Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 20 paź 2010, o 11:54
 Re: Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
To teraz pare zdjec z targow Motor Show 2010, Sydney

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 20 paź 2010, o 12:28
 Re: Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
biorę drugiego od góry !!


           
Post 20 paź 2010, o 17:01
 Re: Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Biore SLSa AMG :D Nie podoba mi się lexus i to coś na samej górze heh

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 20 paź 2010, o 21:26
 Re: Bentley i Leopard na targach motoryzacyjnych w Rzeszowie
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Mnie zdecydowanie najlepiej podoba sie model z balonikami. :P :D :lol:

To cos na samej gorze nazywa sie bodajze Hulme Supercar, jest wykonane przez Nowozelandczykow. Nie mialem za bardzo jak mu sie przyjrzec, bo spieszylismy sie z powrotem do samochodu. Ale mam zdjecie w pelnym wymiarze i oprocz samochodu udalo mi sie zlapac rowniez tablice, gdzie jest troche o samochodzie opisane.

Ogolnie targi fajne, ale zabraklo pare firm. Nie pojawili sie w ogole Wlosi, zatem nie bylo Ferrari, Fiata, Alfa Romeo. Zadziwiajaco, nie bylo tez Chryslera, ktory jest tu w Australii dosc popularnym samochodem. Zabraklo BMW, choc inni Niemcy sie pojawili. Z luksusowych aut, nie bylo na pewno Bentley'a.

Co bylo ciekawego? Dla mnie jako osoby preferujacej japonska technologie najwiecej zainteresowania wywolaly oczywiscie Lexus, Toyota, Honda, Mazda, Subaru. Mazda i Honda prezentowaly modele osobowe z silnikami hybrydowymi. Obie marki probuja gonic Toyote Prius, ktora okazala sie sukcesem. Toyota z kolei zaprezentowala zupelnie nowy model - pomiedzy Corolla a Camry. Nazywa sie Rukus, ale nie podoba mi sie. Jest kwadratowy i nic specjalnego nie ma, co by przebijalo Corolle.

W ogole, targi traktowalem jako mozliwosc wyprobowania wygody siedzenia wewnatrz poszczegolnym samochodow i nic nie bylo sie w stanie porownac do wygody, jaka czuje w Corolli. To odnosi sie takze do Lexusa, Audi, Mercedesa. Moim zdaniem to jest troche kwestia przyzwyczajenia. Lexus jest tez bardzo wygodny i nie ukrywam, ze w przyszlosci rozwazam kupno takiego samochodu. Podobnie Audi - tez mi sie podobalo. Natomiast rozczarowalem sie Volkswagenem. Bylem w starszych modelach tego samochodu i byly bardzo duze wewnatrz i wygodne. Tym razem tradycyjny Golf okazal sie nie byc az tak duzy i wygodny. Kompletne nieporozumienie to Ford, jeszcze gorzej w moich testach wypadl Holden (Opel). Podobala mi sie Skoda - widac, ze ludzie w tej firmie robia dobra robote.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi