież zauważać swoje jak i mojego kraju przywary oraz piętnować je, bo nikt nie jest idealny.

garet napisał(a):
DUMA, HONOR !!!! to CHARAKTERYZOWAŁO NASZYCH PRZODKÓW Dude...właśnie to...i właśnie to nie pozwala mi od samego początku patrzeć przez palce na to co wyprawia ten wynarodowiony, bezwartościowy osobnik.


I bardzo fajnie, że masz w sobie tyle dumy i honoru, którymi mógłbyś obdzielić połowę forum. A pokory? Rozumiem, masz prawo być wkurwiony i takie tam, że kierujesz się emocjami, ale jak to ktoś kiedyś powiedział, że o wolną Polskę walczono. A, że Jasiek rozumie to jak rozumie, to już jego sprawa. Swoich korzeni nie wymaże, to Jego ból, nie mój i nie Twój.

garet napisał(a):
Mnie nie wszyscy muszą lubić, ale Ojczyznę powinno się kochać i bronić w każdej sytuacji.Pamiętacie jak zmarły Adam Ledwoń miał spięcie z tym Kuhbauerem ??? pamiętacie o co poszło? Powiedział Adamowi, że śmierdzi Polską.


Nie znam Cię, więc mój stosunek do Ciebie mogę okreslić jako co najwyżej nijaki. Nothing against, no hard feelings, ale bez szału. A Adama Ledwonia warto pamiętać, nie tylko ze względu na tamto starcie. Kuehbauer z tego co mi wiadomo został "odpowiednio potraktowany" w Chorzowie bodaj w ostatnich eliminacjach do MŚ 2006.

garet napisał(a):
jak Wam się wydaje..czy jasiek nie napisałby albo powiedział czegoś takiego? Bez problemu..tyle, że miedzy nim a Kuhbauerem jest różnica i to ogromna...jasiek to niestety Polak...i to jest bardzo przykre.


Jeśli ktoś robi to raz, można zwrócić uwagę, od biedy machnąć na to ręką i zapomnieć. Kiedy sytuacja powtarza się notorycznie, to już jest głupota. A z głupota jak wiadomo się nie dyskutuje. Parafrazując jedno z mądrych przysłów mogę powiedzieć tyle: nie zniżaj się do takiego poziomu, bo Ów osobnik pokona Cię doświadczeniem. A, że błądzi? Sami jesteśmy kowalami swojego losu. Ten/Ci tam na górze dał/dali nam wolną wolę. Ponoć.

garet napisał(a):
No i oddałes Dude sobie głos na NIE i bądź zadowolony z siebie.


I jestem zadowolony. I powiem więcej: niech każdy głosuje zgodnie z własnym sumieniem.

garet napisał(a):
PS: Polecam każdemu kliknąć na oba linki z youtube'a i dobrze się wsłuchać w oba. Poczytać komentarze. Mamy teraz taki okres, który sprzyja odrodzeniu polskiej dumy i tożsamości.


Moim zdaniem nie mamy takiego okresu. Bo na bycie dumnym i odkrywanie własnej tożsamości zawsze jest czas.
Aha i garet- rozumiem, że nie bawi Cię taplanie się w bagnie/gównie, ale poszukaj tych postów. Chciałbym pogadać na argumenty, niekoniecznie licytować się na polskość i patriotyzm. Bo ani nie jestem gorszym, ani lepszym Polakiem od Ciebie. Jednego Orzełka mam w sercu.
Pozdrawiam.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 13 cze 2008, o 17:21
 Re: Ban dla Jaśka?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Dude napisał(a):
Nie potrzebuję zachwycać się filmikami z youtube by kochać i szanować swój kraj i ludzi go zamieszkujących. Jestem z jego dumny. Bo On jest we mnie. I nie muszę się z tym obnosić i pisać, że dowodem na to jest, iz jednym z moich celów życiowych to wyrzucenie z forum Australijczyka z polskimi korzeniami. Natomiast powinienem rownież zauważać swoje jak i mojego kraju przywary oraz piętnować je, bo nikt nie jest idealny.

australijczyka?...dając mu pisać to co pisze i jeszcze go broniąc pokazujesz jak kochasz swój kraj i ludzi go zamieszkujących...stary weź se oszczędź...słowka piszesz ładne, ale co z tego wynika..z jednej strony kochasz kraj, a z drugiej bronisz kolesia, który na niego na tym forum juz wielokrotnie szczał? To ma jakis sens?
Dude napisał(a):
że o wolną Polskę walczono. A, że Jasiek rozumie to jak rozumie, to już jego sprawa. Swoich korzeni nie wymaże, to Jego ból, nie mój i nie Twój.
nie musi sie więc dzielic swoimi przemysleniami na temat AK prawda? Zwłaszcza, że sa one nieprawdziwe i oparte na komunistycznej propagandzie...nie dam jakiemuś gównie pluć na mojego pradziadka, którego komuchy ścigały po lasach po wojnie aż w końcu dopadli i wykonali wyrok śmierci za to, że w czasie wojny walczył o POLSKĘ!!!!!!

K P W ???????
Dude napisał(a):
Kuehbauer z tego co mi wiadomo został "odpowiednio potraktowany" w Chorzowie bodaj w ostatnich eliminacjach do MŚ 2006.
jakby tam byli tacy obrońcy polskości jak Robi czy cała banda broniąca jasia, to przywitaliby kwiatami.........
Dude napisał(a):
Parafrazując jedno z mądrych przysłów mogę powiedzieć tyle: nie zniżaj się do takiego poziomu, bo Ów osobnik pokona Cię doświadczeniem.

tyle, że z nim staram się już nie rozmawiać.
Cytuj:
Moim zdaniem nie mamy takiego okresu. Bo na bycie dumnym i odkrywanie własnej tożsamości zawsze jest czas. Aha i garet- rozumiem, że nie bawi Cię taplanie się w bagnie/gównie, ale poszukaj tych postów.

naprawdę nie? Ja tylu flag, śpiewów na ulicach etc w życiu nie widziałem....żeby tak na 3 maja wywiesili tyle flag. Popatrz na ankietę...myslisz, że oni wszyscy wyssali sobie coś z palca? Że powstał jakis masoński spisek? Że jasio nic nie zrobil, nikogo nie obrazil, nikogo nie wkurw%%, a co my od niego chcemy? Nie będę Ci niczego szukał, zapomnij. Masz czas się babrać to droga wolna...mam przekopać sie przez 5000 postów? Pogięło? Takie, a nie inne zdanie na jego temat każdy sobie wyrobił na podstawie CZEGOŚ.

Cytuj:
Chciałbym pogadać na argumenty, niekoniecznie licytować się na polskość i patriotyzm. Bo ani nie jestem gorszym, ani lepszym Polakiem od Ciebie. Jednego Orzełka mam w sercu

Piękne słowa..............szkoda, że tak głucho dudnią w korelacji z twoją obroną jasia...jasio tego orzełka lubi opluć co ty na to?

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


Ostatnio edytowano 13 cze 2008, o 17:35 przez garet, łącznie edytowano 5 razy

           
Post 13 cze 2008, o 17:22
 Re: Ban dla Jaśka?
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
Jasiek wiele razy porównywał Polskę do Australii. Pisał jaka to Polska jest do du** a Australia jest super. Uważa, że w Polsce jest biedota, źle się żyje, kościół uważa za niebezpieczną sekte. Mówi, jak to w Australii super się żyje, jakie to duże zarobki są, ogólnie wszystko jest tam super. Nawet dokonywać aborcji można...
Nie wiem czy aż tak źle mu się żyło u nas w kraju, że teraz tak nie lubi (chyba wręcz nienawidzi) naszego kraju.
Ok każdy ma prawo do swoich poglądów. Niech już sobie myśli o naszym kraju co chce to jego sprawa, ale nie musi tego mówić na forum, może ktoś po prostu nie życzy sobie aby pisano źle o jego ojczyźnie. O kościele również kilka razy mówił, że to niebezpieczna sekta itp. Ma takie podejście do kościoła ok. Może nawet być człowiekiem nie wierzącym, to jego indywidualna sprawa. To on będzie później "rozliczany" za swoje życie. Ale jak już ma takie zdanie o kościele to niech sobie je zachowa dla siebie a nie wypisuje wszystkim co on to nie sądzi o kościele. Może komuś akurat nie podoba się to, jak ktoś źle mówi o kościele.
Wyjechał do tej swojej Australii zarabia więcej a ojczyzna już nie ma żadnego znaczenia. Polska jest "bee", ogólna biedota. Teraz liczy się tylko Australia, gdzie można zarobić dużo więcej niż w Polsce, wszystkim żyje się dobrze ( nie to co w Polsce), legalne są parady gejów i lesbijek oraz legalna jest aborcja. Czego chcieć więcej nie? ...


           
Post 13 cze 2008, o 17:30
 Re: Ban dla Jaśka?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
A Jasko siedzi sobie teraz w tej swojej Australii i jara sie tym ze powstal o nim temat i wszyscy o niem gadaja :]
Najlepiejby bylo jakby go wszyscy zlali i nikt nie odpowiadal na jego posty... ;)

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 13 cze 2008, o 17:38
 Re: Ban dla Jaśka?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Ot i Polan powiedział najlepiej :piwo: .

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 13 cze 2008, o 17:47
 Re: Ban dla Jaśka?
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
Można i tak zrobić, ale jemu i tak to nie będzie przeszkadzać, że będzie olewany. Na pewno jeszcze nie raz napisze jaka to Polska jest zła i będzie chciał udowodnić wszystkim, że w Australii żyje się o niebo lepiej i należy wyemigrować z tej biedoty jaką jest Polska...


           
Post 13 cze 2008, o 18:10
 Re: Ban dla Jaśka?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2004, o 15:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 577

Zobacz profil 
Jestem zdecydowanie przeciw.
Jasiek ma swoje wady, jest osobą, która ciągle prowokuje innych forumowiczów, ale przecież bez niego forum straciłoby na swoim uroku. W pewien sposób stałoby się takie zwyczajne, a być może nawet nudne. Jasiek natomiast jest barwną osobą, potrafi ożywić forum, co prawda zazwyczaj negatywnie, ale chociaż dzięki niemu jest jakaś konkretna dyskusja na forum, coś się dzieje, więc nie wyobrażam sobie osobiście, aby jasiek został zbanowany.

_________________
.


           
Post 13 cze 2008, o 18:12
 Re: Ban dla Jaśka?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
Polakom którzy sprzedali serce i mózg dla jakichś innych :cenzura: krajów mówię stanowcze - NIE....

BAN SIĘ NALEŻY...

Nie nawidzę ludzi którzy żyjąc w Polsce 20-25 lat wyjeżdżają na stałe i mogą szargać naszą Polską rzeczywistość...
:cenzura: Jaśku - to tak jakbyś się matki wyparł.... Ma się ojczyznę taką w jakiej się urodziło i żyło.. nie mówię o dzieciakach którzy wyjechali z rodzicami i nie mieli prawa wyboru...

Dlaczego :cenzura:... dupy sobie nie mogłeś znaleźć? kasę małą zarabiałeś? jeśli tak to nie Polski wina tylko Twoja

ehh gdyby tak Cię wzieli do wojska, jakbyś dostał nakaz wyjazdu na wojnę.. oj broniłbyś orzełka... oj broniłbyś....

a tak jesteś kameleonem. tam Ci dobrze... to pisz na forum http://www.kangur.com a nie piszesz tu i nie obrażaj nas - POLAKÓW

p.s. i nie straszcie mnie banami za wulgaryzmy/obrażanie... zawsze bede bronił Polski i Polaków, a że w taki sposób - trudno - inaczej nie potrafię...

:cenzura: AUSTRALIOpiteku


siema Polskie ludzie ;)

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 13 cze 2008, o 18:18
 Re: Ban dla Jaśka?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
TAK BANA MU!!!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 13 cze 2008, o 19:04
 Re: Ban dla Jaśka?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
garet napisał(a):
Mały z ciebie człowiek...oj mały.

odpowiem w stylu Brzycha: oj nie taki mały, średniej krajowej na pewno nie zaniżam.
Ale dlaczego Jasiek nie może obrażać innych a ty możesz?

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 13 cze 2008, o 19:09
 Re: Ban dla Jaśka?


niech bedzie, że Garet obraża 5, 10 a nawet 100 użytkowników tego forum, jasiek stale obraża prawie 5 tyś i tu jest różnica. ale jeśli sie z tym zgadzają i im to nie przeszkadza, że ciągle miesza ich z błotem to spoko ich sprawa a w ankiecie czeka na nich opcja "nie"


           
Post 13 cze 2008, o 19:15
 Re: Ban dla Jaśka?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Z małym człowiekiem chodziło przecież o to, że nie jest ładnie tak przekręcać kogoś intncje. Naprawde polecam Ci przeczytac raz jeszcze tamten temat i zrozumieć o co tam mi chodziło i o co się tak piekliłem.
W dodatku Retrac powiem Ci, że jasio mógłby nawet mnie ciągle obrażac w stylu, że jestem debilem, kretynem itd, ale niech mi nie podnosi swojej tłustej łapy na największe świętości: BÓG, HONOR, OJCZYZNA!!!
Jedzie równo po każdej z nich, a Wy gościa bronicie.

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 13 cze 2008, o 19:58
 Re: Ban dla Jaśka?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
[quote="garet] a Wy gościa bronicie.[/quote]
ja tam go specjalnie nie bronie, bo też nie raz nie podobało mi się co on pisze. Mi tylko chodzi o sposób w jaki ty próbujesz im pokazać swoją rację i dać do zrozumienia ze tylko ona jest słuszna. I dobrze napisał Seba, czyli po prostu jak ktoś chce dać "nie" to jego sprawa i nikt nie powinien być z tego tytułu obrażany

Fis: dobry pomysł :D

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


Ostatnio edytowano 13 cze 2008, o 20:06 przez Retrac, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 13 cze 2008, o 20:04
 Re: Ban dla Jaśka?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
jestem za a nawet przeciw :D
to fakt ze w postach nie zwiazanych z zuzlem gosciu przegina , lecz w tematyce zuzlowej ma koles wiedze i czesto madrze pisze :D , mysle ze powinien miec mozliwosc pisania postow tylko w tematach zwiazanych z zuzlem

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 13 cze 2008, o 20:08
 Re: Ban dla Jaśka?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
A za głupotę nie powinno się banować :?:

2 przykłady z kilkuset złotych myśli zakompleksionego misia co chce być aborygenem. 8-)
Cytuj:
6 czerwca 2007
zwlaszcza potezna homofobia, ktora w Polsce codziennie sie ujawnia
6 czerwca 2007
filozofia Marksa i Lenina oczywiscie, a ta powstala na podstawie Kosciola.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi