Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja
Dział służący do typowania - nie tylko żużla!
|
|
4 lip 2005, o 17:20
|
|
dudus89
|
Senior |
|
Dołączył: 19 maja 2004, o 14:28 Posty: 341
|
Gdańsk - Zielona Góra 51:39
(T.Bajerski-R.Okoniewski) 1
Wrocław - Tarnów 46:44
(J.Hampel-T.Gollob) 1
Częstochohwa - Bydgoszcz 50:40
(R.Holta-P.Protasiewicz) 2
Toruń - Leszno 48:42
(A.Miedziński-K.Kasprzak) 1
I LIGA
Rzeszów - Lublin 54:36
(P.Miesiąc-T.Piszcz) 1
Opole - Grudziadz 35:55
(P.Rembas-D.Fijałkowski) 2
Gorzów - Ostrów 50:40
(K.Pecyna-M.Szczepaniak) 2
Krosno - Rybnik 40:50
(R.Wilk-Z.Czerwiński) 1
Ostatnio edytowano 17 lip 2005, o 15:56 przez dudus89, łącznie edytowano 5 razy
|
|
|
|
4 lip 2005, o 17:52
|
|
Eisenhower
|
Medalista GP |
|
|
Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50 Skąd: Rzeszów Posty: 2715
|
EKSTRALIGA
Gdańsk - Zielona Góra 48-42
(T.Bajerski-R.Okoniewski) 2
Wrocław - Tarnów 46-44
(J.Hampel-T.Gollob) 2
Częstochowa - Bydgoszcz 50-40
(R.Holta-P.Protasiewicz) 1
Toruń - Leszno 49-41
(A.Miedziński-K.Kasprzak) 2
I LIGA
Rzeszów - Lublin 55-35
(P.Miesiąc-T.Piszcz) 1
Opole - Grudziadz 40-50
(P.Rembas-D.Fijałkowski) 2
Gorzów - Ostrów 50-40
(K.Pecyna-M.Szczepaniak) 1
Krosno - Rybnik 38-52
(R.Wilk-Z.Czerwiński)1
_________________
|
|
|
|
|
|
4 lip 2005, o 18:54
|
|
micson
|
Legenda |
|
|
Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22 Posty: 4434
|
Gdańsk - Zielona Góra 52-38
(T.Bajerski-R.Okoniewski) 2
Wrocław - Tarnów 47-43
(J.Hampel-T.Gollob) 1
Częstochowa - Bydgoszcz 51-39
(R.Holta-P.Protasiewicz) 1
Toruń - Leszno 47-43
(A.Miedziński-K.Kasprzak) 2
I LIGA
Rzeszów - Lublin 50-40
(P.Miesiąc-T.Piszcz) 1
Opole - Grudziadz 40-50
(P.Rembas-D.Fijałkowski) 2
Gorzów - Ostrów 49-41
(K.Pecyna-M.Szczepaniak) 2
Krosno - Rybnik 36-54
(R.Wilk-Z.Czerwiński) 2
Ostatnio edytowano 17 lip 2005, o 13:04 przez micson, łącznie edytowano 2 razy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 lip 2005, o 02:22
|
|
|
EKSTRALIGA
Gdańsk - Zielona Góra 50-40
(T.Bajerski-R.Okoniewski) 1
Wrocław - Tarnów 47-43
(J.Hampel-T.Gollob) 2
Częstochohwa - Bydgoszcz 50-40
(R.Holta-P.Protasiewicz) 1
Toruń - Leszno 48-42
(A.Miedziński-K.Kasprzak) 2
I LIGA
Rzeszów - Lublin 56-34
(P.Miesiąc-T.Piszcz) 1
Opole - Grudziadz 38-52
(P.Rembas-D.Fijałkowski) 2
Gorzów - Ostrów 50-40
(K.Pecyna-M.Szczepaniak) 2
Krosno - Rybnik 47-43
(R.Wilk-Z.Czerwiński) 1
Ostatnio edytowano 17 lip 2005, o 14:38 przez stary jeż trej, łącznie edytowano 3 razy
|
|
|
|
5 lip 2005, o 07:37
|
|
tobek
|
Szkółkowicz |
|
|
Dołączył: 12 maja 2005, o 13:20 Skąd: Z TARNOWA!!!! Posty: 6
|
Ekstraliga:
Gdansk-Zielona Góra 54:36
(Bajerski-Okoniewski)2
Wrocław-Tarnów 42:48
(Hampel-T.Gollob)2
Częstochowa-Bydgoszcz 52:38
(Holta-Protasiewicz)2
Torun-Leszno 53:37
(Miedzinski-K.Kasprzak)1
I Liga:
Rzeszów-Lublin 15:75
(Miesiąc-Piszcz)1
Opole-Grudziądz 40-50
(Rembas-Fijałkowski)1
Gorzów-Ostrów 51:39
(Pecyna-Szczepaniak)1
Krosno-Rybnik 43:47
(Wilk-Czerwinski)1
_________________ co jest k****?
|
|
|
|
|
|
5 lip 2005, o 11:40
|
Re: Typer żużlowy-XIII kolejka DMP (17.07.2005) |
|
Kasper
|
Reprezentant kraju |
|
|
Dołączył: 25 kwi 2003, o 12:07 Skąd: Rzeszów Posty: 745
|
EKSTRALIGA
Gdańsk - Zielona Góra 49:41
(T.Bajerski-R.Okoniewski) 2
Wrocław - Tarnów 47:43
(J.Hampel-T.Gollob) 2
Częstochowa - Bydgoszcz 50:40
(R.Holta-P.Protasiewicz) 1
Toruń - Leszno 48:42
(A.Miedziński-K.Kasprzak) 2
I LIGA
Rzeszów - Lublin 57:33
(P.Miesiąc-T.Piszcz) 1
Opole - Grudziadz 45:45
(P.Rembas-D.Fijałkowski) 1
Gorzów - Ostrów 48:42
(K.Pecyna-M.Szczepaniak) 2
Krosno - Rybnik 43:47
(R.Wilk-Z.Czerwiński) 2
|
|
|
|
5 lip 2005, o 17:40
|
|
watri
|
Ligowy debiutant |
|
Dołączył: 26 kwi 2005, o 17:00 Skąd: Rzeszów Posty: 80
|
Gdańsk - Zielona Góra 50:40
(T.Bajerski-R.Okoniewski) 2
Wrocław - Tarnów 47:43
(J.Hampel-T.Gollob) 2
Częstochohwa - Bydgoszcz 48:42
(R.Holta-P.Protasiewicz) 2
Toruń - Leszno 49:41
(A.Miedziński-K.Kasprzak) 2
I LIGA
Rzeszów - Lublin 56:34
(P.Miesiąc-T.Piszcz) 2
Opole - Grudziadz 31:59
(P.Rembas-D.Fijałkowski) 2
Gorzów - Ostrów 50:40
(K.Pecyna-M.Szczepaniak) 1
Krosno - Rybnik 47:43
(R.Wilk-Z.Czerwiński) 2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 lip 2005, o 14:33
|
|
zommo
|
Szkółkowicz |
|
|
Dołączył: 30 lis 2004, o 14:32 Posty: 38
|
EKSTRALIGA
Gdańsk - Zielona Góra 51-39
(T.Bajerski-R.Okoniewski) 2
Wrocław - Tarnów 43-47
(J.Hampel-T.Gollob) 2
Częstochohwa - Bydgoszcz 50:40
(R.Holta-P.Protasiewicz) 1
Toruń - Leszno 49:41
(A.Miedziński-K.Kasprzak) 2
I LIGA
Rzeszów - Lublin 57-33
(P.Miesiąc-T.Piszcz) 1
Opole - Grudziadz 43-47
(P.Rembas-D.Fijałkowski) 2
Gorzów - Ostrów 48:42
(K.Pecyna-M.Szczepaniak) 2
Krosno - Rybnik 46-44 Shocked
(R.Wilk-Z.Czerwiński) 1
|
|
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 70 gości |
Narzędzia
|
|
Uprawnienia
|
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów
|
|