Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Fani Tuningu....


Luźne rozmowy na luźne tematy


Które są najlepsze??
Audi,BMW,Mercedes 38%  38%  [ 21 ]
Ferrari,Porsche,Lamborghini 23%  23%  [ 13 ]
Subaru,Peugeot,Citroen 13%  13%  [ 7 ]
Opel,Ford,VW 14%  14%  [ 8 ]
Honda,Toyota,Mitsubishi 7%  7%  [ 4 ]
Volvo,Smart,Nissan 5%  5%  [ 3 ]
Liczba głosów : 56
Opcje      Szukaj
Post 20 gru 2003, o 03:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Cermit napisał(a):
error nie pierd... że jeździłes tym bo i tak nie uwierze jakbyś sie tym przejechał to byś sobie fote zrobił jak w nim siedzisz cwelu a nie kituj tu ludzi że testowałeś bryke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :fuckyou:


Wyslij mi zdjecie w twoim maluchu a ja Ci wtedy wysle w moim. :P

_________________
Leave Me Alone


Ostatnio edytowano 21 gru 2003, o 02:30 przez error, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 20 gru 2003, o 09:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Jak jednoczesnie mozna siedziec w bryce i robic sobie zdjeci siedzac w niej :)

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 21 gru 2003, o 06:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Wiocha to zawsze musi miec przy czyms zdjecie... a pozniej rozsyla po rodzinie :P

_________________
Leave Me Alone


           
Post 8 sty 2004, o 20:50
 
Junior
Junior

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:49
Skąd: Lublin
Posty: 145

Zobacz profil 
siemka mam pytanie nie znacie jakies dobej stronki poswieconej tunningowi???

_________________
TZ SIPMA LUBLIN


           
Post 11 sty 2004, o 04:47
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
i jak tu nie lubiec tuningu......:P
Obrazek
Obrazek
ObrazekA tym owner usiłuje wprawić w kompleksy Ferrarzystów :) tylko usiłuje, LOL!!
Obrazek
owner bardzo lubi paski tylko się nawalił i krzywo mu wyszło...
Obrazek
Oraz firmę Sony ale patentos - pośmigał nawet śprajem po bagażniku na dach - super
słowem burak pastewny, podremizowy oczojeb...
Obrazek
dobra juz nie bede nudzil ............ :P

zdjecia i komentarze pochodza ze strony :
www.wiejski.tuning.prv.pl

_________________
Leave Me Alone


Ostatnio edytowano 12 sty 2004, o 04:36 przez error, łącznie edytowano 4 razy

           
Post 11 sty 2004, o 07:36
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 lis 2003, o 13:18
Posty: 470

Zobacz profil 
Co ty error pierdzielisz?? Testowales Nissana takkk buhahahahaha po pierwsze to testowac mozesz sobie swojego Stratusa z poczatku lat 90 heheh Ludziom robisz wode z mozgu taka jest prawda Na ten samochod nie zarobisz do konca zycia nawet w stanach a jak bys go wzia na raty kolego to i tak bys nie byl wstanie ich splacic :lol: ladna szydera :twisted: jutro umiesc tu fotki Ferari i tez powiedz ze testowales (jakie przyspieszenie nieee ) :lol: zal mi ciebie k.... jedna to wszystko co mialem ci do powiedzenia :evil: Moze sie kolego spotkamy mieszkamy nie daleko siebie pokazalbys to i owo jakimi furami sie wozisz potestowalibys my razem cio ty na to :?: :?: Przykro ja cie nie powoze Lexsusami ani mercedesami bo mnie nie stac ale za to moge cie przewiesc Fordem Couturem SVT z 98roku :lol:Ale nawet taki anty znawca jak ty nie wie co to za samochod :x No dalej nie moge uwiezyc w to ..... myslalem ze z ciebie spoko koles ale okazuje sie ze jestes prawdziwym d.... jak wiekszosc polakow w stanach (Najbardziej powalony narod w Stanach .....Oczywiscie POLSKI) taka jest prawda :cry:


           
Post 11 sty 2004, o 12:25
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
Knudsen skad Ty człowieku wiesz, jakie dochody ma error?!?! może otworzył sobie sam swój biznes i go stać??, moze z kumplami testuje?!?! lepiej nie pisz nic o nim złego bo Ty nie lepszy jestes(wiesz o co chodzi).... pozdro

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 11 sty 2004, o 12:42
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Poprostu zazdrości.Ze innym Polakom sie w stanach udało a jemu nie !!Taki jest cały Polski naród zamiast sobie pomagac to tylko temu któremu sie cos udało trzeba go udupic i tyle :( :o :x :D

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 11 sty 2004, o 13:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
heh Kamil nie mozesz wypowiadać się za cały naród polski, bo nie każdy taki jest, chociaż Knudsen chyba jewst taki jak piszesz.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 11 sty 2004, o 14:42
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 lis 2003, o 13:18
Posty: 470

Zobacz profil 
Ludzie o czym wy gadacie??Zastanowcie sie :shock: Zazdrosc hehehe nie .....mi chodzi o ta jazde tym Nissanem 350 buhahahaha ...Jak to powiedzial w "6s do setki "tak moze i ma ale chyba nie chcial powiedziec ze rozspedzil ta fure na tym parkingu 4\4 :D ....... nie no wszysko rozumiem ale zeby takie kity jebac ludziom a co najgorsze nie ktorzy nawet wieza w te brednie :roll: Ja moge wiecej powiedziec na ten temat ale lepiej dam sobie siana i nie odezwie sie juz w tym temacie chociaz bajki sa zaj.......hehehe :D .......a i pozdrawiam kolegow Fransika,Haja,Kamila-(naprawde znasz sie na ludziach :!: ) :lol:


           
Post 11 sty 2004, o 17:00
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Oj Knudsen, pewnie popierdalasz na kontraktorce za jakies marne grosze i sie wymadrzasz albo jedziesz na sprzataniu supermarketow. Wogole cie facio nie kumam. Mowisz ze mieszkasz w USA a nie wiesz o tym ze idac do dealera sa samochody specjalnie do tego celu ze mozesz sie nimi przewiesc kilka mil i zobaczyc jak to chodzi. Oczywiscie ze nie sa to Porsche czy Ferrari... A nissan 350 z wcale nie jest taki drogi jak na tutejsze zarobki. Podstawowa cena to 27-32 tysiace dolarow. Jak czlowiek sie uprze to placi te $500- $600 dolarow miesiecznie i moze jezdzic tym nissanem. Czy to jest duzo? Oczywiscie ze nie i nie rob ludzim wody z muzgu. Pozatym juz wczesniej napisalem jaki mam samochod - Acura RSX 2002 rok. Wiec przestan sie osmieszac i powodzenia w czyszczeniu kibli u amerykancow :P To ze ty jestes minimalista to nie wsadzaj do tego koszyka wszystkich polakow mieszkajacych za granicami Polski.

"ale za to moge cie przewiesc Fordem Couturem SVT z 98roku" a w taki shit to nawet bym nie wsiadl. Czy to jakis nowy model forda??? :P Nadaje sie do obrazkow wyzej :P
Obrazek
Obrazek
Samara SportBurak Edyszyn. :)

_________________
Leave Me Alone


Ostatnio edytowano 13 sty 2004, o 18:30 przez error, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 13 sty 2004, o 01:07
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 18 gru 2003, o 23:39
Skąd: Rzeszów
Posty: 3

Zobacz profil 
Error zgadzam sie z tym że ten wiejski tniuning sie zabardzo rozpowszechnił za dużo wieśniaków kupuje sobie jakiegoś grata i chcą go przerobić na zajebistą fure ale im to nie wychodzi banda czereśniaków i buraków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


           
Post 14 sty 2004, o 03:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
A tak powinien wygladac samochod po dobrym tuningu choc takim z niskim przodem i felgami 18 calowymi mozna miec problemy na niektorych drogach a szczegolnie trzeba uwazac na kraweznik :P
ACURA RSX
przed
Obrazek
po
Obrazek
RSX-S Bomex Body Kit
- Carbon Fiber Hood and Wing
- NOS with Dual Line Purge
- Halo Projector Headlights, 18" Motegi Rims
- 7.2" color pop up tv, 3 12'' Sony Xplod Subwoofers
- XBOX
- CATZ HID Headlights Conversion
- AEM Cold Air Intake, Tanabe Medallion Exaust
- StreetGlow Neon Undercar Kit
- Ground Control Coilover Suspension
- DC 4-2-1 Headers

------------------------------------------------------------------------------------

_________________
Leave Me Alone


           
Post 17 lut 2004, o 03:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Ostatnio odbywal sie w Chicago coroczny auto show. Nie moglo i mnie na nim zabraknac bo w tym roku mialo pojawic sie wiele nowosci. Zrobilem kilka ciekawych fotek jednak trudno sie bylo dopchac do jakiegos samochodu. Oczywiscie co ciekawsze propozycje byly okrazone 3 ma rzedami fanow wiec ciezko w takich warunkach robic zdjecia. Jednak udalo mi sie zrobic kilka niezlej jakosci. :)

Na poczatek juz standartowo Acura RSX kto w temacie to wie dlaczego :), tunning fabryczny. Chyba nie widzialem auta lepiej przygotowanego do scigania sie po asfalcie. Po prostu miodzio... zreszta sami popatrzcie:
Obrazek
Obrazek

Mitsubishi Eclipse Concept
Obrazek
Obrazek

Cobra... chyba zrobiony przez Forda. To juz calkowity kosmos. Zamiast lusterka wstecznego wyswietlacz z kamery z 3 roznych pozycji. W sumie szczegol i nie wiem czy potrzebny czy lusterko to przezytek? moze w przyszlosci to juz bedzie standardowe rozwiazanie i nawet kobiety beda uzywac kamerki z laptopem do poprawiania makijazu :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mazda Rx8
Obrazek

Porsche...Carrera
Obrazek

Nowa Chevrolet Corvette model 2004
Obrazek
Obrazek

Praktycznie w kazdej marce mozna bylo doszukac sie czegos nowego. Osobiscie spodziewalem sie prezentacji nowego Subaru Impreza ale niestety zawiodlem sie. Pewnie bedzie trzeba jeszcze poczekac do nastepnego sezonu.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 18 mar 2004, o 08:44
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Error, to jest nowa Impreza? Nowsza od '03?


           
Post 19 mar 2004, o 05:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
No wlasnie chyba nie. Ostatnio zmieniono nieco wyglad przodu i wkoncu wyglada troche lepiej choc moim zdaniem jej ksztalt to juz przezytek.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 19 mar 2004, o 08:26
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Ja tam na kształt bym nie narzekał, jak by stała przed domem... 8-)


           
Post 28 mar 2004, o 12:03
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 kwi 2003, o 17:16
Skąd: Nowa Sarzyna
Posty: 6

Zobacz profil 
widze ze na forum stali rzeszow jest kilka soob interesujacych sie tuningiem i w jakis tam sposob zwizane z tuningiem w rzeszowie ...

Podkarpackie Forum Tuningowe

byly spoty tuningowe i pewnie jeszcze beda w Rzeszowie, sam bylem na kilku ;) jesli bedziecie od czasu do czasu czytac forum tuningowe to napewno bedziecie wiedziec co gdzie i kiedy ?? przewaznie sa one na podpromi kolo hali na tym parkingu ... ;)

pozdrawiam

_________________
"W porządku. Moje uczucia były zranione, ale nie jestem człowiekiem, który narzucałby swoją przyjaźń tym, co jej nie cenią - tym, którzy uważają, że niewiele sie liczę"
Ojciec Chrzestny
* Mario Puzo *


           
Post 26 paź 2004, o 07:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
cos ten temat ucichl,,,, polecam w wolnych chwilach dla rozrywki strone... http://www.wiejskituning.com/

co to goscie nie wyczyniaja ze swoimi rumakami czterokolowymi ... :lol: A komentator jest bezlitosny....

_________________
Leave Me Alone


           
Post 4 lis 2005, o 21:29
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Nie należę do specjalnych fanów tuningu, ale chciałem się dowiedzieć na czym polega chip tuning :?: Pewnie gdzieś wpieprza się jakiś chip ale na tym moje domysły się kończą :wink: . Acha, i co daje ten chip.

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 78 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi