Żużlowe Forum kibiców Stali Rzeszów - stalrzeszow.com http://stalrzeszow.com/ |
|
Typer żużlowy - SON 2018 - (2.06) - „100” http://stalrzeszow.com/viewtopic.php?f=7&t=8253 |
Strona 1 z 1 |
Autor: | cincin [ 1 cze 2018, o 00:15 ] |
Tytuł: | Typer żużlowy - SON 2018 - (2.06) - „100” |
Typujemy do dnia 2.06, do godziny 19.00 Klasyfikacja końcowa SON 2018* 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. *miejsca 1-7: klasyfikacja generalna SON po dwóch turniejach finałowych, miejsce 8: drużyna z 4 miejsca z półfinałów z wyższym dorobkiem punktowym Pojedynki półfinał 1: Zwycięzca półfinału: Hancock - Sayfutdinov Zagar - M.J.Jensen Huckenbeck - Lebedevs Smolinski - Bjerre Pojedynki półfinał II: Zwycięzca półfinału: Woffinden - Lindgren Cook - Berge Lahti - Bellego Lindbaeck - Fricke Pojedynki finał 1 dzień:** Janowski - Lindgren Dudek - Doyle Sayfutdinov - Woffinden Lindbaeck - Laguta Bjerre - Fricke Pojedynki finał 2 dzień:** Janowski - Woffinden Lindgren - Doyle M.J.Jensen - Lindbaeck Która reprezentacja wygra najwiecej biegów podwójnie (suma z dwóch dni): Najskuteczniejszy zawodnik SON (suma punktów z dwóch dni): **W przypadku gdy pojedynek się nie odbędzie - zwrot. Pojedynki typujemy 1/X/2 |
Autor: | K 2 [ 2 cze 2018, o 00:52 ] |
Tytuł: | Re: Typer żużlowy - SON 2018 - (2.06) - „100” |
Klasyfikacja końcowa SON 2018* 1. Polska 6 2. Rosja 6 3. Szwecja 1 4. Australia 5+1 5. Wielka Brytania 1 6. Dania 1 7. Niemcy 2+1 8. USA Pojedynki półfinał 1: Zwycięzca półfinału: Rosja Hancock - Sayfutdinov 1 Zagar - M.J.Jensen 1 8p Huckenbeck - Lebedevs 1 Smolinski - Bjerre 1 Pojedynki półfinał II: Zwycięzca półfinału: Australia Woffinden - Lindgren 1 Cook - Berge 1 2p Lahti - Bellego 2 Lindbaeck - Fricke 2 Pojedynki finał 1 dzień:** Janowski - Lindgren 2 Dudek - Doyle 2 Sayfutdinov - Woffinden 2 8p Lindbaeck - Laguta 2 Bjerre - Fricke 2 Pojedynki finał 2 dzień:** Janowski - Woffinden 2 Lindgren - Doyle 1 M.J.Jensen - Lindbaeck 1 6p Która reprezentacja wygra najwiecej biegów podwójnie (suma z dwóch dni): Polska Najskuteczniejszy zawodnik SON (suma punktów z dwóch dni): Tai Woffinden Wynik: 48p |
Autor: | Jasiek [ 2 cze 2018, o 00:54 ] |
Tytuł: | Re: Typer żużlowy - SON 2018 - (2.06) - „100” |
Klasyfikacja końcowa SON 2018* 1. Polska 6 2. Szwecja 1 3. Rosja 6 4. Australia 5+1 5. Dania 4+1 6. Wielka Brytania 1 7. Lotwa 8. Ukraina *miejsca 1-7: klasyfikacja generalna SON po dwóch turniejach finałowych, miejsce 8: drużyna z 4 miejsca z półfinałów z wyższym dorobkiem punktowym Pojedynki półfinał 1: Zwycięzca półfinału: Rosja Hancock - Sayfutdinov 2 Zagar - M.J.Jensen 2 4p Huckenbeck - Lebedevs 2 Smolinski - Bjerre 2 Pojedynki półfinał II: Zwycięzca półfinału: Szwecja Woffinden - Lindgren 2 Cook - Berge 1 8p Lahti - Bellego 2 Lindbaeck - Fricke 1 Pojedynki finał 1 dzień:** Janowski - Lindgren 1 Dudek - Doyle 1 Sayfutdinov - Woffinden 2 6p Lindbaeck - Laguta 2 Bjerre - Fricke 1 Pojedynki finał 2 dzień:** Janowski - Woffinden 2 Lindgren - Doyle 1 M.J.Jensen - Lindbaeck 1 4p Która reprezentacja wygra najwiecej biegów podwójnie (suma z dwóch dni): Polska Najskuteczniejszy zawodnik SON (suma punktów z dwóch dni): Fredrik Lindgren **W przypadku gdy pojedynek się nie odbędzie - zwrot. Pojedynki typujemy 1/X/2 Wynik: 47p |
Autor: | Kosimazaki [ 2 cze 2018, o 08:24 ] |
Tytuł: | Re: Typer żużlowy - SON 2018 - (2.06) - „100” |
Klasyfikacja końcowa SON 2018* 1. Polska 6 2. Rosja 6 3. Australia 1 4. Szwecja 1 5. Wielka Brytania 1 6. Dania 1 7. Niemcy 2+1 8. USA Pojedynki półfinał 1: Zwycięzca półfinału: Rosja Hancock - Sayfutdinov 2 Zagar - M.J.Jensen 1 6p Huckenbeck - Lebedevs 1 Smolinski - Bjerre 1 Pojedynki półfinał II: Zwycięzca półfinału: Australia Woffinden - Lindgren 1 Cook - Berge 1 2p Lahti - Bellego 2 Lindbaeck - Fricke 2 Pojedynki finał 1 dzień:** Janowski - Lindgren 1 Dudek - Doyle 2 Sayfutdinov - Woffinden 2 6p Lindbaeck - Laguta 2 Bjerre - Fricke 2 Pojedynki finał 2 dzień:** Janowski - Woffinden 2 Lindgren - Doyle 1 M.J.Jensen - Lindbaeck 1 4p Która reprezentacja wygra najwiecej biegów podwójnie (suma z dwóch dni): Polska Najskuteczniejszy zawodnik SON (suma punktów z dwóch dni): Jason Doyle Wynik: 37p |
Autor: | GoodLikE [ 2 cze 2018, o 09:28 ] |
Tytuł: | Re: Typer żużlowy - SON 2018 - (2.06) - „100” |
Klasyfikacja końcowa SON 2018* 1. Polska 6 2. Rosja 6 3. Australia 1 4. Wielka Brytania 1 5. Szwecja 1 6. Dania 1 7. Łotwa 8. Czechy 1+1 Pojedynki półfinał 1: Zwycięzca półfinału: Rosja Hancock - Sayfutdinov 2 Zagar - M.J.Jensen 2 4p Huckenbeck - Lebedevs 1 Smolinski - Bjerre 1 Pojedynki półfinał II: Zwycięzca półfinału: Wielks Brytania Woffinden - Lindgren 1 Cook - Berge 1 2p Lahti - Bellego 2 Lindbaeck - Fricke 2 Pojedynki finał 1 dzień:** Janowski - Lindgren 1 Dudek - Doyle 1 Sayfutdinov - Woffinden 2 4p Lindbaeck - Laguta 2 Bjerre - Fricke 2 Pojedynki finał 2 dzień:** Janowski - Woffinden 2 Lindgren - Doyle 1 M.J.Jensen - Lindbaeck 1 6p Która reprezentacja wygra najwiecej biegów podwójnie (suma z dwóch dni): Polska Najskuteczniejszy zawodnik SON (suma punktów z dwóch dni): Woffinden Wynik: 34p |
Autor: | cincin [ 2 cze 2018, o 10:22 ] |
Tytuł: | Re: Typer żużlowy - SON 2018 - (2.06) - „100” |
Klasyfikacja końcowa SON 2018 1. Polska 6 2. Rosja 6 3. Australia 1 4. Szwecja 1 5. Wielka Brytania 1 6. Dania 1 7. Niemcy 2+1 8. USA Pojedynki półfinał 1: Zwycięzca półfinału: Rosja Hancock - Sayfutdinov 1 Zagar - M.J.Jensen 2 8p Huckenbeck - Lebedevs 1 Smolinski - Bjerre 2 Pojedynki półfinał II: Zwycięzca półfinału: Wielka Brytania Woffinden - Lindgren 1 Cook - Berge 1 2p Lahti - Bellego 2 Lindbaeck - Fricke 2 Pojedynki finał 1 dzień:** Janowski - Lindgren 1 Dudek - Doyle 2 Sayfutdinov - Woffinden 2 6p Lindbaeck - Laguta 2 Bjerre - Fricke 2 Pojedynki finał 2 dzień:** Janowski - Woffinden 2 Lindgren - Doyle 1 M.J.Jensen - Lindbaeck 1 6p Która reprezentacja wygra najwiecej biegów podwójnie (suma z dwóch dni): Polska Najskuteczniejszy zawodnik SON (suma punktów z dwóch dni): Tai Woffinden Wynik: 41p |
Autor: | ptbjl [ 2 cze 2018, o 10:30 ] |
Tytuł: | Re: Typer żużlowy - SON 2018 - (2.06) - „100” |
Klasyfikacja końcowa SON 2018* 1. Polska 6 2. Rosja 6 3. Szwecja 1 4. Australia 5+1 5. Wielka Brytania 1 6. Dania 1 7. Łotwa 8. Czechy 1+1 Pojedynki półfinał 1: Zwycięzca półfinału: Rosja Hancock - Sayfutdinov 2 Zagar - M.J.Jensen 2 4p Huckenbeck - Lebedevs 2 Smolinski - Bjerre 2 Pojedynki półfinał II: Zwycięzca półfinału: Wielka Brytania Woffinden - Lindgren 2 Cook - Berge 1 6p Lahti - Bellego 2 Lindbaeck - Fricke 1 Pojedynki finał 1 dzień:** Janowski - Lindgren 2 Dudek - Doyle 1 Sayfutdinov - Woffinden 2 6p Lindbaeck - Laguta 2 Bjerre - Fricke 2 Pojedynki finał 2 dzień:** Janowski - Woffinden 1 Lindgren - Doyle 1 M.J.Jensen - Lindbaeck 1 2p Która reprezentacja wygra najwiecej biegów podwójnie (suma z dwóch dni): Polska Najskuteczniejszy zawodnik SON (suma punktów z dwóch dni): Fredrik Lindgren Wynik: 41p |
Autor: | Aikman [ 2 cze 2018, o 15:13 ] |
Tytuł: | Re: Typer żużlowy - SON 2018 - (2.06) - „100” |
Klasyfikacja końcowa SON 2018* 1. Polska 6 2. Rosja 6 3. Szwecja 1 4. Australia 5+1 5. Dania 4+1 6. Wielka Brytania 1 7. Ukraina 8. Łotwa *miejsca 1-7: klasyfikacja generalna SON po dwóch turniejach finałowych, miejsce 8: drużyna z 4 miejsca z półfinałów z wyższym dorobkiem punktowym Pojedynki półfinał 1: Zwycięzca półfinału: Rosja Hancock - Sayfutdinov 2 Zagar - M.J.Jensen 1 6p Huckenbeck - Lebedevs 2 Smolinski - Bjerre 2 Pojedynki półfinał II: Zwycięzca półfinału: Szwecja Woffinden - Lindgren 1 Cook - Berge 1 2p Lahti - Bellego 1 Lindbaeck - Fricke 2 Pojedynki finał 1 dzień:** Janowski - Lindgren 2 Dudek - Doyle 1 Sayfutdinov - Woffinden 2 6p Lindbaeck - Laguta 2 Bjerre - Fricke 2 Pojedynki finał 2 dzień:** Janowski - Woffinden 2 Lindgren - Doyle 1 M.J.Jensen - Lindbaeck 1 4p Która reprezentacja wygra najwiecej biegów podwójnie (suma z dwóch dni): Polska Najskuteczniejszy zawodnik SON (suma punktów z dwóch dni): Maciej Janowski Wynik: 43p |
Autor: | barti522 [ 2 cze 2018, o 18:19 ] |
Tytuł: | Re: Typer żużlowy - SON 2018 - (2.06) - „100” |
Klasyfikacja końcowa SON 2018* 1. Polska 6 2. Rosja 6 3. Szwecja 1 4. Australia 5+1 5. Dania 4+1 6. Wielka Brytania 1 7. Niemcy 2+1 8. Czechy 1+1 *miejsca 1-7: klasyfikacja generalna SON po dwóch turniejach finałowych, miejsce 8: drużyna z 4 miejsca z półfinałów z wyższym dorobkiem punktowym Pojedynki półfinał 1: Zwycięzca półfinału: Rosja Hancock - Sayfutdinov 2 Zagar - M.J.Jensen 2 6p Huckenbeck - Lebedevs 1 Smolinski - Bjerre 2 Pojedynki półfinał II: Zwycięzca półfinału: Szwecja Woffinden - Lindgren 1 Cook - Berge 1 4p Lahti - Bellego 2 Lindbaeck - Fricke 2 Pojedynki finał 1 dzień:** Janowski - Lindgren 2 Dudek - Doyle 1 Sayfutdinov - Woffinden 2 6p Lindbaeck - Laguta 2 Bjerre - Fricke 2 Pojedynki finał 2 dzień:** Janowski - Woffinden 2 Lindgren - Doyle 1 M.J.Jensen - Lindbaeck 1 6p Która reprezentacja wygra najwiecej biegów podwójnie (suma z dwóch dni): Polska Najskuteczniejszy zawodnik SON (suma punktów z dwóch dni): Tai Woffinden Wynik: 52p |
Autor: | -Andrew- [ 2 cze 2018, o 18:42 ] |
Tytuł: | Re: Typer żużlowy - SON 2018 - (2.06) - „100” |
Klasyfikacja końcowa SON 2018 1. Polska 6 2. Rosja 6 3. Wielka Brytania 6 4. Szwecja 1 5. Australia 1 6. Dania 1 7. Niemcy 2+1 8. USA Pojedynki półfinał 1: Zwycięzca półfinału: Rosja Hancock - Sayfutdinov 2 Zagar - M.J.Jensen 1 6p Huckenbeck - Lebedevs 2 Smolinski - Bjerre 2 Pojedynki półfinał II: Zwycięzca półfinału: Wielka Brytania Woffinden - Lindgren 1 Cook - Berge 1 0p Lahti - Bellego 1 Lindbaeck - Fricke 2 Pojedynki finał 1 dzień:** Janowski - Lindgren 1 Dudek - Doyle 1 Sayfutdinov - Woffinden 2 4p Lindbaeck - Laguta 2 Bjerre - Fricke 2 Pojedynki finał 2 dzień:** Janowski - Woffinden 2 Lindgren - Doyle 1 M.J.Jensen - Lindbaeck 1 6p Która reprezentacja wygra najwiecej biegów podwójnie (suma z dwóch dni): Polska Najskuteczniejszy zawodnik SON (suma punktów z dwóch dni): Tai Woffinden Wynik: 40p |
Autor: | cincin [ 13 cze 2018, o 20:45 ] |
Tytuł: | Re: Typer żużlowy - SON 2018 - (2.06) - „100” |
Wyniki: 1. Rosja 2. Wielka Brytania 3. Polska 4. Australia 5. Dania 6. Szwecja 7. Niemcy 8. Czechy Pojedynki półfinał 1: Zwycięzca półfinału: Rosja Hancock - Sayfutdinov 1 Zagar - M.J.Jensen 1 Huckenbeck - Lebedevs 1 Smolinski - Bjerre 2 Pojedynki półfinał II: Zwycięzca półfinału: Szwecja Woffinden - Lindgren 2 Cook - Berge 2 Lahti - Bellego 2 Lindbaeck - Fricke 1 Pojedynki finał 1 dzień: Janowski - Lindgren 2 Dudek - Doyle 2 Sayfutdinov - Woffinden 2 Lindbaeck - Laguta 2 Bjerre - Fricke 1 Pojedynki finał 2 dzień: Janowski - Woffinden 2 Lindgren - Doyle 2 M.J.Jensen - Lindbaeck 1 Która reprezentacja wygra najwiecej biegów podwójnie (suma z dwóch dni): Rosja (4) Najskuteczniejszy zawodnik SON (suma punktów z dwóch dni): Tai Woffinden (35) |
Autor: | cincin [ 15 cze 2018, o 23:21 ] |
Tytuł: | Re: Typer żużlowy - SON 2018 - (2.06) - „100” |
Wyniki Typera: 1. barti522 - 100p 2. K 2 - 80p 3. Jasiek - 60p 4. Aikman - 50p 5. ptjbl - 45p 6. cincin - 40p 7. Andrew - 35p 8. Kosimazaki - 30p 9. GoodLikE - 25p |
Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |