Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja
Dział służący do typowania - nie tylko żużla!
|
|
|
|
29 kwi 2006, o 17:00
|
|
NoBi
|
Weteran |
|
Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59 Skąd: Stadion Stali :) Posty: 3562
|
EKSTRALIGA:
ADRIANA TORUŃ - STAL RZESZÓW 49:41
(Ales Dryml - Tomasz Chrzanowski) 2
RKM RYBNIK - BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ 40:50
(Rafał Szombierski - Robert Sawina) 1
CKM WŁOKNIARZ CZĘSTOCHOWA - UNIA LESZNO 50:40
(Sebastian Ułamek - Damian Baliński) 1
UNIA TARNÓW - ATLAS WROCŁAW 57:33
(Tomasz Gollob - Jason Crump) 1
1 LIGA:
FULAR GNIEZNO - KM OSTRÓW 45:45
(Stefan Andersson - Joe Screen) 1
KSŻ KROSNO - ZKŻ KRONOPOL ZIELONA GÓRA 39:51
(Rafał Wilk - Kai Laukkanen) 2
STAL GORZÓW - TŻ SIPMA LUBLIN 51:39
(Piotr Paluch - Grzegorz Knapp) 1
2 LIGA:
WYBRZEŻE GDAŃSK - UKRAINA RÓWNE 46:44
(Marcin Jankowski - Piotr Dym) 1
PSŻ POZNAŃ - SC DAUGAVPILS 47:43
(Adam Skórnicki - Siergiej Darkin) 1
_________________
Wyjazdy: Sezon 2009 - Rybnik, Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów
|
|
|
|
29 kwi 2006, o 17:03
|
|
|
EKSTRALIGA:
ADRIANA TORUŃ - STAL RZESZÓW 48-42
(Ales Dryml - Tomasz Chrzanowski) 2
RKM RYBNIK - BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ 50-40
(Rafał Szombierski - Robert Sawina) 2
CKM WŁOKNIARZ CZĘSTOCHOWA - UNIA LESZNO 54-36
(Sebastian Ułamek - Damian Baliński) 1
UNIA TARNÓW - ATLAS WROCŁAW 48-42
(Tomasz Gollob - Jason Crump) 1
1 LIGA:
FULAR GNIEZNO - KM OSTRÓW 47-43
(Stefan Andersson - Joe Screen) 1
KSŻ KROSNO - ZKŻ KRONOPOL ZIELONA GÓRA 37-53
(Rafał Wilk - Kai Laukkanen) 1
STAL GORZÓW - TŻ SIPMA LUBLIN 52-38
(Piotr Paluch - Grzegorz Knapp) 1
2 LIGA:
WYBRZEŻE GDAŃSK - UKRAINA RÓWNE 51-39
(Marcin Jankowski - Piotr Dym) 2
PSŻ POZNAŃ - SC DAUGAVPILS 52-38
(Adam Skórnicki - Siergiej Darkin) 1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 kwi 2006, o 10:53
|
|
BossMan16
|
Szkółkowicz |
|
Dołączył: 2 kwi 2005, o 14:08 Skąd: Rzeszów Posty: 42
|
EKSTRALIGA:
ADRIANA TORUŃ - STAL RZESZÓW 51:39 (Ales Dryml - Tomasz Chrzanowski) 2
RKM RYBNIK - BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ 38:52 (Rafał Szombierski - Robert Sawina) X
CKM WŁOKNIARZ CZĘSTOCHOWA - UNIA LESZNO 53:37 (Sebastian Ułamek - Damian Baliński) 1
UNIA TARNÓW - ATLAS WROCŁAW 51:39 (Tomasz Gollob - Jason Crump) 1
1 LIGA:
FULAR GNIEZNO - KM OSTRÓW 36:54 (Stefan Andersson - Joe Screen) 1
KSŻ KROSNO - ZKŻ KRONOPOL ZIELONA GÓRA 35:55 (Rafał Wilk - Kai Laukkanen) 1
STAL GORZÓW - TŻ SIPMA LUBLIN 56:34 (Piotr Paluch - Grzegorz Knapp) 1
2 LIGA:
WYBRZEŻE GDAŃSK - UKRAINA RÓWNE 53:37 (Marcin Jankowski - Piotr Dym) 2
PSŻ POZNAŃ - SC DAUGAVPILS 54:36 (Adam Skórnicki - Siergiej Darkin) 1
_________________
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 kwi 2006, o 11:57
|
|
Jarosław Gała
|
Uczestnik GP |
|
Dołączył: 30 sie 2004, o 21:15 Skąd: H 69 Posty: 1558
|
EKSTRALIGA:
ADRIANA TORUŃ - STAL RZESZÓW 56-34
(Ales Dryml - Tomasz Chrzanowski) 2
RKM RYBNIK - BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ 38-52
(Rafał Szombierski - Robert Sawina) 1
CKM WŁOKNIARZ CZĘSTOCHOWA - UNIA LESZNO 53-37
(Sebastian Ułamek - Damian Baliński) 1
UNIA TARNÓW - ATLAS WROCŁAW 52-38
(Tomasz Gollob - Jason Crump) 2
1 LIGA:
FULAR GNIEZNO - KM OSTRÓW 41-49
(Stefan Andersson - Joe Screen) 2
KSŻ KROSNO - ZKŻ KRONOPOL ZIELONA GÓRA 32-58
(Rafał Wilk - Kai Laukkanen) 1
STAL GORZÓW - TŻ SIPMA LUBLIN 49-41
(Piotr Paluch - Grzegorz Knapp) 1
2 LIGA:
WYBRZEŻE GDAŃSK - UKRAINA RÓWNE 48-42
(Marcin Jankowski - Piotr Dym) 2
PSŻ POZNAŃ - SC DAUGAVPILS 49-41
(Adam Skórnicki - Siergiej Darkin) 1
_________________
MPF-Marma Psycho Fans
|
|
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości |
Narzędzia
|
|
Uprawnienia
|
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów
|
|