Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Koszykówka: NBA, Euroliga itp.


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 17 maja 2010, o 13:48
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Ale Gortat powiedzial nawet nie dawno cos takiego ze woli grac w Orlando i bic sie o mistrzostwo ligi, niz grac w slabszym zespole regularnie po kilkadziesiat min robiac srednio w meczach po 10 pkt, 10 zb....

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 17 maja 2010, o 17:25
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Słyszałem te wypowiedz. Podejrzewam, ze to zwykły PR. Lepiej dla niego żeby się rozwijał, szedł do gory i zarabiał miliony. co mu z tego, ze może wygra pierścień i cale życie na ławce. A w szybkim tempie powrót do Europy.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 18 maja 2010, o 00:42
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Nie zgodzę się, że Rondo i KG mieli gorszy dzień. Ten drugi skupił się na obronie i też przyczynił się do zminimalizowania Howarda. Takie dostał po prostu zadanie. Od rzucania byli Pierce i Allen. Natomiast co do Rondo, to dwa lata temu, gdy zakładał pierścień, uważałem, że nie zasłużył na to. Miałem o nim niezbyt dobrą opinię i wkurzało mnie to jego stawianie na piedestale. Teraz po dwóch latach Rondo jest z dwa razy lepszy niż wtedy. To co gość czyta grę, to się w pale nie mieści. Naprawdę respect ;)


No tak, ale popatrz na to - Pierce rzucal w calym meczu OSIEM razy, trafil szesc. Ray bodajze 8/16. To dziwne w przypadku Pierce'a. RR i KG mieli gorszy dzien jezeli chodzi o statsy, mi ich brakowalo momentami. Te wjazdy Rondo z Cavs - wczoraj ich brakowalo. Jutro Boston zagra na luzie, bo "swoje" powiedzmy, ze juz maja, a kursy na drugi mecz jeszcze bardziej faworyzuja Orlando. I nie mam pojecia dlaczego tak jest. Pewnie tym razem skusze sie na handi punktowe ;)

A co do Lebrona to co roku moze dostawac MVP, co roku moze mowic co chce, ale wokol niego nie da sie zbudowac prawdziwej DRUZYNY. I dlatego nigdy nie bedzie mistrzem, chyba, ze bedzie jakis prawdziwy dream team typu LBJ-Bosh-Wade.


           
Post 18 maja 2010, o 15:49
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
jak myślicie, można zagrać dziś Orlando? Będzie rewanż?


           
Post 18 maja 2010, o 23:36
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Nie, po co. To bez sensu. Boston gra swietnie, a Orlando mialo najgorsza rzecz jaka mogla byc - dwie latwe serie zakonczone sweepami.


           
Post 19 maja 2010, o 07:00
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
no i Orlando ma coraz "cieplej" ...


           
Post 19 maja 2010, o 10:01
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
A tam. Trzecią serię też zakończy "sweepem" :D.
W dalszym ciągu nie rozumiem kursów rzędu 3,6 na Boston :mrgreen:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 19 maja 2010, o 13:11
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
ja się na NBA za bardzo nie znam, więc nie chce robić za mądrale, ale Orlando chyba sobie zlekceważyli Boston. Drugi mecz i bardzo podobny przebieg, gdzie dopiero ostatnia kwarta gdy już było naprawdę mocno w pałe, zaczyna się pogoń.
No nic, wygląda na to że kasa leży na drodze :D (parkiecie)


           
Post 19 maja 2010, o 14:05
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Chyba sobie Orlando nie zlekcewazylo Bostonu. Ogladalem oba mecze. W pierwszym byla totalna dominacja Bostonu + genialna defensywa, w 4 kwarcie przyszlo rozprezenie, ale w koncowce Magikom zabraklo kogos lepszego na lawce od Stana Van Grubego. No i jak ktos daje rzucac Lewisowi w waznym momencie za 3 i to z kompletnie nieprzygotowanej pozycji [to byla szansa na remis albo -1], a ten nie trafil zadnej z 5 albo 6 prob to co sie dziwic? To bylo w pierwszym meczu. A w drugim bylo pol meczu wyrownane, a w 3 kwarcie z minuty na minute przewaga [choc nieznaczna] wzrastala. Na poczatku 4 kwarty Boston stracil ta przewage, ale w koncowce znowu zabraklo pomyslu, jaj Carterowi, ktory w calym meczu mial 5/5 z wolnych, ale w ostatniej minucie spudlowal oba, jakie mial. Nie moglem zrozumiec tak przeszacowanych kursow na Boston. W obu spotkaniach zlapalem kursy po 3,65 i jest izi kasa ;) Tak grajacy Boston widzialem na poczatku sezon w meczu z Cavs i wtedy tez na pewnym forum napisalem, ze beda mistrzami - tego sie trzymam dalej. Warto wspomniec, ze kaszane gral wczoraj KG i slabszy dzien mial RA. Pierce na podobnym poziomie zagral niz w pierwszym meczu, Rondo robil wjazdy Magikom pod kosz jak chcial i gdzie chcial. A ci nie wiedzieli co sie dzieje :D


           
Post 19 maja 2010, o 17:43
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
a jak widzicie dzisiaj? Słoneczka mogą coś urwać dla siebie?


           
Post 19 maja 2010, o 19:42
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Lakersi wygraja ;) Z Beat-Buzzerem Bryantem Suns nie maja szans;) To co rzucil na koniec 1st q.... pieknie ;) Tak rzuca tylko Kobe.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 19 maja 2010, o 19:59
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 wrz 2005, o 12:26
Skąd: Rzeszów
Posty: 347

Zobacz profil 
Oglądałem kawałek pierwszego meczu Orlando z Bostonem. Normalnie tragedia. Tragedia do czasu aż nie wszedł Gortat. Zrobił punkty, działał w obronie, Orlando odrabiało. I :cenzura: na 2 partię go ściągnęli. Przecież z przebiegu meczu to może jeden koleś zagrał oprócz niego OK, reszta to jakieś kutafony... Nie rozumiem tego grubego trenera...


           
Post 19 maja 2010, o 23:42
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
co jak co iti, ale wrozyc to Ty potrafisz :D, pamietam jak przed sezonem mowiles mi ze trzeba bedzie uwazac na mloda Oklahome z Durantem, Westem, Greenem no i prosze rewelacja RZ i w PO nastraszyli Lakersow ;) Final bedzie LAL vs. BOS. I moze to byc chyba najlepsza seria w tych PO. Bo tak szczerze to jakos te PO w tym roku jak dla mnie nie sa arcyciekawe. Rok temu CHI BOS to bylo cos ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 20 maja 2010, o 00:55
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Ee Robi nie pamietam :P Ale to pewnie dlatego, ze jak ktos rzuci temat to moge rozmawiac, bo sie na tym znam, a ze dodatkowo pisze na kilku sportowych forach i stad skleroza pewnie ;) A jezeli cos takiego o OKL mowilem to stwierdzilem napewno, ze beda grozni, ale za kilka lat - ich moc przerosla nawet moje oczekiwania. A co do tych PO to mi sie podobaja, bo Boston nadaje im ton. Rok temu genialna seria, ale to dlatego, ze KG nie bylo i Boston byl druzyna bez jaja ;) W tym full squad i w finale konferencji ida na sweepa ;)

PS. Robi nie bylo posta o 3.18, ban :kielb_pala:


           
Post 20 maja 2010, o 01:00
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Gdzies chyba na pilce cos mowiles nie wazne :P Chyba nie doczekam 2 meczu LAL wiec ide spac. Kobe po 30 punkcikow :P

PS. Zapomnialem kurde :D :lol: :lol:

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 20 maja 2010, o 10:02
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Czyli znowu finały pod hasłem Beat L.A.? Kurde, jak ja tych drużyn nie lubię... Wiem, że to klasyk, ale miałem nadzieje na pewną "świeżość" w postaci Suns w finale ;)

Obrazek

EDIT:

http://www.youtube.com/watch?v=spYm3PEsDFs

Kto lepszy oceńcie sami ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 26 maja 2010, o 13:53
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Rozbrykały nam się playoffy. Orlando uciekło spod gilotyny, pytanie tylko na jak długo. Za to Phoenix wyrównało z LA :) i to nie dzięki defensywie, bo w każdym z tych meczy padało cos koło 220 pkt. także defense niekoniecznie ;). Liczba asyst Kobi'ego naprawdę robi wrażenie, prawie tylke samo co u Nasha :shock: .

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 26 maja 2010, o 15:19
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Nie zgodzę się z Tobą Dude, ponieważ te dwa mecze Phoenix wygrało przede wszystkim jednym - obroną strefową. Także w Play-Offs bez zmian - defence na całego ;) Trochę inny niż zwykle, ale liczy się skutek, a nie cel ;) W każdym bądź razie teraz to Lakers zagrają u siebie pod presją, co mnie bardzo cieszy.

Wracają do obrony strefowej Suns - słowo "zone" śni się zapewne Brylantowemu Kobe'mu w każdą noc od trzeciego meczu :twisted: Może i jemu w końcu ręka zacznie drżeć :> W końcu Mr. Big Shot jest tylko jeden - Chauncey Billups :piwo:

Korzystając z okazji - Goran ponownie w akcji :twisted:


http://www.youtube.com/watch?v=WBC1m25z2oU

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 26 maja 2010, o 16:39
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Wracają do obrony strefowej Suns - słowo "zone" śni się zapewne Brylantowemu Kobe'mu w każdą noc od trzeciego meczu :twisted:

Ale chyba dobrze sni?
Game 3: FGM-A 13-24 3PM-A 2-8 11 as.
Game 4: FGM-A 15-22 3PM-A 6-9 10 as.

Razem: 28-46 %0.609, 8-17 %0.471, 21 as. dla mnie genialne statystyki ;) Kobe skuteczniejszy w PHX niz w LA w 2 pierwszych meczach ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 26 maja 2010, o 17:17
 Re: Koszykówka: NBA, Euroliga itp.
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Staty to nie wszystko :P Poza tym dzięki obronie strefowej miał trochę więcej miejsca na dystansie, a nawet momentami na półdystansie, co jak widać wykorzystał. Najważniejsze, że inni zostali wyłączeni z gry ;)

Zobaczymy czy w piątym meczu ponownie Suns zagrają "in zone".

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 131 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi