Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Wszystko co ma związek z telefonią komórkową


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 14 wrz 2009, o 22:10
 Wszystko co ma związek z telefonią komórkową
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Pozwoliłem sobie na założenie takiego tematu, gdyż nic podobnego nie znalazłem. Są na przykład - o książkach, czy UFO, a o komórkach - nie ma. A przecież teraz w każdym domu, jest telefonów komórkowych coraz więcej, a zdarzają się nawet i kolekcjonerzy. Skoro jest więcej telefonów, to i problemów z nimi musi być więcej, a co za tym idzie - coraz więcej pytań.

mam właśnie pytanie, co do telefonu, do którego się przymierzam, i chcę rozwiać swoje wszelkie wątpliwości z nim związane. Powiedzcie mi zatem - czy z IPHONE 3GS, da się ściągnąć simlocka??? A jeśli tak, to ewentualnie gdzie, oraz ile to kosztuje. - Z góry dzięki za odpowiedzi.


P. S. - Jeśli w temacie coś wymaga poprawek, to odpowiednie osoby proszę o "makijaż".

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 15 wrz 2009, o 16:13
 Re: Wszystko co ma związek z telefonią komórkową
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
nie wiem ile w tym prawdy ale jesli nie kupujesz iphona na abonament- czyli jesli sciagasz simlocka i chcesz miec pewnie go "na karte" to odpada opcja internetu.
a ceny iphona z abonamentem w Polsce sa lagodnie mowiac wysokie. co do simlockow to nie pomoge z informacja.

_________________
Obrazek


           
Post 27 wrz 2009, o 23:30
 Re: Wszystko co ma związek z telefonią komórkową
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Pytanko - jeśli Ktoś wie, to proszę o podpowiedź, jak IPHONE 3GS może być widoczny spod PC-ta, poza softem iTunes. Wszystko jedno, czy przez kabel, czy bluetooth.

Z góry dzięki za info.


P. s. - Może być np. na: blackmann@o2.pl

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 23 gru 2009, o 11:16
 Re: Wszystko co ma związek z telefonią komórkową
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
http://zdrowie.onet.pl/1591073,2040,,,, ... zycia.html


Chcialem zalozyc nowy temat o Kulturze i obyczajach. Bo o tym jest ten artykul, a nie o komorkach. Jednak moze byc i tu.

Ja osobiscie nie lubie komorkowego uzaleznienia. Pierwszy sprzet zakupilem dopiero w drugiej polowie 2003 roku. Co prawda bardzo duzo telefonuje, ale - tak mi sie wydaje - mam umiar i dystans do tego typu komunikacji.

Komorka najgorzej mi sie kojarzy jako przedmiot problemów z plcia przeciwna. Praktycznie za kazdym razem druga połowka darła/drze szaty o to, ze nie dzwOnie lub nie smsuje o wszystkim co sie dzieje, co robie, gdzie dotarlem itd.

Mam wiele fajnych wspomnien z tym zwiazanych. Z ciekawszych:

- "Nie kochasz mnie, gdyby tak bylo dzwonilbys codziennnie". Tak jak Franek (czy jak mu tam bylo)
- "Czuje ze miedzy nami cos nie tak. Myslalam, ze miedzy nami to cos pwoaznego i zalezy Ci na mnie". (brak smsa z mojej strony w ciagu niespelna jednej doby. To nie byla wczorajsza znajomosc lecz kilkumiesieczna. :) )
- "Unikasz mnie. Nie odbierałes telefonu. Cos ukrywasz. Przyznaj sie". brak odzewu przez dobe. Na odpowiedz, ze zapomnialem komorki wziac ze soba z domu. "Nie klam. Ty zawsze masz komorke ze soba!!!"
- Zadzwonilem, ze przyjade za godzine w odwiedziny.. No i jednak gdy juz rozpoczalem jazde wypadlo cos waznego. Akurat strzelila bateria. Od razu wiedzialem co sie swieci. Dosc szybko (okolo 2 godzin) wrocilem do domu, szybko podlaczylem komorke i dzwonie z wyjasnieniami. Co sie dzialo to trudno opisac. Hiroszima!! Generalnie w tonie, ze mam jej uczucia, troske i nerwy daleko w dupie. itd itd itd :) Uspokajac trzabylo z 15 minut. :)

Kazdy przypadek to inna, wiec prosze nie pisac, ze trafilo na histeryczke. Wszystkie takie bez wyjatku.


Prawdziwa tragedia jest, gdy ona napisze esa, a Ty szybko nie odpiszesz. I ciul ze wlasnie robisz biznes, auto zrypalo sie na drodze, spisz, bateria padla, czy nie ma zasiegu. To znaczy tylko jedno: nie kochasz, nie zalezy Ci, masz inna, wlasnie sypiasz z inna, koledzy sa wazniejsi, pijesz z kumplami itd itp :)

never ending story :)

Co najciekawsze wiek tu nie ma znaczenia. Czy ma 19 lat, czy 43. Postepuja identycznie tak samo. Gdy teraz kogos poznaje zaznaczam od razu: NIE DZWONIE I NIE SMSUJE CODZIENNIE I ZA KAZDYM RAZEM GDY ZROBIE KUPE LUB COKOLWIEK INNEGO. AMEN :)

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 23 gru 2009, o 11:54
 Re: Wszystko co ma związek z telefonią komórkową
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Ty Lovelasie :P
A z portierem z Rybnika smsujesz? :D

Ps. Nie moglem sie powstrzymac...mmmrrraaaaauuuuu :mrgreen:

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 23 gru 2009, o 12:25
 Re: Wszystko co ma związek z telefonią komórkową
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
perfekcja do jakiej doszli niektórzy w pisaniu sms-ów jest zadziwiająca. Jak zobaczyłem kiedyś na własne oczy jak szybko można pisać sms-a to zbladłem. I to bez żadnych słowników Tg9 itd. Sama klepanka palcami. Normalnie szok.

A co do lasek to kiedyś pisało się do nich listy. Teraz sms-y :jezor: Takie czasy.


           
Post 23 gru 2009, o 13:49
 Re: Wszystko co ma związek z telefonią komórkową
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 lut 2004, o 21:46
Skąd: Estadio de Santa Marta
Posty: 1314

Zobacz profil 
http://www.youtube.com/watch?v=NciO7AEq ... re=related

Powyższy filmik (mimo, że rozmiar telefunu jest odrobinkę przesadzony) świetnie pokazuje jak ludzie (oczywista nie wszyscy) się zachowują z telefonem. Można się dowiedzieć kto z kim zerwał, kto się z kim stuka itp. Niestety najczęściej jest to wbrew naszej woli. A ludzie słuchający w autobusie na głośniku muzyki na full głos to już jest w ogóle porażka.

_________________
MPF - Marma Psycho Fans


           
Post 23 gru 2009, o 14:42
 Re: Wszystko co ma związek z telefonią komórkową
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 maja 2007, o 09:13
Skąd: Rzeszów, centrum
Posty: 743

Zobacz profil 
vega1 napisał(a):
perfekcja do jakiej doszli niektórzy w pisaniu sms-ów jest zadziwiająca. Jak zobaczyłem kiedyś na własne oczy jak szybko można pisać sms-a to zbladłem...

Też widziałem :shock: to jest tzw. "pokolenie kciukowców" - przedział wieku 12-20lat palca prawie nie było widać, tak laska śmigała esa :D
Żeby na temat: od 8 lat wierny "barwom" Sony ericsson :banana:

_________________
Prawdziwy kibic jest ze swoją drużyną bez względu na... prezesa:)


           
Post 23 gru 2009, o 17:34
 Re: Wszystko co ma związek z telefonią komórkową
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 wrz 2005, o 12:26
Skąd: Rzeszów
Posty: 347

Zobacz profil 
Mam pytanie.
Dostałem sms'a o treści: "Twoje konto zostało doładowane kwotą... ". Wiadomość pochodziła z numeru *9898. Czy ktoś wie skąd ktoś mógł doładować mi konto? Pytałem rodzinę, znajomych nikt mi nie doładowywał konta, czyli pewnie wychodzi, że ktoś się pomylił. Można w takim razie namierzyć z jakiego numeru się to odbyło albo w jaki sposób? Mam tylko w sms'ie nr referencyjny...


           
Post 23 gru 2009, o 17:49
 Re: Wszystko co ma związek z telefonią komórkową
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Zgłoś do BOK - może to coś da...

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 23 gru 2009, o 18:14
 Re: Wszystko co ma związek z telefonią komórkową
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
crusader napisał(a):
Żeby na temat: od 8 lat wierny "barwom" Sony ericsson :banana:


też od zawsze byłem wierny tej właśnie marce. Niestety, tym razem przesiadłem się na LG i pomimo że fajny tel. to jednak już mi brakuje Sony Ericssona.

A wracając do tematu zboczenia na punkcie pisania sms-ów, opowiem wam ciekawą historię.
Kilka lat temu (około 4 lata) montowałem u klienta antenę Cyfry+. Dom był nowy i jednocześnie pracowało w nim kilka ekip. Byli elektrycy, murarze, myśmy robili instalacje tv i była też ekipa co montowała kuchnię (meble).
Ta właśnie ekipa rozbawiła mnie do łez. Był szef i jeden pracownik, zwany przez szefa: młody. Jak nie trudno się domyślić, szef ciągle: młody podaj to a podaj tamto itd. W pewnym momencie coś im z szafką nie spasowało i musieli przekręcić nóżki. Szef więc mówi do młodego: ja je przekręce a Ty trzymaj mi tą szafkę w powietrzu, co by mi na łeb nie spadła. Tak też się stało. Młody trzymał szafkę, ale w pewnym momencie dostał sms. Zamienił trzymanie szafki oburącz na trzymanie jedną ręką a drugą zaczął pisać sms-a zwrotnego. Sms-a pisał coraz szybciej i coraz bardziej się w to wciągał. Im więcej pisał tego sms-a tym mniej pamiętał o szafce. Aż w pewnym momencie zapomniał że pod szafką leży szefunio, i puścił ją zupełnie. O kurewa co się działo to Wam mówię. Sytuacja wyglądała komicznie, ale mogło się skończyć dużo gorzej. Jak się potem okazało, młody nie rozstawał się z telefonem. Nawet podobno na hali produkcyjnej, potrafił trzymać wiertarkę i wiercić jedną ręką a drugą pisał sms-y. Przyznać mu trzeba że pisał je nadwyraz szybko. Nie sposób było nadążyć za palcami :D
To taka nowa forma uzależnienie :) (leku brak :wink: )


           
Post 24 gru 2009, o 11:52
 Re: Wszystko co ma związek z telefonią komórkową
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Ja już z sześć lat wierny jestem Nokii i nie planuje żadnych zmian :)

A co do sms-ów, to rzadko piszę, zdecydowanie częściej dzwonie ;) Zdecydowanie lepiej dla mnie, gdy w jednej rozmowie można wszystko załatwić, o wszystko zapytać itd. niż w tym czasie klepać kilka sms-ów.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 24 gru 2009, o 12:03
 Re: Wszystko co ma związek z telefonią komórkową
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
No to w ktorej sieci na karte mozna sobie duzo pogadac. W Orange podobno jest pakiet ze do 3 osob mozna dzwonic 1gr za minute. Wiem ze ostatnio kazdy kupuje dodatkowo karte Play bo za 1 doladowaniem dostaje sie pakiet 1000 darmowych sms do wszystkich.
Ja wciaz polskich sieci to rozgryzc nie moge


           
Post 24 gru 2009, o 12:06
 Re: Wszystko co ma związek z telefonią komórkową
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Ja cały czas używam tego samego numeru w Simplusie. Za 10 zł mam co miesiąc 200 minut i to mi w zupełności wystarcza. Co jakiś czas robią także różnego rodzaju promocję i na telefon nie wydaję miesięcznie więcej niż 30 zł.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 24 gru 2009, o 12:13
 Re: Wszystko co ma związek z telefonią komórkową
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
A jesteś w simplusie czy mixplusie ? Jakis pakiet zamawiasz ?


           
Post 24 gru 2009, o 12:18
 Re: Wszystko co ma związek z telefonią komórkową
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
W simplusie. Korzystam z pakietu maximinuty. Tak jak wspominałem - za 10 zł jest 200 minut.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 24 gru 2009, o 14:26
 Re: Wszystko co ma związek z telefonią komórkową
Zabetonowany

Dołączył: 2 gru 2009, o 13:57
Posty: 226

Zobacz profil 
Redaktorze, chyba trafiałeś na jakieś wcześniej nie kochane i obecnie przewrażliwione panie.

Play jak dla mnie ma teraz najlepszą oferte. kupuje karte za 30zł, dostaje automatycznie 1000 smsów do wszystkich sieci, ważne przez 30dni. Następnie kupuje 2 pakiety po 100 minut na stacjonarne i w play za w sumie 10zł (5gr minuta). Zostaje mi 20zł na gadki do innych sieci czyli ok 70minut.

Podsumowując za 30zł na miesiąc mam:
1000 smsów do wszytkich
200 minut do play i stacjonarne (5gr min)
70 minut do innych sieci (29gr min)


           
Post 24 gru 2009, o 15:10
 Re: Wszystko co ma związek z telefonią komórkową
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
no tak, tylko pakiet Maxi Minuty w sieci plus to jest wyłącznie do sieci Plus. Szkoda że do innych też nie. W ogole to jak dla mnie , bieda z tym sipmlusem


           
Post 24 gru 2009, o 22:53
 Re: Wszystko co ma związek z telefonią komórkową
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Z tym Playem jest szydera. Ja np majac telefon w erze mam iles tam minut darmowych do wszystkich sieci oczywiscie oprocz Playa.
Na 10 znanych mi osob posiadajacych ten serwis komorkowy 9 narzeka.
Era i Nokia na wieki ;)

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 24 gru 2009, o 22:57
 Re: Wszystko co ma związek z telefonią komórkową
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Nie rozumiem dlaczego Nobi Twoi znajomi narzekają. Oni mają do wszystkich tanio, tylko inni do nich mają drożej ;)

kamyk - większość moich znajomych ma Plusa, więc mi to akurat odpowiada ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi