Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Wybory prezydenckie 2010


Luźne rozmowy na luźne tematy


W II turze zagłosuję na:
Ankieta wygasła 16 cze 2010, o 09:44
Jarosław Kaczyński 63%  63%  [ 33 ]
Bronisław Komorowski 37%  37%  [ 19 ]
Liczba głosów : 52
Opcje      Szukaj
Post 21 cze 2010, o 23:43
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Cytuj:
A możesz napisać coś merytorycznego i podpartego argumentami dlaczego nie?

A po co? Z wami większa dyskusja nie ma i tak sensu. A chyba prawa głosowania na niego mi nie odbierzesz? :lol:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 22 cze 2010, o 00:05
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1187

Zobacz profil 
Dokładnie K2 :D A co do pytania kogoś czy pracuje w urzędzie ? :D Nie, mój ojciec za to tak :) Myślisz że głosuje na Komorowskiego dlatego że jestem jakimś tam PeOwcem ?:D Nie :D Za PiSu faktycznie był taki burdel że jak nie głosowałeś na nich to mogłeś z pracy wylecieć ;) Mój ojciec olał to i miał nadzieje że PiS minie :D I nie mylił się, banda kolesi i małostkowych ludzi odpadła ;) A najśmieszniejsze jest to, że mieli dobrych ludzi i ... za PO dalej piastują swoje dawne posady ;) Ale to straszne PO kolesiuje, to oni są złodzieje itp :D Nikt mnie nie sprawdza, nikt nie wymaga ode mnie głosowania na PO, poprostu z wdzięczności za unormalnienie mojej rodziny życia na nich głosuje i będę głosował ;) A zapomniałem, ja też nie jestem wielkim zwolennikiem Komorowskiego, moim kandydatem był Sikorski albo Napieralski, żaden nie jest już w walce więc głosuje na Komorowskiego ;) hehehehe a jeszcze jedno, kto uwierzył w dobrego wuja Jarosława znanego nam z telewizorni ostatnio ?:D

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 22 cze 2010, o 00:38
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
A po co? Z wami większa dyskusja nie ma i tak sensu. A chyba prawa głosowania na niego mi nie odbierzesz? :lol:

Po to że właśnie non stop piszesz to samo. Z wami i tak dyskusji nie będzie, a przejrzałem temat i nigdy nawet dyskusji spróbować nie próbowałeś. To takie proste napisać, z wami i tak dyskutować się nie da.

Co do tego pana powyżej. To zaskoczyłeś mnie kolega. Takiego absurdu, że jak nie głosujesz na PiS to wylatujesz z pracy jeszcze nie słyszałem :lol: Aha i jakiej to kontrolii zostałeś poddany za czasów rządu PiS-u?

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 22 cze 2010, o 00:48
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Po prostu wiem co po was mogę się spodziewać, dlatego wolę sobie spokojnie pyknąć w NBA 2K10 (wciągnęło mnie jakoś ostatnio ponownie ;) ), niż prowadzić jałową dyskusję.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 22 cze 2010, o 01:11
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2006, o 00:08
Posty: 219

Zobacz profil 
Cytuj:
Nie :D Za PiSu faktycznie był taki burdel że jak nie głosowałeś na nich to mogłeś z pracy wylecieć ;)

eee yyyyy :D ???? za czesto tu nie pisze jednakze teraz musze sie dopisac do tematu

ja pracowalem pare lat w pewnym urzedzie ( moj okres pracy przypadl miedzy innymi na okres rzady pisu ale zaczal sie duzo wczesniej a skonczyl za rzadow po -ale od razu zaznaczam ze zaadna z partii nie miala nic wspolnego z moim odejsciem :D:P ), teraz w robie w insytucji ale nikomu nie przyszlo do glowy zeby kiedykolwiekk ingerowac w moj glos wyborczy :shock: (dodam ze w tym X-leciu bralem udzial we wszystkich wyborach oprocz do parlamentu europejskiego ). ze tak zapytam. jak to sie wogole odbywalo, jak to weryfikowali kto na kogo glosowal, chodzili z tymi urzednikami na wybory :?: pytam poniewaz ja nie jestem sobie w stanie wyobrazic jak w moim miejscu pracy moglo by kiedys dojsc do tak czegos kuriozalnego

w 1 turze glosowalem na marka jurka. w 2 blizej mi do jarka ale nie wiem jeszcze czy zaglosuje. tak jak poprzedni kandydaci mowili o jakis japoniach irlandiach, jarek tez cos mowil tyle ze o niemczech zachodnich. raczej jednak pojde..


           
Post 22 cze 2010, o 01:13
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1187

Zobacz profil 
Rozumiem że pracujesz w jakimś urzędzie Kamil ?:) Nie można powiedzieć że w każdym urzędzie tak było, nie ważne w jakim mój ojciec pracuje, wiem co mówie ;) Absurd nie absurd nazywaj to jak chcesz :D Ja wiem jak wyglądało to za rządu Jarosława ;) Napisałem też że MOŻNA było wylecieć, można też było utrzymać się lub też można było być zdegradowanym, zastąpionym swoim człowiekiem ;)

Ps. Faktycznie źle się wyraziłem, trzeba było jasno zaznaczać przynależność pratyjną(sympatie polityczne), oczywiście nikt nie mógł Ci sprawdzić na kogo głosowałeś ;) Wprowadziłem w błąd, przepraszam przeoczenie :D

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 22 cze 2010, o 10:41
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
Cytuj:
Takiego absurdu, że jak nie głosujesz na PiS to wylatujesz z pracy jeszcze nie słyszałem


Mysle, ze nie tylko w strone PiS-u takie rzeczy sie zdarzaly, ale tak samo w strone PO, SLD i kazdej innej liczacej sie partii...

Poza tym, Trick opisuje cos, co akurat przydarzylo sie znajomym jego ojca i ktory widzial to na wlasne oczy. A tak jest najlatwiej sie przekonac, ze takie cos prawda jednak moze byc.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 22 cze 2010, o 17:21
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2650

Zobacz profil 
K2 ma racje , nawet sam jestem tego zdania ze jak sie nie ma o czyms pojecia , to lepiej sie w dyskusje nie wdawac

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 22 cze 2010, o 18:18
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
Widze ładna "nagonke" na PeOwców :razz: Ja tez zagłosuje na Bronka, miałem jednego Kaczyńskiego za prezydenta, za drugiego dziekuje serdecznie :tuptup: NIe bede sie wdawał z Wami w polemike, bo nie mam na to ochoty i po drugie mam lekko w czterech literach polityke, aczkolwiek mam swoje zdanie :peace: A tak pół żartem, to wole bieszczadzkie lasy niż plażżżżeeeeeeee w Egipcie :ninja:

_________________
Obrazek


           
Post 22 cze 2010, o 20:07
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 gru 2006, o 12:09
Skąd: RSR
Posty: 79

Zobacz profil 
Widzę podobną nagonkę na PiSowców

Edit: Zdecydowanie Jarek, nie potrzebuję prezydenta, który broni betonu komunistycznego.


Ostatnio edytowano 22 cze 2010, o 21:00 przez jacob, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 22 cze 2010, o 20:42
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2008, o 15:58
Skąd: okolice Rzeszowa
Posty: 77

Zobacz profil 
Ja zagłosuje na Kaczyńskiego i się wcale nie boję Waszej nagonki :tak:


           
Post 22 cze 2010, o 23:02
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
jacob napisał(a):
nie potrzebuję prezydenta, który broni betonu komunistycznego.

:tak:
czego to się nie robi dla wygrania wyborów...on jest gotów zrobic wszystko


X postawię tak samo jak w pierwszej turze - J.Kaczyński 8-)

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 27 cze 2010, o 13:19
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2008, o 15:58
Skąd: okolice Rzeszowa
Posty: 77

Zobacz profil 
Fałsz, obłuda, zakłamanie czyli kampania w wykonaniu Komorowskiego, Tuska i całej reszty PO.

- Komorowski - stwierdził, że Kaczyński jest cwanym lisem ( Kaczyński nawet tego nie skometował ),
- Tusk - twierdzi, że prawdziwe hasło Kaczyńskiego to "władza jest najważniejsza", przecież to dla Tuska władza jest najważniejsza,
- Palikot - powiedział coś w stylu, że Kaczyńskiego trzeba zabić, wypatroszyć i ususzyć,
- ktoś z PO - Kaczyński "agresywnie milczy"

Ta parodia jest juz nawet mało śmieszna. Komorowski mówi, że jest katolikiem a opowiada się za in vitro - i widać kto jest kłamcą, i kto ma klasę a kto nie.

Musiałem to napisać bo już tego nie mogę wytrzymać...


           
Post 27 cze 2010, o 13:22
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Cytuj:
Komorowski mówi, że jest katolikiem a opowiada się za in vitro - i widać kto jest kłamcą

To każdy katolik musi być przeciw in vitro? A dlaczego? Bo jakaś klecha tak powiedziała? Ja jestem wierzący i popieram in vitro. I też jestem kłamcą? A niby z jakiej racji?

A żałosne to jest przede wszystkim przymilanie się do komuchów. Nie wierze, że Jarek naglę ich polubił. Jest to tylko udawane zachowanie na czas wyborów.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 27 cze 2010, o 13:29
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
Cytuj:
- Komorowski - stwierdził, że Kaczyński jest cwanym lisem


To pewnie jedna z tych nielicznych sytuacji, kiedy spoleczenstwo uslyszalo prawde z ust polityka. Szkoda tylko, ze on sam jeszcze nie dodal, ze sam jest cwanym lisem. :P

A co do in vitro to oczywiscie widac, ze Kosciol probuje spoleczenstwo oglupiac (jak zwykle). In vitro nie polega bowiem na zabijaniu zycia/plodu, ale na ich tworzeniu, jesli nie da sie tego zrobic metoda naturalna.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


Ostatnio edytowano 27 cze 2010, o 13:36 przez Jasiek, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 27 cze 2010, o 13:35
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2008, o 15:58
Skąd: okolice Rzeszowa
Posty: 77

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
To każdy katolik musi być przeciw in vitro? A dlaczego? Bo jakaś klecha tak powiedziała? Ja jestem wierzący i popieram in vitro. I też jestem kłamcą? A niby z jakiej racji?


Jak jesteś katolikiem to musisz uznawać nauczanie Kościoła Katolickiego


           
Post 27 cze 2010, o 13:38
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1187

Zobacz profil 
A Ty darson rozumiem stosujesz jako antykoncepcje kalendarzyk małżeński :lol: Całe społeczeństwo jest zakłamane ;)

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 27 cze 2010, o 13:42
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2008, o 15:58
Skąd: okolice Rzeszowa
Posty: 77

Zobacz profil 
A cóż to za pytanie w temacie "wybory prezydenckie 2010" :lol: Piszę Wam po prostu jaka jest rzeczywistość, czyżby jakaś nagonka na moją skromną osobę :?:

K2: Na razie to dostajesz naganne za cytowanie postów, które są tuż przed dokonywanym wpisem.


           
Post 27 cze 2010, o 13:46
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
Cytuj:
Jak jesteś katolikiem to musisz uznawać nauczanie Kościoła Katolickiego


Dlatego K2 napisal, ze jest wierzacy, a nie ze jest katolikiem. Jedno z drugim nie musi sie wcale pokrywac.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 27 cze 2010, o 13:52
 Re: Wybory prezydenckie 2010
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lis 2006, o 21:02
Posty: 420

Zobacz profil 
Ja też jest wierzący i nie życzę sobie, żeby księża zajmowali się polityką, in vitro itp. Biorąc pod uwagę fakt, że większości przypadków nie mają pojęcia o czym mówią, albo po prostu boją się utraty przywilejów. Na szczęście są jeszcze księża, którzy zajmują się tym, do czego są powołani.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 88 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi