Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 8 wrz 2009, o 08:11
 Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 4 sie 2009, o 11:44
Posty: 10

Zobacz profil 
takich samochodow na targach w Rzeszowie to sie nie spodziewalem. Mercedes czy jaguar jest ok no ale Bentley czy ten Leopard jest po prostu odpalowy! wybieracie sie?
dla niezorientowanych podsylam temat: www.automotosalon.pl


           
Post 8 wrz 2009, o 21:48
 Re: Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 7 lip 2009, o 17:53
Posty: 64

Zobacz profil 
juz kiedys pisalem o tych targach. juz wtedy wiadomo bylo ze bedzie Leopard, ale o Bentleyu pierwszy raz slysze. ja sie na pewno wybiore


           
Post 15 wrz 2009, o 08:09
 Re: Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 7 lip 2009, o 17:53
Posty: 64

Zobacz profil 
a teraz jeszcze Ferrari! tego sie naprawde nie spodziewalem...


           
Post 19 wrz 2009, o 08:21
 Re: Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2005, o 19:54
Posty: 141

Zobacz profil 
Nie orientuje się ktoś ile kosztuje wstęp?

_________________
Obrazek


           
Post 19 wrz 2009, o 09:30
 Re: Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2006, o 18:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 962

Zobacz profil 
10 zł dorośli i 5 zł dzieci. Jest to bilet jednorazowego wstępu. Tak było podane w czwartkowych nowinach.

_________________
Obrazek


           
Post 19 wrz 2009, o 23:25
 Re: Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Widze, ze podpalacie sie autkami, ktore super wygladaja i ktorych w Rzeszowie sie nie oglada. Mam w Sydney kilka takich sklepow, gdzie cala ta czereda stoi i mialem im sie okazje przygladac. Mam rowniez co roku targi samochodow (to juz wkrotce, w pazdzierniku). Ceny niesamowite, pytanie tylko, co dostaje sie w zamian. Osobiscie zdecydowanie wole solidnego Lexusa, z jego poteznymi hybrydowymi silnikami, ale to moze dlatego, ze ja niespecjalnie lubie male i sportowe auta. O takie dwa mi sie podobaja:

http://static.blogo.it/autoblog/lexus_is_f_uff_big_01.jpg

albo taki

http://z.about.com/d/alternativefuels/1/0/6/3/-/-/07_Lexus_RX_400h.jpg


Jesli mialbym kupowac jakas marke, ktory slynie ze sportowych samochodow, juz to na przyklad takiego Porsche:

http://www.caradvice.com.au/wp-content/uploads/2008/06/porsche-cayenne-001.jpg

U mnie w pracy wlasciciel i GM obaj jezdza sportowymi Porsche, wiec mialem okazje sie temu autku przyjrzec z bliska. Jak ktos lubi takie samochody, to na pewno ma z nimi dobra zabawe, ale dla mnie przypomina mi to troche moja stara 23 letnia Honde - dach nisko, malo miejsca obok kierownicy.

A tu jeszcze cos

Bentley:

http://www.automobile.com/bentley.html

Chrysler

http://www.businessweek.com/autos/autobeat/archives/300.jpg

Widac, ze Bentley i Chrysler to bliscy kuzyni i faktycznie jak tu pierwszy raz widzialem Bentleya, to myslalem, ze to sportowy Chrysler. Obydwa z anglojezycznych krajow, co automatycznie stawia ich jakosc pod znakiem zapytania. I rzeczywiscie - ogladalem w internecie oferty Chryslera i cenowo nie prezentowal sie wcale jakos dramatycznie - ustepowal BMW, wielu modelom Audi oraz oczywiscie bezapelacyjnie przegrywal z luksusowymi autami np. Lexus, Porsche itp. O obu markach (tzn. Bentley i Chrysler) kraza rozne opowiesci (oczywiscie przesadzone) np. jak latwo jest zatrzec silnik Chryslera jadac na nizszym biegu z gorki. I choc osobiscie tym opowiesciom nie wierze, niech to swiadczy o tym, ze te samochody nie maja rewelacyjnej opinii.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 24 wrz 2009, o 21:26
 Re: Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 7 lip 2009, o 17:53
Posty: 64

Zobacz profil 
Byliscie? leopard rzeczywiscie wyglada niesamowicie i nie sadzilem ze kiedys to powiem ale XF mi sie bardzo podoba, a w srodku to juz odpal.
Ale duzo bardziej mi sie podobalo to ze moglem do kazdego samochodu wejsc, sprawdzic plastiki, ustawienie przyciskow itp


           
Post 25 wrz 2009, o 12:38
 Re: Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Prze_m może dlatego że jego wnętrze jeśli się nie mylę polak narysował :) również on wymyślił w nim patent z "niewidocznymi" nawiewami :-P
Jaśku, jakość bentleya jest jakieś 15 razy wyższa od leksusa:) druga sprawa, bentley nie jest sportowym autem :) jeśli tak jak piszesz widziałeś te auta, to błagam nie mów że bentley jest wielkości porsche bo nawet jego najmniejszy model continental gt jest wielki, jeździ taki po rzeszowie to wiem :) trzecia sprawa, bentley jest na częściach bmw z tego co pamiętam więc z chryslerem nie jest wogóle spokrewniony, a chrysler to raczej auto jak audi:) jeśli limuzyna to prędzej cadillac:) aaa, jeśli używasz słowa potężny to nie dodawaj hybryda bo potężny to jest silnik HEMI :D A jeśli się dziwisz że się tym podniecamy to stary, te auta są niespotykane nie tylko w rzeszowie, ale i na całym świecie sa ta rzadkie modele, nawet w arabii nie każdy jeździ bentleyem czy ferrari f430:) a żeby nie było że w rzeszowie to taka bieda, to na krakowskiej stoi w salonie mercedesa bentley a jeszcze niedawno ... Buggati stało :)

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 25 wrz 2009, o 19:45
 Re: Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2006, o 18:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 962

Zobacz profil 
Ja byłem, również bardzo mi się podobało.

prze_m napisał(a):
Byliscie? leopard rzeczywiscie wyglada niesamowicie i nie sadzilem ze kiedys to powiem ale XF mi sie bardzo podoba, a w srodku to juz odpal.


Pogrubiłem dwa słowa, bo albo źle zrozumiałem, albo Ty zrobiłeś błąd. Czy pisząc Leopard i XF miałeś na myśli jedno auto?
Bo Leopard to był ten roadster produkowany przez Polaków w Mielcu, natomiast XF to było inne auto - to był Jaguar (trochę podobne, lecz inne zwierzę :P). I odnośnie Jaguara to siedziałeś w nim w środku? Bo ja gdy próbowałem to niestety był zamknięty.

Ogólnie targi bardzo mi się podobały, było sporo marek i każda z nich wystawiła po kilka swoich modeli (z drobnymi wyjątkami). Praktycznie każdy można było dokładnie oglądnąć, łącznie z wnętrzem. Jedyne czego mi brakowało to Audi - marki którą uwielbiam i uważam za jedna z najlepszych, oraz Hondy, która również ma w ofercie trochę ciekawego na czele z Accordem.

Zaskoczył mnie Opel Insignia, auto stylistycznie bardzo ładne, lecz dość niedopracowane wykończenie w środku. Materiały skrzypiały przy lekkim dociskaniu, sporo ruszało się po lekkim przyłożeniu ręki. Jak na auto roku 2009 takie wykończenie wnętrza trochę na zaniżonym poziomie. Natomiast Ford utwierdził mnie w przekonaniu, że to znakomita marka (sam mam auto z ich stajni - Focus). Wszystkie auta które zaprezentowali są znakomicie wykonane, ponadto bardzo ładne stylistycznie (ale to kwestia gustu). Wnętrza bardzo dobrze wykończone, wygodne koła kierownicy, przyjemnie przeskakujące biegi. A o focusie mogę jeszcze napisać z głębszego doświadczenia niż tylko oglądanie, że jeździ się nim wspaniale, z resztą pewnie moje zdanie podzieli tu pewnie kilka osób bo niektórzy tu wspominali na forum przy różnych okazach, że również maja "foczki". ;).
Bardzo też podobały mi się auta marki volvo, szczególnie S80, które w środku pokazywało klasę. Podobnie jak Merc z klasy E (szkoda, że nie mieli klasy C, która według mnie obecnie jest najładniejsza z aut tej legendarnej firmy), oraz Skoda Superb, która jakoś zawsze mnie odpychała, a po oglądnięciu z bliska i przede wszystkim w środku pozytywnie zaskoczyła.

Ogólnie to warto było się wybrać, bo nawet nie zauważyłem jak na zwykłym oglądaniu aut spędziłem w hali ponad 5 godzin za symboliczną ceną jaką jest 10 zł.

_________________
Obrazek


           
Post 25 wrz 2009, o 23:21
 Re: Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
Jaśku, jakość bentleya jest jakieś 15 razy wyższa od leksusa:)


Trick, jestem przekonany, ze masz racje. Nie zmienia to faktu, ze czuje sympatie do Lexusa. Zapewne wynika to z faktu, ze jestem kierowca Toyoty, a to wlasnie panowie z tej firmy wykombinowali Lexusa. Zreszta jest tu w Australii bardzo popularny, dlatego jest mi to auto dosc dobrze znane. Bentley jest zapewne samochodem duzo drozszym i bardziej luksusowym. Co do wielkosci silnika Lexusa - pewnie, ze sa wieksze. Co nie zmienia faktu, ze Lexusowe czy Chryslerowe sa naprawde duze.

Cytuj:
błagam nie mów że bentley jest wielkości porsche bo nawet jego najmniejszy model continental gt jest wielki


Nie mowie. :) Porsche, a przynajmniej te Carrera, ktore tu jezdza po Sydney (wliczajac w to dwoch moich szefow, z ktorych kazdy ma jednego), to male puszki, wielkoscia przypominajace moj poprzedni samochod, 23 letnia Honde Civic. Poniewaz nie lubie sportowych samochodow, to i Porsche mi sie nie podoba.

Cytuj:
trzecia sprawa, bentley jest na częściach bmw z tego co pamiętam więc z chryslerem nie jest wogóle spokrewniony, a chrysler to raczej auto jak audi:)


Nie do konca chyba zalapales, o co mi chodzilo. Oczywiscie, ze Bentley i Chrysler to dwie zupelnie rozne marki, dwa zupelnie rozne samochody, robione w dwoch zupelnie roznych krajach. Nie wiem, na jakich czesciach robiony jest Bentley, ale jest niewatpliwie produkcja brytyjska. Chrysler (ktorego tez troche po Sydney jezdzi) jest autem amerykanskim i choc ladnie wyglada, to zdecydowanie nie cieszy sie dobra opinia, ot taki bardziej wypasiony Ford czy Opel/Holden, czyli nieco lepsze amerykanskie badziewie.

Mowilem o kuzynostwie Bentleya i Chryslera z powodu ich pewnego podobienstwa w kwestii wygladu. Otoz jesli staniesz z przodu przed samochodem, zobaczysz bardzo podobny przod - bardzo podobne okrycie na silnik, do tego nawet znaczki firmowe sa bardzo podobne. Nic dziwnego, ze jak widzialem tu Bentley'a w salonie, to myslalem na poczatku, ze to sportowa wersja Chryslera. Nic poza tym.

Cytuj:
A jeśli się dziwisz że się tym podniecamy to stary, te auta są niespotykane nie tylko w rzeszowie, ale i na całym świecie sa ta rzadkie modele, nawet w arabii nie każdy jeździ bentleyem czy ferrari


Zgadzam sie, nie sa to czeste modele. Ferrari byl tu jakis czas temu na targach w Sydney, wiec mozna bylo mu sie przyjrzec. Niestety, wsiasc sobie do niego nie mozna bylo, bo byl odgrodzony od reszty. Natomiast w tych salonach, gdzie widzialem Bentleya, dostep nie byl niczym ograniczony.

A tak w ogole, porobil ktos jakies zdjecia? Fajnie by bylo obejrzec, co tam u was na targach pokazywali.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 26 wrz 2009, o 07:53
 Re: Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Jaśku bardzo możliwe że źle odebrałem twojego posta, poprostu niektóre zwroty wyglądały w nim mi na "cwaniactwo" :piwo: Co do aut z anglojezycznych krajów to wiesz, ja tam nie mam nic przeciwko jakości RR, Astona, Jaguara (noooo te nowe modele, dawniej to było mondeo przez chwile hehe ) czy Bentleya :P To mnie dosyć mocno wkurzyło bo wyglądało to tak jak byś je stawiał na równi z amerykańskim ... przemysłem motoryzacyjnym :wow: Jak by nie było na targach świetnie było :P Bardzo dobry pomysł, 100 razy wolał bym to niż np. mecz MH :D Najbardziej mnie cruze zaskoczył, bo jest lepiej wykonany niż cee'd a i ładniejszy jest. Cruze to naprawde nieźle wykonane auto, na równi je stawiam z np. Citroenem C4 ;) Na plus również możliwość wsiadania do KAŻDEGO auta, łącznie z ferrari czy jaguarem, do którego wystarczyło poprosić o otworzenie ;)

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 27 wrz 2009, o 19:40
 Re: Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 7 lip 2009, o 17:53
Posty: 64

Zobacz profil 
Morgel napisał(a):
Pogrubiłem dwa słowa, bo albo źle zrozumiałem, albo Ty zrobiłeś błąd. Czy pisząc Leopard i XF miałeś na myśli jedno auto?

nieprecyzyjnie sie wyrazilem: napisalem "Leopard rzeczywiscie wyglada niesamowicie" bo wczesniej tylko i wylacznie o tym slyszalem a co do Jaguara to do tej pory bylem ofiara propagandy ze to trozke lepszy Ford, ale teraz mam swoje zdanie i dla mnie wnetrze jest niesamowite!
Siedzialem w srodku. Wiem ze w pewnym momencie samochod byl zamkniety ale z tego co sie orientuje to przyjechali nim z Krakowa na kolach a nie na lawecie i od tego wsiadania, ruszania kierownica itp rozladowal im sie akumulator. To samo stalo sie z E coupe.


           
Post 23 wrz 2010, o 21:34
 Re: Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 7 lip 2009, o 17:53
Posty: 64

Zobacz profil 
wybieracie sie na targi?
Focus RS 500, ponoc Seat ma sciagnac z Warszawy Ibize Cupre, Saab 9-5, Abarth, Amarok (http://hej.rzeszow.pl/premierowe_pokazy ... l5564.html)
dealer Renault ma sprzedawac oryginalne gadzety F1
jak dla mnie niezle


           
Post 23 wrz 2010, o 21:35
 Re: Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Po ile bilety na targi ?

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 23 wrz 2010, o 21:37
 Re: Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 7 lip 2009, o 17:53
Posty: 64

Zobacz profil 
jak masz wiecej niz 16 ;-) to 10 zeta


           
Post 25 wrz 2010, o 09:36
 Re: Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2006, o 18:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 962

Zobacz profil 
W tamtym roku byłem, bardzo mi się podobało. Z tego co czytam w tym roku będzie jeszcze ciekawiej więc na pewno się wybiorę. A 10 zł za bilet to nie jest, aż tak dużo, targi są naprawdę fajne,(oczywiście dla tych co interesują się trochę zabawkami dużych chłopców ;)) chodzi się kilka godzi, jest dużo oglądania nie czuć nawet jak czas szybko leci.

_________________
Obrazek


           
Post 25 wrz 2010, o 14:01
 Re: Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 7 lip 2009, o 17:53
Posty: 64

Zobacz profil 
juz bylem, jestem zadowolony. Bentleya nie bylo ale ten Focus...! No i Giulietta, i Ibiza Cupra czy Octavia RS (lubie samochody, ktore wygladaja na normalne, a pod maska maja ogien). targi chyba nawet lepsze niz w tamtym roku.


           
Post 25 wrz 2010, o 20:43
 Re: Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Może to ze względu na moje przywiązanie do Seata ( :jezor: ) ale najwieksze wrażenie na mnie zrobiła Ibiza Cupra ! :D Kiedyś się takiej dorobie ! Auto doskonałe, manetki przy kierownicy, fotele o wiele lepsze niż w focusie, kierownica o niebo lepiej leżała w dłoniach, wszystko uporządkowane i sprawiające dobre wrażenie. Za to ford... wszystko lata, wszystko trzeszczy, żenada ... A mówcie co chcecie, wsadzić 350 koni to ja moge i do ibizy mojej ale wykonać auto to już wielu przerasta. I niech ford nie płacze, nowe avensis to jakaś porażka. nie chciało mi się wsiadać do reszty toyot bo żal coś mi ściskał... Ale mega, mega mega żenada to saab. Słyszałem że to taki droższy opel, ale jezu ! Nowa astra, insygnia jest o wiele lepiej wykonana od Saaba za 150 tys zł! Alfa, fiat, lancia, renault, seat, opel, vw, skoda biją saaba na łeb na szyje... Sirocco jest świetne ! :D Nie siedziałem w dacii, była zamknięta ale jak widać to zbyt drogie auto zeby byle kto mógł wsiadać hehe Najlepszy i tak był 126 abarth (bohater jednego z odcinków Legend PRL z TVN Turbo) ;) Brakowalo jakiegoś smaczka, bentleya, ferrari, astona, land rovera itp

Edit: A no i zapomniałem o alfie ! Potwierdza się moje przekonanie że nowa alfa nie odbiega od BMW, Audi czy Merca ;) Świetnie wykonane, choć troche za mało serca w tej alfie :( Ale była tylko ciut ciut za Ibizą w moim rankingu :D

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 25 wrz 2010, o 21:49
 Re: Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Targi samochodowe to zawsze fajna zabawa. W Sydney odbeda sie koncem pazdziernika i tez bedzie troche fajnych marek. Zabraknie BMW, ale kto by ich potrzebowal. :P Bedzie Lexus i Porsche. Postaram sie zrobic troche zdjec i powrzucac. Moze ktos by powrzucal jakies fotki z rzeszowskich?

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 5 paź 2010, o 14:55
 Re: Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
pare zdjec z wystawy samochodowej w paryzu

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi