Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja
Dział służący do typowania - nie tylko żużla!
|
|
|
|
28 mar 2006, o 08:52
|
|
duscher
|
Uczestnik GP |
|
|
Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28 Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa! Posty: 1374
|
EKSTRALIGA:
RKM Rybnik - KS Toruń 46-44
(Rafał Szombierski - Mariusz Puszakowski) 1
WTS Wrocław - BTŻ Polonia Bydgoszcz 47-43
(Jarek Hampel - Robert Kościecha) 1
ZKS Stal! Rzeszów - CKM Włókniarz Częstochowa 51-39
(Maciek Kuciapa - Sebek Ułamek) 2
Unia Leszno - Unia Tarnów 40-50
(Leigh Adams - Tomek Gollob) 1
I LIGA
Fular Gniezno - Stal Gorzów 48-42
(Krzysztof Pecyna - Piotr Paluch) 1
TŻ Lublin - KSŻ Krosno 52-38
(Daniel Jeleniewski - Rafał Wilk) x
ZKŻ Zielona Góra - GTŻ Grudziądz 51-39
(Rafał Okoniewski - Paweł Staszek) 1
II LIGA
Orzeł Łodz - Kolejarz Rawicz 49-41
(Jacek Wożniak - Robert Mikolajczak) x
Kolejarz Opole - PSŻ Poznań 48-42
(Robert Flis - Adam Skornicki) 1
_________________
|
|
|
|
|
|
28 mar 2006, o 08:54
|
|
ireneusz
|
Medalista GP |
|
|
Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20 Posty: 2233
|
EKSTRALIGA:
RKM Rybnik - KS Toruń 37-53
(Rafał Szombierski - Mariusz Puszakowski) 1
WTS Wrocław - BTŻ Polonia Bydgoszcz 50:40
(Jarek Hampel - Robert Kościecha) 1
ZKS Stal MARMA Rzeszów - CKM Włókniarz Częstochowa 47:43
(Maciek Kuciapa - Sebek Ułamek) 2
Unia Leszno - Unia Tarnów 48:42
(Leigh Adams - Tomek Gollob) 1
I LIGA
Fular Gniezno - Stal Gorzów 43:47
(Krzysztof Pecyna - Piotr Paluch)
TŻ Lublin - KSŻ Krosno 54:36
(Daniel Jeleniewski - Rafał Wilk) 2
ZKŻ Zielona Góra - GTŻ Grudziądz 53:37
(Rafał Okoniewski - Paweł Staszek) 1
II LIGA
Orzeł Łodz - Kolejarz Rawicz 50:40
(Jacek Woźniak - Robert Mikolajczak) 1
Kolejarz Opole - PSŻ Poznań 44:46
(Robert Flis - Adam Skornicki) 1
P.s. Typowanie pierwszej kolejki to jest dopiero "hardcore"
_________________
Ostatnio edytowano 6 kwi 2006, o 17:52 przez ireneusz, łącznie edytowano 2 razy
|
|
|
|
|
|
28 mar 2006, o 10:36
|
Re: Typer żużlowy I kolejka(9.04.2006)czas zacząć ;) |
|
Giene
|
Solidny ligowiec |
|
|
Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46 Skąd: Ruhrpolen Posty: 424
|
EKSTRALIGA
RKM Rybnik - KS Toruń 35-55
(Rafał Szombierski - Mariusz Puszakowski)2
WTS Wrocław - BTŻ Polonia Bydgoszcz 49:41 (Jarek Hampel - Robert Kościecha)1
ZKS Stal MARMA Rzeszów - CKM Włókniarz Częstochowa 50:40
(Maciek Kuciapa - Sebek Ułamek) 1
Unia Leszno - Unia Tarnów 43:47 (Leigh Adams - Tomek Gollob) 1
I LIGA
Fular Gniezno - Stal Gorzów 49:41
(Krzysztof Pecyna - Piotr Paluch) 1
TŻ Lublin - KSŻ Krosno 57:33 (Daniel Jeleniewski - Rafał Wilk) 1
ZKŻ Zielona Góra - GTŻ Grudziądz 54:36
(Rafał Okoniewski - Paweł Staszek) 1
II LIGA
Orzeł Łodz - Kolejarz Rawicz 49:41 (Jacek Wożniak - Robert Mikolajczak) 1
Kolejarz Opole - PSŻ Poznań 42:48
(Robert Flis - Adam Skornicki) 2
[/b]
|
|
|
|
28 mar 2006, o 10:44
|
|
Blackadder
|
Junior |
|
|
Dołączył: 23 gru 2005, o 09:50 Posty: 182
|
EKSTRALIGA:
RKM Rybnik - KS Toruń 41:49
(Rafał Szombierski - Mariusz Puszakowski) 1
WTS Wrocław - BTŻ Polonia Bydgoszcz 48:42
(Jarek Hampel - Robert Kościecha)
marma STAL folia RZESZÓW - CKM Włókniarz Częstochowa 46:44
(Maciek Kuciapa - Sebek Ułamek) 2
Unia Leszno - Unia Tarnów 43:47
(Leigh Adams - Tomek Gollob) 2
I LIGA
Fular Gniezno - Stal Gorzów 47:43
(Krzysztof Pecyna - Piotr Paluch)
TŻ Lublin - KSŻ Krosno 50:40
(Daniel Jeleniewski - Rafał Wilk) 2
ZKŻ Zielona Góra - GTŻ Grudziądz 55:35
(Rafał Okoniewski - Paweł Staszek) 2
II LIGA
Orzeł Łodz - Kolejarz Rawicz 50:40
(Jacek Wożniak - Robert Mikolajczak) 1
Kolejarz Opole - PSŻ Poznań 42:48
(Robert Flis - Adam Skornicki) 2
Ciężko zatypować oj ciężko
_________________
|
|
|
|
28 mar 2006, o 13:33
|
Re: Typer żużlowy I kolejka(9.04.2006)czas zacząć ;) |
|
Gromek
|
Ligowy debiutant |
|
Dołączył: 1 lip 2005, o 11:32 Skąd: Dziurów Posty: 53
|
EKSTRALIGA:
RKM Rybnik - KS Toruń 45-45
(Rafał Szombierski - Mariusz Puszakowski) 1
WTS Wrocław - BTŻ Polonia Bydgoszcz 46-44 (Jarek Hampel - Robert Kościecha) 1
ZKS Stal MARMA Rzeszów - CKM Włókniarz Częstochowa 49-41
(Maciek Kuciapa - Sebek Ułamek) 1
Unia Leszno - Unia Tarnów 43-47 (Leigh Adams - Tomek Gollob) 1
I LIGA
Fular Gniezno - Stal Gorzów 50-40
(Krzysztof Pecyna - Piotr Paluch) 1
TŻ Lublin - KSŻ Krosno 57-33 (Daniel Jeleniewski - Rafał Wilk) 1
ZKŻ Zielona Góra - GTŻ Grudziądz 55-35
(Rafał Okoniewski - Paweł Staszek) 1
II LIGA
Orzeł Łodz - Kolejarz Rawicz 46-44 (Jacek Wożniak - Robert Mikolajczak) 1
Kolejarz Opole - PSŻ Poznań 44-46
(Robert Flis - Adam Skornicki) 2
_________________ Życie to jazda !!!
Ostatnio edytowano 4 kwi 2006, o 11:41 przez Gromek, łącznie edytowano 1 raz
|
|
|
|
|
|
|
|
28 mar 2006, o 16:28
|
|
NoBi
|
Weteran |
|
Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59 Skąd: Stadion Stali :) Posty: 3564
|
EKSTRALIGA:
RKM Rybnik - KS Toruń 43:47
(Rafał Szombierski - Mariusz Puszakowski) 1
WTS Wrocław - BTŻ Polonia Bydgoszcz 48:42
(Jarek Hampel - Robert Kościecha) 1
ZKS Stal MARMA Rzeszów - CKM Włókniarz Częstochowa 49:41
(Maciek Kuciapa - Sebek Ułamek) 1
Unia Leszno - Unia Tarnów 49:41
(Leigh Adams - Tomek Gollob) 1
I LIGA
Fular Gniezno - Stal Gorzów 50:40
(Krzysztof Pecyna - Piotr Paluch) 2
TŻ Lublin - KSŻ Krosno 51:39
(Daniel Jeleniewski - Rafał Wilk) 2
ZKŻ Zielona Góra - GTŻ Grudziądz 56:34
(Rafał Okoniewski - Paweł Staszek) 1
II LIGA
Orzeł Łodz - Kolejarz Rawicz 45:45
(Jacek Wożniak - Robert Mikolajczak 2
Kolejarz Opole - PSŻ Poznań 44:46
(Robert Flis - Adam Skornicki) 2
_________________
Wyjazdy: Sezon 2009 - Rybnik, Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów
|
|
|
|
|
|
28 mar 2006, o 18:32
|
|
Eisenhower
|
Medalista GP |
|
|
Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50 Skąd: Rzeszów Posty: 2715
|
EKSTRALIGA:
RKM Rybnik - KS Toruń 40-50
(Rafał Szombierski - Mariusz Puszakowski) 1
WTS Wrocław - BTŻ Polonia Bydgoszcz 47-43
(Jarek Hampel - Robert Kościecha) 1
ZKS Stal MARMA Rzeszów - CKM Włókniarz Częstochowa 50-40
(Maciek Kuciapa - Sebek Ułamek) 1
Unia Leszno - Unia Tarnów 42-48
(Leigh Adams - Tomek Gollob) 1
I LIGA
Fular Gniezno - Stal Gorzów 44-46
(Krzysztof Pecyna - Piotr Paluch) 2
TŻ Lublin - KSŻ Krosno 52-38
(Daniel Jeleniewski - Rafał Wilk) 2
ZKŻ Zielona Góra - GTŻ Grudziądz 53-37
(Rafał Okoniewski - Paweł Staszek) 1
II LIGA
Orzeł Łodz - Kolejarz Rawicz 48-42
(Jacek Wo Źniak - Robert Mikolajczak) 1
Kolejarz Opole - PSŻ Poznań 46-44
(Robert Flis - Adam Skornicki) 2
_________________
|
|
|
|
|
|
28 mar 2006, o 18:52
|
|
Thunderkiss
|
Uczestnik GP |
|
|
Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32 Skąd: Rzeszów Posty: 1366
|
EKSTRALIGA: RKM Rybnik - KS Toruń 39:51 (Rafał Szombierski - Mariusz Puszakowski) 1
WTS Wrocław - BTŻ Polonia Bydgoszcz 49:41 (Jarek Hampel - Robert Kościecha) 1
ZKS Stal MARMA Rzeszów - CKM Włókniarz Częstochowa 47:43 (Maciek Kuciapa - Sebek Ułamek) 2
Unia Leszno - Unia Tarnów 48:42 (Leigh Adams - Tomek Gollob) 1
I LIGA
Fular Gniezno - Stal Gorzów 43:47 (Krzysztof Pecyna - Piotr Paluch) 1
TŻ Lublin - KSŻ Krosno 55:35 (Daniel Jeleniewski - Rafał Wilk) 1
ZKŻ Zielona Góra - GTŻ Grudziądz 59:31 (Rafał Okoniewski - Paweł Staszek) 1
II LIGA
Orzeł Łodz - Kolejarz Rawicz 40:50 (Jacek Wożniak - Robert Mikolajczak) 2
Kolejarz Opole - PSŻ Poznań 37:53 (Robert Flis - Adam Skornicki) 1
|
|
|
|
|
|
|
|
28 mar 2006, o 19:46
|
|
Bartas
|
Ligowy debiutant |
|
Dołączył: 10 mar 2006, o 21:22 Posty: 60
|
Wszyscy w meczu Stal-Włókniarz dają Maciek Kuciapa i Sebek Ułamek(widać jakie kopiowanie z tym Ułamkiem
EKSTRALIGA:
RKM Rybnik - KS Toruń 39-51
(Rafał Szombierski -Bjerne Pedersen )
WTS Wrocław - BTŻ Polonia Bydgoszcz 49-41
(Jason Crump - Andreas Jonsson)
ZKS Stal MARMA Rzeszów - CKM Włókniarz Częstochowa 47-43 (oby)
(Nicki Pedersen - Lee Richardsson)
Unia Leszno - Unia Tarnów 43-47
(Leigh Adams - Tomasz Gollob)
I LIGA
Fular Gniezno - Stal Gorzów 48-42
(Magnus Zeterstroem - Piotr Paluch)
TŻ Lublin - KSŻ Krosno 53-37
(Daniel Jeleniewski - Rafał Wilk)
ZKŻ Zielona Góra - GTŻ Grudziądz 54-36
(Grzegorz Walasek - Tomasz Bajerski)
II LIGA
Orzeł Łodz - Kolejarz Rawicz 43-47
(Freddie Eriksson- Robert Mikolajczak)
Kolejarz Opole - PSŻ Poznań 41-49
(Robert Flis - Adam Skornicki)
Ostatnio edytowano 28 mar 2006, o 20:06 przez Bartas, łącznie edytowano 2 razy
|
|
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 85 gości |
Narzędzia
|
|
Uprawnienia
|
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów
|
|