Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Koszykówka: NBA, Euroliga itp.


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 11 maja 2010, o 10:11
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Nie doczekamy sie ;) Mysle ze juz z Bostonem odpadna Cavs, a jak nie to z ORL i bedzie powtorka finalu LAL vs. ORL ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 12 maja 2010, o 09:05
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Dalej nie wierzę w to co wydarzyło się tej nocy w Cleveland. Co za pokopana rezerwacja. Najpierw Cavs na wyjeździe wygrywają bodaj 121-95 a teraz w palnik 88-120. No ludzie kochani... Lebron to jednak bywa tylko MVP zasadniczego.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 12 maja 2010, o 09:09
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Nom. A moralnym MVP i tak zawsze byl/jest/powininen Kobe! :D

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 12 maja 2010, o 12:51
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Heh :D. Jak już to nie "moralnym". To słowo mi się z takim jednym żużlokiem bodaj kojarzy. No, ale mniejsza o to :wink: .
Nie rozumiem tylko czego Boston jest aż tak niedoceniany przez buki w kontekście meczów wyjazdowych z Cavs :D.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 12 maja 2010, o 13:58
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lis 2006, o 21:02
Posty: 420

Zobacz profil 
Cleveland wygra tę serię. Zobaczycie :wink:


           
Post 12 maja 2010, o 18:39
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Mysle, ze do Lebrona juz dotarlo, ze jego czas w Cleveland dobiegl konca. Z tymi zawodnikami juz niczego nie wygra. Dostal Szaka, dostal Jamisona i Boston robi im blowout w domu. Jak dla mnie tak grajacemu Bostonowi malo kto moze sie przeciwstawic. Lakersi beda w finale, bo Suns poprostu dostana od nich w palnik. A Orlando? Najgorsza rzecza dla nich jest to, ze dwukrotnie pokonali slabiutkich przeciwnikow sweepem. Boston pierw dobra rozgrzewka z Miami, a teraz bardzo dobre przetarcie z Cavs maja. Nikt Celtow nie pokona. Tak jak dwa lata temu. Cavs possali 4-3 w polfinale. Teraz tez possaja - mozliwe, ze 4-2 nawet. Wszystko zalezy od Celtow.


           
Post 13 maja 2010, o 11:40
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Nie lubię Jamesa od początku, ponieważ denerwuję mnie to gadanie o następcy MJ-a. A właśnie w meczu nr 5 wyszło, że to jest dupa a nie MJ. Najlepiej pokazuję to ten filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=4d-Mnfz6 ... r_embedded

Jak MJ-owi nie szło, to przynajmniej robił to z klasą ;)

Teraz o zachodzie. Teoretycznie Suns są bez szans. Ale tylko teoretycznie :P W końcu lepiej grają w obronie. Świetną partię w PO rozgrywa J-Rich. Goranowi zdarza się wyczyniać cuda. Amare i Steve grają swoje. Na dystansie zawsze potrafi pokazać się Barbosa. I najważniejsze (najprzyjemniejsze dla mnie :) ) - Grant był w obu seriach kluczowym graczem. Z Portland zatrzymał Andre Millera (od drugiego meczu). Z SAS stłamsił Manu. Niesamowite cuda wyczynia Grant i aż już nie mogę się doczekać na kogo ustawi go Gentry :twisted: Także powtórzę jeszcze raz - bójcie się Lakers :twisted:


http://www.nba.com/video/channels/nba_t ... _nash.nba/ ostatnie zdanie Nash'a - coś wspaniałego :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 14 maja 2010, o 10:05
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
No i stało się, CAVS poza finałami na wschodzie. W sumie mnie to nie martwi, bo podobnie jak K2 od poczatku jego gry denerwuje mnie porównywanie go do MJ. Jordan był jeden i NIKT nigdy nie podniesie ogólnie pojetego poziomu gry tak jak on to robił. Legendy pozostaja legendami i generalnie te porównania są nie na miejscu - był Julius Erving, Bird, Magic ... Drugich nie będzie ...
Sam Lebron, jak wypowiada się na nba.com, planów na razie nie ma. Spekuluje się od dłuższego czasu, że chciałby razem wystepować z Wade'm w jednym zespole. Generalnie trudne jest to do zrobienia, bo zarówno Wade jak i James są teraz "Free-Agent" i chyba nie znajdzie się klub, który weźmie ich obu (a żądania pewnie mają niemałe) i nie przekroczy salary-cap.
Chyba, że ktoś z nich zdecyduje się na drastyczną obnizkę wynagrodzenia (podobna sytuacja była w Chicago za mistrzowskich czasów - Pippen zarabiał "grosze", ale dzięki temu miescili się w wydatkach i tworzyli z MJ niesamowity duet.
Wade, James jak i trzeci z czołowych zawodników (należący do sławnej Class'03), który może zmienić klub, Bosh, przymierzani są do Chicago. I jeżeli pozwolicie :wink: , kilka słów na temat mojego ulubionego zespołu. Od razu piszę, że LeBrona w Bulls nie widzę. Natomiast Wade moim zdaniem świetnie uzupełniałby się z Rose'm. Tył (PG, SG) Bulls mieliby znakomity. Jeżeli udałoby się ściągnąc także Bosha (a rezerwy finansowe Chicago ma duże), to piątka Rose, Wade, Salmons, Bosh, Noah mogłaby spokojnie walczyć conajmniej o finał EC w przyszłym sezonie.
Tak czy inaczej zapowiada się ciekawy sezon transferowy.

_________________
Obrazek


           
Post 14 maja 2010, o 10:15
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Obrazek

Odejdzie. W Cavs mocniejszej ekipy już nie zbiorą. Poza tym Cleveland to największa wioska w NBA, więc mający zapędy gwiazdorskie James tam nie pasuję ;) Mam tylko nadzieje, że nie trafią do jednego zespołu z D-Wade'em, ponieważ akurat Dwyane to jeden z moich ulubionych graczy i miałbym rozterki serca :D ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 14 maja 2010, o 12:10
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 cze 2003, o 23:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 337

Zobacz profil 
LeBron nigdy nie będziesz Jordanem! LBJ to żaden król, co najwyżej księżniczka :fuckyou: . Cyferki może sobie kręcić, ale co to znaczy bez pierścienia...

_________________
LATRELL SPREWELL <--- kolekcja kart NBA


           
Post 15 maja 2010, o 22:26
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Oj dobrze, tera trza jeszcze tego drugiego. :sex: :tak:

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 16 maja 2010, o 22:49
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Mało ważne jak to się skończy. Ważne, że w drugiej kwarcie Marcin udowodnił, że stać go na bycie kimś wielkim w tej lidze. Takiego pozytywnego doładowania całej drużyny przez jednego zawodnika to już dawno nie widziałem.

Screen na pamiątkę:

Obrazek

I wracamy przed tv ;) Oby tylko SVG zaryzykował i zostawił Gortata na boisku...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 16 maja 2010, o 22:52
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
No chyba powinien :D Gortat gdy przebywal na parkiecie to ORL jest na plusie (+6) a jak Howard to -13 :P
Zreszta tylko Gortat jest na plusie w druzynie ORL ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 16 maja 2010, o 23:05
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
przyznam szczerze że obstawiłem Orlando, i jestem odrobinkę "obsrany" że wtopa... "D


           
Post 17 maja 2010, o 00:32
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lis 2006, o 21:02
Posty: 420

Zobacz profil 
Szkoda tego meczu. Orlando za poźno się obudziło. Nie lubię Bostonu, ale ta drużyna potwierdza, że mecze wygrywa się obroną. M.Gortat zaprezentował się w miarę korzystnie w przeciwieństwie do "gwiazdy" Howarda.


           
Post 17 maja 2010, o 08:07
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Cytuj:
No chyba powinien :D

No i nie zostawił. To jest jedna rzecz, która mnie wybitnie drażni w NBA. Ta hierarchia i nadgorliwość. Howard jest w All-Stars więc musi grać. Mimo, że nie wychodziło mu wczoraj kompletnie nic, maścił każdą możliwą akcję, to wciąż to Marcin grzał ławkę. Dlatego właśnie w przerwie zastanawiałem się, czy SVG zaryzykuje. Okazało się, że hierarchia ważniejsza. Śmiem twierdzić, że jego brat - Jeff, który komentował ten mecz w ESPN rozegrałby ten mecz znacznie lepiej, mimo, że już kilka lat nie był na ławce.

Co do wygranej Bostonu, to nie jestem zaskoczony. To jest zespół, który bardzo dobrze gra obecnie to co najważniejsze w play-offs, czyli http://www.youtube.com/watch?v=suhdBJw6sqA.

Zdecydowanym MVP wczorajszego meczu Sheed Wallace. To, jak stłamsił Howarda, to się normalnie w dyńce nie mieści. Ball don't lie ;)

A już za godzin kilka pierwsze starcie na zachodzie :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 17 maja 2010, o 10:57
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Boston nie dal pograc Howardowi, a Stan Van Gruby jest zbyt slepy zeby gwiazde posadzic na lawce ;) Zaskoczyla mnie jednak totalna dominacja Bostonu wczoraj. A najlepszego dnia nie mial Rondo i Garnett, a mimo to tak jak zniszczyli. Strach myslec co bedzie jak ta dwojka zagra lepiej ;)
Boston po 3,65 trafiony :P


           
Post 17 maja 2010, o 11:33
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Nie zgodzę się, że Rondo i KG mieli gorszy dzień. Ten drugi skupił się na obronie i też przyczynił się do zminimalizowania Howarda. Takie dostał po prostu zadanie. Od rzucania byli Pierce i Allen. Natomiast co do Rondo, to dwa lata temu, gdy zakładał pierścień, uważałem, że nie zasłużył na to. Miałem o nim niezbyt dobrą opinię i wkurzało mnie to jego stawianie na piedestale. Teraz po dwóch latach Rondo jest z dwa razy lepszy niż wtedy. To co gość czyta grę, to się w pale nie mieści. Naprawdę respect ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 17 maja 2010, o 11:46
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Cytuj:
No chyba powinien :D

Howard jest w All-Stars więc musi grać. Mimo, że nie wychodziło mu wczoraj kompletnie nic, maścił każdą możliwą akcję, to wciąż to Marcin grzał ławkę.

Nawet na oficjalnych highlightsach NBA.com po pierwszej polowie skupili sie nie na dobrych akacjach z meczu tylko na nieudanych Howarda i jego stratach :D

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 17 maja 2010, o 13:34
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Marcin powinien odejść z Orlando. Marnuje się tam. Pod względem środkowych chyba nigdy w historii tej ligi nie było tak kiepsko. Podobno Superman, to najlepszy środkowy. Podobno... Rzucające drewno. Toz on sztycha nie robi w porównaniu np. z Olajuwonem. Momentami jest bezradny jak dziecko.

W sumie jestem za Boston ze względu na Rondo. Ostrość umysłu na parkiecie, radość i lekkość grania ma ustawione na najwyższym poziomie.

Lakers pewnie okażą się za mocni na Suns. Daje Słońcom góra dwa mecze. Chciałbym aby w finale Rondo upokorzyl drugiego gwiazdora.

I jedno słowo o LeBronie. Staty ten gość ma. I to chyba tyle na jego temat. Biologiczna lokomotywa. Jeśli chodzi o styl grania, to to nie jest nawet 20% MJ-a. To już ten Kobi lepszy.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 95 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi