Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Fani Tuningu....


Luźne rozmowy na luźne tematy


Które są najlepsze??
Audi,BMW,Mercedes 38%  38%  [ 21 ]
Ferrari,Porsche,Lamborghini 23%  23%  [ 13 ]
Subaru,Peugeot,Citroen 13%  13%  [ 7 ]
Opel,Ford,VW 14%  14%  [ 8 ]
Honda,Toyota,Mitsubishi 7%  7%  [ 4 ]
Volvo,Smart,Nissan 5%  5%  [ 3 ]
Liczba głosów : 56
Opcje      Szukaj
Post 13 gru 2003, o 14:01
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
haj napisał(a):
Sory ale moim zdaniem trzeba byc nie zle walnietym zeby robic zdjecia swojemu samochodowi. Takie jest moje zdanie:P:P:P:P:P:P:P:P


:shock: :shock: :shock:

dlaczego? jest to temat o samochodach i każdy może się pochwalić jaką ma bryke :P


           
Post 13 gru 2003, o 14:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Kezman a niech pisza o autach swoich, niech sie chwla jak tuninguja, kujpuja sonbie fele, przyciemniaja szyby. Mnie to nie rusza, ale o to chodzi, że dla mnie trzeba byc troche kopnietym zeby robic specjalnie zdjecvia samochodowi: zaraz wyda kalendarz ze zdjevciami auta :D:D:D:D.
Nie ktorzy napiszas żebym sie nie wypowiadal bo nie mam samochodu ale takie wypowiedzi sa tylko tępych ludzi:P:P:P:P:P:P

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 14 gru 2003, o 01:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
A co w tym jest walnietego? moglbys cos wiecej na ten temat napisac? :P

_________________
Leave Me Alone


           
Post 14 gru 2003, o 10:22
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Error takimi fuarami sie wozisz, a tu Fan Club twojego ukocanego klubu tak bieduje :P:P Moglbys nas wspomoc jakas drobna kwotka :D:D:D:D

Error furka zajebista...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 14 gru 2003, o 12:22
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
error napisał(a):
A co w tym jest walnietego? moglbys cos wiecej na ten temat napisac? :P


Ja nie zgadzam sie z hajem ze cos jest w tym walnietego ze pokazałes swoja fure ..temat jest w końcu o samochodach wiec mogłes sie pochwalic :)
Error jezeli to nie sciema to masz zajebisty samochodzik ... tylko pozazdroscic ... Ja sie takiego nigdy nie dorobie :wink:

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 14 gru 2003, o 15:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Error wyjąsnie:P:P:P:P:P:P:P Dla mnie jest nie normalmne troche robic zdjecia swojemu samochodowi i np ogladac je jak jestes nie wiem w szkole na przyklad. To jest dla mnie kopniete i tyle z mojej strony:P:P

To że tak pisze nie oznacza bynajmniej ze Ci zazdroszcze chcoc trzeba przyznac że masz spoko autko:D:D:D:D

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 14 gru 2003, o 18:43
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
arOn_ek napisał(a):
Error takimi fuarami sie wozisz, a tu Fan Club twojego ukocanego klubu tak bieduje :P:P Moglbys nas wspomoc jakas drobna kwotka :D:D:D:D

Error furka zajebista...


Niezapominaj ze juz Was kiedys wspomoglem :] Jednak to ze mam taki samochod to nie znaczy ze mam miliony $. Trzeba zaczac od tego ze w normalnych krajach jesli pracujesz i oszczedzasz mozesz pozwolic sobie na odrobine luxusu. Mam nadzieje ze w Polsce tez nadejda takie czasy i wtedy wracam :)
a tak na marginsie to zeby uciac wszelkie spekulacje uswam zdjecia. Kto sie chcial napatrzec to sie napatrzyl. :P

_________________
Leave Me Alone


           
Post 16 gru 2003, o 20:53
 ????
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 gru 2003, o 23:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 34

Zobacz profil 
Nie wiem co jest nienormalnego w robieniu zdjec swojemu samochodowi?? Takie gadanie jest dla mnie bardziej nienormalne...
Ma ktos super autko ( takie jak to obok :P ) i robi jego zdjecia, wysyla je np na jakies stronki zeby inni mogli sobie popatrzec na ciekawie wygladajace autko. A np przyklejanie sobie na scianach plakatow ulubionego pilkarza, druzyny jest normalne?? Lub ustawienia jako tapety logo ulubionej druzyny?? Nie mowie ze to jest nienormalne ale wg twojego toku myslenia jest.
Jezeli ma ktos fajne autko to czemu ma nie robic jego zdjecia?? I np pokazac pozniej kolegom w szkole?? To nie jest cfaniactwo, to tak jak bys pokazal zdjecie psa i powiedzial "to jest moj pies" :D

_________________
Aczkolwiek z tym, że nie napewno, bo jeżeli ktoś komuś coś, a ewentualnie, nikt nikomu nic, to po co??


           
Post 17 gru 2003, o 21:48
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 20 lis 2003, o 23:48
Skąd: Rz-Ów
Posty: 15

Zobacz profil 
Zgadzam sie z PEMem!!Czy to jest nienormalne ze swojej furce robisz zdjecie??Pewnie cały pokój masz obklejony jakimis dla mnie leszczami bo ja sie nie interesuje tą druzyna np co ty(haj)Lub jeszcze gorzej z twoich wypowiedzi wnioskuje ze jestes zazdrosny bo o takich furkach to mozesz tylko pomarzyc!a jak cie nie interesuje tuning to masz pecha,zobaczymy jak dorośniesz i bedziesz miał prawo jazdy zaczniesz sie interesowac to posmiejemy!narazie sobie mozesz tylko pomarzyc!!: :lol: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted:

_________________
Dampol


           
Post 17 gru 2003, o 22:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Prymitywna strasznie odpoiwez: bo zazdrocisz... :roll: :roll: :roll: człowieku o czym Ty gadasZ?? Zastanów sie. Nie mam juz czego zazdrosic. Nie marze o niczym innym tlyko o stunnigowanym samochodzi WOW zrobie wszystko żeby go miec.
A jak mnie nie znasz i nigdy nie byles u knie w domu to sie nie wypowiadaj o mnie bo jestes w wielkim bedzie. Nie mam żadnego plakatu czy zdjec żużlowcow czy pilkarzy czy innych sporktowcow.
Poza tym "sesje" zdsjecoiowe samohodu sa dla mnie czy jebnietym. To jest moje zdanie i go nie zmnienie bo nie moge sobie wyobrazic: wychodze z aparatem na dwór i robie zdjecia samochodowi. Zajbeivsice robie i mysle: a moze lepsze ujecie stamtad, teraz profil a moze pod maska cos sfotografuje... hhhmmm i wcale nie przemawia przez mnie zadrosc. Nara chlopczyku
pozdro dla fotografów aut :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 17 gru 2003, o 23:22
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Kurde czy wy w kazdym temacie musicie sie kłócic o byle co ..
Haj co w tym złego ze gosc zrobił zdjecie swojej furki .. nie fajnie Ci było zobaczyc .. Nie chce nic mówic ale to włąsnie haj cos sie ostatnio "rozbrykał" na forum !!
Luzik nie kłóccie sie ... Jak tak dalej pójdzie to bedziecie sie kłócic kto ma lepszego avatarka .. Spokojnie :wink:

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 17 gru 2003, o 23:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Nobi mi wcale nie chodzi o Errora!!!! Zrozum mi tylko chodzi o to, że jak ktoś robi po 20 zdjec swojemu samochodowi to jest to dla mnie jebniete i tyle. takie jest moje zdanie:P:P:P:P

PS. Nobi co to ma znaczyc że " haj sie rozbrykał"??? :twisted: :twisted: :twisted:
dampol napisał(a):
zobaczymy jak dorośniesz i bedziesz miał prawo jazdy zaczniesz sie interesowac to posmiejemy!narazie sobie mozesz tylko pomarzyc!!:
Dobrze że ty jestes dorosły :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 17 gru 2003, o 23:57
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
haj napisał(a):
PS. Nobi co to ma znaczyc że " haj sie rozbrykał"??? :twisted: :twisted: :twisted:


Wiele osób na z forum mówi (nie powiem kto) ze haj na spotkaniach taki spokojny "chłopczyk" a na forum daje czadu na maxa !! Tez to zauwazyłem :).Wiem ze zawsze jest lepiej odezwac sie przez neta niz on live .. ale chyba juz sie znamy dosc dobrze :) Wiesz haj mnie nie musisz sie wstydzic :D
Pozdrooo for you :)

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 18 gru 2003, o 01:02
 ??
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 gru 2003, o 23:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 34

Zobacz profil 
Dobra, a jak ktos robi zdjecie pieknego krajobrazu to tez jest jebniety?? kazdy ma jakas pasje, jeden lubi robic zdjecia: swojego psa, samochodu, krajobrazu. Ty nie rozumiesz idei tuningu i nigdy pewnie jej nie zrozumiesz...

_________________
Aczkolwiek z tym, że nie napewno, bo jeżeli ktoś komuś coś, a ewentualnie, nikt nikomu nic, to po co??


           
Post 18 gru 2003, o 07:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Ja od zawsze lubilem popatrzec na ladne samochody bo w nich naprawde cos jest. Oczywiscie niektore sa projektowane z przesada albo projektant jest calkowicie pozbawiony zmyslu estetyki. Przykladem moga byc Lady a takze wiele amerykanskich samochodow. Uwazam ze najlepszymi projektantami aut sa Wlosi - zreszta zawsze podobaly mi sie Alfa Romeo. Japonczycy tez swoje auta opieraja na wloskich projektach... tylko amerykanie projektuja swoje auta sami - zreszta co tu duzo mowic jesli w kraju podstawowym pozywieniem jest bulka z hamburgerem samochody musza wygladac podobnie.
Moze zrobilibysmy jakis ranking marek samochodowych ... taka mala ankiete?

Moj typ: nissan 350 Z V6 moc w granicach 300 KM. No to juz jest prawie bolid F1. Tylko 2 miejsca siedzace :) Probowalem sie nim przewiesc i oprocz doznan niesamowitego przyspieszenia 6s do 100... trzeba uwazac na dziory w jezdni albo podlozyc cos pod d... bo zawieszenie jak w taczkach :P No ale ten samochod nie moze miec innego.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
Leave Me Alone


           
Post 18 gru 2003, o 10:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Nobi napisał(a):
Wiesz haj mnie nie musisz sie wstydzic
Pozdrooo for you
Wiesz nobi ja się nie wstydze:P:P:P:P:P:P:P bo dlaczego miałbym ale jak Ty tak uważasz to oki:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Pozdrowienia fur dich :D:D:D:D:D:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 18 gru 2003, o 23:43
 UWAGA UWAGA wystartowała ankieta!!!!
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 20 lis 2003, o 23:48
Skąd: Rz-Ów
Posty: 15

Zobacz profil 
Proszę wszystkich zainteresowanych o dokonanie wyboru!a pozniej jak juz napisalem z 2 najlepsze grupy rozdziele na "drobne"!pozdro

_________________
Dampol


           
Post 18 gru 2003, o 23:49
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 18 gru 2003, o 23:39
Skąd: Rzeszów
Posty: 3

Zobacz profil 
error ty tylko możesz patrzeć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ten twój maluch to napewno nie jest piękny. Nie wiem jak to gówno może być piękne. NA której stronie znalazłeś te zdjęcia ??????????


           
Post 19 gru 2003, o 06:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Cermit napisał(a):
error ty tylko możesz patrzeć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ten twój maluch to napewno nie jest piękny. Nie wiem jak to gówno może być piękne. NA której stronie znalazłeś te zdjęcia ??????????


znalazlem je na Marsie a dokladnie na tej stronie niewidzialnej z Ziemi. :P Pozatym wyzej widziany samochod nie jest moj co widac na zdjeciach bo ma jeszcze tablice od dealera a pisze tylko ze go testowalem i to zasadnicza roznica. Pozatym drogi Cermicie naucz sie kultury i przeczytaj regulamin tego forum. Pozdrawiam.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 19 gru 2003, o 23:43
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 18 gru 2003, o 23:39
Skąd: Rzeszów
Posty: 3

Zobacz profil 
error nie pierd... że jeździłes tym bo i tak nie uwierze jakbyś sie tym przejechał to byś sobie fote zrobił jak w nim siedzisz cwelu a nie kituj tu ludzi że testowałeś bryke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :fuckyou:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi