Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

EKSTRALIGA Trenerów - 2018


Dział służący do typowania - nie tylko żużla!

Opcje      Szukaj
Post 4 wrz 2018, o 23:14
 Re: EKSTRALIGA Trenerów - 2018
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Piate miejsce to niezly wynik. Nalezalo bez watpienia postawic na Kubere jako rezerwowego juniora. Zamiast Hampela powinien byl byc Nicki. No coz... gratulacje dla zwyciezcow.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 5 wrz 2018, o 18:28
 Re: EKSTRALIGA Trenerów - 2018
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 kwi 2003, o 12:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 745

Zobacz profil 
Pół sezonu spędziłem na ostatnim miejscu, a zdecydowaną większość w strefie spadkowej. Na szczęście po XII rundzie udało się z niej wydostać i rzutem na taśmę uratować ligowy byt. Mogę dziękować fenomenalnym Leonowi Madsenowi i Artiomowi Łagucie, pomogła także pobudka Jasona Doyle'a w środku sezonu i Emila Sajfutdinowa pod koniec. :biggrin:

Gratulacje dla zwycięzcy Misiego oraz pozostałych. Wyrazy pocieszenia dla organizatora fratera, który wygrał ligi trenerów w Szwecji, Danii i prawdopodobnie W. Brytanii, ale w najbardziej prestiżowej lidze polskiej dotknął go historyczny spadek, na bolesnym ostatnim miejscu.


           
Post 5 wrz 2018, o 19:57
 Re: EKSTRALIGA Trenerów - 2018
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5719

Zobacz profil 
Co ciekawe do połowy sezonu zespół był na trzecim miejscu z szansami na mistrzostwo.
Ale potem zaczął się zjazd formy Hampela, Lindgren stracił pozycję lidera w zespole, a i Dudkowi przydarzyły sie wstydliwe występy na 5 i 6p.
Emil robił co mógł na rezerwie, ale za wszystkich nie pojedzie :D.
To wszystko + fantastyczna postawa Madsena, Laguty i Doyle'a w drugiej części sezonu sprawiła, że jestem gdzie jestem.

Co do Mistrzostwa Szwecji nie oddałbym go nawet kosztem utrzymania w ELidze. 8-)
W pierwszej lidze też, bywa ekscytująco. W 2017r. skończyłem sezon na zapleczu na drugim miejscu wypracowując sobie tym samym dziką kartę na czarną godzinę (podobnie jest w przypadku Jaśka).
Jednak jeśli wszyscy uczestnicy Ekstraligi 2019 zgłoszą składy zgodnie z terminem wtedy nie będę sztucznie powiększał ligi pokornie startując na jej zapleczu.

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 25 wrz 2018, o 23:26
 Re: EKSTRALIGA Trenerów - 2018
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2007, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 1312

Zobacz profil 
Cały czas nie mogę się nadziwić jak to możliwe, że przy ustalaniu składu całkowicie zapomniałem o Drabiku :wysmiewacz: Wrzucenie go potem na R4 już nie dało nic... Ciekaw jestem ile punktów przez to przepadło i gdzie bym skończył z nim w składzie... no ale cóż, za sklerozę trzeba płacić :hahaha: Gratulacje dla zwycięzców! :piwo:


           
Post 27 paź 2018, o 14:53
 Re: EKSTRALIGA Trenerów - 2018
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5719

Zobacz profil 
Obrazek






Klasyfikacja Medalowa Ligi Trenerów



1. Eisenhower 3-0-1
2. Frater 2-3-0
3. Miro 2-0-0
4. Spater 1-1-3
5. Andrew 1-1-1
6. Jasiek 1-1-0
7. fen 1-0-1
8. Jack Sparow 1-0-0
Tasiorro 1-0-0
Menia 1-0-0
Misi 1-0-0
12. TomekCH 0-2-0
Falcon 0-2-0
14. Robi 0-1-1
15.Mikel 0-1-0
Trick 0-1-0
Aikman 0-1-0
18. Matt 0-0-2
19.Gacek 0-0-1
Orix 0-0-1
DMN 0-0-1
Rider 0-0-1
K2 0-0-1

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi