Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Wybory prezydenckie 2010


Luźne rozmowy na luźne tematy


W II turze zagłosuję na:
Ankieta wygasła 16 cze 2010, o 09:44
Jarosław Kaczyński 63%  63%  [ 33 ]
Bronisław Komorowski 37%  37%  [ 19 ]
Liczba głosów : 52
Opcje      Szukaj
Post 4 lip 2010, o 23:52
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
Cytuj:
Póki co to taka zwykła ciota


Bo on jest ciotą i nią pozostanie. I tak ja DMN zauważył, jeszcze niedawno ludzie mało o nim wiedzieli, a teraz zostanie prezydentem ... Komorowski miał poparcie mediów przez co ma takie poparcie wśród ludzi. Ktoś kto się mało interesuje polityką, a czasami oglądnie TV to wie, że komor jest tym dobrym a Kaczyński złym. Prawda jest taka, że Kaczyński i PiS zrobili więcej niż PO przez ten czas ich rządów. No bo co Po zrobiło?


           
Post 5 lip 2010, o 01:00
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Sorry ale skoro piszecie że Komorowski jest ciotą to kim jest niby Jaro ?:D Kurdupel z kotem bez konta i prawa jazdy który w życiu kompleksy leczy pragnieniem władzy :wysmiewacz: Gdyby jakiś idiota wam nie wmówił że to wielki mąż stanu to jako zwykłego pana jarka z klatki obok mieli byście go za debila i pewnie pedała ;) A co do Komorowskiego to w pełni się zgadzam że to PO w całości go wykreowało, ale kurde nieźli muszą być skoro z "nikogo" robią prezydenta państwa ;) Dlatego głosowałem na Napieralskiego, szkoda że nie wygrał ...

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 5 lip 2010, o 07:47
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
Odnosnie wyborow i wynikow:
1: Jak slysze Kacznskiego cytujacego Pilsudzkiego to normalnie mnie zbiera na :zygus:
2: Maz stanu heheh czasem mam wrazenie ze i maz i zona :P
3: Wyniki z 95% komisji - ufff
4: Jednak ludzi z zachodniej polski juz nie tak latwo wystraszyc niemcem i dziadkiem z wermahtu.

Koniec kropka.


           
Post 5 lip 2010, o 08:11
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
Trick napisał(a):
Sorry ale skoro piszecie że Komorowski jest ciotą to kim jest niby Jaro ?:D Kurdupel z kotem bez konta i prawa jazdy który w życiu kompleksy leczy pragnieniem władzy :wysmiewacz: Gdyby jakiś idiota wam nie wmówił że to wielki mąż stanu to jako zwykłego pana jarka z klatki obok mieli byście go za debila i pewnie pedała ;) A co do Komorowskiego to w pełni się zgadzam że to PO w całości go wykreowało, ale kurde nieźli muszą być skoro z "nikogo" robią prezydenta państwa ;) Dlatego głosowałem na Napieralskiego, szkoda że nie wygrał ...

napisałem że Komorowski jest ciotą, ale nigdzie nie napisałem że Jarosław to mąż stanu. O Jarku mam tak samo złe zdanie jak o Komorowskim, choć podnoszenie argumentu że jest kurduplem i ma kota zamiast żony (w domyśle) nie jest zbyt fortunne.
Wszak żadna to ujma (wg. mnie)


           
Post 5 lip 2010, o 08:28
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Sorry ale jak dla mnie jest. Dlaczego? Prezydent to funkcja reprezentacyjna o wiele bardziej niż wykonująca władze. A u Jarka z prezencją to ... :lol:

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 5 lip 2010, o 09:35
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 2 sty 2007, o 14:58
Skąd: RZ
Posty: 86

Zobacz profil 
Cytuj:
Ktoś kto się mało interesuje polityką, a czasami oglądnie TV to wie, że komor jest tym dobrym a Kaczyński złym.

Tak, pewnie ogląda jeszcze TVP, które na każdym kroku wspiera PO :wysmiewacz:

_________________
Hominis est errare, insipientis in errore perseverare


           
Post 5 lip 2010, o 10:05
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
Cytuj:
Jak slysze Kacznskiego cytujacego Pilsudzkiego to normalnie mnie zbiera na

patrzac na twoj avatar pewnie wolalbys by cytowal lenina , ewentualnie mao albo castro :D

Cytuj:
Sorry ale jak dla mnie jest. Dlaczego? Prezydent to funkcja reprezentacyjna o wiele bardziej niż wykonująca władze. A u Jarka z prezencją to

to samo bylo z s.p. para prezydencka , jak szkalowano np. marie kaczynska , glowny argoment to ze brzydka itd ... to ze robila tyle dobrego , ze zala bigle cztery jezyki , to malo kto wiedzial , no cuz jak sie patrzy w telewizor i nie mysli tylko bierze to co leci ...
ma kota , nie ma konta , prawa jazdy .... tylko ten co prawo jazdy ma i tak " czuje kierowcow " postawil przez 2 lata 2x wiecej foto radarow niz ten co kierowcow " nie czuje " :wysmiewacz:

denovo napisał(a):
Cytuj:
Ktoś kto się mało interesuje polityką, a czasami oglądnie TV to wie, że komor jest tym dobrym a Kaczyński złym

Tak, pewnie ogląda jeszcze TVP, które na każdym kroku wspiera PO :wysmiewacz:

a w tej tvp takich pisowskich propagandzistow jak lis czy zakowski

kiedys jaruzelski apelowal o 300 dni spokoju teraz donek o 500 :D
te 300 dni zakonczylo sie stanem wojennm
a te 500 dni zakonczy sie porazka po :D
juz dzis moge sie o to zalozyc ( o flache wyski ) :D

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 5 lip 2010, o 10:16
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
"Jeszcze Polska nie zginęła". Dziękuję.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 5 lip 2010, o 10:57
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
A ja do wyborow nie poszedlem, zeby nie szkodzic Jarkowi i nie oddac na nirgo glosu. To co chcial osiagnac to osiagnal. Przegral minimalnie,w nocy jeszcze niektorzy drzeli w tym pewnie sam Kaczynski, bo prowadzil nieznacznie. 47,5% glosow to swietny wynik, biorac pod uwage ze podobno od lat Kaczynski ma najbardziej negatywny elektorat.
Na podkarpaciu jak zawsze miazdzy i w USA, ale juz swiatla czesc spoleczenstwa tlumaczy ten fakt tym ze u nas i w USA po prostu mieszka ciemnota - a potem sie dziwic ze polowa Polakow jest nieufna wzgledem drugiej, skoro jest wyzywana od moherow, ciemnogrodu a w najlepszy wypadku od bydla.

Propaganda ANTY-IV RP jak juz widac, nic Platformie nie da. Jest juz po prostu nieskuteczna. Wystarczy przedstawic kontrargumenty w postaci 3-letniej dzialalnosci pana Kalisza, czy raporty pani Pitery.
PO przez rok bedzie miec wladze niemalze absolutna. PiS w 2005-2007 nie mial poparcia salonu - a to salon decyduje i idace za nimi media , co jest obciachem co jest skandalem , co jest afera.
Mimo tej calej nagonki PiS caly czas rosnie w sile:
2005 - 25%
2007 - 32%
2010 - 37%
Do tego dojdzie wspolpraca z Dornem i Jurkiem i bedzie coraz lepiej.
Przyszly rok oczywiscie bez reform. Na poczatku Bronek zrobi jakies show, w stylu ze zaoszczedzi na zarowkach. Reform zadnych nie przeprowadza, jedyne co zrobia to rozwala TVP i nic wiecej. I za rok nie wiem jak bedzie wygladac ich kampania - straszyc Kaczynskim juz sie nie oplaca.

Drogi Giene - jakbys nie zauwazyl dziadek z wehrmachtu i jego :wielki: wplyw na wynik wyborow z 2005r. to tylko mit ktory pomagal wtedy przegranemu Tuskowi wytlumaczyc sobie fakt swojej kleski. Za wczesnie wtedy on sam jak i wygodne mu media oglosily go prezydentem Tuskiem.
Tak samo bylo z Kwasniewskim - jego popularnosc wynikala z tego, ze znikal na wiele tygodni i nic sie o nim nie mowilo, podobnie jest teraz z Tuskiem. A jak czlowiek oglada codziennie Kaczynskiego i rozkladanie jego kazdej wypowiedzi na czynniki pierwsze przez bardzo :przychylnych: mu komentatorow, ktorzy co 2 dni oglaszali, ze 'o to wrocil ten Kaczynski' to dzialalo to na zasadzie ze skoro caly czas puszczaja na Polsat Sport ten tenis to ja juz mam dosc tej dyscypliny, chce ping-ponga

Taki wczoraj fakt zaobserwowaolem i w TVP i TVN. Zaproszono komentatorow do studia.

W TVP wygladalo to tak:
Ziemkiewicz - Kaczynski
Wroblewski - ?
Sierakowski - Komorowski
Stankiewicz - Kaczynski/Komorowski . bardziej ten drugi

W TVN bylo tak:
Stasinski - Bronek
Morozowski - Bronek
Debski - Bronek
Miecugow - Bronek
Lisicki - Jarek

Ale wiadomo, ze przyjeto za oczywista oczywistosc ze TVP jest pisowska, a TVN jedynie przyjazna Wajdzie.

PS. warto zwrocic uwage kto wczoraj pchal sie do Bronka zeby go ucalowac. Wszak kilkaset posad czeka w Kancelarii Prezydenta. Spokojne 5 lat za dobra kaske :wink:


           
Post 5 lip 2010, o 11:05
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
Trick napisał(a):
Sorry ale jak dla mnie jest. Dlaczego? Prezydent to funkcja reprezentacyjna o wiele bardziej niż wykonująca władze. A u Jarka z prezencją to ... :lol:


A jak u bronka z prezencją? Zobaczymy co zrobi przez te lata prezydentury. Może w końcu zmienicie o nim zdanie. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie aby włazić w dupę ruskim, usa itd. a oni mają nas daleko gdzieś. Ale media i tak będą pie :cenzura: że bronek to zajebisty prezydent chociaż i tak gówno będzie robił. A nie sorki, będzie się chwalił że narobił piątkę dzieci :!:


Ostatnio edytowano 5 lip 2010, o 17:17 przez Rider, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 5 lip 2010, o 11:20
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Skuteczniejszym klamca w wyborach okazal sie Komorowski i wygral. Co zadecydowalo? Moim zdaniem fakt, ze wielu ludzi glosowalo nie na Komorowskiego, a przeciwko Kaczynskiemu. Zapewne wielu myslalo tak, jak to w wierszyku Szymborskiej, ktory wkleilem, a ktory musial byc usuniety (obiecalem, ze ponownie wkleje)

Lepiej boso wejść w psie gówno.
Pod sufitem mieć nierówno.
Pod kościołem być staruszką.
Z tą staruszką... dzielić łóżko.
Mieć skrofuły pod ogonem.
Alzheimera z Parkinsonem.
Z krematorium dostać paczkę.
Nic nie jedząc miewać sraczkę.
Budzić śmiech wyrazem gęby.
Stracić na raz wszystkie zęby.
Lepiej czuć do siebie wstręta.
Niż mieć JARKA prezydenta...

A czy taki wynik wyborow jest dobry? Czas pokaze. Ja osobiscie Komorowskiego nie lubie, bo to Solidarnosciowiec, a ci podpadli mi juz wiele razy.

Tak swoja droga, historia zatoczyla kolo. W wyborach prezydenckich wygrywa Solidarnosciowiec, rzad natomiast jest pelen ludzi popierajacych Balcerowicza. Zupelnie jak 20 lat temu. Wtedy nic dobrego z tego nie wyszlo, zobaczymy, co bedzie tym razem.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 5 lip 2010, o 11:22
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lis 2006, o 21:02
Posty: 420

Zobacz profil 
Nawet jak skończy się porażką PO, to nie oznacza że PiS dojdzie do władzy. SLD rośnie w siłę i to ta partia może zastąpić PO.


           
Post 5 lip 2010, o 12:15
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Ja nie widze zeby SLD roslo w sile a tym bardziej zeby zastapilo kiedykolwiek PO. Cala milosc przyjaciol medialnych jest skierowana na PO. Te opinie o wielkim sukcesie Napieralskiego i SLD w tych wyborach sa grubo przesadzone.
Napieralski nie powiekszyl elektoratu, jedynie go utrzymal.

2005 prezydenckie - Borowski 10 %
2005 parlamentarne - SLD 11,31 %
2007 parlamentarne - SLD 13,15 %
2007 europarlament - SLD 17,74 %
2010 prezydenckie - Napieralski 13,68 %

Wiec gdzie tu widac zwyceistwo Napieralskiego i rosnace w sile SLD ? do tego dochodzi wlazenie w tylek Platformie przez Kwasa, Cimoszke, Olejniczaka i Kalisza. Tym panom juz blizej do Tuska niz do Napieralskiego.


           
Post 5 lip 2010, o 12:16
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Tonny oby ;) Rider, Komorowski prezentuje się o niebo lepiej od Kaczyńskiego ;) Nie ważne, ważne że to Komorowski jest prezydentem przez następnych mam nadzieje 5 lat ;)

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 5 lip 2010, o 12:50
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Podkarpacie się wstydzi, wybory w Polsce wygrali żydzi. :evil:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 5 lip 2010, o 13:00
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Teraz pozostało Mi tylko powiedziec: TO NIE JEST MÓJ PREZYDENT
:cenzura:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 5 lip 2010, o 13:12
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
Fis, ja juz tutaj komus (chyba Kamykowi) tlumaczylem ze moj avatar nie ma nic wspolnego z polityka - zreszta to nie wazne. A przywlaszczanie sobie patryiotyzmu przez Kaczynskiego poprzez wlasnie takie tanie zabiegi typu cytowanie Pilsudzkiego to zenada. Tak samo jak np. wczoraj powiedzial o meczenskiej smierci swego brata i innych ofiar katastrofy niech mi ktos k**ka wytlumaczy jak to oni meczensko umierali bo ja nie rozumiem. To co kazda ofiara wypadku to meczennik??? Z calym szacunkiem dla ofiar tej katastrofy ale to byl wypadek, tak oni zgineli tragiczna smiercia ale nie byli meczennikami i PiS nie ma prawa na ich smierci poprzez takie wlasnie wypowiedzi budowac kapitalu politycznego. No i jeszcze odnosnie Twojego komentarza to Kaczynski podobno jest teraz troszke lewicowy wiec jak dla mnie moze sobie cytowac i Lenina mi to wisi i powiewa :P


Drogi Kamyku no chyba nie bedziesz chcial mi teraz wmowic ze w 2005 roku PiS nie probowal zbijac kapitalu na straszeniu ludzi "niemieckoscia" Tuska. Mit nie mit ale mysle ze to wtedy tez przyczynilo sie do zdobycia paru % glosow wiecej a czy to byl tylko 1% czy moze 10% zaden z nas tego nie wie. Ale masz racje to nie byla glowna przyczyna porazki Tuska bo on wtedy przegral przedewszystkim przez swoja wlasna arogancje ale to juz inna historia.


           
Post 5 lip 2010, o 15:40
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 20 kwi 2008, o 14:34
Skąd: Rzeszów :)
Posty: 35

Zobacz profil 
Ja Zacytuje pewna kobietę która powiedziała tak

'' Boże chroń nasz od Kaczyńskiego"

O czym wy Gadacie ze Jarek jest boski On już pokazał wypowiedziami Typu


Ze Tusk i resztę ma krew na rekach ze to zamach

Ze oni się bawią Zapałkami

Wykorzystał katastrofę do Kampanii jak i Córkę Brata
Pokazał jak włada Językiem Angielskim jak spotkał się z Premierem Wielkiej Brytanii

Komorowski tez nie jest idealny ale mniejsze zło

zna Języki Obce


I Przynajmniej jest prezencja i będzie chwile spokoju i zobaczymy teraz co Pokaże Platforma już nie ma wymówek nich pokarze na co ich stać


           
Post 5 lip 2010, o 15:52
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
RAZ wczoraj świetnie podsumował. Komorowski wygrał tym co jest nazywanie ogólnie "IV RP".
Granie trumnami- Wizyta u męża Blidy i oskarżanie Kaczyńskiego, że ma jej krew na rękach. Ciekawe, ze w 2007 roku Tusk jeszcze mówił
Cytuj:
"Uważam za rzecz wyjątkowo obrzydliwą, kiedy politycy uprawiają taką nekrofilię polityczną. Śmierć Barbary Blidy, rzecz bardzo przykra i smutna, stała się orężem w walce politycznej ludzi nieuczciwych i niemoralnych, takich jak liderzy SLD, którzy z tego chcą zrobić swoją ulotkę wyborczą. (...)".


:hahaha:

Druga sprawa to wykorzystywanie prokuratury to celów politycznych. Sprawa Kamińskiego i decyzji prokuratury akurat parę dni przed wyborami :lol:

No i po trzecie. Strasznie Polaków zachodnim krajem-Brytolami którzy chcą im zabrać dopłaty do rolników.


Cytuj:
Ze Tusk i resztę ma krew na rekach ze to zamach

Kiedy coś takiego powiedział. Poprosze o link.

Cytuj:
Wykorzystał katastrofę do Kampanii jak i Córkę Brata

W którym momencie?

Cytuj:
Komorowski tez nie jest idealny ale mniejsze zło

zna Języki Obce

Jakie?


http://fakty.interia.pl/raport/wybory-2 ... ch,1502363

Na miejscu Jarka miałbym to wszystko w dupie. Dałbym mu po prostu w pysk.
Tyle się słyszy o tym jaki to PiS jest. A to Palikot przejechał się po Ojcu Jarka, po chorej matce, po bratannicy no i teraz po zmarłym bracie. Tak to Pis agresja, PO to miłość i spokój :lol:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 5 lip 2010, o 15:57
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
O kolega wyzej widze cytuje slowo w slowo auoryteta pana wicemarszalka Niesiolowskiego. Chodzi o pana z nickiem 88 (faszysta ? (sic!) :twisted: )

Jak dla Ciebie Giene, cytowanie Pilsudskiego jest zawlaszczaniem patriotyzmu i jest zenada, to ja dziekuje i wysiadam. :D
Rownie dobrze moglbym powiedziec ze Komorowski z ciaglym cytowaniem 'nie ma wolnosci bez solidarnosci, nie ma solidarnosci....' zawlaszcza legende Solidarnosci. :D badzmy powazni, piszmy powaznie.
Odpowiednie praca mediow z rzadow Leppera i Bubla zrobilaby rzady spokoju. Wystarczy ze o Komorowskim nie bedzie sie za czesto mowic, o Tusku tez nie. Tylko caly czas bedzie robic sie materialy o coraz bardziej opozycyjnej opozycji :wink:

W roku 2005 PiS wygral wybory nie przez straszenie Niemcami, tylko przez kota sylwestra. W tej kampanii za to Komorowski pojechal populizmem i straszyl polskich rolnikow ze Kaczynski wraz z Brytyjczykami zabiora im doplaty bezposrednie.
ALe oczywiscie najwiecej miejsca poswiecono kazdej wypowiedzi Kaczynskiego. Wczoraj juz analizowono kazde slowo. wczesniej wypowiedz o ierku, ale nikt nie zwrocil uwagi ze inny komunistczyny zbrodniarz czyli sowiecki general Jaruzelski poparl Komorowskiego.
Mimo zabiegow Jarka i tak caly zbrodniczy aparat PRL-u oddal glos na Bronka.

Jak tylko PO przejmie albo rozwali TVP , bedziemy mieli wiecej przyjaciol PO w mediach i z nic nie robienia zrobi sie sukces Polski. PO powinna zmienic nazwe na SQ czyli status quo


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi