Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Odpowiedz w temacie

Tenis


Luźne rozmowy na luźne tematy


Z kim roddick jeszcze nie wygral w swojej karierze?
1.Andre Agassi 16%  16%  [ 6 ]
2.Pete Sampras 16%  16%  [ 6 ]
3.Carlos Moya 8%  8%  [ 3 ]
4.Roger Federer 43%  43%  [ 16 ]
5.Gustavo Kuerten 16%  16%  [ 6 ]
Liczba głosów : 37
Opcje      Szukaj
Post 1 cze 2008, o 12:16
 Re: Tenis
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Tobie za to zależy na sporcie...spójrz w lustro :lol: hahahaha

A artykuł cie podniecił? :fuckyou: w każdym kraju pewnie podobne sytuacje możnaby było znaleźć, ale one niczego nie dowodzą nie? Za to jakaś z Polski od razu...normalnie jak w tvn24 albo wybiórczej...jasiu masz ten sam, żenujący poziom.

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 1 cze 2008, o 12:17
 Re: Tenis
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
garet ale akurat takie rzeczy to tylko w Polsce... :roll:

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 1 cze 2008, o 12:20
 Re: Tenis
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
taaa....śledzisz jakieś inne, zagraniczne portale sportowe itd? dajesz sobie łeb uciąć, że w Serbii, Albanii, Portugalii, Kongo czy Burkina Faso takiego czegoś lub w tym stylu nie było? Myślisz, że polski portal pisałby o takiej sytuacji w Korei? Wiadomo, że będzie pisał o takiej w Polsce nie?
Myslenie jakies takie masz do dupy. Ja bym w życiu na taki sąd się nie odważył pod adresem żadnego znanego mi kraju, ale widzę, że Ty masz wiedzę absolutną. graty

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 1 cze 2008, o 12:35
 Re: Tenis
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Ale podales kraje :D Mowie o Niemczech ( buahah :P ) Francja Wlochy USA Anglia itp. zachod
Moge sie mylic, ale to w Polsce jest najwieksza zazdrosc, zawisc itp. do drugiego w kontekscie ja nie mam to i ty tez nie bedziesz mial

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 1 cze 2008, o 12:39
 Re: Tenis
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
idę o zakład, że nawet o tych co podałeś nie masz zielonego pojęcia czy nie było podobnych akcji (i nie mówię tylko o tenisie). No Serbia rzeczywiście co to za przykład...lol
Myślisz, że jakiś portal sportowy interesuje, że w rodzinnym mieście Grega Rusedsky'ego na jakims zadupiu, Pani McDonald's nie chce wybudowania kortów?

No nieźle Isia daje czadu...z 2 secie z 1-5 na 6-5 narazie :shock: :D świetnie gra...obroniła kilka matchpointów. Wszystkie słabości fizyczne nadrabia z nawiązku swoją głową...już nieraz słyszałem z ust zachodnich komentatorów:

"What a smart play!!!" i to jest prawda. Widać, że bardzo inteligentna dziewczyna.

EDIT: no niestety 6-3/ 7-6 dla Jankovic. Bardzo dobry mecz. Brawo dla Agi. Jednak Jankovic to jeszcze troszeczkę wyższy poziom....ale niedługo.

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 2 cze 2008, o 23:29
 Re: Tenis
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Sytuacja z Radwanskimi do zludzenia przypomina mi historie, ktora zdarzyla sie przy rzeszowskim zuzlu kilkanascie lat temu. Wlasciciel jednej z pobliskich kamieniczek postanowil pozwac klub za... halas podczas zawodow zuzlowych. Co lepsze - okazalo sie, ze koles niejednokrotnie, siedzac na swoim balkonie, obserwowal zawody zuzlowe za darmo. Polska zawisc wylazi na kazdym kroku z wpisow chocby Gareta pod moim adresem.

Co do Radwanskich - wiele krajow swiata przyjmie ich z otwartymi rekami. Przykladowo - gdyby chcieli sie przeprowadzic do Australii, to jest tutaj taki przepis w prawie emigracyjnym, ze osoby z osiagnieciami sportowymi dostaja staly pobyt od reki. A u nas w Sydney jest cale mnostwo kortow tenisowych, wiele z nich jest polozonych blisko mieszkan i domow i jakos nikomu krzyki dzieci nie przeszkadzaja.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 23 cze 2010, o 23:16
 Re: Tenis
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2006, o 19:37
Posty: 142

Zobacz profil 
coś niesamowitego dzieje się na naszych oczach. jeśli ktoś chce ciągle może jeszcze zobaczyć najdłuższy mecz w historii tenisa. Isner vs Mahut zaczęli grać we wtorek, mecz został przerwany z powodu późnej pory i wznowiony dzisiaj. ale, dzisiaj znowu nie udało się go dokończyć. trzecie podejście jutro.

Isner vs Mahut 6:4, 3:6, 6:7 (7-9), 7:6 (7-3), 59:59

sam piąty set który trwa już 7 godzin i 4 minuty [i jeszcze troszkę potrwa] jest dłuższy niż jakikolwiek cały tenisowy mecz w historii.
trener Isnera zażartował, że jeśli dojdą do stanu 65:65 to może rzucą monetą :mrgreen:
ciekawy też jestem, czy oni będą jutro w ogóle w stanie podnieść się z łóżek :wink:

_________________
Każda godzina dnia i nocy pachnie kawą. Każda godzina dnia i nocy przynosi inną barwę świata. Tworzy ją kofeina, zabarwiając moje myśli i malując dla mnie świat. Każda godzina budzi we mnie pragnienie napoju zrodzonego z geniusza wieków. Pragnę nawet wówczas, kiedy piję. Jest nas kilku, tak jak ja, opętanych. Pijemy kawę. Jej smak wonny, słodki, przedziwny i gorący cieszy nasze usta, syci czeluście naszych wnętrz. Nozdrza wciągają jedyny spośród zapachów świata.
- M.S. Alkaloidy


           
Post 24 cze 2010, o 23:06
 Re: Tenis
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
dzisiaj skończyli grac :lol:

http://sport.interia.pl/tenis/news/potr ... cz,1497033

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi