Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Siatkówka


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 13 wrz 2009, o 22:27
 Siatkówka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Szukalem, szukalem i nie znalazlem zadnego tematu o siatkowce.
Napewno jest cala masa ludzi tutaj ktorzy interesuja sie tym sportem i lubia grac w siatke ;)
Wiec przy okazji zdobycia ME przez Polske postanowilem zalozyc ten temat.
Jak Wasze opinie po turnieju?
Jak dla mnie Gruszka jako MVP nie bardzo pasuje :P

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 13 wrz 2009, o 22:40
 Re: Siatkówka - Polska ME 2009
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 8 wrz 2006, o 18:17
Skąd: Rzeszów
Posty: 468

Zobacz profil 
No patrząc na ogół turnieju to wg mnie Gruszka zasłużenie został MVP. Popełniał błędy wiadomo jak każdy ale w krytycznych momentach kiedy trzeba było to zdobył punkt czy to po bloku czy po dobrym ataku także jak najbardziej zasłużenie. Co do całej reprezentacji to gratulacje bo cały turniej grali bardzo dobrze w niektórych meczach troszkę gorzej im szło ale jednak wygrali każdy mecz i zasłużenie zdobyli ME. Jako jedyna drużyna nie zaznali porażki więc tym bardziej zasłużenie zdobyli złoto.


           
Post 13 wrz 2009, o 22:46
 Re: Siatkówka - Polska ME 2009
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Brawo! Młodzi pokazali skilla, oczywiście pod dowództwem Zagumnego (to był mój typ na MVP). Piotrek dostał złoto za całokształt i no i te najważniejsze piłki w końcówkach ;).
Co do turnieju. Największym przeciwnikiem Rosjan są... oni sami, a właściwie ich psychika. Słabiutko Serbia (konkretnie Grbić), samym Milijkoviciem się ME nie wygra, zaskoczyli Francuzi (technika, technika i jeszcze raz technika, a w odpowiednim momencie siła). My, tj. nasi siatkarze grali swoją siatkówkę. Znowu widziałem tę pewność, jak za czasów Lozano i srebra w 2005 roku. Wzmocniły nas tie-breaki z Hiszpanami i bodaj Słowakami. Gratulacje dla Castellaniego. Nie bał się postawić na młodych w LŚ oraz krytyki i teraz będzie zbierał zasłużone oklaski i spijał śmietankę. Ufff, teraz tylko trzeba jakiegoś zagranicznego coacha do kopaczy i może coś ruszy. Ale, to temat na inne opowiadanie...

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 13 wrz 2009, o 22:49
 Re: Siatkówka - Polska ME 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2006, o 22:41
Skąd: Czudec
Posty: 1117

Zobacz profil 
Dla mnie też to MVP dla Gruszki jest trochę naciągnięte. Ale wydaje mi się, że Mistrzowie Europy powinni mieć przynajmniej ze dwa wyróżnienia więc po prostu dano go Gruszce.
Samym wynikiem jest ogromnie zaskoczony, nie spodziewałem się, bo bez trzech podstawowych zawodników ciężko było wierzyć w jakikolwiek sukces. Drużyna w okrojonym składzie, zagrała rewelacyjny turniej. Cieszyć się trzeba, że powoli wchodzą młodzi Kurek 21 lat Jarosz 22, będzie miał kto starą gwardie zastąpić.

GRATULACJE CHŁOPAKI :piwo: :piwo: :piwo:


           
Post 13 wrz 2009, o 22:52
 Re: Siatkówka - Polska ME 2009
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 8 wrz 2006, o 18:17
Skąd: Rzeszów
Posty: 468

Zobacz profil 
Dude napisał(a):
Nie bał się postawić na młodych w LŚ oraz krytyki


No w sumie to nie miał innego wyjścia bo reszta z podstawowego składu wypadła przez kontuzje. No ale dobrze się stało że skład był taki a nie inny (oczywiście nikomu nie życzę kontuzji i wszystkim kontuzjowanym zawodnikom życzę szybkiego powrotu do sprawności) ale to pokazało że gdy zawodnicy z podstawowego składu są niedysponowani to ma ich kto godnie zastąpić na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o moje odczucia to tylko jeden gorzki smaczek w tym wszystkim jest, że Igła nie zagrał w ani jednym meczu.


           
Post 13 wrz 2009, o 23:14
 Re: Siatkówka - Polska ME 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2006, o 22:41
Skąd: Czudec
Posty: 1117

Zobacz profil 
Co warte uwagi, fajny gest Zagumnego z koszulką Świderskiego :uklony: :piwo:

Ale chaos organizacyjny masakryczny na każdym kroku...


           
Post 13 wrz 2009, o 23:40
 Re: Siatkówka - Polska ME 2009
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 8 wrz 2006, o 18:17
Skąd: Rzeszów
Posty: 468

Zobacz profil 
Gest Zagumnego jak najbardziej genialny. Co do organizacji to są to chyba najgorzej zorganizowane siatkarskie zawody tej rangi jakie pamiętam. Zaczynając od band reklamowych poprzez sędziów liniowych aż po chaos przy dekoracji.


           
Post 14 wrz 2009, o 01:35
 Re: Siatkówka - Polska ME 2009
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
jak za czasów Lozano i srebra w 2005 roku


2006 :wink:

Wielkie gratulacje dla Polaków :piwo:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 14 wrz 2009, o 01:36
 Re: Siatkówka - Polska ME 2009
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Strach sie bac co by bylo gdyby byli jeszcze Wlazly i Winiarski czy Swiderski, no ale Swider bylby tym 3 przy Kurku i Winiarskim.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 14 wrz 2009, o 14:08
 Re: Siatkówka - Polska ME 2009
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2006, o 19:37
Posty: 142

Zobacz profil 
POLAN napisał(a):
Jak Wasze opinie po turnieju?

:zygus: na ten sport

:tuptup:

_________________
Każda godzina dnia i nocy pachnie kawą. Każda godzina dnia i nocy przynosi inną barwę świata. Tworzy ją kofeina, zabarwiając moje myśli i malując dla mnie świat. Każda godzina budzi we mnie pragnienie napoju zrodzonego z geniusza wieków. Pragnę nawet wówczas, kiedy piję. Jest nas kilku, tak jak ja, opętanych. Pijemy kawę. Jej smak wonny, słodki, przedziwny i gorący cieszy nasze usta, syci czeluście naszych wnętrz. Nozdrza wciągają jedyny spośród zapachów świata.
- M.S. Alkaloidy


           
Post 14 wrz 2009, o 14:14
 Re: Siatkówka - Polska ME 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
napiszę tak. Gratulacje się chłopakom należą. Ale siatkówki nie oglądam. Nawet jak idzie walka o medale. Dla mnie to jeden z nudniejszych sportów (dla mnie wręcz irytującym). Wiem że się teraz naraziłem, bo kibiców siatki jest wielu. Ale tak jak napisałem. Wole już oglądać ryby pływające w moim akwarium niż siatkówkę.
A najbardziej śmieszy mnie fakt jak dorośli faceci po zdobytym punkcie zbierają się w kółku i klepią się po pupciach :kielb_pala:


           
Post 14 wrz 2009, o 14:55
 Re: Siatkówka - Polska ME 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
no, tyż prowda :jezor:


           
Post 14 wrz 2009, o 19:03
 Re: Siatkówka - Polska ME 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Vega dokładnie:D co mnie również wkurza, to to że oni te punkty tak zdobywają jedne za jeden i tylko czasem udaje się pociągnąć serię :) właściwie to cały mecz można sobie odpuścić i zobaczyć tylko te chwilę w których zdobywają punkty będąc na zagrywce :) no ale cóż, ja tam wole żużel i koszykówkę, jeśli ktoś lubi siatkówkę to super, tylko niech mi potem nie gada że jestem debil bo siatkówka czy nożna jest extra. Tak więc, gratuluję wielkiego sukcesu, ale jak dla mnie DMŚ na żużlu jest 100razy bardziej cenny. Aaa no i cholera nie było csi wczoraj bo godzinę dekorowali się, trochę jednak za długo:\

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 14 wrz 2009, o 21:23
 Re: Siatkówka - Polska ME 2009
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 mar 2008, o 18:53
Skąd: gdzieś tam -->
Posty: 378

Zobacz profil 
Damian_xxx napisał(a):
No w sumie to nie miał innego wyjścia bo reszta z podstawowego składu wypadła przez kontuzje.

Kontuzjowany był Wlazły, Winiarski i Świderski a więc trzech zawodników - w sumie filarów reprezentacji. Ale nie zgadzam się z tym że Castellani nie miał innego wyjścia co do wyboru zawodników, bo mógł wziąć innych doświadczonych choćby Wikę czy Szymańskiego.
Nie chodzi mi o to że zagraliby lepiej od Kurka czy Bąkiewicza, bo podoba mi się to że wprowadza do kadry nowe nazwiska. Ale...
Nie pamiętam dobrze, ale podstawowy skład Polski na tych mistrzostwach wyglądał tak: Gruszka, Pliński, Zagumny, Kurek, Bąkiewicz, Możdżonek i Gacek (możliwe że kogoś przekręciłem, bo nie miałem okazji oglądać meczów). O co mi chodzi - ano o to, że Castellani jako trener Skry w reprezentacyjnej podstawowej siódemce miał pięciu swoich zawodników. Ja np na pozycji libero widziałbym raczej Ignaczaka, bo Gacek mnie jakoś nie przekonuje.
Mam wrażenie, że Castellani chciał przy okazji ME zgrać troche chłopaków ze Skry, żeby mieć lepszy start w lidze... ale być może tylko mi się wydaje :wink:
Tak czy owak mamy złoto i jednak to jest najważniejsze, więc szczere gratulacje dla siatkarzy :wink:

_________________
Obrazek


           
Post 14 wrz 2009, o 22:20
 Re: Siatkówka - Polska ME 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2006, o 22:41
Skąd: Czudec
Posty: 1117

Zobacz profil 
vega1 napisał(a):
Dla mnie to jeden z nudniejszych sportów (dla mnie wręcz irytującym). Wiem że się teraz naraziłem, bo kibiców siatki jest wielu. Ale tak jak napisałem. Wole już oglądać ryby pływające w moim akwarium niż siatkówkę.


Tak samo kibic siatkówki może powiedzieć o żużlu. Nie fascynuje go to, że 4 debili jeździ w kółko i przy tym jeszcze czasami poważnie się łamiąc i kończąc na wózku czy nie daj Boże ...
Także wiesz, co kto lubi jedni tylko siatka inni żużel a jeszcze inni jedno i drugie.


           
Post 15 wrz 2009, o 09:31
 Re: Siatkówka - Polska ME 2009
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
A tam, spieranie się o gusta nie ma sensu :) .

Kamil - correcto :D, dzięki za ten 2006, zawsze mi się myli :P.
Jest sporo potencjału w tej ekipie, abstrahując od tego, że gra głównie Skra Bełchatów :wink: to jednak takiej paki dawno nie widziałem. Za Lozano byli jak automaty, tutaj jak armia, muszkieterzy, jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Grunt to nie osiąść na laurach teraz, trzeba pracować, ale motywacji na bank nie zabraknie. Szczęśliwa ta Turcja dla polskiej siatkówki. Najpierw Panie, teraz Panowie. Szkoda tylko, że mało kto się skusił na bilety za 2,5 euro na cały dzień turnieju :suprised: .
Z innej beczki- rozwalił mnie Przedpełski :D :D :D

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 15 wrz 2009, o 19:43
 Re: Siatkówka - Polska ME 2009
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 mar 2008, o 18:53
Skąd: gdzieś tam -->
Posty: 378

Zobacz profil 
bubu napisał(a):
Także wiesz, co kto lubi jedni tylko siatka inni żużel a jeszcze inni jedno i drugie.

Dokładnie :wink: jeden lubi pomarańcze a drugi jak mu nogi śmierdzą :peace:

_________________
Obrazek


           
Post 15 wrz 2009, o 20:17
 Re: Siatkówka - Polska ME 2009
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2007, o 18:25
Skąd: Rzeszów-Nowe Miasto
Posty: 141

Zobacz profil 
Dude napisał(a):
Z innej beczki- rozwalił mnie Przedpełski :D :D :D


Co jak co ale jak nasi odbierali medale to bardziej się śmialem z opalenzny na Leppera niż cieszylem sie z tego ze nasi zloto zdobyli :D

_________________
Obrazek


           
Post 15 wrz 2009, o 20:31
 Re: Siatkówka - Polska ME 2009
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
A widzieliscie drugiego libero Francji? Jak Francuzi odbierali medale? Chillout, rece w kieszeni, babka mu medal daje tylko wtedy wyciagnal po czym znowu szybko schowal. Francuzi byli ubrani w dresy jeszcze brakowalo zeby ten libero rzul gume to wtedy bym chyba plakal ze smiechu :lol: :lol: :lol:

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 15 wrz 2009, o 20:46
 Re: Siatkówka - Polska ME 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
Dude napisał(a):
A tam, spieranie się o gusta nie ma sensu :) .


a gdzie tam spieramy. Ja tylko napisałem że nie lubię... :P

Jeśli mógłbym coś zmienić w siatce, to długość seta. Do 25 jest za długo. 3 sety do 15-tu było by ok. Takie 3 tie-breaki :wink:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi