Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 84  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Stal Rzeszów - piłka nożna


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 15 lip 2003, o 22:57
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Co do pytania Kezmana to w Dzieniku Polskim napisali:
Stal Rzeszów została ukarana na kwotę 2 tys. złotych oraz walkowerami za 2 ostatnie mecze tj. z Ładą Biłgoraj i Skawinką, które trzeba uwzględnić w tabeli minionego sezonu
Przyczyna: Gra nieuprawnionych zawodników w tych meczach.
Info - MZPN - posiedzenie w Lublinie. 11.07.2003r.

A co do Pacuły, to strzelił on w weekend dla Nas bramke w meczu towarzyskim w Piotrcovią, przegranym przez Stal 1:3 :(

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 16 lip 2003, o 01:14
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Buber napisał(a):
Na piłce to w życiu jeszcze nie byłem ale koroner jak będziecie robić jakas oprawe super przy sztucznym oswietleniu to pochwal się kiedyś to wpadne na meczyk zobaczyć jak sobie radzicie


oprawy sa robione czesto jak juz pisalem nie raz, 17 sierpnia jest mecz ze stalowa wola, jak chcesz to wpadnij, niewiadomo czy bedzie przy swiatlach bo to podwyzszone ryzyko ale napewno bedzie duzo ludzi.

Cytuj:
A co do Pacuły, to strzelił on w weekend dla Nas bramke w meczu towarzyskim w Piotrcovią, przegranym przez Stal 1:3


strzelil bo strzelil...
narazie to sa sparingi i stal grala praktycznie pierwszy mecz po urlopach.
pogon-piortcovia (polaczyly sie) i sa na innym etapie przygotowan do sezonu, stal grala praktycznie trzema jedenastkami wiec narazie ciezko mowic o jako takiej formie, sam bylem w debicy i widzialem.
ogolnie pogon grala fajna pilke a batata to wirtuoz pilki, naprawde super gra w jego wykonaniu.
Cytuj:
Trwają rozmowy Stali z Marcinem Pacułą, 26 letnim napastnikiem Tłoków Gorzyce. Wychowanek Kamaksu Kańczuga grał już przez jeden sezon (1999/2000) w Stali Rzeszów; następnie przeszedł do Tłoków, potem do Górnika Łęczna, by znowu grać w barwach Tłoków. W sobotnim meczu sparingowym z Piotrcovią zdobył dla Stali honorowgo gola- zroflo: http://www.pilka.stal.rzeszow.pl

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 16 lip 2003, o 20:01
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 12:59
Skąd: Rzeszow
Posty: 237

Zobacz profil 
ja mam male pytanko do wszech wiedzacego koronera stal gra kilka ciekawych sparingow min. z gornikiem leczna gdzie one sie odbeda? fajnie by bylo jak by byly na stali a co do samej druzyny to dzialacze sie bardzo postarali i pozyskali kilku bardzo perspektywicznych zawodnikow i moze jak nie w tym roku to za rok powalcza o awans bo zawsze jak resovia wchodzi do tej ligii co my to gramy hujowo a poza tym to mysle ze korona bedzie poza zasiegiem w przekroju calego sezonu a jest jeszcze stalowa tloki resovia sandecja hetman i kilka ciekawych druzyn (wislaII)

_________________
ALC


           
Post 16 lip 2003, o 20:12
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Cytuj:
ja mam male pytanko do wszech wiedzacego koronera stal gra kilka ciekawych sparingow min. z gornikiem leczna gdzie one sie odbeda?


jak masz sobie takimi haselkami sypac ze jestem wszechwiedzacy to daruj sobie, ja staram sie nie klocic a ty znow prowokujesz.
mecze z gornikeim leczna jak i motorem odbeda sie w debicy lub straszecinie.
ostatnio dowiedzialem sie ze graja o 12 w straszecinie a okazalo sie ze mecz jest o 11 na igloopolu debica. zdazylismy na 10 min 2 polowy, jednak widzielismy wszystkie gole. ale bardziej mi sie wydaje ze mecze odbeda sie w debicy

Cytuj:
bo zawsze jak resovia wchodzi do tej ligii co my to gramy hujowo


niewiem od kiedy sie interesujesz pilka ale ja pewnie troche dluzej. od 90 roku stal tylko raz byla nizen (czytaj: miala jeden punkt mniej od resovii) 2 lata temu jak lecielismy. wiec niewiem skad sie wzielo slowo zawsze???
byly lata w drugiej lidze i 3 gdzie stal walczyla o wyzsza lige a resovia vbronila sie przed spadkiem.

Cytuj:
a poza tym to mysle ze korona bedzie poza zasiegiem w przekroju calego sezonu a jest jeszcze stalowa tloki resovia sandecja hetman i kilka ciekawych druzyn (wislaII)


a ja mysle ze korona niebedzie poza takim wielkim zasiegiem.
tloki raczej sie stocza , hetman tez nie bedzie raczej odgrywal wiekszej roli.
wydaje mi sie ze stalowa wola, korona beda faworytami ligi, jednak jak to sie mowi:
pilka jest okragla i wszystko sie moze zdarzyc

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 16 lip 2003, o 23:14
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Stal ponownie przegrała towarzysko z Polonią Przemyśl 0:1, ale jak pisał koroner to dopiero początek przygotowań do nowego sezonu.
resovia sobie wygrała, a Stal Mielec zremisowała z Odrą Wodzisław 2:2. Wogóle Mielec gar ciekawe sparingi. Rok temu byłem tam u kumpla na wakacjach, to grali w Polonią Warszawa.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 17 lip 2003, o 00:47
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
hehe jak to się koroner mowi pilka jest okrągla i co?? :) i brameczki są dwie a tak serio to wcale Korona nie bedzie po za zasięgiem chodz boje sie tylko jednego ze Stal moze mobilizowac sie na mecze z taka Koroną Stalową Resovią czy Wislą II a remisowac lub przegrywac chujowe mecze z Motorem lub slabszymi druzynami oby nie... a co do Korony jesli w tym roku nie awansują to ten klub moze upasc... tak?!?! ile oni lat maja na wejscie do 1 ligi ile im tam mowiono?!?! ja tam bym skakal z radosci jakby STal weszla :cenzura: bylo by super!!!!!!!! marzenia?!?! i jeszcze jak narazie to chyba wejscie do II ligi jest Stal w pilke niz my w zuzlu heh co ja gadam:P

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 26 lip 2003, o 16:52
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
onet.pl napisał(a):
Kazimierz Węgrzyn, ostatnio występujący w Widzewie Łódź, jest nowym piłkarzem Cracovii! Doświadczony obrońca zadebiutuje w barwach nowego klubu podczas sparingowego spotkania z Polonią Warszawa - informuje "Tempo".

Węgrzyn, który rozegrał ponad 300 występów w ekstraklasie ma wzmocnić linię defensywną bieniaminka II ligi.

Pozyskanie 36-letniego stopera to najbardziej spektakularny ruch transferowy działaczy Cracovii.

W meczu sparingowym z "Czarnymi Koszulami" prawdopodobnie wystąpi także Nigeryjczyk Benson Anih, który przebywał na testach w Wiśle Kraków.


Wiem, że to temat o Stali, ale o transferach też możemy pogadać :) TYm bardziej tym ciekawszych :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 26 lip 2003, o 18:39
 


stal chyba grala ostatnio z gornikiem leczna i wygrala 2:1!!! pisalo tak na telegazecie :lol:


           
Post 26 lip 2003, o 18:57
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
a resovia przegrala ze stala glowno 1:7 !!!!!!!!!!!!!
sparingi o niczym nie swiadcza bo sa testowani nowi zawodnicy na tych meczach i zawodnicy nie daja z siebie 100% mozliwosci.
mozna wygrac sparingi a w lidze punkta nie zdobyc nawet

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 27 lip 2003, o 10:34
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 21 lip 2003, o 23:56
Posty: 5

Zobacz profil 
Ty Buber to przyjdz na mecz ze Stalową Wolą który jest 16 sierpnia o 20 !Zapraszam


           
Post 27 lip 2003, o 10:49
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Wlasnie jestem ciekaw kibice pilkarscy :) ktory mecz bedzie dla was wazniejszy. Czy mecz ze Stalowa Wola czy tez z REsovia?? Mial bym mala prosbe :D Jesli sa na tym forum kibice z pilki ktorzy wiedza duzo o Ultras w swoich szeregach prosilbym o kontakt na gg... Moj numer to #5031666 z gory dzieki...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 27 lip 2003, o 10:55
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Buber napisał(a):
Na piłce to w życiu jeszcze nie byłem ale koroner jak będziecie robić jakas oprawe super przy sztucznym oswietleniu to pochwal się kiedyś to wpadne na meczyk zobaczyć jak sobie radzicie


Juz wiele razy był mecz przy jupiterach z super oprawa.Nie wiem co z Ciebie za kibic jak jeszcze na zadnym meczu nie byłes ?? Dziwi mnie to troche

Wracajac do tematu ....to ze ja bardziej lubie zuzel to nie znaczy ze nie chodze lub nie interesuje sie piłka
W tym sezonie nie opuisciłem ani jednego meczu u siebie.
Po kazdym meczu bolało mnie gardło ze spiewania ale to nic...trzeba sie posiwecic dla ukochanej druzyny :)

Koroner wiec widzisz nie kazdy z "nas" jest motomysza :wink:

Dobrze ze założyłes ten temat :)

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 27 lip 2003, o 23:30
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
cze podobno na zuzlu bylo cos gadane ze mamy wspomoc kibicow z pilki w dpingu!!!
prosilbym wszystkich ktorzy nie chodzą by chopdzili na meczu i mam nadzieje ze nie beda zle przyjeci i nie bedzie gadki "patrz to ten z zuzla" itd... ja tam bym z checią pokibicował Stali w pilke bo mecze bedą arcyciekawe!!! mam nadzieje ze duzo ludzi z zuzla by pomoglo... i jest tez kilka ktorych kibicuje tu i tu...ale pewnie ta wiekszosc z zuzla pomaga pilce niz na odwró ale moze się to zmieni!!??

zamiast sie kłocic o Jasole Stal itd... trzeba pomgac sobie czyli Stali!!!!!!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 28 lip 2003, o 17:46
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 28 lip 2003, o 17:24
Posty: 2

Zobacz profil 
Kondraczek nie wiem skad masz takie info i nie wydaje mi sie zeby ono było prawdziwe bo bylem na koncowce tego zuzla i zadnego kibica z Piłki na nim nie widziałem!! aha tak na marginesie jak byscie przyszli nawet an ten mecz pilki to nie bierzcie ze soba szali Speedway Rzeszow czy jakos tak:) pozdro!!


           
Post 28 lip 2003, o 21:28
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
WER o to sie juz nie martw......nie mamy szczególnych speedway szaloków tylko Stalówki ...

na Warszawie byles ?? to tam nas nawet malo siedzialo :wink:

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 29 lip 2003, o 01:16
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
fajne sa te szaliki co nad herbem pisze "zuzel"
wiec nie gadaj ze nie macie, a co do meczuz warszawa to widac jacy jestescie wierni. druzyna przegrywa to juz prawie nikt niechodzi.
mam pytanie, ile bylo ludzi na tym spidleju ze stliczna druzyna?

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 29 lip 2003, o 10:46
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Koroner w meczu z WKM-em bylo jakies 3-4 tys. ludzi na meczu ktory bykl z gory wygrany :D .

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 29 lip 2003, o 10:46
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:02
Skąd: rzeszów
Posty: 176

Zobacz profil 
chyba na przegladzie zuzlowym bylo napisane ,ze ok. 2500 osob

_________________
living just for dying ,dying just for you ,yea


           
Post 29 lip 2003, o 22:17
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 21 lip 2003, o 23:56
Posty: 5

Zobacz profil 
Zapraszamy na mecz z Stalową Wolą 16 siERPNIA !


           
Post 5 sie 2003, o 19:13
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 21 lip 2003, o 23:56
Posty: 5

Zobacz profil 
WIĘC PANOWIE LIczYMY NA WAS 16 SIEPNIA NA STALI !!!!!!!!!!!!
RÓBCIE NAPIS RÓBCIE I SERPENTYNY KUPCIE I BALONY JAK MOZECIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!
NARKA
AHA MECZ JEST O 20


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1662 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 84  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi