Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Tenis


Luźne rozmowy na luźne tematy


Z kim roddick jeszcze nie wygral w swojej karierze?
1.Andre Agassi 16%  16%  [ 6 ]
2.Pete Sampras 16%  16%  [ 6 ]
3.Carlos Moya 8%  8%  [ 3 ]
4.Roger Federer 43%  43%  [ 16 ]
5.Gustavo Kuerten 16%  16%  [ 6 ]
Liczba głosów : 37
Opcje      Szukaj
Post 12 lip 2003, o 12:20
 Tenis
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:18
Posty: 50

Zobacz profil 
bardzo jestem ciekaw czy ktos sledzi turnieje.interesuje go to i troche sie zna w tym temacie.zawsze interesowalem sie zuzlem wczesniej pilka nozna i koszem takze liga polska a teraz to jak zawsze zuzlem no i od dluzszego czasu juz tenisem.zreszta nick mam tenisowy jakby ktos nie wiedzial.pozdrawiam kibicow tenisa jesli tacy sa :lol: :D 8-)

_________________
Stal znow w Ekstralidze :)


           
Post 12 lip 2003, o 17:41
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
tenis jest skopany, liczy sie tylko
PILKA NOZNA

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 12 lip 2003, o 18:40
 
Junior
Junior

Dołączył: 11 maja 2003, o 11:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 240

Zobacz profil 
Koroner czemu wiec nie grasz w noge??
Widze, ze kochasz gale , czemu nie sprobowales sil w tej dyscyplinie sportu??
Jezeli nie podoba Ci sie tenis, zuzel, kosz czy siatkowka to nie krytykuj innych bo moze akurat te dyscypliny sa im najblizsze.
pozdrawiam


           
Post 12 lip 2003, o 19:16
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Ja osobiście nie jestem wielkim fanatykiem tenisa, ale interesuje się wynikami, często oglądam tenis w Eurosporcie. Osobiście wole tenis kobiecy. Jeżeli chodzi o mojego ulubionego zawodnika, to jest nim holender Kraicek (chyba źle napisałem). Wygrał on kilka lat temu Winbledon. Jeżeli chodzi o kobiety to uwielbiam Martine Hingis, która niestety chyba już więcej nie zagra z powodu tych kontuzji...:(

koroner skoro nie interesujesz się tenisem, to się po prostu nie wypowiadaj w tym temacie.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 12 lip 2003, o 23:20
 


ja tenisem sie nie bardzo interesuje chodz nie raz zobacze na wyniki itd.Jesli chodzi o ogladanie meczy to tylko tenis w wydaniu zenskim :lol: a najlepiej z udzialem Anny Kournikovej :lol:

pozdrawiam


           
Post 13 lip 2003, o 12:12
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:18
Posty: 50

Zobacz profil 
michal_m:
ja tenisem sie nie bardzo interesuje chodz nie raz zobacze na wyniki itd.Jesli chodzi o ogladanie meczy to tylko tenis w wydaniu zenskim a najlepiej z udzialem Anny Kournikovej

hehe no to raczej narazie sie nie zanosi na to bys zobaczyl gdzies kurnikova bo cos ostatnio kiepska jest i mysle ze sa ladniejsze niz ona :D 8-) ale kazdy ma swoj gust

koroner:
tenis jest skopany, liczy sie tylko
PILKA NOZNA

kazdy ma swoje zdanie kiedys dla mnie licyzla sie pilka a teraz mniej a bardziej tenis i ja nie mowie np. ze pilka jest skopana bo kazdy lubi to co lubi i zaden sport nie jest skopany :D 8-)

no widze ze jednak tenis nie bedziee chyba popularny na tym forum ale moge sie mylic jakby sie znalazlo pare osob nawet ktorzy by wkleili jakies czasem wyniki czy skomentowaly ktorys z ogladanych meczy byloby spoko. a ankieta latwa czy trudna??? :roll: :evil:

_________________
Stal znow w Ekstralidze :)


           
Post 13 lip 2003, o 13:38
 Re: Czy ktos z tego forum interesuje sie tenisem???
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:55
Skąd: prawie Rzeszów ;) / Kraków
Posty: 27

Zobacz profil 
roddick napisał(a):
bardzo jestem ciekaw czy ktos sledzi turnieje.interesuje go to i troche sie zna w tym temacie.zawsze interesowalem sie zuzlem wczesniej pilka nozna i koszem takze liga polska a teraz to jak zawsze zuzlem no i od dluzszego czasu juz tenisem.zreszta nick mam tenisowy jakby ktos nie wiedzial.pozdrawiam kibicow tenisa jesli tacy sa :lol: :D 8-)


Ja sie tenisem interesuje okazjonalnie, ale Andego Roddicka uwielbaim :):)

_________________
Zwycięstwo nigdy nie jest ostateczne. Klęska nigdy nie jest całkowita. To, co się liczy naprawdę, to odwaga.


           
Post 13 lip 2003, o 16:21
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
tomek82 napisał(a):
Koroner czemu wiec nie grasz w noge?? Widze, ze kochasz gale , czemu nie sprobowales sil w tej dyscyplinie sportu??


tak samo moge powiedziec czemu nie jetses spidlejem?
ale odpowiem ci:
jakos nie mialem zbyt silnej woli aby zabrac sie za treningi po prostu mi sie niechcialo, nie mniej pod blokiem zawsze kopalem, w pilke gram dla przyjemnosci, ostatnio gralem we wtorek i wczoraj.
to ze lubie pilke nieznaczy ze musze byc pilkarzem, pozatym od sierpnia bede sedzia pilkarskim wiec...



Cytuj:
Jezeli nie podoba Ci sie tenis, zuzel, kosz czy siatkowka to nie krytykuj innych bo moze akurat te dyscypliny sa im najblizsze.


kolego a ja ci proponuje takie cos:
skoro cos piszesz o mnie to najpierw sprawdz czy piszesz prawde.
zadam ci pytanie:
kiedy ja powiedzialem ze nie lubie siatki czy zuzla?
wiec wyjasnie ci pokolei
na pierwszym miejscu jest dla mnie pilka nozna nizaprzeczalnie,
zaraz po pilce jest siatkowka, bardzo lubie ten sport ale interesuje mnie tylko kadra, bardzo podoba mi sie atmosfera na trybunach i wogole rywalizacja
zaraz po siatkowce jest zuzel, jednak tu jest odrotnie, najpierw liga jak cos a potem kadra. na spidlei mozna popatrzec nawet, jednak popatrzcie z mojej strony perspektywy. skoro chcemy aby w rzeszowie byla silna druzyna pilkarska to zuzel musi upasc ze wzgledu na sponsorow, teraz wszystkie firmy robia kaszane dajac kase na spidlei. i co z tego maja?
popatrzcie na ten sezon: zuzlowcy wygrali 5 meczy u siebie, 2 porazki. sezon mierny, zawodnicy olewaja sobie wszystko..
pilkarze- super sezon, chodz nie ma pieniedzy zbyt wiele chlopaki wygrywaja z potentatami. super atmosfera na trybunach i cos sie dzieje w pilce
podsumowujac:
kto bardziej zabiega o sponsorow?
czemu sponsorzy ida do zuzla?
- tak bylo do tej pory, teraz wszystko sie zmieni

sory autorze tematu: obrazilem tenisa bo dla mnie to jest dziwny sport i wogole nie jest widowiskowy, kiedys probowalem ogladac ale dla mnie to jest kicha

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 13 lip 2003, o 16:30
 Re: Czy ktos z tego forum interesuje sie tenisem???
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:18
Posty: 50

Zobacz profil 
Ja sie tenisem interesuje okazjonalnie, ale Andego Roddicka uwielbaim :):)[/quote]


no no wiesz nie znam cie ale za Roddicka masz u mnie duzego plusa.hehehe to widze ze nie tylko ja kibicujemu Andy'emu :D :) 8-) pozdrawiam mcaga :lol:

_________________
Stal znow w Ekstralidze :)


           
Post 14 lip 2003, o 23:39
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2003, o 12:19
Skąd: rzeszow
Posty: 33

Zobacz profil 
No to jest nas trzech ;-))))
ANDY RODICK NA PREZYDENTA :D


           
Post 15 lip 2003, o 07:33
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
ja tenisem sie nie bardzo interesuje chodz nie raz zobacze na wyniki itd.Jesli chodzi o ogladanie meczy to tylko tenis w wydaniu zenskim :lol: a najlepiej z udzialem Anny Kournikovej :lol:

pozdrawiam


To za wiele się jej nie naoglądasz, bo przeważnie odpada w pierwszych rundach :wink:


           
Post 15 lip 2003, o 10:31
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:55
Skąd: prawie Rzeszów ;) / Kraków
Posty: 27

Zobacz profil 
lewy napisał(a):
No to jest nas trzech ;-))))
ANDY RODICK NA PREZYDENTA :D


tak - jest nas troje, ale mysle, ze jakby poszukac znalazloby sie wiecej :)

_________________
Zwycięstwo nigdy nie jest ostateczne. Klęska nigdy nie jest całkowita. To, co się liczy naprawdę, to odwaga.


           
Post 15 lip 2003, o 18:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
W sumie tenis to był mój ulubiony sport do uprawiania. Potem przestałem grać, bo korty były (i są) drogie. Przed telewizorem czasem sobie pooglądam tenisa, ale tylko kobiecego :)


           
Post 16 lip 2003, o 10:54
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:18
Posty: 50

Zobacz profil 
kenny01 a wiec ktora ci sie lacha podoba jak ta sobie ogladasz ten kobiecy tenis:)? :) :D mcaga to znajdzmy i bedziemy przezywac jesgo wzloty i upadki 8-) .chcialem zeby ten temat byl po to aby ktos mogl wypowiedac sie na temat jakiegos turnieju czy wynikow ale w tym tyg jest kicha jakies chalengery(M.Chang 8-) ) no i tylko ten turniej w Stutgarcie ale ziemia 8-) :) czekam na hard i na Andy'ego.a i mam pytanie do lewego? raz cie poparlem w ktoryms watku chyba podobnie myslimy. tu znowu roddicka lubisz. cos mi sie wydaje ze chyba prawdopodobne jest ze sie znamy z widzenia cos mi mowi ta ksywa :D :) :o :lol: pozdrawiam wszystkim fanow tenisa :)

_________________
Stal znow w Ekstralidze :)


           
Post 16 lip 2003, o 23:15
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Ja proponuje pogadać na temat najbliższego turnieju wielkoszemowego, a zdaje mi się że to USA OPEN.... Czy Waszym zdaniem ktoś powtrzyma siostry Williams na ich własnym terenie??? :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 16 lip 2003, o 23:37
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:18
Posty: 50

Zobacz profil 
K II napisal:
K II napisał(a):
Ja proponuje pogadać na temat najbliższego turnieju wielkoszemowego, a zdaje mi się że to USA OPEN.... Czy Waszym zdaniem ktoś powtrzyma siostry Williams na ich własnym terenie??? :)




dobry pomysl chodz jeszcze jest ponad miesiac do tego 8-) mysle ze ciezko bedzie innym sie przeciwstawic jak juz to Kim Clijsters moze cos namieszac i Capriati i Davenport( w ta druga watpie) dlatego ze sa z Usa :lol: no i jest Henin :x o wiele ciekawiej moim zdaniem bedzie rozmawianie o tenisie meskim bo w damskim praktycznie do cwiercfinalow wszystko jasne a nawet finaly siostr williams.wyjatkiem to french open a tak to ostatnio taki wlasnie final.a meski? no french open 1 runda federer do domu a wimbledon hewitt :lol: .ale to w sumie spoko bo nie ma 3 czy 4 ktoryz dominuja a sa niespodzianki wiec moga sobie odpadac byle tylko nie roddick:)wiec mozemy wymienic swoje typy na us open mysle ze hewitt teraz dojdzie dalej niz ostatnio agassi tez cos napewno pogra ciekawe co federer.te 3 nazwiska plus andy.chodz szczerze im szybciej padna faworyci tym wieksza szansa dla rodda 8-) pare rund powinien przejsc novak ciekawe co srichaphan :evil: pokaze.a specjalisci od clayu (ferrero,costa) raczej nie maja szans na duzy wynik.predzej juz moya bo on na hardzie juz hewitta potrafil pokonac.a mnie ciekawi co robi tommy haas?? wie ktos??pozdrawiam i czekam na wasze opinie.

_________________
Stal znow w Ekstralidze :)


           
Post 17 lip 2003, o 00:35
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Ja tak bardzo sie nie interesuje ale czasmi oglądam i wśród meszczyzn jestem za Agassim a u kobiet lubiłem Martine Hingins i Anne Kurnikową pamietam jak kiedys w jakimś turnieju nie pamietam jakim wygrały debla :D i sie strasznie cieszyłem ze dwie moje ulubione graly razem i jeszcze na dodatek wygraly.Własnie a Hingis tam miała coś z kolanem ale niewem co jest teraz z nią napiszcie jak cos wiecie.A US Open no tak jak pisałem jestem za Agassim a wsród kobiet nie mam faworytki bo dwie moje ulubione nie będą chyba grały(kontuzje) :evil: :evil:

Pozdrawiam

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 17 lip 2003, o 00:51
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Jeżeli chodzi o panów :) to na pewno Agassi namiesza sporo na swoim podwórku, tym bardziej że coraz bliżej mu do końca kariery.. Tak samo Sampras. Ogólnie jednak cieżko wskazać faworyta. Wśród panów, będzie o wiele ciekawiej niż u kobiet.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 17 lip 2003, o 01:02
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
eh lubie Tenis ogladac choc troche czasu zajmuje a szczegolnie lubie zawodnikow typu Sampras serwis bomba pozniej siatka i luzik heh szkoda ze juz skonczyl czy jeszcze nie?!?!
o szansach chodz za bardzo sie nie znam to nie ma co narazie gdybac kto by myslal ze Hewitt przegra z w wimbledonie ehhh chodz w sts najlepiej do stawiania idzie chyba tenis hehe:) chodz sie praktycznie najmniej znam <wow>Pozdrowionka!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 23 sty 2006, o 01:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
uwielbiam tenis szczegolnie damski :D szkoda tylko ze przez prace nie mam za duzo czasu na granie i ogladanie go w tv.lecz jest jeden turniej (wielki szlem) ktorego nieprzepuszcze z racji tego ze mam wtedy zawsze urlop.chodzi oczywiscie o wimbledon!!!uwielbiam mecze damskie bo jest w nich wiele subtelnosci jklasy.nienawidze tylko ogladac siostr williams :( ale za to jak zobacze marie szarapova albo daniele hantuchova to az mi ciarki przechodza...a odnosnie meszczyzn to liczy sie tylko andy!!!nienawidze federerra!!!!!!!wtopilem w stsie przez niego raz niezla sumke ale oprocz tego i tak go nienawidze(miedzy innymi dlatego ze andy nie moze z nim wygrac w waznych finalach)

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi