Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Koszykówka: NBA, Euroliga itp.


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 27 paź 2009, o 22:09
 Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Hej, Hej tu NBA!

Takimi słowami Włodzimierz Szaranowicz rozpoczynał relacje z meczów NBA w tvp w pierwszej połowie lat 90-tych. I ja w taki sposób zaczynam nowy temat :) Stary o koszu gdzieś przepadł, a myślę, że na tym forum kilku fanów się znajdzie ;) Zakładam go dzisiaj, ponieważ już za kilka godzin zabawa zaczyna się kręcić od nowa :) Startuję kolejny sezon NBA. No i niespodzianka ze strony polskich telewizji. Naprawdę sporo meczów będzie można zobaczyć w tym sezonie. Zresztą wystarczy luknąć na plan najbliższych dni. Oto mecze na żywo w polskich telewizjach: (razem z Euroligą)

Wtorek 27.10.2009:

00:30 Cleveland Cavaliers - Boston Celtics (Canal+ Sport)

Środa 28.10.2009:

20:40 Real Madryt - Asseco Prokom Gdynia (Canal+ Sport)
01:00 San Antonio Spurs - New Orleans Hornets (Orange Sport)

Czwartek 29.10.2009:

20:10 Panathinakos Ateny - Chimki Moskwa (Canal+ Sport)

Piątek 30.10.2009:

01:00 Boston Celtics - Chicago Bulls (Canal+ Sport)

Sobota 31.10.2009:

01:30 Houston Rockets - Portland Trail Blazers (Orange Sport)

Niedziela 01.11.2009:

19:00 Toronto Raptors - Orlando Magic (Canal+ Sport)

Środa 04.11.2009:

19:20 Asseco Prokom Gdynia - Armani Jeans Milano (Canal+ Sport)
02:30 Houston Rockets - Los Angeles Lakers (Orange Sport)

Czwartek 05.11.2009:

19:55 Maccabi Tel Awiw - Union Olimpija Ljubljana (Canal+ Sport)

Piątek 06.11.2009:

02:00 New Orleans Hornets - Toronto Raptors (Canal+ Sport)

I pomyśleć, że dawniej człowiek był w niebie jak TVN pokazał dwa mecze w tygodniu :D Ale takie przyjemne czasy nastały ;) Dodam, że mecze w C+ nadal komentuje legendarny (przynajmniej dla mnie ;) ) Wojtek Michałowicz. Jakby kogoś interesowało co robi teraz jego dawny partner, to informuje, że Mirek Noculak "odszedł" do TVP. Wracając do Canal+ - ta stacja pokazuje oczywiście magazyn NBA Action. Pierwszy odcinek już zresztą był ;) Poza tym wiem także, że na Orange Sport leci, a przynajmniej jeszcze podczas poprzedniego sezonu leciał godzinny magazyn NBA 360.

A teraz kilka słów o meczach pokazywanych w tv. Już dzisiaj dobry początek. Cavs przeciwko Celtom. Mniami :) No i w niedziele mecz Toronto - Orlando, czyli Marcin Gortat w akcji + kilka smaczków (Vince i Turkoglu przeciw byłym drużynom).

Trochę się rozpisałem, więc teraz już zostawiam głos fanom najwspanialszej gry na świecie. Mam nadzieje, że takich tutaj nie brakuję ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 27 paź 2009, o 22:24
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
No Redaktor to o Barkley'u i Phoenix Suns może pogadać... :P

Na początek bardzo dobry mecz Cavs - Celtics. Cavs "wzmocnieni" Shaqiem, zaś Boston w końcu mają dobrego centra Sheeda (Rasheed Wallace). W "" dałem wzmocnienie Cavs, bo Shaq to równia pochyła (nie liczymy tutaj All-Star Game 2009 :P :P ). Ale razem z "Igła" i Varejao ciekawe trio (jeden zmiennik). Nie mowie ze Perkins w Bosotnie to byl zly center ale Sheed jest duzym wzmocnieniem. Majac taka "5" Rondo, Allen, Pierce, Garnett, Wallace mogą duzo zdziałac.

Gortat? Jest mi obojetny... mam innych idoli w NBA.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 27 paź 2009, o 22:31
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Ja jeszcze dodam, że dosłownie przed sekundą na Orange Sport Info podano, że ich flagowy program, czyli Orange Sport pokaże w sezonie zasadniczym 50 meczów. Nie jestem pewny, bo nie do końca usłyszałem, ale w jakimś magazynie Wojtek Michałowicz powiedział, że w C+ meczów będzie 70. Czyli 120 spotkań na żywo przez pół roku :shock: Do tego Play-Offy, których w to nie wliczyli, oraz cały NBA All Star Weekend. Nic, tylko inwestować w dekodery Cyfry + :D
Cytuj:
No Redaktor to o Barkley'u i Phoenix Suns może pogadać... :P

No o tym jak zmaśćili play-offy z Bulls to można by książkę napisać ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 27 paź 2009, o 22:36
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Gortat? Jest mi obojetny... mam innych idoli w NBA.

też mi niespodzianka :lol:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 27 paź 2009, o 22:38
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Az taki przewidywalny jestem? :D Oczywiscie sympatyzuje z Gortatem, ale zgadnij komu kibicowalem w finale NBA? :D

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 27 paź 2009, o 22:44
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Nie trzeba zgadywać... :lol: Zastanawiam się tylko czemu Ty jeszcze nie podążyłeś życiowymi śladami Janusza? :lol:

A co do finału, cóż dla mnie jakby się nie skończył byłoby dobrze. Do Lakersów mam sympatie z czasów dzieciństwa wtedy mnie NBA jarało i kibicowałem Lakersom sympatyzując od początku przygody NBA Kobemu i Shaqowi. Poźniej jakoś jak już dostęp był mierny do NBA przestałem się nią interesować i teraz już tylko czasem spoglądam, jakoś ogólnie kosz mnie już tak nie jara ;] ale sentyment do Lakersów Kobego i Shaqa pozostał 8-) A jakby wygrało Orlando też by było dobrze, ze względu na Gortata.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 27 paź 2009, o 23:25
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
A ja kibicowałem odkąd pamiętam Seattle Supersonics od czasów Paytona, Kempa i Schrempfa. Od kiedy ten team zniknął z mapy NBA mam na tą ligę wyj....e...no

Obrazek


może czasem spojrzę jak tam sobie radzi Minnesota, bo kibicuje teamom z tego miasta już ho ho (Timberwolves, Wild, Vikings, Twins). No ale NBA zdecydowanie przegrywa u mnie z NHL.
Tak czy inaczej mistrzostwa NBA życzę Minnesocie :roll: :lol:

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 27 paź 2009, o 23:32
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
A da się gdzieś w internecie oglądać mecze z Polakami? Powiem, że dotąd koszykówka mnie w ogóle nie interesowała, ale od Eurobasketu sport ten mi się spodobał. No i nie będę oryginalny, że najchętniej bym oglądał mecze Orlando Magic. :P


           
Post 27 paź 2009, o 23:44
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
sciagasz Sopcast, a meczy szukasz tutaj: http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=koszykowka
jedyny problem to godziny rozgrywania meczy nba :wink:

_________________
Obrazek


           
Post 27 paź 2009, o 23:49
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
polecam tą stronę:

http://www.atdhe.net/index.html

w ciul sportu na żywo, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Wystarczy przeglądarka :wink:


           
Post 28 paź 2009, o 11:29
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Jak bylem mlodszy, w NBA wciagnela mnie ktoras z gier (bodajze TV Series Basketball gdzies z poczatku lat 90-tych). Sympatyzowalem z Boston Celtics i Philadelphia 76-ers, ale wtedy w TV akurat czesciej pojawialy sie takie zespoly jak Houston Rockets (na czele z Hakeem the Dream Olajuwan), Seattle Supersonics (ze wspominanym juz Kempem), New Your Knicks (a wsrod nich Patrick Ewing), Detroit Pitstons (z Dennisem Rodmanem) no i oczywiscie legendarny duet Jordan - Pipen z Chicago Bulls.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 28 paź 2009, o 11:59
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Ja tam miałem zajawkę na Phoenix Suns. Bo właśnie w tej drużynie grał mój ulubieniec Charles Barkley.;] Pamiętam jeszcze KJ m.in. Wtedy to się oglądało meczyki na dwójce, jeszcze ze znaczkiem takiej pulchnej dwójeczki. Później też miałem zajawkę na NBA, kiedy leciało w TVN-ie. Pamiętam Makłowicza i Noculaka. Pamiętam też tekturowych zawodników ze studia. To były czasy..;]

_________________
Obrazek


           
Post 28 paź 2009, o 14:18
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Pamiętam Makłowicza

kogo? :hahaha: tego od kuchni? :hahaha:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 28 paź 2009, o 14:33
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Hah! Rzeczywiście!:D

Wcinałem bułkę jak to pisałem więc może mi się tak skojarzył.:D

No ale oczywiście chodziło mi o Michałowicza. Chudy, w okularkach z fajnym głosem. Do dziś mam ostatni finał NBA z udziałem Jordana (Bulls vs Jazz pick'n'roll Stockton to Malone:D) i ostatni mecz gwiazd (ostatni, o ile po powrocie do NBA i grze w Waszyngtonie nie zagrał znów;]).

A był też na TVN-ie wtedy jakiś program w sobotę rano. Bodajże Noculak i ten z na dobre i na złe co jest synem Żmijewskiego. Ktoś coś pamięta? O czym to było? Jak się w ogóle ten program nazywał?

_________________
Obrazek


           
Post 28 paź 2009, o 17:16
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5719

Zobacz profil 
Cytuj:
Wracając do Canal+ - ta stacja pokazuje oczywiście magazyn NBA Action.


Pokazuje również magazyn Euroligi pod nazwą Euroleague Show - premiera zawsze w poniedziałki 18:00 (rok temu było po 19).

Uzupełniając ofertę europejskich puharów zaplecze Euroligi, czyli Eurocup pokazuje na żywo Eurosport 2. Ta stacja od zeszłego sezonu zakupiła również prawa do Euroligi kobiet dzisiaj na ich antenie spotkanie 1 kolejki Fenerbahce Stambul - Lotos Gdyna.

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 28 paź 2009, o 17:25
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Kilka osób trochę powspominało, więc i ja pozwolę sobie na kilka wspomnień. Moim największym idolem był zdecydowanie Grant Hill. W sumie to nadal nim jest, ponieważ jeszcze sobie pyka trochę, obecnie w Suns. Przez całą drugą połowę lat 90-tych liczyło się dla mnie tylko Detroit i Grant. Chociaż zbyt wiele radości wtedy mi nie przysparzali niestety... Później Grant przeszedł do Orlando, gdzie więcej leczył kontuzję, niż grał. Do tego doszedł brak NBA w polskich tv, końcówka ery wielkiego Śląska Wrocław z Wójcikiem i Zielińskim, no i trochę mniej się koszem interesowałem. Od kilku lat przeżywam jednak renesans :D Uwielbiam także kosza z tego względu, że w przeciwieństwie do żużla, w każdej chwili mogę wziąć piłkę i trochę pograć ;)

O ulubieńcach już pisałem, to teraz kilka słów o tych, których nie znosiłem. A byli to mormoni z Utah, na czele z Karlem i Johnem. Nienawidziłem tej drużyny i w sumie jakoś tak mi zostało do dzisiaj :D ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 28 paź 2009, o 17:43
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Piekny temat, ale czy znajdzie grono zainteresowanych forumowiczów. Trudno powiedziec. :)

Ile kosztuje ogladanie NBA w C+? W obecnym mieszkaniu nie mam nawet telewizora wiec zostaje youtube i notoryczne rowniez po nocach ogladnie starego (ale nie tylko) NBA .:) Po przeprowadzce na zimowe wieczory chcialbym wlasnie uzbroic sie w NBA na tv.

NBA w polskiej tv faktycznie sporo. Gdzie te czasy, ze czlowiek z utesknieniem i video w gotowosci czekal na jeden mecz przez caly tydzien. A magazyn byl raz na 2 tygodnie i trwal... 10 minut. :)

Planuje takze rozpoczac sezon Phoenix Suns (sklad 95) w NBA Live 04 :) Takze plany bogate. :) NBA to jedyna gra w ktora gralem z pasja na kompie. Odczuwaly to pobliskie przedmioty jak myszki, krzesla, czy gazety. W sumie to nic sie nie zmienilo. Dzieciak ze mnie kompletny. Ale jak masz play-offy, minute do konca i wtapiasz 3 punktami z jakas sierota Brajantem, to zrozumie ten, kto kocha te gre :)

Dzis zerkam na SF, a tu inaguracja NBA. Troszke mnie to zasoczylo, bo liga z reguly ruszala w ostatni dzien pazdziernika.

Ogólnie staram sie trzymac fason, ale przyznaje, ze "czasy" troche uciekly. Kiedys w glowie byly piatki praktycznie wszystkich zespolów. Obecnie wiedza kuleje. :) Minusem jest ze nie mam ulubionej ekipy. Ale podejrzewam, ze szybko sie to zmieni. Ostatni team za ktory bardzo mocno trzymalem kciuki to Miami Heat. Od lat 96/97 (po odejsciu Charlesa z Phoenix milosc do Slonc stopniala) do mniej wiecej 2002 roku. To byla era trio Mourning, Pat Riley i Tim Hardaway (ulubieniec). Mistrzostwo z Waydem odebralem syntymentalnie i bardziej ucieszylo mnie ponowne udowodnenie klasy przez Brylantynowego niz samo mistrzostwo dla Heat.

Zaluje takze, ze nie ma okazji pograc w kosza. Ostatnio przyszedl mi nawet pomysl aby napisac na forum, czy nie byloby kilku chetnych spotkac sie i pograc w czasie zimy. Sa tacy?

No i na koniec wiadomo o kim. O jedynym prawdziwym Bogu i szarlatanie koszykówki. Charles zapragnal zostac General Manager. Byle tylko nie wzial Utah Jazz, albo Chiciago Bulls. :evil:

http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/ ... wej-pracy/

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


Ostatnio edytowano 28 paź 2009, o 17:50 przez Redaktor, łącznie edytowano 3 razy

           
Post 28 paź 2009, o 17:45
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
NBA w C+ można mieć już za 35 zl miesięcznie. Ale po co płacić? Wystarczy dobre łącze i komputer.


           
Post 28 paź 2009, o 17:46
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Ja nie lubie ogladac czegokolwiek na komputerze. Jestem staroswiecki. Rowniez w tej kwesti. Ma byc pilot, łozko, piwo, zagrycha i NBA. :)

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 28 paź 2009, o 18:18
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Jeżeli interesuje Cie samo NBA, nic poza tym, to wszystko możesz mieć za 24,90. Multipakiet jest teraz w promocjach minimum -50%, więc z 29,90 robi się 14,90. Do tego dochodzi Orange Sport, który kosztuję 10 zł. Czyli łącznie, przez większą część umowy, płacisz 24,90 zł.

EDIT: Sorry, nie wiem czemu mi się ubzdurało, że Multipakiet kosztuję 29,90... Jest dyszkę droższy, więc dzieląc przez pół i dodając OS wychodzi jednak 29,50.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kamyk i 7 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi