Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 84  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Stal Rzeszów - piłka nożna


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 4 lis 2003, o 23:16
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
konradeczek_fransik napisał(a):

...
Mak ( niewiadomo):P:)

...

aaaaa no i zapomniale o koronerzeeeeee oczywiscie:D


mak kiedys powiedzial ze na mecz sie nie wybierze wiec go nie licz, zreszta nierozumie po co robic taka liste. kto ma przyjsc to bedzie i luzz.
ja chyba nie jestem raczej w waszej ekipie. wiec nie musiales mnie z wami mieszac.
wogole bez sensu pisac kto idzie

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 4 lis 2003, o 23:55
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
koroner napisalem liste i chce by sie tu ludzie wypowiadali by wiedzieć mniej więcej kto z zuzla idzie na to i tak wiadome ze idzie duzo wiecej ludzi co chodzi tu i tu... ale ja chce wiedziec kto z KK i ludzi piszących na forum idzie na to chyba mi nie zabronisz... wkoncu to nie forum piłkarskie!!!!!!!:)

a =jeszcze koroner nie napisalem o naszej ekpie tylko kto z internautów... to tak apropo:)
no co jest ludki boicie sie powiedziec ze idziecie na derby czy jak?!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 7 lis 2003, o 10:42
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3563

Zobacz profil 
za http://www.pilka.stal.rzeszow.pl

Cytuj:
DERBY DERBY DERBY DERBY DERBY DERBY DERBY DERBY Po półtorarocznej przerwie piłkarze rzeszowskiej Stali zmierzą się z Resovią w pojedynku derbowym. Historia tych spotkań jest bardzo długa. Bilans derbów jest korzystniejszy dla naszych niedzielnych rywali, którzy częściej schodzili z boiska, jako zwycięzcy. Jednak w ostatnich z rozegranych derbów, nasi piłkarze dokonali małego pogromu "pasów", zwyciężając na ich terenie 0:3. A, jak będzie 9 listopada w samo południe? Nie brakuje opinii, że Resovia zawsze potrafiła się sprężyć na lokalnego rywala i faktem jest, iż zazwyczaj odnosiła zwycięstwa nie będąc faworytem pojedynków derbowych. Nie każdy jednak pamięta o tym, że w składzie naszych rywali "zza miedzy" znajduje się sporo piłkarzy, dla których derby to nowość. Wcześniej Resovia zazwyczaj opierała swój skład na wychowankach. W obecnym sezonie sięgnęła po tzw. armię zaciężną. To oznacza, że niekoniecznie piłkarze w biało-czerwonych strojach zagrają z takim charakterem, jak zawsze i ustawią stalowcom poprzeczkę tak wysoko, jak choćby Kolporter Kielce. Niemniej jednak emocji zabraknąć nie powinno. Marzy się tutaj rekord frekwencji. Miejmy nadzieję, że również pogoda dopisze. Spójrzmy teraz na taktykę obu zespołów na ten mecz. Nasi goście - Resovia Rzeszów: prawdopodobne ustawienie 3-5-2 (przypuszczalny skład: Pietryka - Smycz, Załoga, Stalec - Kopiec, Rajzer, Kalita, Madeja, Peliszko - Biliński, Podlasek). Nie zagrają: Amarowicz, Mita, Jakubowski? (kontuzje), Wiktor Solarz (kartki). Specjalne założenia taktyczne: indywidualne krycie niektórych zawodników (nietrudno się domyśleć, że chodzi o takich zawodników, jak Kloc, czy Grębowski). STAL RZESZÓW: prawdopodobne ustawienie 4-5-1 (przypuszczalny skład: Pomianek - Krajewski, Rusin, Rzucidło, Łuczyk - Wójcik, Grębowski, Kędzior, Kloc, Janik - Pacuła). Nie zagrają: Szeliga, Mosur, Nalepka? (kontuzje). Specjalne założenia taktyczne: brak. Obie drużyny grają o zgoła odmienne cele. Stal walczy o utrzymanie fotelu lidera, natomiast Resovia broni się przed spadkiem. Walki na boisku nie zabraknie. Wszystkich kibiców z Rzeszowa i nie tylko zapraszamy serdecznie w niedzielę o godzinie 12 na stadion przy ulicy Hetmańskiej. Wspomóżmy naszych piłkarzy kulturalnym dopingiem i sprawmy, aby te derby były niezapomnianym widowiskiem, świętem futbolu w Rzeszowie. Ceny biletów: 10 zł ulgowy i 15 zł normalny. Damy oczywiście wchodzą za darmo :-) (SRL) DERBY DERBY DERBY DERBY DERBY DERBY DERBY DERBY DERBY



P.S
Fransik ja oczywiscie na derbach bede :]

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 9 lis 2003, o 13:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Nie ma mnie na derbach i sie z tego powodu bardzo ciesze. Jadac do kosciola na 11:00 przez Hetmańską widzialem jak policja eskortuje ok 1000 kibicow Resovii. Nie sadze aby mieli oni zamiar kibicowac. Ale coz kto poszedl niech wroci zdrowy do domu

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 9 lis 2003, o 14:46
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
Dobrze, że ci się udało bezpiecznie przejechać :wink: :wink:

_________________
" Wielbiłem Bobby'ego Charltona i George'a Besta(...), dopóki tata po raz pierwszy nie zabrał mnie na Highbury"

"Bez honoru, bez kibiców, bez boiska, dzisiaj szmato w łaskę przyszłaś"

"There is nothing better in life than being a Gooner"


           
Post 9 lis 2003, o 16:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Obserwowalem, mecz zza bramy i widzialem jak ochrona walila palkami kibolów resovi (smiech) Bramki nie widzialem bo akurat bylem przy bramie głównej, ale słyszałem szał radości kibiców Stali. troche nam na stadionie rozwalili ławki ale nic. Kibice STALI pokazali ze umieja dpingowac na meczech czego nie mozna powiedziec o kibolach resovi. NAjbardziej bylo smieszna jak ich walili palami, po raz pierwszy widzialem co s takiego na zzywo :)

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 9 lis 2003, o 18:39
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3563

Zobacz profil 
Haj nie przesadzaj nie było az tak źle i nie było ich az tak duzoo :] Cipy szły parami po chodniku :).Nie wiem .

Co do sameo meczu to uwazam ze zasłuzylismy sobie na zwyciestwo:).Jestesmy liderami i to bardzo mnie cieszy ..

Z K S T Y L K O S T A L !!

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 9 lis 2003, o 20:18
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
haj napisał(a):
Nie ma mnie na derbach i sie z tego powodu bardzo ciesze. Jadac do kosciola na 11:00 przez Hetmańską widzialem jak policja eskortuje ok 1000 kibicow Resovii. Nie sadze aby mieli oni zamiar kibicowac. Ale coz kto poszedl niech wroci zdrowy do domu


haj proponuje isc do okulisty... jebac jebac resovie:P:D hiehiehieiehiehihieihehieie

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 9 lis 2003, o 20:20
 


Moje pierwsze derby! W dodatku zajebiste! TYLKO STAL ZKS!


           
Post 9 lis 2003, o 21:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Nie ma to jak kibole... lubie :P
Nie wazny jest mecz - wazna jest zadyma :p

_________________
Leave Me Alone


           
Post 9 lis 2003, o 21:33
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Zajebisty meczyk!!!!Dwoch zydasów czerone kartki dostało i oczywiscie leciało wypi..... :P Gardło mnie bolało po meczu ale warto było!!!!!
OLe Stalo Kocham CIE.............:P:P:P:P:P
RESOVIA JUDE JUDE JUDE!!!!

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 9 lis 2003, o 22:50
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Hmm szczerze mówiąc to mecz nie był jakimś cudowym widowiskiem...szczególnie w 1 połowie...no, ale nie zmienia to faktu, że wygraliśmy zasłużenie i mamy lidera :banana:

P.S Pasuje zmienić temat :mrgreen:


           
Post 10 lis 2003, o 00:09
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
a ja tylko jestem zły ze tak mało śpiewaliśmy j** j** resovie jebac j*** resovie j***... i tak bez konca:) bym mogł HWDP i ochroniarzom też:) extra mecz:) :P
co mam pisac kto był ten widziałł....jude jude jude pejsoviAAAA!!!!!!!


Koradeczek - jeszcze raz napiszesz tyle przekleństw to pożałujesz - człowieku panuj nad sobą!!! - Michał

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 10 lis 2003, o 16:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Cytuj:
Jak informują rzeszowskie media, niespecjalnie ucierpiał stadion rzeszowskiej Stali podczas wczorajszych piłkarskich derbów Rzeszowa. Przypomnijmy, że rzeszowscy żużlowcy dzielą stadion z piłkarzami Stali. Derby stolicy Podkarpacia zawsze są zawodami podwyższonego ryzyka, ponieważ kibice obu drużyn nie przepadają za sobą. Okazało się jednak, że w przeciwieństwie do kilku poprzednich piłkarskich meczów nie doszło do dewastacji stadionu. Na wysokości zadania stanęły służby porządkowe i ochroniarze. Kilku kibiców próbowało co prawda wyrywać ławki, ale zostali powstrzymani. - "Nie widziałem, aby w trakcie meczu doszło do jakichś większych zamieszek czy dewastacji stadionu. Były tam jakieś lekkie zamieszki, ale głównie po meczu" - powiedział mi po meczu trener piłkarzy Resovii, Maciej Huzarski. - "Kibice Stali spisali się bardzo dobrze i chwała im za to. Jak na derby było w miarę spokojnie" - dodał w rozmowie ze mną trener piłkarzy Stali, Ryszard Kuźma. Tak więc obiekt, na którym jeżdżą żużlowcy Stali, jest praktycznie nienaruszony.

W minionych latach różnie bywało z bezpieczeństwem na meczach Stali i Resovii. Niejednokrotnie zdarzały się bijatyki, wyrywano ławki, zdarzały się nawet sytuacje, gdy kibiców trzeba było eskortować.


To napisał Jasiek na Przeglądzie Żużlowym. Hmm, lekkie zamieszki? Jeśli lekkimi zamieszkami można nazwać to co się działo ;-) to ja chyba nie widziałem większych zamieszek ;-) W pewnym momencie poleciały w strone ochrony ławki - no ale cóż. Stadion mimo wszystko nie został zdemolowany :-) Tak! chwalmy zachowanie takich kretynów! A za niedługo jak w Tarnowie czy Lublinie będziemy siedzieć na betonie!



           
Post 10 lis 2003, o 16:55
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Gratuluję piłkarzom Stali Rzeszów pierwszego miejsca w tabeli.
Szkoda, że to nie koniec sezonu, bo byłaby już II liga :P

Powodzenia w rundzie wiosennej !!!!!!

PS. Pozdrowionka dla Ł.Sz. :wink:
WRACAJ Z POWROTEM DO NAS !!!!

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 11 lis 2003, o 00:02
 


Diamond_ napisał(a):
Cytuj:
Jak informują rzeszowskie media, niespecjalnie ucierpiał stadion rzeszowskiej Stali podczas wczorajszych piłkarskich derbów Rzeszowa. Przypomnijmy, że rzeszowscy żużlowcy dzielą stadion z piłkarzami Stali. Derby stolicy Podkarpacia zawsze są zawodami podwyższonego ryzyka, ponieważ kibice obu drużyn nie przepadają za sobą. Okazało się jednak, że w przeciwieństwie do kilku poprzednich piłkarskich meczów nie doszło do dewastacji stadionu. Na wysokości zadania stanęły służby porządkowe i ochroniarze. Kilku kibiców próbowało co prawda wyrywać ławki, ale zostali powstrzymani. - "Nie widziałem, aby w trakcie meczu doszło do jakichś większych zamieszek czy dewastacji stadionu. Były tam jakieś lekkie zamieszki, ale głównie po meczu" - powiedział mi po meczu trener piłkarzy Resovii, Maciej Huzarski. - "Kibice Stali spisali się bardzo dobrze i chwała im za to. Jak na derby było w miarę spokojnie" - dodał w rozmowie ze mną trener piłkarzy Stali, Ryszard Kuźma. Tak więc obiekt, na którym jeżdżą żużlowcy Stali, jest praktycznie nienaruszony.

W minionych latach różnie bywało z bezpieczeństwem na meczach Stali i Resovii. Niejednokrotnie zdarzały się bijatyki, wyrywano ławki, zdarzały się nawet sytuacje, gdy kibiców trzeba było eskortować.


To napisał Jasiek na Przeglądzie Żużlowym. Hmm, lekkie zamieszki? Jeśli lekkimi zamieszkami można nazwać to co się działo ;-) to ja chyba nie widziałem większych zamieszek ;-) W pewnym momencie poleciały w strone ochrony ławki - no ale cóż. Stadion mimo wszystko nie został zdemolowany :-) Tak! chwalmy zachowanie takich kretynów! A za niedługo jak w Tarnowie czy Lublinie będziemy siedzieć na betonie!


No masz racje chyba faktycznie zamieszek nie widziałes! A niby co tam się działo? Bydło wyrwało kilka ławek, pilicja (CHWDP) ich spałowała i po zamieszkach... też mi zamieszki... :?


           
Post 11 lis 2003, o 01:45
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Jowita napisał(a):
w rundzie wiosennej !!!!!!

PS. Pozdrowionka dla Ł.Sz. :wink:
WRACAJ Z POWROTEM DO NAS !!!!


skoro tak bardzo kochasz lukasza to jedz do niego do krakowa, w stali i tak nie ma dla niego miejsca. chcial odejsc to papa


Diamond_ napisał(a):
Hmm, lekkie zamieszki? Jeśli lekkimi zamieszkami można nazwać to co się działo to ja chyba nie widziałem większych zamieszek W pewnym momencie poleciały w strone ochrony ławki - no ale cóż. Stadion mimo wszystko nie został zdemolowany Tak! chwalmy zachowanie takich kretynów! A za niedługo jak w Tarnowie czy Lublinie będziemy siedzieć na betonie!



czy ty czasem nie przesadzasz?
czasem nierozumie pewnych ludzi, skoro resovia zaczela szumiec od razu interweniowala policja i byl spokoj, o co ci chodzi?
a zreszta co ma wspolnego stadion uni czy motoru z derbami?

error napisał(a):
Nie ma to jak kibole... lubie
Nie wazny jest mecz - wazna jest zadyma :p


no i moj kolega z juesej sie musial odezwac, wielki fan wisly krakow szydacy aktualnie z kiboli...
czlowieku zastanow sie co piszesz, w tym momencie mnie obrazasz i nie tylko mnie.
jak widzisz w tym watku, tematem jest pilka a skoro ty ta sekcje masz w dupie jak kiedys mowiles to po jakiego powoda tu wlazisz?
myslalem ze bedzie pokoj ale nie moge patrzec jak byle lewy pisze jakies zwidy i herezje.

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 11 lis 2003, o 08:47
 


Stali liderem na polmetku. Nawet sam trener Kuzma powiedzial mi wczoraj w wywiadzie, ze bali sie glosno mowic o ataku na pierwsze miejsce. Powiedzial, ze po prostu chcieli byc jak najwyzej. Przy okazji - dziekowal kibicom obu druzyn za stworzenie niesamowitej atmosfery. Szczegolnie zas tym ze Stali za wyposazenie sie w rozne gadzety, flagi itp. No i za doping, ktory poprowadzil Imiolka do zdobycia zlotej bramki, a Stal do zwyciestwa.

Teraz jednak inna sprawa. Mamy lidera w Rzeszowie. Co dalej? Czy Stal utrzyma te pozycje? Moim zdaniem - nie. Korona ma przede wszystkim wieksze naklady finansowe. A poza tym pomyslcie... jesli Stal wejdzie do drugiej ligi, to wiekszosc skladu trzeba bedzie wymienic. Czy pilkarze beda chcieli pojsc na zielona trawke?

Zupelnie odrebna sprawa to postawa Heko Czermno. Graja mniej wiecej tak, jak Stal w zeszlym sezonie, gdy byla beniaminkiem. I cos tak czuje, ze jeszcze beda grozni.


           
Post 11 lis 2003, o 11:46
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
DLaczego poł skłądu wymienic!!!!!!!!!!
Pominek jak najbardziej sie nadaje do 2 ligi, K.Wójcik,D.Grebowski,M.Pacuła,P.Kloc mieli juz stycznosci z 2 ligą a Grebowsk z 1liga!!!!!!!Wiec jakie pól składu wymienic moze kupic jakiegos obronce i przedłuyzc wypozycznia albo wykupic Wójcika z Wisły!!!!!Resztą moim zdaniem stac nas by było na wywalcznie sodka tabeli!!! :wink: A to sa młodzi zawodnicy wiec jakby sie ytrzymali po jednym roku to nabrali by wiecej doswiadcznia i moze powalczyli o cos wiecej :):):)
TYlko zeby awansowali do 2 ligi :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 11 lis 2003, o 12:06
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
oj niech zgadne który z modów usunął mój post?!?! chyba wszyscy jesteśmy kibicami STALI i dlaczego nie miałbym bluźnic na zydow z resovii?!!? jak buczoki piszą na NAS wszystkich ze jestesmy kompleksiarzami a WY(moderatorzy) na to pozwalacie to coś jest nie tak no nie?!?!... pewnie lepiej usunac post fransika, i nie robić problemów bo jesli zamkniecie temat buczoka to znow bedą pisać na nas...!!! tak Wam zalezy na opinii buczoków?!!? zajebiscie macie!!!!!!!!!

J***** J****** resovie!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1662 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 84  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi