Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja
Dział służący do typowania - nie tylko żużla!
|
|
25 sie 2005, o 07:37
|
|
dudus89
|
Senior |
|
Dołączył: 19 maja 2004, o 14:28 Posty: 341
|
Apator Adiana Toruń - Unia Tarnów (47:43)
(Jason Crump - Tomasz Gollob ) 1
Polonia Bydgoszcz - Złomrex Włókniarz Częstochowa (48:42)
(Andreas Jonsson - Ryan Sulivan ) 1
Lotos Gdańsk - ZKŻ Zielona Góra (55:35)
(Mirosław Jabłoński - Rafał Okoniewski) 2
I LIGA
MARS RTV AGD Gorzów Wlkp. - INTAR DARTOM Ostrów Wlkp. (49:41) (Paweł Hlib - Tomasz Jędrzrejak) 2
RKM Rybnik - MARMA Polskie Folie Rzeszów (49:41)
(Zbigniew Czerwiński - Maciej Kuciapa ) 1
KSŻ Krosno - Kolejarz Opole (54:36)
(Rafał Wilk - Sebastian Trumiński)1
Ostatnio edytowano 4 wrz 2005, o 14:38 przez dudus89, łącznie edytowano 2 razy
|
|
|
|
|
|
25 sie 2005, o 08:58
|
|
duscher
|
Uczestnik GP |
|
|
Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28 Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa! Posty: 1374
|
Apator Adriana Toruń-Unia Tarnów 47-43
(J.Crump-T.Gollob) 1
Polonia Bydgoszcz-Włókniarz Złomrex Częstochowa 50-40
(A.Jonson-R.Sulivan) 1
Lotos Gdańsk-ZkŻ Zielona Góra 52-38
(M.Jabłoński-R.Okoniewski) x
Mars RTV AGD Gorzów Wlkp.-INTAR DARTOM Wlkp. 50-40
(P.Hlib-T.Jędrzejak) 2
RKM Rybnik-Marma Polskie Folie Rzeszów 51-39
(Z.Czerwiński-M.Kuciapa) 1
KSŻ Krosno-Kolejarz Opole 48-42
(R.Wilk-S.Trumiński) 2
_________________
|
|
25 sie 2005, o 09:45
|
|
komandos
|
Szkółkowicz |
|
|
Dołączył: 1 cze 2005, o 23:01 Skąd: spoza granicy ludzkiej wyobraźni Posty: 49
|
EXTRALIGA
Toruń - Tarnów 48:42
(Crump-T.Gollob) 2
Bydgoszcz - Częstochowa 50:40
(Jonsson - Sullivan) 1
I LIGA
Gorzów - Ostrów 49:41
(Hlib- Jędrzejak) 1
Rybnik - Rzeszów 47:43
(Czerwiński-Kuciapa)2
Krosno - Opole 55:35
(Wilk - Trumiński) 1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 sie 2005, o 10:58
|
|
POLAN
|
Medalista GP |
|
|
Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35 Skąd: z I łuku | Rzeszów Posty: 2251
|
EKSTRALIGA
Apator Adiana Toruń - Unia Tarnów 40-50
(Jason Crump - Tomasz Gollob ) 1
Polonia Bydgoszcz - Złomrex Włókniarz Częstochowa 51-49
(Andreas Jonsson - Ryan Sulivan ) 2
Lotos Gdańsk - ZKŻ Zielona Góra 55-35
(Mirosław Jabłoński - Rafał Okoniewski) 2
I LIGA
MARS RTV AGD Gorzów Wlkp. - INTAR DARTOM Ostrów Wlkp. 49-41
( Paweł Hlib - Tomasz Jędrzrejak) 1
RKM Rybnik - MARMA Polskie Folie Rzeszów 50-40
(Zbigniew Czerwiński - Maciej Kuciapa ) 2
KSŻ Krosno - Kolejarz Opole 50-40
(Rafał Wilk - Sebastian Trumiński) 1
_________________ MPF - Marma Psycho Fans !
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
|
|
|
|
|
|
25 sie 2005, o 12:50
|
|
ireneusz
|
Medalista GP |
|
|
Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20 Posty: 2233
|
EKSTRALIGA
Apator Adiana Toruń - Unia Tarnów 41:49
(Jason Crump - Tomasz Gollob) 1
Polonia Bydgoszcz - Złomrex Włókniarz Częstochowa 51:39
(Andreas Jonsson - Ryan Sulivan) 1
Lotos Gdańsk - ZKŻ Zielona Góra 54:36
(Mirosław Jabłoński - Rafał Okoniewski) 1
I LIGA
MARS RTV AGD Gorzów - INTAR DARTOM Ostrów Wlkp. 49:41
(Paweł Hlib - Tomasz Jędrzrejak) 2
RKM Rybnik - MARMA Polskie Folie Rzeszów 52:38
(Zbigniew Czerwiński - Maciej Kuciapa ) 1
KSŻ Krosno - Kolejarz Opole 53:37
(Rafał Wilk - Sebastian Trumiński) 1
_________________
Ostatnio edytowano 4 wrz 2005, o 10:02 przez ireneusz, łącznie edytowano 1 raz
|
|
|
|
25 sie 2005, o 13:16
|
|
Bajron
|
Ligowy debiutant |
|
|
Dołączył: 3 paź 2004, o 12:26 Skąd: Rzeszów Posty: 91
|
EKSTRALIGA
Apator Adiana Toruń - Unia Tarnów 35-55
(Jason Crump - Tomasz Gollob ) 1
Polonia Bydgoszcz - Złomrex Włókniarz Częstochowa 41-49
(Andreas Jonsson - Ryan Sulivan ) 1
Lotos Gdańsk - ZKŻ Zielona Góra 46-44
(Mirosław Jabłoński - Rafał Okoniewski) 2
I LIGA
MARS RTV AGD Gorzów Wlkp. - INTAR DARTOM Ostrów Wlkp. 47-43
( Paweł Hlib - Tomasz Jędrzrejak) 1
RKM Rybnik - MARMA Polskie Folie Rzeszów 40-50
(Zbigniew Czerwiński - Maciej Kuciapa ) 2
KSŻ Krosno - Kolejarz Opole 45-45
(Rafał Wilk - Sebastian Trumiński) 1
STAL RZESZÓW!!!!!!
_________________________________________________________________________________________
|
|
|
|
|
|
25 sie 2005, o 16:31
|
|
NoBi
|
Weteran |
|
Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59 Skąd: Stadion Stali :) Posty: 3563
|
EKSTRALIGA
Apator Adiana Toruń - Unia Tarnów (49-41)
(Jason Crump - Tomasz Gollob ) 1
Polonia Bydgoszcz - Złomrex Włókniarz Częstochowa (48:42)
(Andreas Jonsson - Ryan Sulivan ) 2
Lotos Gdańsk - ZKŻ Zielona Góra (55:35)
(Mirosław Jabłoński - Rafał Okoniewski) 2
I LIGA
MARS RTV AGD Gorzów Wlkp. - INTAR DARTOM Ostrów Wlkp. (48:42)
( Paweł Hlib - Tomasz Jędrzrejak) 2
RKM Rybnik - MARMA Polskie Folie Rzeszów (44-46)
(Zbigniew Czerwiński - Maciej Kuciapa ) 2
KSŻ Krosno - Kolejarz Opole (52-38)
(Rafał Wilk - Sebastian Trumiński) 1
_________________
Wyjazdy: Sezon 2009 - Rybnik, Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów
|
|
|
|
25 sie 2005, o 20:34
|
Re: TYPER DMP play off półfinały-rewanż (04.09.2005) |
|
gushman
|
Solidny ligowiec |
|
Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43 Skąd: tarnów Posty: 441
|
EKSTRALIGA
Apator Adiana Toruń - Unia Tarnów (28:62) 35:55
(Jason Crump - Tomasz Gollob) 2
Polonia Bydgoszcz - Złomrex Włókniarz Częstochowa (42:47) 43:47
(Andreas Jonsson - Ryan Sulivan) 2
Lotos Gdańsk - ZKŻ Zielona Góra (45:45) 48:42
(Mirosław Jabłoński - Rafał Okoniewski) 2
I LIGA
MARS RTV AGD Gorzów Wlkp. - INTAR DARTOM Ostrów Wlkp. (40:50) 49:41
( Paweł Hlib - Tomasz Jędrzejak) 2
RKM Rybnik - MARMA Polskie Folie Rzeszów (33:57) 57:33
(Zbigniew Czerwiński - Maciej Kuciapa) 1
KSŻ Krosno - Kolejarz Opole (38:52) 53:37
(Rafał Wilk - Sebastian Trumiński) 1
_________________ (Nie)Prawdopodobnie kompletny ==>>rozkład jazdy 2006<<== by gushman
|
|
|
|
|
|
|
|
26 sie 2005, o 14:48
|
|
Eisenhower
|
Medalista GP |
|
|
Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50 Skąd: Rzeszów Posty: 2715
|
EKSTRALIGA
Apator Adiana Toruń - Unia Tarnów 40-50
(Jason Crump - Tomasz Gollob ) 1
Polonia Bydgoszcz - Złomrex Włókniarz Częstochowa 46-44
(Andreas Jonsson - Ryan Sulivan ) 2
Lotos Gdańsk - ZKŻ Zielona Góra 49-41
(Mirosław Jabłoński - Rafał Okoniewski) 2
I LIGA
MARS RTV AGD Gorzów Wlkp. - INTAR DARTOM Ostrów Wlkp. 55-35
( Paweł Hlib - Tomasz Jędrzrejak) 1
RKM Rybnik - MARMA Polskie Folie Rzeszów 48-42
(Zbigniew Czerwiński - Maciej Kuciapa ) 1
KSŻ Krosno - Kolejarz Opole 53-37
(Rafał Wilk - Sebastian Trumiński)1
_________________
|
|
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości |
Narzędzia
|
|
Uprawnienia
|
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów
|
|