Frater MASTERS Series
I Period:
1 #2 Frater (3,0,3,1,3) 10p 1m 2 #8 FanBoy (1,2,0,1,0) 4p 15m 3 #6 Kosimazaki(2,1,2,1,3) 9p 7m 4 #5 CinCin (0,2,0,0,1) 3p 16m 5 #11 Andrew (3,2,3,2,0) 10p 3m 6 #12 Alojz (1,0,1,2,1) 5p 14m 7 #4 Kasper (0,3,1,0,1) 5 12m 8 #13 K2 (2,NS,1,0,2) 5p 13m 9 #3 Acodin (2,1,0,1,3) 7p 10m 10 #16 barti522 (0,3,3,NS,0) 6p 11m 11 #14 Waci (3,2,0,2,3) 10p 2m 12 #1 Jasiek (1,3,1,3,0) 8p 8m 13 #7 Aikman (NS,3,2,3,2) 10p 4m 14 #9 Mat! (2,1,3,2,2) 10p 5m 15 #15 GoodLike (3,0,2,3,1) 9p 6m 16 #10 bubu (NS,1,2,3,2) 8p 9m
Wyścig 1: Frater 3p, FanBoy 1p, Kosimazaki 2p, CinCin 0p Wyścig 2: Andrew 3p, Kasper 0p, Alojz 1p, K2 2p Wyścig 3: barti522 0p, Waci 3p, Acodin 2p, Jasiek 1p Wyścig 4: GoodLike 3p, Mat! 2p, bubu NS, Aikman NS
Wyścig 5: Aikman 3p, frater 0p, Andrew 2p, Acodin 1p Wyścig 6: Mat! 1p, barti522 3p, FanBoy 2p, Alojz 0p Wyścig 7: Waci 2p, GoodLike 0p, Kasper 3p, Kosimazaki 1p Wyścig 8: CinCin 2p, K2 NS, Jasiek 3p, bubu 1p
Wyścig 9: Alojz 1p, bubu 2p, frater 3p, Waci 0p Wyścig 10: Jasiek 1p, Andrew 3p, GoodLike 2p, FanBoy 0p Wyścig 11: K2 1p, Acodin 0p, Kosimazaki 2p, Mat! 3p Wyścig 12: Aikman 2p, CinCin 0p, barti522 3p, Kasper 1p
Wyścig 13: Kasper 0p, Jasiek 3p, Mat! 2p, frater 1p Wyścig 14: FanBoy 1p, Aikman 3p, K2 0p, Waci 2p Wyścig 15: bubu 3p, Kosimazaki 1p, barti522 NS,Andrew 2p Wyścig 16: Acodin 1p, Alojz 2p, cincin 0p, GoodLike 3p
Wyścig 17: Frater 3p, K2 2p, GoodLike 1p, barti522 0p Wyścig 18: Acodin 3p, FanBoy 0p, Kasper 1p, bubu 2p Wyścig 19: Kosimazaki 3p, Jasiek 0p, Aikman 2p, Alojz 1p Wyścig 20: Andrew 0p, Mat! 2p, Waci 3p, CinCin 1p
* - klasyfikacja I Periodu na podstawie tabeli 20 - biegowej
Frater MASTERS Series :
II Period:
1 #9 Mat! (1,3,2,1,2) 9p 7m 2 #6 Kosimazaki (3,2,2,2,2) 11p 1m 3 #7 Aikman (NS,1,NS,3,2) 6p 11m 4 #8 FanBoy (2,0,2,3,3) 10p 3m 5 #4 Kasper (0,2,NS,1,NS) 3p 15m 6 #11 Andrew (3,0,3,2,0) 8p 8m 7 #10 bubu (2,0,1,0,0) 3p 14m 8 #5 cincin (1,3,1,1,0) 6p 12m 9 #15 GoodLike (3,1,2,1,3) 10p 4m 10 #12 Alojz (1,3,0,2,3) 9p 5m 11 #14 Waci (NS,2,NS,NS,NS) 2p 16m 12 #13 K2 (2,1,1,2,3) 9p 6m 13 #3 Acodin (1,W,3,3,1) 8p 9m 14 #2 Frater (0,1,3,3,NS) 7p 10m 15 #16 barti522 (3,3,3,0,1) 10p 2m 16 #1 Jasiek (2,2,1,0,1) 6p 13m
Wyścig 1: Mat! 1p, Kosimazaki 3p, Aikman NS, FanBoy 2p Wyścig 2: Kasper 0p, bubu 2p, Andrew 3p, cincin 1p Wyścig 3: Alojz 1p, Waci NS, GoodLike 3p, K2 2p Wyscig 4: barti522 3p, frater 0p, Jasiek 2p, Acodin 1p
Wyścig 5: Acodin W, Mat! 3p, Kasper 2p, GoodLike 1p Wyscig 6: frater 1p, Alojz 3p, Kosimazaki 2p, Andrew 0p Wyścig 7: Waci 2p, barti522 3p, bubu 0p, Aikman 1p Wyścig 8: FanBoy 0p, cincin 3p, K2 1p, Jasiek 2p
Wyścig 9: Andrew 3p, Jasiek 1p ,Mat! 2p, Waci NS Wyścig 10: K2 1p, Kasper NS, barti522 3p, Kosimazaki 2p Wyścig 11: cincin 1p, GoodLike 2p, Aikman NS, frater 3p Wyścig 12: Acodin 3p, FanBoy 2p, Alojz 0p, bubu 1p
Wyścig 13: bubu 0p, K2 2p, frater 3p, Mat! 1p Wyścig 14: Kosimazaki 2p, Acodin 3p, cincin 1p, Waci NS Wyścig 15: Jasiek 0p, Aikman 3p, Alojz 2p, Kasper 1p Wyścig 16: GoodLike 1p, Andrew 2p, FanBoy 3p, barti522 0p
Wyścig 17: Mat! 2p, cincin 0p, barti522 1p, Alojz 3p Wyścig 18: GoodLike 3p, Kosimazaki 2p, bubu 0p, Jasiek 1p Wyścig 19: Aikman 2p, K2 3p, Acodin 1p, Andrew 0p Wyścig 20: Kasper NS, frater NS, Waci NS, FanBoy 3p
Klasyfikacja Frater MASTERS Series ( po rozegraniu dwóch Periodów) :
1 Kosimazaki 20p - awans do półfinału nr 1 2 Mat! 19p - awans do półfinału nr 2 3 GoodLike 19p - awans do półfinału nr 2 4 Andrew 18p - awans do półfinału nr 1 5 frater 17p - awans do półfinału nr 2 6 Aikman 16p - awans do półfinału nr 1 7 barti522 16p - awans do półfinału nr 1 8 Acodin 15p - awans do półfinału nr 2
--------------------------------
9 Jasiek 14p - 25p do klasyfikacji typera 10 FanBoy 14p - 20p do klasyfikacji typera 11 Alojz 14p - 18p do klasyfikacji typera 12 K2 14p - 16p do klasyfikacji typera 13 Waci 12p - 14p do klasyfikacji typera 14 bubu 11p - 13p do klasyfikacji typera 15 cincin 9p - 12p do klasyfikacji typera 16 Kasper 8p - 10p do klasyfikacji typera
I Półfinał :
Kosimazaki 1 miejsce Awans do Wielkiego Finału Andrew 4 miejsce - mały finał Aikman 2 miejsce Awans do Wielkiego Finału barti522 3 miejsce - mały finał
II Półfinał:
Mat! 3 miejsce - mały finał GoodLike 1 miejsce Awans do Wielkiego Finału frater 2 miejsce Awans do Wielkiego Finału Acodin 4 miejsce - mały finał
Wielki Finał
Kosimazaki 1 Miejsce Zwycięzca Masters GoodLike 3 Miejsce frater 2 Miejsce Aikman 4 miejsce
mały finał
Mat! Drugi - 6 miejsce barti522 NS - 7 miejsce Andrew Pierwszy - 5 miejsce Acodin NS - 8 miejsce
Klasyfikacja Końcowa Frater MASTERS Series
1 Kosimazaki - 100p do klasyfikacji typera 2 Frater - 80p do klasyfikacji typera 3 GoodLike - 60p do klasyfikacji typera
4 Aikman - 50p do klasyfikacji typera 5 Andrew - 45p do klasyfikacji typera 6 Mat! - 40p do klasyfikacji typera 7 barti522 - 35p do klasyfikacji typera 8 Acodin - 30p do klasyfikacji typera
---------------------
9 Jasiek 14p - 25p do klasyfikacji typera 10 FanBoy 14p - 20p do klasyfikacji typera 11 Alojz 14p - 18p do klasyfikacji typera 12 K2 14p - 16p do klasyfikacji typera 13 Waci 12p - 14p do klasyfikacji typera 14 bubu 11p - 13p do klasyfikacji typera 15 cincin 9p - 12p do klasyfikacji typera 16 Kasper 8p - 10p do klasyfikacji typera
_________________ "Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport
|