Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Stal Rzeszów - piłka nożna


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 20 lip 2014, o 09:06
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lis 2006, o 20:02
Posty: 420

Zobacz profil 
Podobno, warunkiem wyłożenia kasy przez miasto i jakiegoś sponsora była zmiana nazwy ze Stali na KP Rzeszów czy coś w tym stylu. Do tego ma dojść zmiana zarządu. Także za niedługo taki ruch może nastąpić. W sumie całkiem logiczne. Ferenc nie widzi sensu łożyć na bankruta z Wyspiańskiego, a żeby zapełnić stadion trzeba stworzyć nowy klub, który przyciągnie kibiców z całego miasta i nie tylko. Zobaczymy jak to się rozwinie.


           
Post 20 lip 2014, o 10:02
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 mar 2011, o 16:40
Skąd: RZE
Posty: 137

Zobacz profil 
Ja tam słyszałem inaczej: podobno za licencje zapłacił w połowie Góral (Asseco) i Ferenc (z kasy urzędu miasta), i myslisz się mówiąc że człon Stal ma zniknąć. Nic bardziej mylnego dzięki temu że Stal Rzeszów jest S.A. (spółką akcyjną) udało się wszystko dograć zgodnie z obowiązującym prawem.
Zarząd też nie zostanie zmieniony a wiem to z pewnego źródła, do składu zarządu mają dołączyć przedstawiciele sponsorów a z tego co słychać to zaczyna to fajnie wyglądać bo duże podkarpackie firmy chcą położyć niezłą kasę na piłkę na 1-szo ligowym poziomie. Celem w perspektywie ma być awans do Ekstraklasy i jest to osiągalne.
A warunkiem przejęcia tej licencji były gwarancje sponsorów i zobaczycie w niedługim czasie że konkretne firmy wyłożą kasę na Stal Rzeszów.
Poza tym ogólnie patrząc to zakup licencji rozegrał się za pomocą wyższych układów politycznych i nie wierzę że pozwolą na to aby po jednym sezonie Stal spadła z 1 ligi tu celem jest promocja miasta poprzez awans do Ekstraklasy.
I czy się to komuś podoba czy nie mamy 1 ligę w Rzeszowie.

_________________
:)


           
Post 20 lip 2014, o 10:20
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 18:57
Posty: 3123

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
No ale jak widać dwóch już mają. Zapomnieli jednak, że dokładnie ci sami, jako pierwsi uciekną z trybun gdy zaczną notować słabsze wyniki.


Wiesz ja się piłką w ogóle nie interesuje. Przyciąga mnie 1 LIGA. Z ciekawości pójdę zobaczyć lepszy mecz. (czy lepszy to się okaże). Nie jestem fanatykiem. Jak widać ten ruch na mnie zadziałał (kupno licencji). I pewnie głównie o to chodzi, żeby na żałosne 2 lub 3 ligowe mecze chodziło po 300 osób w tym 250 wiernych kibiców Stali (za to szacunek) tylko po po 2-3 tysiące ciekawych widowiska ludzi z małymi dziećmi. W połączeniu piłkarskie stowarzyszenie kibicowskie STALI i Ci ludzie (którzy uciekną jak nie będzie wyników) stworzy super widowisko, które będzie przyciągać jeszcze lepsze zyski. Czy ucieknę jak nie będzie wyników ? Trudno powiedzieć 8-)

_________________
Obrazek


           
Post 21 lip 2014, o 14:39
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 16:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
http://www.weszlo.com/2014/07/21/flota- ... ielegalne/

_________________
Obrazek


           
Post 22 lip 2014, o 11:24
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 01:30
Posty: 713

Zobacz profil 
W Orange też leci na pasku, że zarząd PZPN nie wyrazi zgody (na sprzedarz licencji :)) Jeśli się potwierdzi, będzie niezła heca.


           
Post 22 lip 2014, o 14:23
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 12:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Cytuj:
- Wiem tyle, że PZPN nie powiedział ani nie, ani tak. Dyskutowano długo na zarządzie, ale ostatecznie nie głosowano nad naszą sprawą. Zajmą się nią teraz prawnicy – mówi Jacek Szczepaniak, prezes sekcji piłki nożnej w Stali.


Czyli nikt nie chciał wziąć na klatę tej decyzji :hahaha: Po prostu umycie rąk i tyle ;-) Teraz to już pewnie będzie sprawdzanie "przecinków" :-) Teraz to byłby już naprawdę awans przy "stoliku" :-)

Dla mnie idealna sprawa to dostanie licencji, grają w I lidze jako KP, stal i resovia tłuką się w derbach co roku ;-) i wszyscy są szczęśliwi ;-)

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 22 lip 2014, o 15:06
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 16:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Boniek w skrócie: Flota nie wycofała sekcji piłkarskiej. Stal nie wystąpiła w procesie licencyjnym. Limanovia i Kolejarz to zrobiły.

_________________
Obrazek


           
Post 22 lip 2014, o 15:49
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 01:30
Posty: 713

Zobacz profil 
A ja myślę, że chodzi o ten paragraf z podręcznika licencji, a brak formalny był zaj... pretekstem podanym na tacy PZPN-owi, żeby wybrnąć z tego bagna. Aczkolwiek, jeżeli tu teraz ma ambicje, to trzeba się wziąć do roboty i zrobić te dwa awanse w dwa lata.


           
Post 13 sie 2014, o 22:09
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 18:57
Posty: 3123

Zobacz profil 
Fajny meczyk na H69. Stal wg mnie przeważała w całym spotkaniu. Wygrali zasłużenie. 2:1 dla Stali :)

_________________
Obrazek


           
Post 31 sie 2014, o 16:08
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 sty 2010, o 18:19
Posty: 88

Zobacz profil 
DERBY !!!!
Obrazek

SPRZEDAŻ BILETÓW NA DERBY!!! - !!! INFO !!!

bilety będą do kupienia w klubie :
w poniedziałek od 17:30 do 19
we wtorek i środę od 18 do 19
przy zakupie podajemy imię nazwisko oraz pesel cena 15zł

ZAPRASZAMY ZNAJOMYCH NA FB DO WYDARZENIA !!!
https://www.facebook.com/events/716603498410385/



WSZYSCY NA DERBY !!!!!

_________________
STAL RZESZÓW PONAD WSZYSTKO


           
Post 18 lis 2014, o 16:08
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 wrz 2010, o 12:18
Posty: 4

Zobacz profil 
https://www.facebook.com/pages/STAL-RZE ... 91?fref=ts - polecam nowy "fan page" Klubowy Stali Rzeszów !


           
Post 15 kwi 2015, o 17:50
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 10:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5706

Zobacz profil 
81 Alez bramka gości. Po strzelonej bramce długo cieszył się Beszczyński, który stał daleko od bramki. Pietluch szybko zaczął od środka i stzrałem z... 50 metrów pokonał naszego bramkarza :kielb_pala:
80 GOOOL !!! Strzelcem bramki Michał Lisańczuk

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 14 maja 2015, o 07:55
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 01:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Dobrze, że nie nie doszło do zakupu licencji od Floty. Rzeczywiste długi to ponad 3 mln, a nie 1,3 mln.
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,359.html


           
Post 22 maja 2015, o 11:22
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 kwi 2006, o 16:08
Posty: 160

Zobacz profil 
Interesujący wpis pojawił się wczoraj na GW Rzeszów. Coś "pachnie" to awansem Karpat albo Motoru do II ligi.

http://www.rzeszow.sport.pl/sport-rzesz ... anie_.html

Cytuj:
Witam, chciałbym rzucić światło na kilka spraw, o których pewnie mało kto wie. Jestem bardzo blisko szatni, bardzo blisko piłkarzy, trenerów, masażysty czy kierownika. Wyobrażenia niektórych ludzi na temat tego co dzieję się wokół tego zespołu są bardzo mylne. Kiedy Stal dostała baty w Krośnie, nikt poza wymienioną wyżej grupą ludzi nie wierzył, że ten sezon jest jeszcze do uratowania. Nikt, łącznie z panem Szczepaniakiem na czele. Sztab szkoleniowy stworzył na prawdę zgraną ekipę. Na treningach widać radość, w meczach walkę i determinację. Dzięki temu udało się zmniejszyć stratę na tyle, że wszystko jest możliwe. Zawodnicy byli wściekli po ostatnim meczu. Wiedzą, że w tym sezonie zgubili punkty z zespołami, z którymi gubić punktów nie wypada (głównie jesienią). Wszyscy (kibice) od nich wymagamy- i słusznie! Ale sprawy o których zaraz napiszę, przynajmniej dla mnie nie mieszczą się w głowie. Zawodnicy nie maja płacone od Marca. Od Marca nie dostali żadnej pensji. Do tego dochodzi 7 premii meczowych. Przed meczem z Przeworskiem zawodnicy chcieli wyjść 15 minut później, aby wszyscy ludzie dowiedzieli się jak to wszystko wygląda od wewnątrz. Zrezygnowali jednak z tego, ponieważ nie chcieli tracić koncentracji przez sprawy nie związane ze sportem. Niestety, widać było, że to siedzi gdzieś z tyłu głowy. Niektórzy zawodnicy mają poważne problemy z egzystencją, muszą wciąż pożyczać pieniądze nawet na jedzenie. Zespół ma 4 (słownie cztery) piłki nadające się do gry!! 4 piłki nadające się do treningów!! Jak te chłopaki mają walczyć z kimkolwiek skoro w klubie są 4 piłki z których nie odklejają się łaty?! Karpaty Krosno za urwanie punktów w meczu ze Stala oferowały kolejno: Stali Kraśnik, Hetmanowi Zółkiewka, Podlasiu Biała Podlaska i teraz Orłowi Przerowsk po 6 tysięcy złotych. Nie dość, że zawodnicy mają płacone regularnie, nie dość, że premie w Krośnie są na poziomie kilkudziesięciu tysięcy złotych za mecz(do podziału) to jeszcze oferują przeciwnikom Stali pieniądze za zdobycze punktowe. Oczywiście, nie jest to zabronione, jednak jak Stal Rzeszów, gdzie zawodnicy nie mają płacone od Marca mają rywalizować z tak poukładanym klubem? Mam nadzieję, że ten wpis przeczyta choć kilka osób i ludzie w Rzeszowie dowiedzą się, gdzie tak na prawdę tkwi problem, bo stworzyła się fajna drużyna, lecz niektórzy ludzie na siłę, nie wiedzieć czemu, chcą wszystko spier*olić!


           
Post 3 cze 2015, o 10:04
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 sty 2010, o 18:19
Posty: 88

Zobacz profil 
Pachniało awansem Karpat kilka dobrych miesięcy i.... :lol:

W sobotę mecz z Wisłoką o baraże - zwycięstwo zapewni Stali dwu mecz barażowy o 2 lige.

Obrazek


https://www.facebook.com/events/971229052895311/

_________________
STAL RZESZÓW PONAD WSZYSTKO


           
Post 6 cze 2015, o 18:19
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 kwi 2015, o 09:35
Skąd: rzeszów
Posty: 20

Zobacz profil 
Stal Rzeszów wygrywa rozgrywki o III ligę lubelsko-podkarpacką. Drużyna przystępuje do barażu o prawo gry w 2 lidze. Zagramy z Olimpią Zambrów za tydzień w Rzeszowie o godzinie 15:00.


           
Post 17 cze 2015, o 17:07
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 18:57
Posty: 3123

Zobacz profil 
Stream z drugiego meczu barażowego Olimpia Zambrów vs. Stal Rzeszów

https://www.youtube.com/watch?v=afbIMAx ... e=youtu.be

_________________
Obrazek


           
Post 17 lis 2015, o 19:59
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 sty 2010, o 18:19
Posty: 88

Zobacz profil 
Obrazek
SOBOTA GODZINA 13.00
PRZEDSPRZEDAŻ:
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK

OD 8.00 do 18.00 W BUDYNKU KLUBOWYM

_________________
STAL RZESZÓW PONAD WSZYSTKO


           
Post 30 maja 2017, o 07:46
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 kwi 2005, o 20:19
Skąd: Rzeszów
Posty: 798

Zobacz profil 
Stal Rzeszów chce wykupić licencję Ruchu Chorzów??


https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... hu-chorzow


           
Post 30 maja 2017, o 09:26
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 01:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Pewnie bardziej magistrat. Ale i tak nie ma na to szans.
http://weszlo.com/2017/05/29/zarty-stal ... u-chorzow/
Swoją drogą w Chorzowie jest mnóstwo długów i problemów.
http://www.dziennikzachodni.pl/sport/pi ... 2120179/2/


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1661 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi