Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Tenis


Luźne rozmowy na luźne tematy


Z kim roddick jeszcze nie wygral w swojej karierze?
1.Andre Agassi 16%  16%  [ 6 ]
2.Pete Sampras 16%  16%  [ 6 ]
3.Carlos Moya 8%  8%  [ 3 ]
4.Roger Federer 43%  43%  [ 16 ]
5.Gustavo Kuerten 16%  16%  [ 6 ]
Liczba głosów : 37
Opcje      Szukaj
Post 23 sty 2006, o 22:34
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Padło pytanie kto sie interesuje tenisem ?
Wiec skoro jestem zalogowany na forum to mam prawo odpowiedziec na to pytanie i odpowiadam: zupełnie mnie tenis nie interesuje :D
Dziekuje za uwage :lol:


           
Post 24 sty 2006, o 12:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
Wileki sukces polksiego tenisa!
Matkowski i Frystenberg najpierw anwansowali do cwiercfinalu co juz bylo wielkim sukcesem a dzisaj w nocy zapewnili sobei udzial w polfinale! Moze wreszcie tenis w Polsce sie odrodzi?

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 29 sty 2006, o 14:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
tylko szkoda ze takie wyniki sa incydentalne...teraz debel gra w miare na wysokim poziomie ale np pani domachowska nie zawojowala swiatowych rankingow, tak samo bylo przedtem z pania grzybowska...
w polsce brakuje miejsc treningowych w stylu szkolek tenisa w kaliforni...wiem wiem tam jest inna kasa i inna mentalnosc ale u nas jezeli tego nie bedzie to do tego czasu nie doczekamy sie klasowych zawodnikow typu federer czy roddick ani zadnej szarapowej

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 9 maja 2007, o 23:53
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Ja nie interesuje się tenisem zupełnie, ale czasami lubie go ogladać na Eurosporcie gdy graja kobiety :oops:

Stąd moje pytanie do znawców tenisa, dlaczego u wiekszości zawodniczek tak wypukla sie pewna część ciała :lol: :!:

Czyżby one tak mocno przeżywały wydarzenia na korcie :roll: :lol:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 19 sty 2008, o 05:33
 Tenis
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Po malyszomanii, kubicomanii i siatkomanii nadszedl czas kolejnej bohaterki Polakow - Agnieszki Radwanskiej. Kilkanascie minut temu dokonala historycznego wyczynu. Kuzniecowa byla wyjatkowo "mila" i raz po raz dawala Polce prezenty, w postaci fatalnych bledow. Szkoda tylko, ze ciala dal Eurosport, ale akurat nie pokazal poczatku drugiego seta, kiedy to Agnieszka miala kryzys.

Brawo dla Agnieszki! Teraz czas na awans do cwiercfinalu ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 19 sty 2008, o 13:00
 Re: Tenis
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lip 2005, o 15:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 235

Zobacz profil 
O radwańskomanii (czy czymś takim) będzie można mówić wtedy jak osiągnie chociaż cząstkę takich sukcesów jak Adam Małysz. Takie jest moje zdanie, bo narazie to zdarzają jej się takie pojedyncze "wyskoki".

_________________
-


           
Post 19 sty 2008, o 14:12
 Re: Tenis
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
to ze weszla do 1/8 wielkiego szlema to zadna nowosc. zrobila to juz trzeci raz. a w zaszlym roku ju z zdarzylo jej sie pokonac druga w rankingu szarapowa, a kilka dni pozniej zdrowo oberwala od zawodniczki nizej notowanej. ma dziewucha talent, dobre warunki do treningow (w USA trenuje)wiec sa duze szanse ze za jakis czas znajdzie sie w scislej czolowce swiatowego tenisa. i moze wtedy bedzie jakas tenisomania, bo jakos przy wczesniejszych awansach do 1/8 sie nie pojawila.

a tak w ogole to tenis w Polsce zaczyna odzywac. sa radwanskie, domachowska, kubot, matkowski, frystenberg. moze za pare lat bedziemy "cos" znaczyc w tym sporcie. ale to trzebaby bylo zmienic system szkolenia i wylapywania talentow. a wlasciwie zbudowac go od zera. np to, ze obie radwanskie w ogole graja w tenisa to zasluga uporu i pieniedzy ich ojca.


           
Post 19 sty 2008, o 14:13
 Re: Tenis
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
o panie K2 ban jak nic :P

temat o tenisie juz istnieje viewtopic.php?f=5&t=635

pozdro

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 19 sty 2008, o 14:43
 Re: Tenis
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Tam Radwańska...;f Gołota dziś walczy... Kozak! :piwo:

_________________
Obrazek


           
Post 19 sty 2008, o 16:09
 Re: Tenis
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
tuddrussel :arrow: Wiedzialem, ze taki temat byl. Wczoraj w nocy go szukalem, ale pozno bylo i nie zauwazylem. Zaraz oba polacze.

EDIT: Marta Domachowska takze w IV rundzie! :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 20 sty 2008, o 21:37
 Re: Czy ktos z tego forum interesuje sie tenisem???
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Nie jestem co prawda fanem tenisa, ale akurat wczoraj zdarzylo mi sie obejrzec mecz 4 rundy pomiedzy Casey Dellacqua (Aussie) i Jelena Jankovic (Serbia), bo puscili transmisje w TV zamiast mojego ulubionego serialu. :evil: O tym, ze Jankovic to wygra, to bylem przekonany, ale o tym, ze Dellacqua postawi tak ciezkie warunki rywalce, to juz raczej nie. W sumie to na poczatku wydawalo sie, ze Jankovic przejdzie rywalke bez wiekszych problemow, mimo ze ta dzielnie sie bronila. Po zacietej walce bylo 5-2 dla Serbki i wtedy Australijka pokazala swoje spore umiejetnosci, a przede wszystkim ogromna ambicje. Wygrala trzy kolejne gemy i zrobilo sie 5-5. Jankovic wyszla na prowadzenie 6-5, ale Casey znow pokazala charakter i wyrownala na 6-6. W efekcie trzeba bylo rozegrac tie break. Tam wojne nerwow wygrala bardziej doswiadczona Serbka, zakonczylo sie wynikiem 6-3, a caly set 7-6. Szkoda, bo moglo dojsc do sensacji.

Drugi set wygladal juz zupelnie inaczej. Australijka - wyraznie podlamana przegranym tie breakiem - popelniala proste bledy, a uspokojona nieco Jankovic spokojnie ja wypunktowala 6-1. Ale przyznaje, przyjemnie sie ten mecz ogladalo.

Notabene, cala Australia oszalala na punkcie tenisa. Nawet reklamy KFC czy McDonalda odnosza sie do tenisa. :D

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 20 sty 2008, o 22:33
 Re: Czy ktos z tego forum interesuje sie tenisem???
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
No to po Małyszu, Kubicy, Jędrzejczak, Gołocie, siatkarzach, będziemy mieć kolejnego "bohatera narodowego" :lol: w postaći jakiejś tam Radwańskiej, którą niemiłosiernie bedzie nas teraz katować TVP zakochana w tenisie ziemnym aż do bulu (żadne wiadomości sportowe na tym kanale nie mogą obejść sie bez info o tenisie :evil: )
Prawda jednak jest taka że ta tenisistka w porównaniu do wyżej wymienionych sportowców za przeproszeniem gówno osiągneła, gdy wygra jakiś wielko szlemowy turniej to bedziemy mogli pogadać.
A narazie bedzie sztuczne pompowanie balona i wmawianie wszystkim wkoło jaką to "gwiazdę" tenisa mamy w naszym kraju :lol:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 21 sty 2008, o 02:18
 Re: Czy ktos z tego forum interesuje sie tenisem???
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
Metanol: przesadzasz moim zdaniem, nie spotkałem sie jeszcze jak to piszesz z pompowaniem balona. Nie wiem czy dziwi cię że TV informuje o wynikach Radwańskiej? czy że są z tego zadowoleni?
Dziewczyna zagrała już wiele dobrych meczów, pokonała uznane tenisistki, regularnie czyni postępy, idzie jej coraz lepiej to naturalne jest ze sie o niej mówi.
Jeszcze 2-3 lata przed tym jak Kubica trafił do F1 ciągle słyszałem, że to wielki talent i nadzieja na to że wystąpi on w F1. No i co nie warto było zachwycać się nim wtedy?

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 21 sty 2008, o 11:20
 Re: Czy ktos z tego forum interesuje sie tenisem???
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 wrz 2006, o 21:30
Posty: 24

Zobacz profil 
Jasiek, wiadomo było, że Jankovic - nawet jak wygra, to troche z Casey się pomęczy. Dellaqua jest zawodniczką leworęczną, a to stanowi pewien problem dla rywalek. Dalej, Australijka miała za sobą cały Rod Laver Arena. Należało by również wspomnieć o meczu z Mauresmo - tam zagrała nieźle. :D
Gratulacje dla Agnieszki, mamy nareszcie zawodniczkę, która liczy się w światowym tenisie. Nie należy zapominać o Marcie, która stawiała bardzo duży opór Venus. Pokazała, że pomimo kryzysu nie zapomniała, jak się w tenisa pogrywa.

Ogólnie, turniej jest baaardzo ciekawy. Szczególnie podobały mi się mecze: Roddick - Kolshreiber, Federer - Tipsarevic.

_________________
"You'll never walk alone..."


           
Post 21 sty 2008, o 21:45
 Re: Czy ktos z tego forum interesuje sie tenisem???
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Cytuj:
Jasiek, wiadomo było, że Jankovic - nawet jak wygra, to troche z Casey się pomęczy. Dellaqua jest zawodniczką leworęczną, a to stanowi pewien problem dla rywalek. Dalej, Australijka miała za sobą cały Rod Laver Arena.


Casey mogla to wygrac, ale moim zdaniem w decydujacych momentach ponosily ja emocje. Jankovic popelniala tego dnia duzo bledow i wystarczylo ja trzymac nieco dluzej przy pilce, a sie mylila. Dellacqua probowala jednak atakowac, szczegolnie w momencie gdy prowadzila np. 30 do 0 i czesto to zmienialo sie w krotkim czasie w 30 do 30. Ilekroc dochodzila rywalke w punktach, zaczynala popelniac rowniez proste bledy. A Jankovic w pierwszym secie byla naprawde slabsza niz w drugim i byla do ogrania.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 23 sty 2008, o 04:54
 Re: Czy ktos z tego forum interesuje sie tenisem???
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Tym razem sie nie udalo, ale i tak brawa wielkie :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 9 lut 2008, o 15:15
 Re: Tenis
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 lis 2005, o 21:02
Posty: 1359

Zobacz profil 
Obrazek

Na tym zdjęciu Radwańska wygląda jakby miała 40 lat :shock:


           
Post 12 lut 2008, o 01:35
 Re: Tenis
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
a nasza adzia wygrala sobie turniej ... wielkie brawa za takie postempy w tym roku i tylko czekamy az dolaczy siostra i beda polskie williamski :P

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 12 lut 2008, o 11:50
 Re: Tenis
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 paź 2007, o 12:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 374

Zobacz profil 
Nom wygrała , ale i została ukarana ...
Link: http://sport.onet.pl/0,1248732,1690466,wiadomosc.html

_________________
Davey Watt - The new team's captain from Rzeszów


           
Post 1 cze 2008, o 11:56
 Re: Tenis
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
http://www.sportfan.pl/artykul/1081/radwanscy-moga-wyemigrowac-i-to-przez-polska-zawisc

Polecam artykul powyzej. Polacy kochaja swoich czolowych tenisistow i bardzo zalezy im na sporcie. :lol:

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi