Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Propozycja zmiany na forum


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 26 lip 2005, o 20:29
 Propozycja zmiany na forum
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Włączyłem sobie przed chwilą ulubioną stronę z ulubioną drużyną i otworzyłem forum tematyczne: "Stal Rzeszów". Widzę, że w temacie o Tomku Rempale pojawiło się kilka nowych postów. Włączam - a tu nie ma ani słowa o Tomku, tylko siedzi sobie Towarzystwo Wzajemnej Adoracji z Rzeszowa i Lublina :lol: :lol: :lol:

Jestem zarejestrowany na kilku różnych forach, nie tylko żużlowych i proponowałbym jedną zmianę:
Wprowadzić wystem pięciu ostrzeżeń, a po ich przekroczeniu - blokada konta na np. 2-3 tygodnie. Np. na forum o jednej z moich ulubionych gier taki system funkcjonuje i w każdym temacie można znaleść to czego się spodziewa, a nie coś zupełnie innnego. A jaki respekt ma gość z dumną rangą "Czyściciel" :!: :D:D

Moim zdaniem przydałoby się, aby na forum działał właśnie taki brutalny admin :wink: , który by rozdawałby ostrzeżenia dla wszystkich za każde przekroczenie regulaminu, jak i za każdy off-topic. :D

Nie wiem, czy taka zmiana jest możliwa do zrealizowania. Nie wiem, od czego zależy budowa forum i czy teraz można to zmienić, szczególnie gdy mówi się, że grasuje na naszej stronie i forum jakiś haker...

Prosiłbym moderatorów, jak i innych użytkowników forum, o wypowiedzenie się na temat mojej propozycji.
Moim zdaniem wartoby się zastanowić, czy nie należy tego zmienić, bo naprawdę czasem powstaje niezły zamęt!


           
Post 26 lip 2005, o 22:36
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 sie 2004, o 10:42
Skąd: RZESZÓW
Posty: 109

Zobacz profil 
..........ale masz wyobraźnie :D


           
Post 26 lip 2005, o 23:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2004, o 12:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1173

Zobacz profil 
A ja tez sie z czyms takim spotkalem i chyba spelnia to swoje zadanie,wiec jestem za wprowadzeniem ostrzezen. :lol:

_________________
Barty
Obrazek


           
Post 27 lip 2005, o 02:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
totalna porazka, moim zdaniem forum poza kilkoma przypadkami lamania regulaminu dziala zupelnie dobrze. Od 3 lat odwiedzam to forum i zapewne w przypadku " hitlerowskiego" admina czepiajacego sie o byle g...o dal bym sobie na luz i odpuscil, ograniczajac sie do strony glownej albo nawet innych stron internetowych ( sportowe fakty itp). w przypadku upierdliwego uzytkownika oczywiscie nalezy reagowac w odpowiedni sposob ale nie rozdawac odrazu na prawo i lewo bany ... Takie jest moje zdanie :wink: :lol:

_________________
Leave Me Alone


           
Post 27 lip 2005, o 03:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Forum przeciez dzial dobrze, nie wiem jak wiekszosci z was ale moim zdaniem pasowalo by dodac dzial DOWNLOAD, albo zamiast tego dzialu to dodac do dzialu MULTIMEDIA aktualne zdjecia naszych wojownikow oraz hymn Stali.. Oprocz tego co napisalem, pozostawil bym to forum jak i strokne bez zmian.

Dodajcie do Kardy Niklasa Klinberga :D :wink:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 27 lip 2005, o 07:23
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
Moim zdaniem przydałoby się, aby na forum działał
właśnie taki brutalny admin , który by rozdawałby ostrzeżenia
dla wszystkich za każde przekroczenie regulaminu, jak i za każdy
off-topic.


Wy macie jakies ciagoty do ograniczania swobody wypowiedzi.
Tkwicie najwyrazniej w czasach przed 1989. Czas najwyzszy
przestawic sie na 21 wiek...

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 27 lip 2005, o 08:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Wy macie jakies ciagoty do ograniczania swobody wypowiedzi.
Tkwicie najwyrazniej w czasach przed 1989. Czas najwyzszy
przestawic sie na 21 wiek...


sa pewne kanony wypowiedzi w ktorych kazdy "postujący" :) powinnien sie miescic. pewna kultura wypowiedzi jest wymagana.

mysle ze kazde szanujace sie forum, ogranicza, gani, banuje uzytkownikow za ich "nieodpowiednie" zachowanie, ktore wykracza poza pewne zasady - jakie to zasady? to juz kazde forum/admini decyduja sami. niektorzy swobode wypowiedzi rozumieją całkiem inaczej tak jak inaczej ludzie pojmuja zasade np tolerancji.

ja jak najbardziej jestem za tym alby zrobic na biezaco porzadek z krewkimi uzytkownikami, choc oczywiscie trzeba to zrobic z wyczuciem i rozsadkiem jak wszystko w zyciu :) jakies system ostrzezen to jest jakies rozwiazanie. w kazdym razie porzadek robic trzeba bo kiedyś forum może zrobic sie smietnikiem postów pisanych przez gówniarzy, małolatów i dowcipnisiow.

ordnung mus sein! :D


           
Post 27 lip 2005, o 16:40
 Propozycja zmian na forum.
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 cze 2003, o 16:30
Skąd: Rzeszów
Posty: 16

Zobacz profil 
Witajcie !

Zgadzam się z wami z jednym ale - ja pragnę nie żeby kogoś karać bo to temat dziecinny tylko chciałbym aby poziom wypowiedzi na forum
podniósł się - ponieważ ten który istnieje jest naprawdę niski.
To towarzystwo wzajemnej adoracji jak ktoś to słusznie nazwał faktycznie
zainteresowane jest jak widzę tylko zdobywaniem ilości wpisów a nie ma nic do powiedzenia.
Lepiej żeby nie dawali głosu bo takie jakieś wpisy że zawsze Marma czy coś innego bez podjęcia tematu to jest śmieszne i świadczy o poziomie
wpisującego czyli inaczej mówiąc zaszczekam żeby wszyscy wiedzieli że jestem.
Znacznie wyższy poziom panuje na forum ogólnopolskim a u nas jeszcze dochodzi problem cenzurowania wpisów naruszających " dobre
imię naszych bohaterów i ich sponsorów ".
Gdyby te małe niedociągnięcia poprawić to uważam że forum spełniało by swoje zadanie i więcej by miało wypowiedzi rzeczowych i napłyneły by nowe osoby zainteresowane prawdziwą dyskusją a nie tylko ci co muszą być wszędzie bo uważają że we wszystkim są świetni i jak widzieli 10 meczy to już wszystko wiedzą o żużlu i zawsze mają rację.
Pozdrawiam wszystkich normalnych kibiców i zapraszam do dyskusji i cieszmy się że trafiliśmy na taki układ spotkań bo wersja Grudziądz a potem Gorzów była nie do przyjęcia i nie do przejścia ponieważ my zawsze mamy na tych torach poważniejsze kłopoty niż inne drużyny.
Nie wiem czemu się tak dzieje ale to prawda - chodzi mi o dwumecze z tymi drużynami.


           
Post 27 lip 2005, o 17:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Cytuj:
Moim zdaniem przydałoby się, aby na forum działał
właśnie taki brutalny admin , który by rozdawałby ostrzeżenia
dla wszystkich za każde przekroczenie regulaminu, jak i za każdy
off-topic.


Wy macie jakies ciagoty do ograniczania swobody wypowiedzi.
Tkwicie najwyrazniej w czasach przed 1989. Czas najwyzszy
przestawic sie na 21 wiek...


Po pierwsze: nie zacytowałes mnie dokładnie, bo tam przy brutalnym adminie, jak również i na końcu zdania była emotikonka :wink: - więc to jak mnie zacytowałeś, zmienia całkowicie treść mojej wypowiedzi, z żartobliwej na całkiem poważną... :?
Po drugie: tu nie chodzi o ograniczanie swobody wypowiedzi, tylko o zakaz pisania nie na temat, bo powstaje naprawdę niezły zamęt, gdy np. o play-off'ach rozmawia się we wszystkich, (lub prawie wszystkich) tematach - jak wtedy szukać jakichkolwiek przydatnych dla nas informacji? Przykład: jak założyłem temat o Tomku Rempale, miałem dwa cele: 1. Jaki jest jego stan zdrowia; 2. Czy warto stosować ZZ... Kilka-kilkanaście pierwszych postów odpowiadało na te pytania. Później rozmowa przeszła na temat przeszłości Tomka, co jeszcze jakoś wiązało się z tematem. Później rozmowa zeszła na temat zasad o Zastępstwie Zawodnika i play-off'ach... Przez całą stronę czy dwie, nic tylko zupełnie coś innego, jedynie końcówka jest o Tomku...

mrbog napisał(a):
..........ale masz wyobraźnie :D

Zacytowałem cały post: czy cokolwiek wnosi do dyskusji, czy jest napisany aby sobie nabić posta?

Ciekawe jakie jest zdanie moderatorów na tematy przeze mnie poruszone. Czekam na wypowiedzi :mrgreen:


           
Post 29 sie 2005, o 23:24
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2005, o 13:55
Skąd: ŚWILCZA
Posty: 15

Zobacz profil 
Wywalić tego menta spod pseudo K 2

:cenzura: mu w dupe

_________________
Stal królową RZESZOWA jest!!! Hetmańska & Lenartowicza HOOL's!!! STAL I ŚWILCZA zawsze razem!!!


           
Post 29 sie 2005, o 23:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
widać czego w świlczy uczą :roll: co za wieśniaki, i jeszcze obrazaja pół forum :evil: bana mu, on sam tego chce ! :evil: :roll:

Ps. Sorki za poziom wypowiedzi, ale juz nie można z gosciem wytrzymac .... :|


           
Post 29 sie 2005, o 23:35
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Stalowiec_87 napisał(a):
(...)


Nie cytuje, bo i nie ma czego. Dzieki, ze w koncu przekonales adminow do podjecia decyzji, na ktora polowa forum czekala co najmniej od kilkunastu dni.


           
Post 30 sie 2005, o 07:54
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
No i wyszlo dzis słońce nad forum :-) Pozbylismy się jednego z najmniej wartościowych uzytkownikow forum :P Radość ma nie ma konca :lol:


           
Post 30 sie 2005, o 09:42
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Wszedlem sobie jeszcze na profil Stalowca_87. Opis jego zainteresowan jest rownie ciekawy, jak jego posty.


           
Post 30 sie 2005, o 10:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Stalowiec_87 napisał(a):
Wywalić tego menta spod pseudo K 2

c**j mu w dupe


Spoko :lol: Sam się chłopak prosiło bana, widać że regulaminu nie przeczytał, a wiec nie ma co tu dalej dyskutować na ten temat, ale przynajmniej pozostały na stronce ciekawe tematy założone przez tego pana. K2 weź mi już nie doginaj ok :?: :wink:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 21 lis 2005, o 14:08
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 maja 2003, o 12:18
Skąd: z Pacanowa
Posty: 543

Zobacz profil 
Mam taki problem, gdy loguje się na forum i przeglądam jakis czas tematy to po dosłownie kilku minutach zostaje automatycznie wylogowywany. Kiedyś takie wylogowywanie nastąpywało zdecydowanie pozniej teraz mniej więcej po 5 może 10min. od zalogowania jestem automatycznie wylogowywany. Jest to dosyc uciążliwe szczególnie gdy pisze się posta i chcąc go wysłac nagle pojawia się komunikat że musze sie ponownie zalogować. Czy ktoś ma podobne problemy i czy można wydłużyc czas po którym jest sie automatycznie wylogowywanym z forum :?:

_________________
MOTOR LUBLIN
Obrazek
Obrazek


           
Post 21 lis 2005, o 18:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
mikas napisał(a):
Mam taki problem, gdy loguje się na forum i przeglądam jakis czas tematy to po dosłownie kilku minutach zostaje automatycznie wylogowywany. Kiedyś takie wylogowywanie nastąpywało zdecydowanie pozniej teraz mniej więcej po 5 może 10min. od zalogowania jestem automatycznie wylogowywany. Jest to dosyc uciążliwe szczególnie gdy pisze się posta i chcąc go wysłac nagle pojawia się komunikat że musze sie ponownie zalogować. Czy ktoś ma podobne problemy i czy można wydłużyc czas po którym jest sie automatycznie wylogowywanym z forum :?:

Ja u siebie zauważyłem to samo. Pojawia się to szczególnie gdy opuszczam jakiś temat i przechodzę do działu ogólnego, wtedy następuje wylogowanie :?


           
Post 21 lis 2005, o 18:32
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
mikas napisał(a):
Mam taki problem, gdy loguje się na forum i przeglądam jakis czas tematy to po dosłownie kilku minutach zostaje automatycznie wylogowywany. Kiedyś takie wylogowywanie nastąpywało zdecydowanie pozniej teraz mniej więcej po 5 może 10min. od zalogowania jestem automatycznie wylogowywany. Jest to dosyc uciążliwe szczególnie gdy pisze się posta i chcąc go wysłac nagle pojawia się komunikat że musze sie ponownie zalogować. Czy ktoś ma podobne problemy i czy można wydłużyc czas po którym jest sie automatycznie wylogowywanym z forum :?:

Wiec sytuacja jest taka, ze u mnie w domu nigdy mi sie to nie zdazylo, a jak np. wchodze w szkole to taka sytuacja takze sie dzieje. Po Twoim poscie sprawdzilem cos i juz wiem dlaczego tak jest ;) jezeli dasz opcje "zaloguj za kazdym razem" (jak tak mam w domu) to nigdy nie zostaniesz wylogowany. Niestety jak nie dasz tej opcji to po jakis 5 min Jestes automatycznie wylogowywany - dlaczego to nie mam juz pojecia :roll:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 21 lis 2005, o 19:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
A ja natomaist razem z kusiorem mamy taki problem ze jak nie jestem zalogowany to np.: w temacie o Skladzie Stali mam ponad 90 stron a jak jestem zalogowany to mam ich tylko 70 pare...
Nie wiem czy w innych tematach tez tak mam ale w tym temacie zobaczylem to napewno...
Moze to cos gklupiego ale prosze mi to wytlumaczyc :D

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 21 lis 2005, o 19:50
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Jest tak, poniewaz kazdy moze sobie zmienic w profilu ile chcesz ogladac postow na jednej stronie w danej temacie. Jak Jestes niezalogowany to ta liczba jest taka sama dla wszystkich (nie wiem ile).

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi