Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

PŚ i Adam Małysz


Luźne rozmowy na luźne tematy


Które miejsce zajmie Adam Małysz w PŚ 2002/2003 ?
1 53%  53%  [ 8 ]
2 13%  13%  [ 2 ]
3 13%  13%  [ 2 ]
4-10 13%  13%  [ 2 ]
poza czołową 10 7%  7%  [ 1 ]
Liczba głosów : 15
Opcje      Szukaj
Post 4 gru 2002, o 18:39
 PŚ i Adam Małysz
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Myślę że w pokoju o sporcie i nie tylko nie może zabraknąć skoków narciarskich i naszego Adama Małysza :D :mrgreen:
Jak myslicie jak w tegorocznym Pucharze Świata wypadną nasi zawodnicy a szczególnie Adam Małysz? :wariat: Czy będzie pierwszym w historii zawodnikiem który po raz trzeci z rzędu zdobędzie kryształową kulę :?:

_________________
Obrazek


           
Post 4 gru 2002, o 18:46
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Adam zawsze i wszędzie najlepszy będzie!!!
Niech to będzie mój komentarz. :P


           
Post 4 gru 2002, o 18:47
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
Mysle ze Adam nie wygra, ale na podium powinien byc (stawiam ze bedzie drugi). Chociaz to dopiero poczatek sezonu i nigdy nic nie wiadomo. A co do innych Polakow, to zeby jeszcze dwoch bylo zawsze w trzydziestce to bedzie dobrze:):):)


           
Post 4 gru 2002, o 22:44
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Wszyscy mowia o zdobyciu PŚ, ja bym wolal zeby wygral turniej 4 skoczni i zdobyl mistrzostwo swiata 8-)


           
Post 5 gru 2002, o 08:47
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
Jedno nie wyklucza drugiego.:):):)


           
Post 5 gru 2002, o 15:13
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
ja bym chcial zeby zdobył wszystkie puchary konkurs 4 skoczni ale chyba to niemozliwe bo rywale nie próżnują ale chyba byłoby jakby wygrał puchar swiata


           
Post 7 lut 2003, o 20:39
 


Moim zdanie zrezygnowanie ze skoków Willingen nie przyniesie nic dobrego, tylko odbierze szanse Adamowi na zdobycie po raz trzeci z rzdu kryształowej kuli, a jego forma to już nie ta sprzed dwóch lat więc na złoty medal, bo osobiście tylko taki mnie interesuje na MŚ nie ma szans... Obym się mylił :twisted:

Ja bym zmienił ankiete na taką: Kiedy Tajner poda się do dymisji :P


           
Post 7 lut 2003, o 20:51
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Wlasnie dobrze ze sobie odpocznie po niedzielnym konkursie na mamuciej skoczni malysz powiedzial ze nogi go bola a narty mu sie ruszaly w powietrzu jakby mu wiatr wial 10 m/s a Hannavald lecial nieruchomo. Skoki malysza tez byly coraz gorsze bo tracil sily: zaczynal od 210,5 pozniej w konkursie skoczyl 197 nastepnie 195 w niedziele 193 i 185. Teraz na treningu w Ramsau przeskoczyl skocznie ja w niego wierze i mysle ze jakis medal zdobedzie.


           
Post 7 lut 2003, o 20:55
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Zagłosowałem 4-10. Adam to już nie ten, a Tajner tylko mu ostatnio przeszkadza. Wozi ze soba synka beztalencie i próbuje kogokolwiek oszukiwać, ze zwycięstwo Matejiw konkursie kontynentalnym to sukces. Adam powinien trenować oddzielnie, a nie zpozostalymi zawodnikami naszej kadry bo po nich widac jakim doskonałym trenerem jest pan Polo. Wracając do typowania. Hannawald jest nie do pokonania, jest absolutnie najlepszy. Teraz w Willingen dopadnie Małysza tez Liegl, a reszta Austrii tez nie spi, zwłaszcza młodzi. Poza tym jest tez Ahonen, który powoli wraca do formy. Niestety Adam nie mógł wygrywać w nieskonczoność i na jais czas schodzi z tronu. Oby ten czas byl krótki.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 8 lut 2003, o 11:43
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 14:57
Skąd: ZKS Stal Rzeszów
Posty: 55

Zobacz profil 
Ja sobie tak myślę, że Adaś mógł wystartować w Willingen, bo sumie tydzień przerwy [tak mnie się wydaje] nic mu nie da. Czołówka światowa jest tak mocna, że Małysz może walczyć o podium, a nie o złoto. Powinien się skupić na PŚ,bo tam ma [albo miał, przez nieobecność w Willingen] szanse.

_________________
z wyrazami szacunku : MechaniK :luzak:


           
Post 8 lut 2003, o 12:13
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Przerwa napewno mu sie przyda, odpocznie, wyeliminuje drobne bledy techniczne....ale zastanawia mnie jedno, dlaczego nie zrezygnowali z Japonii tylko z Niemiec...po co jechali taki szmat drogi jak do Niemiec jest o wiele blizej a pozniej Tajner mowi ze Adam jest zmeczony podrozami....


           
Post 8 lut 2003, o 12:18
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Przerwa napewno mu sie przyda, odpocznie, wyeliminuje drobne bledy techniczne....ale zastanawia mnie jedno, dlaczego nie zrezygnowali z Japonii tylko z Niemiec...po co jechali taki szmat drogi jak do Niemiec jest o wiele blizej a pozniej Tajner mowi ze Adam jest zmeczony podrozami....


Do Japonii nie jechalo kilku zawodnikow z czolowki w tym Hannavald, Malyszowi brakowalo troche punktow i wlasnie tam mial je nadrobic. Niestety zbyt duzo tych punktow nie zdobyl zajmujac miejsca 5,6,6. Dzisiaj konkurs w Willingen wiem ze nie jest ladnie liczyc na czyjes podtkniecie ale w tym przypadku trzeba bo jak Sven wygra 2 razy to szanse na PŚ maleja :roll:


           
Post 8 lut 2003, o 12:39
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 14:57
Skąd: ZKS Stal Rzeszów
Posty: 55

Zobacz profil 
iSkier napisał(a):
wiem ze nie jest ladnie liczyc na czyjes podtkniecie ale w tym przypadku trzeba bo jak Sven wygra 2 razy to szanse na PŚ maleja :roll:


Podczas którychś zawodów PŚ zdarzyło mi się krzyczeć, kiedy skakał Hanni:"Przewróć się!"... no i się przewrócił :P Powiem tylko, że nie było to przyjemne uczucie :P
A nawet gdyby Sven słabiej wypadł [w co zupełnie nie wierzę], to wydaje mi się, że teraz Adam będzie musiał wystrzelić niesamowitą formą, żeby wygrać PŚ

_________________
z wyrazami szacunku : MechaniK :luzak:


           
Post 8 lut 2003, o 12:46
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Mechanik tak na marginesie ja tego nie pisalem :wink: ...a co do PŚ to wydaje mi sie Adam w tym sezonie nie zdobedzie krysztalowej kuli...no moze gdyby skakal dzis i jutro w Wilingen...Hanavald jest poza konkurencja...ale zobaczymy co z tego wyjdzie, jeszcze zostalo troche konkursow...

Aha i mam pytanie czy konkursy z MŚ sa wliczne do PŚ??


           
Post 8 lut 2003, o 12:53
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Tak dokladniej nie liczac MŚ zostalo 6 konkursow indywidualnych i 1 druzynowy, czyli 600 punktow do zdobycia :wink: wiec mozna powalczyc. My tu rozmawiamy o Malyszu a co sadzicie o inny polskich skoczkach? Adam nie bedzie skakal wiecznie a medale druzynowe tez sa cenne, nie mamy za wiele tych zawodnikow ale minely juz prawie 3 lata odkad Adam skacze dobrze i inni skoczkowie nie poczynili zadnych postepow.. :|

PS to ja napisalem i juz poprawilem blad kolegi :wink: , nauczcie sie korzystac z funkci "cytuj" :D it's not that hard you know :peace:


           
Post 8 lut 2003, o 13:01
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Na Mateje i Skupnia nie ma co juz liczyc...zostaja mlodzi:Bachleda, Pochwala, Tajner....moze kiedys doczekamy sie nastepcy Malysza :wink: moze nasi mlodzi zdolni skoczkowie wystrzela jak Austryiacy :wink: tylko zeby do tego doszlo trzeba powolac wiecej trenerow i przydaly by sie jakies skocznie do szkolenie mlodziezy...bo chetnych po sukcesach Adama nie brakuje...trzeba to wykorzystac :!:


           
Post 8 lut 2003, o 13:53
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
1. Kezman odpowiadam na twoje pytanie. MŚ sa wliczane do PŚ.
2. Iskier, jest 600 pkt. do zdobycia, ale inni tez będa je zdobywać, głownie ci z czołówki, czyli ci do których Małysz ma odrabiać. Zakładając, ze wygra wszystko do końca, ale Hannawald będzie za każdym razem drugi to odrabia 120 pkt (a nawet powieksza przewage, bo Hannawald chyba JESZCZE jest za Adamem). Tyle tylko, ze w taki scenariusz nikt chyba nie wierzy.
3. Młodych nie ma i nie bedzie. Zachwycamy się Bachleda jakie postępy zrobił, a tym czasem osiąga wyniki jak Estończycy Rosjanie czy koreańczycy, ktorym czasem udaje sie zająć miejsca 25-30. Jak zacznie regularnie wchodzić do 15 to porozmawiamy o talencie. A czemu nie będzie nikogo nowego??? bo gdzie ma się nauczyć skakać? Na Wielkiej krokwi??? Do nauki potrzeba małych skoczni, a takich w Polsce nie ma i za szybko nie będzie bo wydano grube miliony (przepraszam, zę nie apmietam w tej chwili konkretnej kwoty, już nie ta pamęc co w młodości :wink: ). na oświetlenie w Zakopanem. Szkoda tylko, ze włącza się je na trzy godziny w roku, a za pięc lat Polska stanie się głeboka prowincją narciarska bo zabarknie Małysza (w zasadzie sięgnie całkiem dna, bo prowincją już jest mając jednego przedstawiciela sportów zimowych, no chyba, ze na siłe policzymy tez Marczułajtis, Bachledę i parę Zagórska - Siudek, ale to już naciągane szukanie sukcesów). Wracając do oswietlenia powinien się tym zajać NIK i ktos powinien odpowiedziec za niegospodarność i marnowanie środków. Chyba przy tej inwestycji całkiem nieźle wypchane teczki krążyły pod stołem, ale dowodów nie ma.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 8 lut 2003, o 13:55
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 14:57
Skąd: ZKS Stal Rzeszów
Posty: 55

Zobacz profil 
No cóż, "gdybać" na temat :"Małysz [a raczej jego brak] w Willingen" nie ma sensu, bo decyzja zapadła. Zobaczymy, jak dziś sobie poradzą skoczkowie...
Co do naszej kadry... Pochwała i Bachleda to chyba jedyna nasza nadzieja... Nie rozumiem co prawda, jak komentatorzy podkreślają odległość skoków na treningu, bo wg mnie to nawet, jakby skakali po 150 metrów,to co z tego, skoro w konkursie poleca najwyżej ze 100... To jedynie pokazuje, że tkwi w nich jakiś talent, że stać ich na dużo... może to słaba psychika, ale najwyraźniej w naszej reprezentacji zajęto się jedynie psychiką Małysza, a reszta musi sobie radzić sama...

_________________
z wyrazami szacunku : MechaniK :luzak:


           
Post 8 lut 2003, o 15:53
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
No i dla nas kibicow nie dzieje sie dobrze....Sven jest w niesamowitej formie, potwierdzil to w I serii, rowniez bardzo daleko skoczyl Widhoelzl (chyba tak sie pisze :wink: ) i obydwaj dzis wyprzedza Adama....no ale nie wszystko stracone


           
Post 8 lut 2003, o 20:39
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
no adam nie pojechal i teraz wszyscy tego bedziemy zalowac po 1 widac jak Tajner nie pojechalismy bo niemiec bo podroze są meczące hehe ciekawe czy w Japonii sie nie zmęczyli ale to juz było....2 to ze hanni nie pojechal alni Liegl ani widheolz (nie wiem jak sie pisze) i teraz mają forme któa napewno utrzymaja do MŚ a forma naszego orła bedzie niespodzianką nawet nie chce mowic co bedzie jak adas nie wygra jakiegos konkursu lub nie zdobędzie medalu?? oby tego Tajnera nie zdymisnjonowali bo pozniej moze nasz adas nie skakacz tak jak skacze... a nawet mu to wychodzi bo 3 lata byc w równej formie to nawet Hanawald nie miał...
a propos tego co było dzis z Hannim nikt nie wygra dziewięc 20 za noty w tym jedna 19.5 no no dawno takiego czegos nie było...
a malysz spadł na 4 miejsce bedzie dobrze jak bedzie na pudle w PŚ Pozdrowionka!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi