Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dyskusje o regulaminie


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 4 sty 2003, o 12:02
 Dyskusje o regulaminie
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 16:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Z przykrością stwierdzam, że ostatnio na forum pojawiły się osoby, które nie za bardzo wiedzą jak z niego korzystać. Powielają tematy, które już istnieją, bądź zakładają je w nieodpowiednim dziale. Niestety są również osoby, które sieją zamęt, przez pisanie totalnych bzdur. Wobec tego trzeba stworzyć coś w rodzaju regulaminu, naturalnie nie należy traktować tego ze śmiertelną powagą, ale uwagi tu zawarte należy sobie przyswoić :wink: .
1. Można posiadać TYLKO I WYŁĄCZNIE 1 profil użytkownika!! Można łatwo sprawdzić, czy ktoś posiada więcej niż jeden (ale to nie jest skuteczne w 100%, bo jak ktoś ma dynamiczne IP, to to nie skutkuje :evil: ).
2. Przy rejestracji podawajcie prawdziwe emaile! Nie musicie się obawiać, że będę przysyłał dziesiątki wiadomości, natomiast jeśli nie chcecie żeby forumowicze poznali wasze emaile, wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję przy rejestracji.
3. Zakładanie nowych tematów. Najpierw zobaczcie, czy dany temat już istnieje (np. za pomocą opcji SZUKAJ), jeśli nie to stwórzcie go, ale w odpowiednim dziale, np. temat o transferze jakiegoś zawodnika do np. Bydgoszczy powinien trafić do Wokół żużla. Naturalnie wszystkie tematy powinne być związane ze speedwayem. Natomiast wasze uwagi, problemy (z forum) i propozycje na temat strony umieszczajcie w dziale O forum.
4. W czasie sezonu aby nie robić zamieszania zostanie utworzony jeden topic o jednym meczu ligowym Stali, gdzie będziemy wpisywać uwagi przed, w trakcie i po meczu. Bezsensowne będzie zakładanie dodatkowego tematu, o tym jak kto pojechał, czy który bieg był najciekawszy :D. W dziale Wokół żużla będzie trochę inaczej. Ponieważ jest to forum o Stali to na jedną kolejkę powstanie jeden temat, gdzie będziemy pisać o wszystkich spotkaniach danej rundy. Zakładanie oddzielnych topiców o każdym meczu nie ma sensu, bo na większość nikt by nie odpowiadał. Bądźmy szczerzy dla nas mecz np. Unia Leszno-Atlas Wrocław nie będzie miał większego znaczenia. Naturalnie jest to tylko propozycja i jak macie lepszą to napiszcie w tym temacie.
5. Pisanie postów. Starajcie się pisać na dany temat i w miarę bez błędów :D. Ja rozumiem, że to nie lekcja języka polskiego, ale niektórzy sadzą takie ortografy, że aż głowa boli :shock: . Pomijam tu fakt, iż nie wolno przeklinać, bo to oczywiste :D. Absolutnie nie wolno obrażać, wyzywać ani w żaden sposób bluzgać innego użytkownika. Również ważne jest aby unikać kilku postów jednej osoby z rzędu. Jak chcecie cos dopisać, uzupełnić to jest przecież możliwość poprawiania swoich wpisów. Bo jak nie to niepotrzebne wpisy będą kasowane.
I kolejna ważna sprawa: jeśli cytujecie jakiś wywiad, artykuł to koniecznie napiszcie skąd go wzięliście.
6. Kary :D. Za notoryczne nieprzestrzeganie zasad będą kary:
ostrzeżenie - słowna uwaga na temat zachowania, traktujcie to jako przestrogę
mini ban - zablokowanie pisania postów przez tydzień
ban - jak wyżej ale przez 2 tygodnie
usunięcie z listy użytkowników wraz z blokadą IP - za najcięższe przewinienia (np. podszywanie się pod innych - już jeden taki był i spotkała go taka przykrość :)).
Jak mi się coś przypomni to jeszcze dopiszę
Jeśli macie jakieś swoje uwagi na temat regulaminu i swoje propozycje to napiszcie, będę tu umieszczał listę osób, które dodały swoje pomysły:
iskier


Ostatnio edytowano 10 sty 2003, o 08:01 przez micson, łącznie edytowano 5 razy

           
Post 4 sty 2003, o 12:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
popieram w 100% :D

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 4 sty 2003, o 12:47
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
Dobry pomysł z tym regulaminem.:)


           
Post 4 sty 2003, o 13:48
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
Jest OK :osama:


           
Post 5 sty 2003, o 05:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 18:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
No dobra... moze byc... tylko nie rozumiem dlaczego czasem nie mozna sobie zakląć, przeciez te słowa dodaja dramaturgi opisowi sytuacji. Moze niech chociaz bedzie limit np 1 przeklenstwo na tydzien dla kazdego forumowicza :wink:
A co do błęduw, karzdy ma sfoje wady !!! :oops:

_________________
Leave Me Alone


           
Post 5 sty 2003, o 09:45
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Ja oczywiscie popieram regulamin. Jak nowe forum zaczynalo zycie :) to zaproponowalem stworzenie regulaminu dzkieki ktoremu forum milaby swoje zasady ktorych inni musieliby przestrzegac i dzieki temu bylby ład i skład. Ja ze swojej strony dolozylbym jeszcze zasade: Nie bluzgamy innych, Jesli chcemy zalozyc nowy temat kozystamy z wyszukiwarki tematow :) A co do bledow no coz taka polska edukacja nie dziwmy sie ja tez sadze byki :wink:


           
Post 5 sty 2003, o 11:07
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 gru 2002, o 22:43
Posty: 26

Zobacz profil 
Zakładanie nowych tematów. Najpierw zobaczcie, czy dany temat już istnieje, jeśli nie to stwórzcie go, ale w odpowiednim dziale, np. temat o transferze jakiegoś zawodnika do np. Bydgoszczy powinien trafić do Wokół żużla.

Tego nie rozumiem, gdzie mam umiescic nowy temat nie zwiazany ze Stala, przeciez tam nie ma zadnego odniesienia do forum???
Wiem, ze sie nie znam, ale pytam o rade, zeby nie bylo, ze w zlym miejscu cos napisalem! :?


           
Post 5 sty 2003, o 12:45
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 16:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
SURF napisał(a):
Ja oczywiscie popieram regulamin. Jak nowe forum zaczynalo zycie :) to zaproponowalem stworzenie regulaminu dzkieki ktoremu forum milaby swoje zasady ktorych inni musieliby przestrzegac i dzieki temu bylby ład i skład. Ja ze swojej strony dolozylbym jeszcze zasade: Nie bluzgamy innych, Jesli chcemy zalozyc nowy temat kozystamy z wyszukiwarki tematow :) A co do bledow no coz taka polska edukacja nie dziwmy sie ja tez sadze byki :wink:

Masz rację, zaraz dołożę to do regulaminu :D.
Dawid napisał(a):
Zakładanie nowych tematów. Najpierw zobaczcie, czy dany temat już istnieje, jeśli nie to stwórzcie go, ale w odpowiednim dziale, np. temat o transferze jakiegoś zawodnika do np. Bydgoszczy powinien trafić do Wokół żużla.

Tego nie rozumiem, gdzie mam umiescic nowy temat nie zwiazany ze Stala, przeciez tam nie ma zadnego odniesienia do forum???
Wiem, ze sie nie znam, ale pytam o rade, zeby nie bylo, ze w zlym miejscu cos napisalem!

Nie za bardzo cię rozumiem. Forum jest podzielone na 3 działy:
Stal Rzeszów - wszystko o Stali
Wokół żużla - ogólnie o speedwayu, więc tu zakładasz temat nie związany ze Stalą
O forum - problemy, uwagi, itp.


           
Post 6 sty 2003, o 09:37
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 gru 2002, o 22:43
Posty: 26

Zobacz profil 
OK, juz wszystko wiem, ale i tak dzieki za pomoc!


           
Post 6 sty 2003, o 21:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 15:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Jak to nie można klnąć?! :P Co to szkoła? :P Przecież jak sobie "poqrfuje" :> to świadczy to tylko o MOJEJ kulturze osobistej i tyle.
No i wkurza mnie ten reżim o jednym wątku na mecz. Mnie tam nie musi interesować, co było przed meczem, ale co było po, to już może. A tu mi się będzie ładował ten wątek i ładował... :)


           
Post 6 sty 2003, o 21:35
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 16:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
kenny01 napisał(a):
Jak to nie można klnąć?! :P Co to szkoła? :P Przecież jak sobie "poqrfuje" :> to świadczy to tylko o MOJEJ kulturze osobistej i tyle.
No i wkurza mnie ten reżim o jednym wątku na mecz. Mnie tam nie musi interesować, co było przed meczem, ale co było po, to już może. A tu mi się będzie ładował ten wątek i ładował... :)

E tam bajki opowiadasz :spiew: przecież ten wątek będzie miał zapewne kilka stron i wystarczy kliknąć odpowiednią (interesuje cię to co przed meczem - strona pierwsza, po meczu - strona n-ta :D).
Poza tym szukasz dziury w całym. Jakieś zasady muszą być, bo inaczej zapanuje taki chaos, że szybko wszystkim odechce się tu zaglądać.


           
Post 6 sty 2003, o 22:24
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:55
Skąd: prawie Rzeszów ;) / Kraków
Posty: 27

Zobacz profil 
a wiecie co ? jest dokladnie 100 zajerestrowanych uzytkownikow ! ;) no ladnie ladnie sie to wszystko rozwija :) brawo :)


           
Post 6 sty 2003, o 23:04
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 14:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
kenny nie szukaj zaczepki tylko leppiej składaj kase na to by CI szybciej net chodził bo kogo to obchodzi ze bedzie sie łądowało???? jak jestes wiernym kibicem to poczekasz...!!!!!!POzdrowionka!!!!!!!!!!!!


           
Post 7 sty 2003, o 17:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 15:54
Posty: 958

Zobacz profil 
a w sumie to nie mam nic do dodania, no poza tym, że na net generalnie nie narzekam, bo SDI za 30 zetów miesięcznie... :P


           
Post 31 sty 2003, o 23:13
 Re: Regulamin forum
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 13:57
Skąd: ZKS Stal Rzeszów
Posty: 55

Zobacz profil 
michal napisał(a):
W dziale Wokół żużla będzie trochę inaczej. Ponieważ jest to forum o Stali to na jedną kolejkę powstanie jeden temat, gdzie będziemy pisać o wszystkich spotkaniach danej rundy. Zakładanie oddzielnych topiców o każdym meczu nie ma sensu, bo na większość nikt by nie odpowiadał. Bądźmy szczerzy dla nas mecz np. Unia Leszno-Atlas Wrocław nie będzie miał większego znaczenia.


Oj... widzę z mojej strony zaniedbanie... taki kibic, a nie było mnie tu już... dłuuuuugo. ;) No, ale nie o tym miało być. Zgadzam się z tym, że na jedną kolejkę ekstraligi żużlowej powinien być jeden temat, ale to z tym meczem np. Unii Leszno z Atlasem, to małe przegięcie, bo pan, panie Michale, nie wie, czy aby napewno spotkanie tych drużyn nie byłoby dla kogoś intersujące ;) Ale to tylko taka mała dygresja ;) Z resztą także jak najbardziej się zgadzam.

_________________
z wyrazami szacunku : MechaniK :luzak:


           
Post 1 lut 2003, o 00:14
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 30 sty 2003, o 13:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 405

Zobacz profil 
zacznijmy w koncu trzymac sie tego regulaminu, co raz wiecej nowych tematow jest o tym samym - przyklad wybrzeze gdansk, do tej pory byl juz jeden a teraz ktos zalozyl drugi i niczym sie nie rozni, wiec chyba nie wszyscy sie jeszcze z tym regulaminem zapoznali, propnuje rozeslanie go do wszystich urzytkownikow,


           
Post 1 lut 2003, o 00:48
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
I co raz wiecej osob pisze nie na temat albo wypowiada sie w sposob lakoniczny, mozna sie przeciez troche wysilic i napisac madrze i z sensem a nie pisac rzeczy ktore sa oczywiste. Oczywiscie nie mowie zeby kazda wypowiedz byla np. ponad 5 zdan bo czasami temat jest taki ze sie nie da tyle napisac. Jest taki fajny sposob na osoby ktore pisza tylko po to zeby miec nastepnego posta, chodzi mi o specjalna range typu: dumbass albo flooder po takiej kuracji forumowicz zaczyna pisac normalniejsze posty albo przestaje w ogole bo sie okazuje ze nie potrafi pisac z sensem.


           
Post 1 lut 2003, o 20:22
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 14:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
Surf a moggbyś bardziej wyajaśnic o cot to bega z tym dumbassem i flooderem??? to bedzie zalezec od Ciebie ze Ty to bedziesz dawał komus czy to sie bedzie pojawiac samo?? koło nicka na przykład bo nie kumam za bardzo
a moze bedzie tak ze ten kto po swom poscie nie bedzie mógł napisac przez pół godziny... lub czy jest taka mozliwość ze jak pisze czesto w jednym temacie zeby to wszystko wziasc w kupe???
a jesl chodzi o te tematy to jakos i tak sie jakos trzyma to nasze forum... bo no w Lublelskim to maja niezy bajzer ale to ich sprawa a jesl chodzi o to ze tak pisza to ktos zobaczy na przegladzie zuzlowym od razy daje temta nie patrzac ze takowy istnieje i po prostu nie zna regulaminu i dobrym pomysłem by było do kazdego wysłąc regulamin!!! Pozdrowionka!!!!!!


           
Post 1 lut 2003, o 20:52
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
1. Surf nie zyje teraz jest iskier :mrgreen: (joke)
2. Dumbass - ranga ktora zostaje przyznawana w przypadku kiedy ktos pisze glupie posty.
3. Flooder - ranga ktora jest przyznawana w przypadku kiedy ktos nabija posty.
4. Nie da sie tak zrobic zeby ranga sama sie pojawiala :wink:
5. Pojawiac sie bedzie kolo nicka i zamiast np. junior bedzie pisac flooder i do tego emotikonka 8-)
6. Jesli ktos napisze kilka wiadomosci w krotkim odstepie czasu w jednym temacie (juz sie tak sato) zostaja one zredukowane do jednego posta.


           
Post 1 lut 2003, o 21:50
 Re: Regulamin forum
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 16:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
mechanik napisał(a):
Oj... widzę z mojej strony zaniedbanie... taki kibic, a nie było mnie tu już... dłuuuuugo. ;)
Witamy ponownie po długiej przerwie :D
mechanik napisał(a):
Zgadzam się z tym, że na jedną kolejkę ekstraligi żużlowej powinien być jeden temat, ale to z tym meczem np. Unii Leszno z Atlasem, to małe przegięcie, bo pan, panie Michale, nie wie, czy aby napewno spotkanie tych drużyn nie byłoby dla kogoś intersujące ;) Ale to tylko taka mała dygresja ;) Z resztą także jak najbardziej się zgadzam.

Po pierwsze nie mówcie do mnie Pan :D
Po drugie mecze w elidze są interesujące i to nawet bardzo. Ale nie zapominajmy, że jest to forum o Stali Rzeszów i skoncentrujmy swoją uwagę na meczach z udziałem naszej drużyny. Uwagi na temat innych spotkań też będą mile widziane, ale jak napisałem w jednym temacie na całą kolejkę :D
iSkier napisał(a):
I co raz wiecej osob pisze nie na temat albo wypowiada sie w sposob lakoniczny, mozna sie przeciez troche wysilic i napisac madrze i z sensem a nie pisac rzeczy ktore sa oczywiste. Oczywiscie nie mowie zeby kazda wypowiedz byla np. ponad 5 zdan bo czasami temat jest taki ze sie nie da tyle napisac. Jest taki fajny sposob na osoby ktore pisza tylko po to zeby miec nastepnego posta, chodzi mi o specjalna range typu: dumbass albo flooder po takiej kuracji forumowicz zaczyna pisac normalniejsze posty albo przestaje w ogole bo sie okazuje ze nie potrafi pisac z sensem.

Myślę, że nie ma sensu wprowadzać takich rang. Ktoś musiałby siedzieć i co chwila zmieniać wielu osobom rangi. Floodowanie łatwo można ukrócić wprowadzając minimalny odstęp czasowy pomiędzy postami (w tej chwili 60 sekund). A wpisy zawierające bzdury powinny być kasowane przez moderatorów lub dyrekcję :P


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi