Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 84  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Stal Rzeszów - piłka nożna


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 11 lis 2003, o 12:22
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 12:59
Skąd: Rzeszow
Posty: 237

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Teraz jednak inna sprawa. Mamy lidera w Rzeszowie. Co dalej? Czy Stal utrzyma te pozycje? Moim zdaniem - nie. Korona ma przede wszystkim wieksze naklady finansowe. A poza tym pomyslcie... jesli Stal wejdzie do drugiej ligi, to wiekszosc skladu trzeba bedzie wymienic. Czy pilkarze beda chcieli pojsc na zielona trawke?

Zupelnie odrebna sprawa to postawa Heko Czermno. Graja mniej wiecej tak, jak Stal w zeszlym sezonie, gdy byla beniaminkiem. I cos tak czuje, ze jeszcze beda grozni.

jak to co dalej wystarczy troszke sie wzmocnic w przerwie zimowej nie mowie tu o jakis znaczacych nazwiskach ale mozna kupic jakiegos solidnego obronce i kilku mlodych perspektywicznych zawodnikow i spokojnie budowac skald. a co do korony to dlaczego mamy byc gorsi od nich przeciez przed rozpoczeciem sezonu wszyscy mowili ze pierwsze miejsce jest zarezerwowane dla korony a tu przy dwoch wpadkach (wislaII i polonia) jestesmy liderem a korona niczego wielkiego nie gra a wdowczyk powinien wreszcie zrozumiec ze nie tylko pieniadze graja. oczywiscie kolporter w przerwie zimowej sie wzmocni (wymienia sie takie nazwiska jak wos) bedzie bardzo ciezko ale przeciez druzyny z miejsc 2-5 mamy u siebie w tym korone oczywiscie i juz sie nie moge doczekac tego meczu jak sobie przypominam jak bylo w tamtym sezonie. a co do heko to nie traktowalbym ich powaznie ich jescze nie stac na druga lige w tej rundzie sie juz chyba wyszumieli to samo dotyczy wieliczki, choc moge sie mylic.
wiec czekajmy na runde wiosenna i wielkie emocje jakie powinna nam dostarczyc stal w walce o 2 lige.

_________________
ALC


           
Post 11 lis 2003, o 12:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Cytuj:
czy ty czasem nie przesadzasz?
czasem nierozumie pewnych ludzi, skoro resovia zaczela szumiec od razu interweniowala policja i byl spokoj, o co ci chodzi?
a zreszta co ma wspolnego stadion uni czy motoru z derbami?


Nie wiem czy zauważyłeś jak w pewnym momencie na ochrone która stała na torze poleciały częsci ławek.
A co mają wspólnego derby ze stadionami Unii i Motoru? Otóż derby pewnie nic! I tak nawet nie napisałem. Ale efektem afirmacji takich półgłówków będzie właśnie to, że za niedługo z kocykami będziemy przychodzić na betonik! - zupełnie tak jak w Tarnowie czy Lublinie!


           
Post 11 lis 2003, o 14:45
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Teraz jednak inna sprawa. Mamy lidera w Rzeszowie. Co dalej? Czy Stal utrzyma te pozycje? Moim zdaniem - nie.


no i o czym my tu wogole rozmawiamy?????????

Jasiek napisał(a):
Korona ma przede wszystkim wieksze naklady finansowe.


i wlasnie to jest najpiekniejsze w pilce i tym pilka bije na glowe spidlejow ze nawet 4 ligowa druzyna potrafi wygrac z wxtra teamem w finale pucharu, niewazne czy w polsce czy we francji. i co z tego ze korona ma kase?
popatrz na sklad, wiekszosc gwiazd korony to zawodnicy niechciani w 1 czy 2 lidze, wypaleni, a co wdowczyk zrobil? ustwail zespol by gral na maloche. to i ja bym wymyslil.
porownaj gre stali w tamtym sezonie a w tym, przez caly tamten zeson mielismy chyba ze 7 czy 8 remisow u siebie a teraz? jedna porazka i reszta zwyciestwa. korona natomiast ma remisy z nizej notowanymi zespolami. skoro dalej twierdzisz ze korona bedzie pierwsza to ok. niech kupuja sobie rockiego i innych z 1 ligi. 3 liga jest inna niz 1 zespol musi sie zgrac a nie jak w zuzlu ze masz kase, kupujszesz zawodnika, sprzet i masz mistrzostwo polski. tutaj duza role odgrywa funkcja trenera od ustawienia zespolu a jak widzimy wdowczyk bierze tylko kase a nie pracuje

Jasiek napisał(a):
A poza tym pomyslcie... jesli Stal wejdzie do drugiej ligi, to wiekszosc skladu trzeba bedzie wymienic. Czy pilkarze beda chcieli pojsc na zielona trawke?


pol skladu? czy ty zglupiales (ze tak powiem) ????????????????????
resovia wymienila caly sklad i co jej z tego przyszlo????
przed chwila mowilem o zgraniu zespolu. druzyne nie buduje sie z dnia na dzien, to proces kilkuletni. zeby stal doszla do takiego poziomu jak teraz praca trwala ok 3 lat.

Jasiek napisał(a):
Zupelnie odrebna sprawa to postawa Heko Czermno. Graja mniej wiecej tak, jak Stal w zeszlym sezonie, gdy byla beniaminkiem. I cos tak czuje, ze jeszcze beda grozni.


no pewno beda grozni. dzieki nim jestesmy aktualnie liderem, mysmy wygrali u nich a byla to ich jedyna porazka na swoim parkiecie. korona przegrala i mozemy podziekowac heko za to.
prezes heko po wygranej powiedzial w tv regionalnej ze w ciagu 3-4 lat chca byc w extraklasie ale mysle ze nie nalezy traktowac tego powznie, mysle ze 3 liga to wszystko na co ich stac. w przyszlym sezonie beda pewnie w srodku tabeli a rok pozniej chyba poleca.
w czermnie bylem na meczu toz to wstyd zeby cos takiego gralo w 3 lidze. w drodze od kielc gdy zzjezdza sie w strone czermna to zadnej tabliczki nawet nie ma, jedzie sie droga a wszedzie stare baby siedza i obcinaja, stadion w nowej wsi,czy ciezko mi powidziec ktory z regionu sa w bardziej cywilizowanych miejscach. toz jakby tam jechala pogon szczecin to ze 12 godzin wczesniej musialaby wyjechac przed planowana godzina wyjazdu zeby tam trafic[/quote]

Diamond_ napisał(a):
Nie wiem czy zauważyłeś jak w pewnym momencie na ochrone która stała na torze poleciały częsci ławek.
A co mają wspólnego derby ze stadionami Unii i Motoru? Otóż derby pewnie nic! I tak nawet nie napisałem. Ale efektem afirmacji takich półgłówków będzie właśnie to, że za niedługo z kocykami będziemy przychodzić na betonik! - zupełnie tak jak w Tarnowie czy Lublinie!


to powiedz mi jakie jest lekarstwo na to? moze ty masz recepte juz przygotowana? czy kazdy kibic ma miec przy sobie aniola struza zeby go trzymal za reke? przeciez normalne ze nie zatrzyma ich zeby nie rzucali.
czy jak zlodziej chce cos zrobic a jeszcze tego nie zrobil policja lapie takich typow?
niewiem czy wiesz na jakiej zasadzie sie to odbywa. oczywiscie ja mam swoje plany jak zrobic zeby nie bylo awantur na stadionach, jednak niechce tu pisac bo kazdy wezmie mnie za swira, a nie jest to takie trudne skoro nasz kochany pzpn woli kluby zmuszac zeby budowaly jupitery a na to idzie sporo kasy to mozna te pieniadze przeznaczyc na podniesienie bezpieczenstwa.
to chyba wszystko co mam do powiedzenia

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 11 lis 2003, o 14:48
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
koroner z jednym sie nie zgodze , jesli w pilce druzyna ta która "nie ma kaski" wyprzedza to która ma kaske to spx.. chocażby porażka nasza w porzemyśu itd.... ale nie o to chodzi jak zwykle porównałeś z żuzlem mowie cI nie wystarczy mieć kaski mistrzów i wicemistrzów świata by wygrywac przykład chyba wiesz jaki.... Toruń!! a mistrzem kto jest?! Częstochowa...!!!!!pozdroo:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 11 lis 2003, o 14:56
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
kazdy ma swoje zdanie, jak niechcesz to sie nie zgadzaj. po prostu proboje pokazac dominikowi ze nie da sie zbudowac druzyny w 1 miesiac tak jak chciala to zrobic resovia czy korona.
zreszta zobacz przyklad z finalu ligi mistrzow gdzie swego czasu ajax byl niezwyciezony i gral z juventusem. i wygral skazywany na porazke juventus. potem nadeszla era juventusu i tez w finale juve mialo wygrac z realem madryt, i co sie okazalo? ze real pokonal faworyzowanych wlochow.
legia widzew:
legia super sklad, pewni mistrzostwa, prowadza 1:0 i jak sie konczy mecz? WIELKA LEGIA WTAPIA U SIEBIE Z WIDZEWEM 1:2 !!!!!!!!!!
rok pozniej ten sam mecz. teraz juz legia byla na 300% pewna ze ma mistrza, a jeszcze jak sie po 85 minutach prowadzi 2:0.
pamieta ktos jak sie skonczylo?
WIDZEW W 6 MINUT STRZELIL 3 GOLE I POKONAL LEGIE W WARSZAWIE 2:3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie bede juz wspominal meczow widzewa z broendby.
nigdy podczas zuzlu nie bedzie takich emocji, powtarzam nigdy !!!!!!!!!!
w pilce druzyna to druzyna a nie jak w zuzlu kilku wyrobnikow ktorzy sie scigaja za kase.

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 11 lis 2003, o 16:58
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Koroner nigdy nie mow nigdy. Nie mozesz powiedziec ze nie bedzie takich emocji czy nie ma. Wystarczy przypomniec mecz Czestochowy z Toruniem, oten mecz mial przesadzic o DMP to byly ogrooomne emocje. Chyba nie zparzeczysz...Mozna porownywac emocje na meczach danej rangi ale nie mozesz porownac pilkii i zuzla...Wiadomo ze emocje na finale ligi mistrzow beda wieksze niz na meczu Stali Rzeszow z powiedzmy Wanda Krakow ((zuzel)). Czy tez emocje na meczu zestochowy z Toruniem beda wieksze niz dajmy na to emcje podczas meczu Stali Rzeszow z Proszowianka Proszowice...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 23 lis 2003, o 00:22
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Wszystko zależy od punktu patrzenia... Dla kibica żużlowego sam ryk motorów i zapach metanolu jest już emocjami... Dla niego nie liczy się mecz i walka bo we wszystkim widzi emocje. Z kolei jest również grupa pikników, któzy odwiedzają właśnie tylko ciekawsze mecze całą rodziną np, ze względów, że w niedzielę po kościelę nie mają co robić .
Koroner w żużlu drużyna też jest drużyną, i wszyscy sportowcy muszą na swoim sporcie zarabiać bo to ich zawód. Czy ty chciałbyś pracować bez wynagrodzenia?


           
Post 6 gru 2003, o 23:19
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Jakby ktos nei wchodził na storne http://www.pilka.stal.rzeszow.pl
to mozna tam nabys koszulki Stali ekstra nawet tylko ze az po 60zł taka zwykla to mogł by byc taniej:P:P:P:P ale za to orginał tylko po 100zł!!!
tu jest link do kolszulek mysle ze sobie taka zamówie :P:P:P:P Jak sie kasa znajdzie :cry: :cry: :cry:
http://www.pilka.stal.rzeszow.pl/pokaz2.php?D2=koszulki

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 7 gru 2003, o 00:38
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Kurde tesknie troche za piłką juz :/ ... Nie moge sie juz doczekac kiedy zacznie sie runda wiosenna.Mam nadzieje ze Stak utrzyma swoją pozycje i wejdzie do 2 ligii ... bardzoo bym chciał zeby utrzymali lidera do końca sezonu i wreszcie wywalczyli upragniony awans ... Myasle ze to jest bardzoo mozliwe :]

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 7 gru 2003, o 16:17
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
mysle ze nie bedziemy musieli dlugo czekac bo 10 stycznia prawdopodobnie odbedzie sie tuuurniej halowy, szczegoly wkrotce

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 7 gru 2003, o 16:19
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Turniej pomeidzy jakimi druzynami?? Czy moze zawodnicy kibice? Prosimy Koroner o wiecej szczegulow :D czekamy :)

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 8 gru 2003, o 00:46
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
nie bedzie to turniej pomiedzy kibicami a pilkarzami lecz turniej halowy jak napisalem.
beda zaproszone druzyny ale jeszcze niejest pewne kto sie zjawi w rzeszowie. jak juz wszystko bedzie pewne to sie dowiecie.

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 5 sty 2004, o 22:57
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
w najblizsza sobote na hali podpromie odbedzie sie turniej halowy o puchar prezydenta rzeszowa. organizatorem imprezy jest stal rzeszow. do turnieju przystapi 4 kluby z czego kazdy wystawia po 2 druzyny. druzyny te beda podzielone na 2 grupy po 4 druzyny...
poczatek o 11
wstep po piatalu wiec nie jest drogo
jakby ktos chcial wydac cos kaski to bedzie sklepik a gadzetami (koszulki itp....)

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 5 sty 2004, o 23:02
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
Heko wygra z Hetmanem Hutnikiem, ale ze STALĄ nigdy sobie nie da rady:D wstęp piątke ładne ździerstwo;)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 5 sty 2004, o 23:37
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
To nic ze wieczorem ide na Osiemnastki do Ramelowa panny ale w południe pojawie sie na hali zeby kibicowac naszym piłkarzom !! juz sie nie moge doczekac .. brakuje mi troche meczy piłkarskiej i tej zajebistej atmosfery !!
ZKS TYLKO STAL !! !! !! !!

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 6 sty 2004, o 10:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Widze w sumie ze w sobote nie mam po co isc do szkoly :D Pojde sobie na turniej :P a wieczorkiem na osiemnastke kolezanki no to luz....... :D

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 6 sty 2004, o 11:18
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Wlasne to jest problem ze jest szkola i... zaliczenia :D

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 6 sty 2004, o 17:01
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
arOn_ek napisał(a):
Wlasne to jest problem ze jest szkola i... zaliczenia :D


Moja szkoła odbrabiała 6 Grudnia i teraz mam luz :) i na turnieju bankowo sie pojawie ... Matius jeszcze napisz mi wczesniej na gg gdzie sie ustawiamy :P i nie mysl czasami o szkole w sobote :) bo kończysz po 19 :) ..nie pójdziesz na 18 ale przynajmniej na turniej :)

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 7 lut 2004, o 23:55
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
Jak sie nieoficjalnie dowiedzieliśmy, Janusz Stachyra wybitny żużlowiec, będzie od rundy wiosennej bawił publiczność przy ulicy Wyspiańskiego. Będzie jeździl po bieżni w przerwach meczy jak i przed samy rozpoczęciem zawodow. Kontrakt opiewa na dwie paczki słonecznika za mecz, Janusz Stachyra ma jeźdżić na jednym kole, a także zaprezetować pokaz jazdy ślizgiem kontrolowanym. W związku z tym ceny bieltów zostaną podniesione do 10 zł.
PS. Janusz Stachyra powiedział, iż marzył o występie na Resovii i nie boi się, że zostanie obrzucony jabłkami i butelkami. 07.02.2004 odbędzie się prezentacja Janusza Stachyry dla kibiców Resovii. Prezentacja zaplanowana jest na godzinę 18.00 w klubie "Piast

dałęm to tuaj bo jest o rywali STALI:) no to ładnie JASIU wykręcił numerek, ciekawe jak go powitają hehe i bilety maja droższe:D

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 8 lut 2004, o 02:23
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
jak juz takie cos piszesz podaj zrodlo.

ja moge napisac ze h. nielsen u mnie dzis byl na imprezie a swist jest pedalem i tak nikt mi nie uwierzy

_________________
WOLNOSC!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1662 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 84  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi