Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA Konkursu:TRENER 1Ligi 2005


Dział służący do typowania - nie tylko żużla!

Opcje      Szukaj
Post 25 lip 2005, o 13:20
 KLASYFIKACJA KOŃCOWA Konkursu:TRENER 1Ligi 2005
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5721

Zobacz profil 
KLASYFIKACJA KOŃCOWA Konkursu Trener 1ligi 2005



1Eisenhower 824p
2Spater 812p
3Andrew 810p


4Miro 794p
5Thunderkiss 787p
6Western 777p
7Tomek82 774p
8K2 772p
9Nobi 770p
10Frater 758p

11Tomek 755p
12Speedway 754p
13Damael 753p
14Le 3eme oeil 734p
15Grisza 726p
16Jasiek 726p
17WojtekSG[WC] 719p
18Gacek 713p
19Wierzba 685p
20Damian 639p

21Dudus89 593p


Walka do końca,niewielkie róznice punktowe----Tak kończy sie pierwsza edycja naszego konkursu.Każdy z uczestników borykał sie z mniejszymi lub większymi kłopotami kadrowymi. Wygrała drużyna najrówniejsza .Gratulacje dla ciebie EISENHOWER,jak również dla pozostałych Trenerów za udział w lidze.

Już teraz zapraszam na Drugą Edycje Konkursu w przyszłym sezonie.
W jakiej lidze? To zależy od naszych STALOWCÓW

W Regulaminie zajdą pewne zmiany (szczegóły za rok)

POZDRO FOR ALL


           
Post 29 lip 2005, o 00:53
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Poczatek mialem bardzo dobry, niestety brak Max'a i slabsza postawa Barana spowodowala, ze nie znalazlem sie na podium :(

W tym miejscu chcialbym jednak podziekowac fraterowi, za zorganizowanie tego konkursu, mam nadzieje, ze za rok bedziemy sie bawic juz w E-lidze :):)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 29 lip 2005, o 10:33
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5721

Zobacz profil 
badyl napisał(a):

W tym miejscu chcialbym jednak podziekowac fraterowi, za zorganizowanie tego konkursu, mam nadzieje, ze za rok bedziemy sie bawic juz w E-lidze :):)



Trzeba trzymać kciuki :) :) :)


           
Post 30 lip 2005, o 18:02
 
Junior
Junior

Dołączył: 9 paź 2004, o 17:04
Posty: 208

Zobacz profil 
badyl napisał(a):
Poczatek mialem bardzo dobry, niestety brak Max'a i slabsza postawa Barana spowodowala, ze nie znalazlem sie na podium :(

W tym miejscu chcialbym jednak podziekowac fraterowi, za zorganizowanie tego konkursu, mam nadzieje, ze za rok bedziemy sie bawic juz w E-lidze :):)


Też miałem Max'a i Karola, a zająłem 2 pozycję:P :wink:, choć w ostatniej kolejce było gorąco :). Wszystko zawdzięczam Łukaszowi Romankowi, był bardzo tani ale wiadomo,że na dużo go stać co pokazał w kilku meczach.

Również chciałbym podziękować Fraterowi i podpisuję się pod tym aby za rok wszystko toczyło się już w ekstralidze :)

_________________
"Idzie ludzi tysiąc tysięcy, na Jasną Górę idzie.
Stoją ludzi tłumy wielkie, i modlą się do rzeźb.
Tysiące, tysiące, tysiące ludzi,
święcą święta stworzone przez ludzi.
Tysiące ludzi płaci aby się od grzechu wypłacić"
/Kult "Religia wielkiego Babilonu"


           
Post 22 lis 2005, o 16:23
 Czas podsumowań
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5721

Zobacz profil 
Spadł pierwszy śnieg.Nadszedł czas na podsumowanie postawy moich 2 drużyn jakie zgłosiłem do rozgrywek 2005 .Jedna ekstraligowa druga Iligowa.
O ile z Fraterna :wink: E spełniła pokładane w niej nadzieje ,o tyle pierwoszligowa nie mogła wznieśc sie na wyżyny :lol: typowy średniak.
W obu zastosowałem manewr bez stranieri(nie pasowali mi do koncepcji)nauczony sezonem 2004 że wstawienie ich do składu łaczy sie jednocześnie z postawiłem na wątpliwej formy średniaka np.Crump+Robacki :?

Przejdzmy do statystyk:
Koszt drużyny:tutaj remis(I): 400tys=400tys(E)

Punkty w klasyfikacji końcowej: (I)758<926(po 14k),1261(po20)[E]

Średnia punktów na kolejke :(I)54.14<66.14(po14k),63.05(po20)[E]

Najwyższy wynik punktowy ;(I)65p<81p[E]-sezon zasadniczy,73w play-off

Najgorszy wynik punktowy;(I)44p<53p[E]-sezon zasadniczy,45w play-off

Miejsce w klasyfikacji koncowej:(I)10m.Na 21Trenerów<136m.na 1650(po14k),33m :!: na1650(po20k) [E] .Nie ma to jak Play-Off :fuckyou:

W następnej części wystawie oceny moim zawodnikom z Fraterny[E] i Fraterny(I)

CDN.

Pozdro

[ Dodano: Czw 29 Gru, 2005 ]
Dokonania drużyn juz opisane.Pora na poszczególne ogniwa :) :

FRATERNA(I)

1.Jędrzejak- 123p,średnio 9.46 na kolejke-Najdroższy zawodnik krajowy.Szczerze?->liczyłem na troche wiecej .10p to mialo byc minium,wpadki mogą sie zdarzać ale nie przez pół sezonu :lol: (naszego 14 kolejkowego) :wink: ,końcówka już przyzwoita .

OCENA:-4

2. K.Baran-68p,śr.5.66 -Najsłabsze ogniwo :lol: .Na pocieszenie pozostaje fakt że był nie tylko moim pupilem :lol:

Ocena:3

3.Knapp-143p,śr.10.21-Na Grzesia już nie będe narzekał .Początek to problemy sprzetowe a i tak na 8punktow można było liczyć,potem juz tylko lepiej(dodatkowo bonus w kilku meczach 6 startów)

Ocena:-5

4.Paluch-141p,śr.10,07-Podpora gorzowskiej stali.Spełnił przedsezonowe wymagania,jednak oddał zbyt dużo bonusów hlibowi :lol: ,bo pawła miała wiekszośc ekip(w tym ja) .W ten sposób kilka punktów które można było zarobić uciekło

Ocena:-5

5Kuciapa-155p,śr.11.07-Lider zespołu.Tylko jedno niepowodzenie.Co tu wiecej pisać :D

Ocena:+5

6Szczyrba-7p,śr. 1.75-Jeśli Karol byl najślabszym ogniwem to co mam powiedzieć o tym zawodniku :lol: .Kompletny niewypał.Mial byc objawieniem ,a nie mieścił sie nawet w podstawowym składzie Rybnika.Można stwirdzić, że przejechałem lige w 6,jednak co maja powiedzieć inni Trenerzy.

Ocena:1

7.Hlib-101p,śr. 8.41-Troche słabszy sezon od poprzedniego,ale i tak najlepszy chyba wśród juniorow 1 ligi sezonu zasadniczego.Mieli go prawie wszyscy.

Ocena:4

R1Chromik-95p,śr.6.78/przydatność do drużyny 17p,śr.5.66-skupie sie tu tylko występach w moim teamie.3 mecze zdobycze mizerne.Nic nie wniósł do drużyny.

Ocena:-3

R2 K.Kępa-7p,śr. 1.4/przydatność do drużyny 3p,śr.1.5-Kolejna nie spełniona nadzieja :(
Kiedy już zacząl sie wjeżdzać(tzn.zdobywać punkty)przyszedł wypadek w bydgoszczy :(

Ocena:---


Ocena całej drużyny: +3

Podsumowując: Drużyna z perspektywami.Niestety zawiodła kompletnie druga linia przez co cierpial cały zespół nie mogąc pokonać bariery 60p (udało sie to tylko raz).
10 miesce środek tabeli.


W następnej czesci podsumowanie osiagnięc Fraterny Ekstraligowej
:)

CDN.

POZDRO


           
Post 30 sty 2006, o 02:44
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
Sziede sobie tak w ten dzisiejszy dzien i wpadlem na taki pomysl. Otoz co byscie powiedzieli na moj pomysl a jest on nastepujacy. Zakladamy 3 ligi ( Ekstra, 1 i 2) w kazdej lidze jest po tyle samo zawodnokow co druzyn ( bedzie trzeba jeszcze poczekac chwile dopuki dowiemy sie co bedzie z 1 i 2 liga) kazdy zawodnik sklada druzyny liczaca 8 zawodnikow tylko z tych zawodnikow bierzacych udzial w danej lidze. Zwyciescy 1 i drugie lidi awansuja to wyzszej ligi ( tak samo jak w prawdziwym zyciu)

Wszystko oczywiscie jest do dyskusji i ustalenia. Ogulnie chodzi o to ze mamy taka sama zabawe ja w tym roku tylko tutaj walczymy o wyzsze ligi. Jezeli spodoba sie to wam i oczywiscie Fraterowi to bedzie mozna to dalej organizowac ja czekam na wasze opinie


           
Post 30 sty 2006, o 12:17
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Mi jest obojętne jak będzie wyglądać ten typer, ale mam nadzijeje ze Frater w tym roku tez go zorganizuje. Pomysł nawet fajny, jak reszczie sie spodoba to może być, ale dla mnie może być nawet taki zwykły jak w tamtym roku, byle by wogole był :)

_________________
Obrazek


           
Post 30 sty 2006, o 12:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 kwi 2004, o 10:04
Skąd: RZESZÓW
Posty: 1401

Zobacz profil 
typer żużlowy bedzie napewno....nie widze innej opcji :lol:
ale jak ma ktoś jeszcze jakieś inne pomysły to czemu nie :D wybierzemy coś ciekawego.

_________________
...JESTEM TU PO TO, ABY WYGRYWAĆ...


           
Post 1 lut 2006, o 11:42
 Re: KLASYFIKACJA KOŃCOWA Konkursu:TRENER 1Ligi 2005
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5721

Zobacz profil 
frater napisał(a):

Już teraz zapraszam na Drugą Edycje Konkursu w przyszłym sezonie.
W jakiej lidze? To zależy od naszych STALOWCÓW

W Regulaminie zajdą pewne zmiany (szczegóły za rok)

POZDRO FOR ALL



Myślałem że wystarczy raz napisać :D ,ale najwidoczniej sie myliłem.
TRENER 2006 napewno wystartuje.
Zasady na jakich bedzie obowiazywała zabawa mamy jeszcze czas.
(rok temu zapisy o ile sie nie myle były prowadzone w marcu :lol:).
Nie martwcie sie na zapas ,bądzcie cierpliwi choć samemu już mi tęskno do Ligi,zliczania punktów itd.

Pozdrawiam

Ps1. Trenerzy uczestniczący w poprzedniej edycji będą mieli pewien handicup :wink:

Ps2.Co do podziału na ligi to zależy od ilości zgłoszeń,jeśli miałoby ich być b.dużo wtedy zastosowany zostanie manewr (starzy trenerzy E-liga,nowi trenerzy 1ew.2liga ).


           
Post 6 lut 2006, o 14:59
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
No to ja juz sie zglaszam zeby pozniej nie bylo :)

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 16 lut 2006, o 18:01
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
pomalu Frater mysl co i jak, poniewaz mam fajna nagrode dla tego, kto wygra tegoroczna edycje konkursu :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 16 lut 2006, o 22:09
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Chaz napisał(a):
pomalu Frater mysl co i jak, poniewaz mam fajna nagrode dla tego, kto wygra tegoroczna edycje konkursu :)


szkoda ze o nagrodzie nie pomyslales w tamtej edycji konkursu :P tylko dopiero teraz...

_________________
Obrazek


           
Post 16 lut 2006, o 22:21
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5721

Zobacz profil 
Eisenhower napisał(a):
Chaz napisał(a):
pomalu Frater mysl co i jak, poniewaz mam fajna nagrode dla tego, kto wygra tegoroczna edycje konkursu :)


szkoda ze o nagrodzie nie pomyslales w tamtej edycji konkursu :P tylko dopiero teraz...


Proud & Glory - to za mało? :)

Co do nagrody jeśli znajdzie sie sponsor bedzie miło :D

Zapisy i ostateczną wersje regulaminu planuje na marzec bo wiadomo ze zaczeła sie faza wypożyczeń w klubach,a wszystkim nam zależy na jak najbardziej aktualnych składach.

Pozdrawiam


           
Post 15 maja 2006, o 15:27
 14kt
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 maja 2006, o 15:26
Posty: 1

Zobacz profil 
This is a good talking about the 14kt!!I learn a lot more about 14kt here,I like it.
I search Yahoo for long time and find here.By the way I found some content on another website about it.Also,you can find some other on it,such as yellowstone or carhartt or murano.
LOL!Good job and go on talking plz,boys :)

_________________
http://www.blog-king.info


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi