Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 84  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Stal Rzeszów - piłka nożna


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 5 sie 2003, o 21:36
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Dzieki Hools :D Bedzie dobrze :D Napewo sie zjawimy mniejsza badz wieksza ekipa ... Ale bedziemy i wam pomozemy :):):)

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 5 sie 2003, o 22:53
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 21 lip 2003, o 23:56
Posty: 5

Zobacz profil 
ok!


           
Post 12 sie 2003, o 00:19
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
cze ja chceialbym znaczy mam ciekawą propozycje dla kibiców z pilki!!! jesli ktos chce wiedziec o co biega niech sie odezwie do mnie na GG!!! opłaci się tak mi się wydaje!!! Pozdrowionka!!!!!!1

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 12 sie 2003, o 20:45
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 lip 2003, o 21:03
Skąd: z duzego pokoju
Posty: 33

Zobacz profil 
te koles z bebnem idz se na sped lewoskretow a nie mecz pilkarski, niechcemy bebnow na meczach, nie bedzie wiochy tak jak u was na festynach.
zaorac tor, polozyc bierznie lekkoatletyczna.
zobaczcie co sie dzieje ze stadionem, wszedzie kurz, zegar zostal zniszczony przez zuzel wydobywajacy sie spod kol zuzlowcow.
na stadionie jest jeden wielki syf. co innego jakby byla bierznia, zobaczcie se jak jest na kurniku.


           
Post 12 sie 2003, o 22:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
I wy mowicie ze nas nie obrazacie, zastanowcie sie TRAMPKARZYKI 2 razy zanim cos napiszecie.


           
Post 12 sie 2003, o 23:52
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
stal to pilka a nie zuzel po pierwsze
stary ja tylko spytale wyjechelam z taka propozycją jesli nie checie to tak trudno napisac nie... a jeszcze kulturalny i wychowany człowiek by napisal ej stary nie dzieki ale nam do szczescie beben noie jest potrzebny... ale to nie jest wazne nie bede sie kłocił spytalem i wiem temat skonczony

a jak CI sie nie podoba zuzel i chcesz miec bierznie to se chodz na resovie nie widze problemu lepiej chyba byc na Stali niz na żydowni bo tam jest bierznia:P Pozdrowionka!!! a jeszcze po co od razu sie wyzywac?!?!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 13 sie 2003, o 17:33
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 lip 2003, o 21:03
Skąd: z duzego pokoju
Posty: 33

Zobacz profil 
ty mi nie mow gdzie mam chodzic. ja juz tyle sie ojezdzilem na stal ze ty u siebie zuzli tyle nie zaliczyles i mi mowisz ze mam chodzic na resovie...
a zegar se sam zobacz jaki zniszczony jest oprzez was zmotoryzowani.
staraj sie nie pyskowac bo jak cie dorwe to se zobaczysz. taki cwaniaczek (w sumie wszyscy)jestescie na necie a w rzeczywistosci zwykle cykory


           
Post 13 sie 2003, o 17:42
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
oj widzisz od razu piszesz ze my tacy na necie i wogole stary daj sobie luz ja zaproponpowalem wam cos a Ty mnie wyzywasz i wogole ja temat widze za zamkniety... Pozdrowionka!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 16 sie 2003, o 23:01
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3563

Zobacz profil 
Brawa dla naszych piłkarzy rozegrali bardzo dobry mecz i wygrali 2:0....
A co do kibiców to tak :

Po pierwsze to mysle ze doping był bardzo dobry ale tylko w pierwszej połowie ..i pod koniec drugiej po strzeleniu bramki (dokładnie 84 minuta)...co wszystko było spowodowane dymami ...

Bardzo zaluje ze Stalówka nie miała mozliwosci pokazania całej oprawy ale mysle ze nadrobimy to przy najbliszzym meczu ...

Po drugie uwazam ze kibice piłkarscy powinny byc zadowoleni z pomocy tzw. "motomysz" .. - dalismy z siebie wszystko ...
Ja w tej chwili bardzo "fajnie" mówie ... i od klaskania bola mnie rece ale nie załuje ze kibicowałem ...

P.S
Najwazniejsze ze Stal wygrała i w chwili obecnej jest liderem tabeli :)
Dziekujemy !!

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 26 sie 2003, o 18:32
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 lip 2003, o 21:03
Skąd: z duzego pokoju
Posty: 33

Zobacz profil 
Nobi napisał(a):
Po drugie uwazam ze kibice piłkarscy powinny byc zadowoleni z pomocy tzw. "motomysz" .. - dalismy z siebie wszystko ...
Ja w tej chwili bardzo "fajnie" mówie ... i od klaskania bola mnie rece ale nie załuje ze kibicowałem ...


a na ilu wyjazdach byles?
powiedz gdzie bylas ty motomyszo jak stal grala w 4 lidze??
teraz sobie przypomnieliscie ze stal gra w pilke???
mam nadzieje ze stal juz bedzie piela sie do gory, ale jak poleci do 4 ligi albo nizej to juz nie bedzie nikogo na stadionie poza wiernymi fanami

_________________
STAL TO PILKA A NIE ZUZEL !!!!!!!!!


           
Post 26 sie 2003, o 19:11
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Heh a gdzie Wy byliscie ja Stal grala w IV lidze? To tez jest dobre pytanie. Ja wtedy nie widzialem, zadnego mlynu, zadych opraw. Na niektorych meczach ze slabymi rywalami bylo po 200-300 osob. Wiec o czym my mowimy...moze za nie dlugo kibicom chodzacym na zuzel zabronicie chodzic na pilke ? Chcemy pomoc w dopingu, a nie ktorzy maja jeszcze o to pretensje. Nie rozumie Cie...nie rozumie Was...


           
Post 29 sie 2003, o 21:27
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 lip 2003, o 21:03
Skąd: z duzego pokoju
Posty: 33

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Heh a gdzie Wy byliscie ja Stal grala w IV lidze? To tez jest dobre pytanie. Ja wtedy nie widzialem, zadnego mlynu, zadych opraw. Na niektorych meczach ze slabymi rywalami bylo po 200-300 osob. Wiec o czym my mowimy...moze za nie dlugo kibicom chodzacym na zuzel zabronicie chodzic na pilke ? Chcemy pomoc w dopingu, a nie ktorzy maja jeszcze o to pretensje. Nie rozumie Cie...nie rozumie Was...


to niechodziles chyba na mecze chlopcze.
nie bylo nas wiele na meczach, ale ja chodzilem i wielu moich kolegow rowniez. teraz jak stal gra dobrze to kazdy twierdzi ze chodzil tez na 4 lige, ale ja was jakos niewidzialem.
wiadomo ze fajnie jest przyjsc na mecz jak jest wynik...

_________________
STAL TO PILKA A NIE ZUZEL !!!!!!!!!


           
Post 12 wrz 2003, o 21:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Ja na stali to raz bylem na meczu pilkarskim Polska - Ukraina, a tak po za tym to nie lubie chodzic na mecze pilkarskie bo sa strasznie nudne ile trzeba czekac az jest jakas ciekawa akcja. ech... nudy ! zuzel to co innego !!!

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 14 wrz 2003, o 03:35
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
krzysiek_f napisał(a):
Ja na stali to raz bylem na meczu pilkarskim Polska - Ukraina, a tak po za tym to nie lubie chodzic na mecze pilkarskie bo sa strasznie nudne ile trzeba czekac az jest jakas ciekawa akcja. ech... nudy ! zuzel to co innego !!!


nikt cie nie prosi zebys chodzil.
jednak ten jeden gol zwyciezki jest czyms wielkim, na cos co czekasz przez cale sptkanie, nie czujesz klimatu wiec nie chodz.

mam pytanie do innych motomyszy ktorzy interesuja sie pilka:
kto z was bym na meczu w kielcach bo niektorych widzialem

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 22 wrz 2003, o 22:17
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
nasowa mi sie taka mysl. jesli ktos chce chodzic na mecze pilkarskie to niech nie rozglasza tego ze tyle i tyle motomyszy bylo w kielcach czy tarnobrzegu... to jest bez sensu.
wqrzaja mnie wpisy, ze w kielcach bylo 3 osoby z klubu kibica zuzlowego. ludzie troche wyobrazni. jak ktos chce isc niech idzie ale nierozglasza tego na wszystkie 4 strony swiata bo wyglada to tak jakbyscie laske robili. czy my piszemy ze bylismy na spidleju? po kiego to?
jak kogos interesuje pilka niech sie zarejestruje na forum pilkarskim i niech pisze, tylko na boga, niech nie pisze w ten sposob ze motomszy zameldowaly sie tu a tu.

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 31 paź 2003, o 17:00
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
W dzisiejszym Tempie pisze ze nowym trenerem Switu Nowy Dwór ma byc.......Ryszard Kuźma :cry: Z jedenj stony to dobrze dla niego ale dla nas dla mnie in jeste najlepszym trenerem w 3 lidze bo taki Wdowczyk ma pełno kasy to zrobił pake a on nie miał kaski dzo a u nas tez zrobił cos wspaniałego oby jednak u nas został :!: :evil:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 3 lis 2003, o 15:38
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 12:59
Skąd: Rzeszow
Posty: 237

Zobacz profil 
nie ma co sie martwic kuzma nie odejdzie na razie ze stali nowym trenerem switu zostanie pietrzak

_________________
ALC


           
Post 3 lis 2003, o 20:06
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
michal czego moj temat zamknales?!?! chcialem przeprowadzic ankiete by sie dowiedziec kto z internautów idzie na derby... a jeśli juz tak Cie boli ze założyłem ten temat... to sobie popatrz ile jest tematów któe są podobne do siebie....
no ze ankiety "niby" nie ma sensu zakladac to pytam tu kto z internautow piszacych na tym forum na "setke" bedzie na derbach?!?! bo ja z 10 osob napewno bym wymienil...

Ramelow
Kezman
K II
Damon
Nobi
Ja:D
Mak ( niewiadomo):P:)
Kamil 7 gimm
Hotszitniga
Kamil junior
tomek 82
Sewer
Michal M
no i myśle ze duzo duzo więcej przyjdzie wkoncu to jest meczyk w ktorym nie mozemy przegrac!!!!
aaaaa no i zapomniale o koronerzeeeeee oczywiscie:D

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 3 lis 2003, o 23:47
 


Czy na 100 to nie daje sobie na razie glowy urwać... :P Nie mam w sumie kasy :D ale trzeba będzie przeboleć kilka dni bez petków i kasa się znajdzie... :)

W najbliższą niedziele rodzice, aż się zdzwiwią ile ja w kościele się modle... :lol:


           
Post 3 lis 2003, o 23:53
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Fransik pozwoliłem sobie zmienić Twojego posta bo...kezman bedzie na 100% :mrgreen: Już sobie wyobrażam to swięto :wink:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1662 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 84  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi