Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Odpowiedz w temacie

Wybory prezydenckie 2010


Luźne rozmowy na luźne tematy


W II turze zagłosuję na:
Ankieta wygasła 16 cze 2010, o 09:44
Jarosław Kaczyński 63%  63%  [ 33 ]
Bronisław Komorowski 37%  37%  [ 19 ]
Liczba głosów : 52
Opcje      Szukaj
Post 5 lip 2010, o 18:43
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
No chyba mi nie powiesz ze te cytaty to tak sobie powiedzial przypadkowo. Wokol Kaczynskiego jest tworzony mit jakiegos wielkiego patrioty i te cytaty tez maja temu sluzyc a to jest wg. mnie tanie i tyle. Przeciez w tej kampani on nie raz go cytowal. Potem kazdy PiS-owiec trabil gdzie sie tylko dalo ze to katolik i maz stanu i tak oto tworzy sie mit. Ja po prostu mam wrazenie ze Kaczynski "przywlaszczyl" sobie prawo do patriotyzmu i tyle.

No tak co do wyborow w 2005 to kot tez im niezle pomogl ;) to sie zgodze.

Co do Komorowskiego to ok z dwojga zlego wole jego niz Kaczynskiego ale ja tez bym sie chcial dowiedziec jakie on zna jezyki obce bo cos mi sie wydaje ze nie zna zadnego.


           
Post 5 lip 2010, o 19:12
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Ojej straszne znac wypowiedzi wybitnych Polakow i ich cytowac. Ja Ci z pamieci moge cytowac i Pilsudskiego i Dmowskiego, ale odtad bede publicznie bal sie cytowac bo ktos mnie uzna za tego co przywlaszcza sobie patriotyzm. :D
Wyluzuj czlowieku, bo juz probujesz doszukiwac sie na sile, byle tylko sie przyczepic. Tak Cie razi jak ktos glosno mowi o patriotyzmie ? Boisz sie jak Miecugow i marksisci z Krytyki Politycznej powrotu demonow patriotyzmu ?


           
Post 5 lip 2010, o 20:22
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Junior
Junior

Dołączył: 12 kwi 2008, o 16:59
Posty: 161

Zobacz profil 
Metanol napisał(a):
Teraz pozostało Mi tylko powiedziec: TO NIE JEST MÓJ PREZYDENT
:cenzura:

ojojoj ja mi Cię szkoda... wiem coś o tym, bo ja także nie miałem swojego prezydenta przez ostatnie 4,5 roku, ale spokojnie, może za 5 lat będzie rządził "twój" prezydent, pozdrawiam


           
Post 5 lip 2010, o 23:30
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
Tommy napisał(a):
Podkarpacie się wstydzi, wybory w Polsce wygrali żydzi. :evil:


Ja tam sie w dysputy z Wami nie wdaje, mam swoje zdanie i jestem zadowolony w wyników, a cytat kolegi skwituje tym: mów za siebie, a nie za cały region, ja sie tam wcale nie wstydzę :twisted:

_________________
Obrazek


           
Post 6 lip 2010, o 07:43
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
Kamyk ja jestem wyluzowany :afro: :maryska: :peace: inaczej bym nie marnowal czasu na dyskusje o polityce.

Ja po prostu chce Ci wytlumaczyc ze na miano "patriota" zasluguje sie nie przez cytowanie Pilsudzkiego, czy nie przez to ze twoi wspolparcownicy trabia o tym w telewizji a przez swoje czyny. I jednego jestem pewiem a mianowicie tego ze w Polsce jest wielu wiekszych patriotow niz Kaczynski tylko ze o nich po prostu nie mowi sie w TV i tyle.

I nie przejmuj sie jak Ty bedziesz cytowal Dmowskiego czy Pilsudzkiego nikt Cie nie posadzi o to ze przywlaszczasz sobie patriotyzm - wyluzuj :luzak: :tak:


           
Post 6 lip 2010, o 12:48
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
giene napisał(a):
Ja po prostu chce Ci wytlumaczyc ze na miano "patriota" zasluguje sie nie przez cytowanie Pilsudzkiego, czy nie przez to ze twoi wspolparcownicy trabia o tym w telewizji a przez swoje czyny.

Idz lepiej psa wyprowadz, bo sie strasznie gubisz. Wielu w swoich wypowiedziach posluguje sie madrymi cytatami z przeszlosci, a Ty juz weszysz spisek. No dajze Panie spokoj :D

PS. Jeszcze jedna ciekawa mapka. :wink:
http://img707.imageshack.us/img707/2503 ... cipols.gif


           
Post 6 lip 2010, o 12:52
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lis 2006, o 21:02
Posty: 420

Zobacz profil 
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... olika.html


           
Post 6 lip 2010, o 14:50
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Co sie chlopie dziwisz ze podajesz to jako wiadomosc dnia. Boniecki, PIeronek obok nie wymienionego w artykule Wyborczej Zycinskiego to koscielne autorytety, mimo ze ta sama gazeta tepi wszelkie przejawy wtracania sie ksiezy w polityke. Ci wyzej wymienieni maja przyzwolenie :wink: brakuje jeszcze dwoch szpicli czyli a raczej trzech Hejmo, Dembinskiego i Czajkowskiego. :D
Czemu sie dziwisz ze glowy Kosciola Katolickiego w Polsce robia uklon w strone nowej wladzy. Zawsze lepiej hierarchii koscielnej zylo sie z tzw. lewica laicka. Najlepiej polski Kosciol mial oczywiscie za rzadow...... Leszka Millera.

PS. bedziesz teraz sluchal hierarchow i dawal sie im wtracac do Twojej decyzji ? :D


           
Post 6 lip 2010, o 15:10
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lis 2006, o 21:02
Posty: 420

Zobacz profil 
Pieronka czy Życińskiego zawsze miło się słucha i czyta z Nimi wywiady. Mama rozumieć, że księża którzy otwarcie nie popierają pisu są szpiclami? Odnośnie rządów L.Millera, to w tym czasie usłyszałem od jednego z 'hierarchów z Przemyśla', że ludzie którzy głosowali na Kwaśniewskiego czy SLD maja grzech ciężki i trzeba się z tego spowiadać :banana:

PS. Żaden ksiądz nie będzie się wtrącał w moje decyzję, niezwiązane z wiarą.


           
Post 6 lip 2010, o 15:21
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Czyli podwojne standardy stosujesz ? Ja juz wiem ze Pieronek i Zycinski moga sie na temat polityki wypowiadac bo maja podobne do GW poglady. Czekam tylko az abp. Zycinski wypije bruderschafta z Palikotem. :D
Jako szpicli wymienilem zarejstrowanych TW dzialajacych na szkode Polski, czyli AYTORYTETOW GW o. Hejmo. pb. Dembinskiego i ks. Czajkowskiego.
A co ja slyszalem to nawet nie wiesz. Jedna baba drugiej babie, tamta Gozdzikowej a ta koledze tacie Marcina :wink:
Znajdz mi wyzszego duchownego ktory otwarcie popiera PiS ? Poza Michalikiem, co mozna wyczytac z jego tekstow naprawde bedzie Ci ciezko znalezc


           
Post 10 lip 2010, o 15:13
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Giene napisał(a):
na miano "patriota" zasluguje sie nie przez cytowanie Pilsudzkiego


a kto to jest?

_________________
Obrazek


           
Post 11 lip 2010, o 02:05
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
Podkarpacie się wstydzi, wybory w Polsce wygrali żydzi


No coz, Polacy kompletnie nie umieja sie obchodzic z finansami, moze zatem Zydzi beda lepsi.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 11 lip 2010, o 10:56
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
oczywiście że będą lepsi. Znacznie bardziej napchają swoje sakiewki :fuckyou:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi